CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

saraha2
1. říj 2012

@vaverunka jedna z naší diskuze byla na IVF..nedošlo k transferu,tuším,že se nic neoplodnilo...pak šla na IUI a vyšlo to 😉 a to měli špatné spermio..

vaverunka
1. říj 2012

@saraha2 Ale tak to máš zase dobrý, že o tom těhotenství ani moc nevíš, aspoň ti není špatně 🙂. A ještě prosím otázečka - IVF se nějak platí? Zatím jsem si to nijak nezjištovala, ani se mi nechce procházet veškerá konverzace tady ... Myslela jsem, že na Obilňáku je skoro všechno zdarma, že to platí pojištovna? A na kolik vás to cca vyšlo? At vím, na co se případně připravit ... Děkuju :.)

vaverunka
1. říj 2012

@saraha2 tak ohledně placení ivf jsem našla tvůj příspěvek na minulé stránce, takže díky 🙂

saraha2
1. říj 2012

@vaverunka co to tak porovnávám s holkama ze soukromých center,tak nijak levnější to na OBI není teda.....a to všichni říkali,že je to státní,takže levnější a prdlajs....u nás dva pokusy-60tis..ale záleží,kolik máš vajíček,jestli dáte ICSI,PICSI,AH..atd....my na druhý pokus dali vše na všechny vajíčka..vyplatilo se,povedlo se..

vaverunka
1. říj 2012

@saraha2 no je to teda dost peněz, ach jo ☹, tak třeba se nám to podaří přes iui. Ale asi to stojí za to, když se to podaří.

saraha2
1. říj 2012

@vaverunka na prvním pokusu se mnou byla jedna,co měla jen tři vajíčka..zaváděli jí dvě jedničkové..a čeká mimi..povedlo se hned na první pokus 😉

brnanda
2. říj 2012

@saraha2 myslela jsem si, že na obilňáku to bude vše levější,že je to jako státní porodnice apod..ale jak koukám,tak tam i chodí kamarádka a má 6 IUI za sebou a nic!už jim řekli,že prej jestli nechcou jít do ivf a oni na ně koukali,že nevědí proč, když jim řekli,že jsou oba dva zdraví!
Tak nějak nevím ...

saraha2
2. říj 2012

@brnanda u nás taky nenašli nic,proč nám to 13let nešlo....a IUI taky nezabralo u nás...takže buď budou čekat dál a zkoušet doma,nebo 6krát v roce IUi,nebo se vrhnou na IVF a možná se to povede hned 😉

brnanda
2. říj 2012

@saraha2 jo tak já jim to taky říkala, že by to jednou mohly zkusit 🙂 ale ona má z prvního manželství holčičku a on je zdravej,takže nějak jim to nejde přes srdce asi...ale 4 roky bych to psychicky nevydržela ...

saraha2
3. říj 2012

@brnanda já je na jednu stranu chápu..my čekali na zázrak 13let..říkali jsme si,že když jsme v pořádku,tak to musí jít..a nešlo.....taky jsme to oddalovali s tím,že to stojí spoustu peněz,hormony do sebe cpát a hlavně..výsledek nejistý.... ☹

brnanda
3. říj 2012

@saraha2 my jsme čekali 9 let,ale jsem nemocná já ,mám PCOs,Leidena,Trombofilní mutace,MTHFR.Manžel je zdravej,nebo tak n ahranici ,říkala dokorka.
A když jsme chodili na reprofit,tak se nám malej pdařil přir.cestou 😀 a jsem jak ekzot,páč se mě všude všici ptají,jestli stu leidenskou mutací máme malého přir.cestou 😵

No uvidíme, co nám toho 9tého řeknou... 🙂

A proč si nezměníš tady status?,když už jste v očekávání? 🙂)))

saraha2
3. říj 2012

@brnanda já to mám,tak vidíš,ani nevím,proč se to tady neukazuje 😒 chodím na jinou diskuzi a tam se to ukazuje,tak by mělo i tady,né?jsem z toho magor 😀

saraha2
3. říj 2012

@brnanda 1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti-já chodím hlavně sem 😉

engele
3. říj 2012

Ahojky, tak já jsem stejně jako vaverunka v podstatě 7 dne po IUI, s nasazeným Utrošem,... po stimulaci Fostimonem, nám naskočili 3 folíky 18mm, dostala jsem Pregnyl a pak hupky dupky na IUI. Tak si tak říkám že testovat je brzo, ale to čekání je nekonečné 🙂

Všem držím pěsti!

petruska83
4. říj 2012

@engele
@vaverunka
Ahojte děvčata, tak já jsem asi ta třetí, co byla s vámi ve čtvrtek na iui. To je pěkné, jak jsme se tu hezky sešli. A jak to s vámi vypadá, máte nějaké příznaky, že by to mohlo vyjít? Já celý víkend odpočívala a v podbříšku jsem tam pořád něco cítila, ale v úterý jsem měla hrozné křeče, které mi střílely až do noh a od té doby mé příznaky tak nějak odezněly....Tak uvidíme příští týden. Já jsem byla na iui až 18.DC a mám MS tak po 26-29dnech, takže já spíš čekám, jestli MS přijde nebo ne. Dnes jsem 25.DC..Držte se holky.

engele
4. říj 2012

To je pěkné, že nás to sem svedlo 🙂

Já jsem byla také 18DC prozatím kromě toho, že je mi sem tam "divně" mám také píchání v podbřišku, ale možná je to Utrogestanem..
Pokud MS nepřijde mám dorazit na kontrolu příští čtvrtek.

Zítra ráno mám v plánu testnout 🙂

petruska83
4. říj 2012

@engele Já mám strach testovat...Fakt nevím, jestli můžu být nebo ne a v práci je takový šrumec, že nemám ani moc času na to myslet. A kolikáté to máš iui? Já první. Byla jsem v červnu na ivf, ale embryjka se nevyvíjela, tak nedošlo ani k transferu. Ale špatně jsem reagovala na fostimon, byla z něj úplně mimo, tak doufám, že jsem jen neměla dobrý měsíc....🙂

engele
4. říj 2012

@petruska83 - Já mám také první IUI, Fostimon mě nedělal problémy, v podstatě jsem včecko co do mě cpali snesla 🙂 Já to zítra prubnu. Tak dám vědět co a jak 🙂

Myslím že na tom IUI jsme všechny byly poprvé, 2 ženský byly před náma, ale ty šly myslím na IVF.

vaverunka
4. říj 2012

ahoj holky, jéé, tak to je fakt hezké, že jsme se tu tak sešly🙂!!! Mě se to ten den tak líbilo, měla jsem z toho dobrý pocit a všichni byli tak hodní 🙂. A taky jsem byla poprvé a ještě jsme nic jiného nezkoušeli. Engele už bude testovat🙂? Já jsem si říkala, že až příští týden zkusím. Taky semtam cítím, že se dole něco děje, ale říkám si jestli si to prostě jen moc nepřeju. Snažím se být pozitivní, ale taky se snažím připravit na to, že to spíš nevyjde, když to tady tak čtu ... Holky, tak nám mooooc držím palečky a dejte vědět, jak se to vyvíjí 🙂!!

brnanda
4. říj 2012

Holky kdo berete aj pregnyl.. pregnyl v těle zůstává až 10dní 🙂

už se nemohu dočkat toho 9.10, protože jsem zvědavá aj jak na doktorku, tak na to,co nám povykládá a i proto, že jsem dneska 12DC,tak uvidíme.. ,-)

engele
5. říj 2012

Tak mám po testu, je na něm bílo 🙂, takže pregnyl už to není a vzhledem k tomu že je to teprvně 8 dnů od IUI a test má citlivost 25, tak ještě nepřestávám věřit, že to klapne 🙂

Mějte se pěkně!

petruska83
5. říj 2012

@engele Jak píšeš, je ještě brzo asi testovat. Já mám zase takové své místečko v podbříšku,které když mě začne bolet, tak dostanu brzo MS a to mě začalo bolet včera večer. Dotoho mám nemocného malého a dnes dostal druhé antibiotika,takže nálada pod psa...Měl střevní virózu ten víkend po iui, tak bych se ani nedivila, kdyby to nevyšlo...Ale naděje umírá poslední, tak se držme děvčata.

saraha2
5. říj 2012

@engele jj,to je brzy na testování,ale aspoň víš,že pregnyl je fuč 😉 doporučuju koupit citlivost 10 😉

vaverunka
5. říj 2012

Hoky nepřestávejte věřit, myslím na vás!!! Já se testovat ještě nebudu, protože jsem měla teprve 14 DC když jsem byla na IUI a menses mám dost nepravidelně 30-40 den, takže já mám ještě čas.

petruska83
5. říj 2012

@vaverunka Super pozitivní myšlení....Já už jsem se taky uklidnila a co se má stát se stane. Testovat taky nebudu a buť ta mrcha přijde a nebo ne.... 🙂

petruska83
9. říj 2012

Ahojte děvčata, tak jak to s vámi vypadá? Já se zatím držím a zatím jsem ani netestovala. Připadám si už asi 5 dní, že to každou chvilku dostanu....Tak mám strach testovat, ještě vydržím...🙂

saraha2
9. říj 2012

@petruska83 já pořád nakukuju,kdo teda konečně testne a nic se neděje tady!!neboj,já to bolení jako na MS měla ještě i zaátkem 3měsíce..a co tak pročítám,tak to má kde kdo.....

brnanda
9. říj 2012

ahoj holky, museli jsme dneska odříct návštěvu caru ,neboť malej od pátku tak chrchle a soplí,že ho nemůžu vzít sebou a není nikdo,kdo by ho pohlídal...takže jsme přeobjednaní až na 22.10....

engele
9. říj 2012

Tak já jsem testla ještě dnes ráno, měli jsme sněhobílo,.. takže tududumtum 🙂 bříško pobolívá, ale jsem v podstatě 29 DC takže to bude z toho Utroše protože jinak bych už MS dostala dnes.
Ve čtvrtek ráno jdu na CAR na kontrolu, tak uvidíme co dál.. potkám se tam s někým?

vaverunka
9. říj 2012

Tak já už jsem to taky nevydržela a testovala jsem se před chvilkou, a nic ☹. Sice jsem 26 DC, jestli dobře počítám, takže podle mého cyklu mám ještě pár dnů čas, ale to už by se asi něco zobrazilo. Takže se musím smířit s tím, že to nevyšlo, ach jooo ☹. Mě to tak mrzí.