CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

jesie28
3. únor 2016

@vampiras držím moc palečky. Bude to dobrý 😉 Je to bojovník. Úplně tě chápu, to čekání je hrozný.

jesie28
3. únor 2016

Kdo tam je teď za doktory? Pořád docent Crha?

vampiras
3. únor 2016

Dekuji za povzbuzeni... 😉 stale v to verim,ale strach me v koutku duse hloda... Snad je to opravdu bojovnik, zatim to tak vypadalo 🙂 ano,pan Crha a pí nebo slečna Mekiňová.S obouma jsem zatim velmi spokojena 😉 kdyz jste meli ty 3 pokusy, doplaceli jste neco?

jesie28
4. únor 2016

@vampiras jj za ty 3 pokusy +1 Ket cca 80tis. Já už si to nepamatuju přesně. Raději to ani nepočítám, jsou to nehorázný peníze ☹

vampiras
4. únor 2016

Jsou to nehorazne palby penez :( my uz zaplatili kolem 20 a pokud se to ted nepovede, budeme muset pockat nez zas nasetrime ☹ I proto se asi i tak bojim... A ty ted neco beres na podporu nebo ted uz vubec nic?

vampiras
4. únor 2016

@jesie28 tak jsem to nevydrzela a udelala test z odpoledni moči.Je tam pididušík...Dnes mam započaty 9 den po ET.

jesie28
4. únor 2016

@vampiras teď beru jen gynex a občas používáme ten gel na podporu početí, ale zatím bez výsledku. Od potratu je to už rok. Já už jsem toho vyzkoušela. Utratila spoustu peněz, koupila vitamíny i manželovi na 3 měsíce a nic. U mě je ještě horší to, že mám jen jeden vejcovod ☹ Manžel taky není každý den doma, tak se taky trefit do ovulace. 😔 Ach jo. už to nějak nedávám.

jesie28
4. únor 2016

@vampiras tak tfuj tfuj tfuj. To vypadá moc dobře, jak už je tam duším. Jen ať tmavne, zítra bude zase líp vidět, uvidíš. 😉

vampiras
4. únor 2016

@jesie28 Máš to koukám dost složité... Aspoň,že už dva kulihrášky máš jak vidím...Věřím v to,že máš pravdu.Zkusím se testount zitra nebo pozítří :-P

jesie28
4. únor 2016

@vampiras ne ne.Bohužel jen jednoho prcka. O druhýho jsem přišla v 17tt 😢

vampiras
4. únor 2016

aha,promin, v infu jsou napsane 2 ☹

jesie28
7. únor 2016

@vampiras jak se daří?

vampiras
7. únor 2016

@jesie28 Ahojky, jdu zítra na krev tak jsem trosku vykulená a navíc jsem chytla hroznou rýmu,ale teplotu a nic dalsiho nemam,tak snad se nic nezmenilo a zítra mě čekají je dobré zprávy 😉

jesie28
9. únor 2016

@vampiras Ahoj, jak jsi dopadla?

vampiras
9. únor 2016

@jesie28 Ahojky 😉 Potvrdili mi těhulkovství 😎 😀 😎 😀 Ted jeste tech 8 tt aby nebyl zadny problem a rýma už taky ustupuje ...

jesie28
10. únor 2016

@vampiras tak to moc gratuluji. Hlavně odpočívat a držet se v tomhle počasí v teple. 😉

vampiras
10. únor 2016

@jesie28 děkuji mockrát i když mě trošku vyděsilo,že já měla 54 HCG 13 den a kočena měla 1092 HCG 14 den...tak snad je vše v pořádku ☹ Co myslíš ty?

jesie28
10. únor 2016

@vampiras ještě vydrž, třeba se pomaleji zavrtává. 😉 Znám kočenu která taky měla nižší Hcg a dneska má krásnou holčičku.😉 Zkus udělat testíky, jestli čárka tmavne. Je to bojovník

meliskaa
11. únor 2016

Ahoj holky, jaky mate zkusenost s Carem? My byli v Repromede a ted jdeme jeste do Reprofitu. Musime na IVF, kalkulace celkem vysoka, furt jsem na vazkach kam jit. Byla jsem nektera na IVF na obilnaku? Jaci tam jsou doktori a zadarilo se vam?

jesie28
11. únor 2016

@meliskaa já jsem na Obilňáku byla a zadařilo se napoprvé. Doktoři i sestry jsou tam fajn. Jen prostředí je horší. Není to soukromé zařízení ☹ Takže klasická nemocnice, žádný přepich. Ohledně IVF záleží co všechno si člověk dá. My měli prodlouženou kultivaci, asist.hatchking, Isci a zamražení. Cena cca 25 tis. Už tam máme 3 IVF za sebou.:-/

jesie28
11. únor 2016

@meliskaa pardón přepych. 😀

meliskaa
11. únor 2016

@jesie28 no ja jsem slysela, ze na obilnaku nic moc, mam strach, kdyz uz do toho pujdeme tak se nechci napalit. Nam vychazi prodlouzena kultivace na 38 tis a k tomu zamrazeni embryi, manzel ma 0 procent spermii, takze nam nabidli rovnou genetiku embrya. Zadarilo se na poprve a bylo uspesne az do konce? 🙂

jesie28
11. únor 2016

@meliskaa už má to naše embryjko 4 roky 🙂 To víš, každý nadává na CAR, kde se mu nepoštěstí. Každý organismus je jiný a jinak reaguje na léky atd. Držím palce, ať dobře vybereš a poštěstí se. 😉

m_o
12. únor 2016

@meliskaa já byla na obilnáku na ivf a nezadařilo se na více pokusů. Cena 40 tisíc. Naúčtovali metody, který jsme vůbec nepotřebovali. Přešli jsme do heliosu a hned na první pokus se zadařilo a to jsme měli přirozené oplodnění a cena 20 😉

meliskaa
13. únor 2016

@jesie28 Tak to je skvele !!! A druhe planujete? To vis, mam strach, preci to jen stoji plno penez a chci vybrat dobre 🙂

meliskaa
13. únor 2016

@m_o tak to je pekny, a u vas byl jaky problem? Meli jste prodlouzenou kultivaci? Muj muz nema spermie, takze nam budou delat gentiku, vysla nam kalkulace na 38 tis v Repromede, takze asi ve statnim Caru na Obilnaku to vyjde asi stejne jako v soukromem ...

soleilll
24. únor 2016

@meliskaa Já chodila původně do Repromedy (2x neúspěšné IVF), pak na Obilňák (1x úspěšné IVF, 2x neúspěšný KET, nejspíš špatné mražení nebo rozmražení) a pak do Reprofitu (1x neúspěšné a 1x úspěšné miniIVF - zatím). Obilňák byl docela dobrý, až na to prostředí ,které se se soukromými klinikami nedá srovnat. Na to, že mají stejné ceny, je to k nevíře, ale asi jdou všechny peníze do výzkumu. Vždy jsem měla pocit, že se mnou hovoří doktoři-odborníci ve svém oboru. Nicméně mi většinou vyjmenovali možnosti a nechali bez doporučení vybrat, což bylo někdy těžký. Dost mě zklamalo, že mi 6 výborných embryí zmrazili po 3 kouscích do 2 pejet (rok 2012), ale to se snad už teď nedělá a dávají se po jednom nebo po dvou.
Co se týká kombinace prostředí, přístupu a cen, zatím u mě vyhrává Reprofit a nejen proto, že jsem díky nim teď těhotná...
Hlavně v tobě musí CAR probudit důvěru, bez toho se nedá hnout. Přeju hodně štěstí a co nejkratší čekání na úspěch.

meliskaa
24. únor 2016

@soleilll Děkuji za příspěvek 🙂 my byli v srpnu v Repromede, ted pristi stredu jdeme do Reprofitu a na 15.3. jdeme na obilnak, chci to prave porovnat a podle toho se rozhodnout 🙂 snad mi moje intuace pomuze ve spravne volbe a letos se nam zadari otehotnet 🙂

jesie28
24. únor 2016

@soleilll ahojky. Chtěla bych se zeptat, ty jsi měla IVF s minimálkou? Na kolik to prosím výjde?

soleilll
25. únor 2016

@meliskaa Uvidíš, jak to na tebe bude všude působit.
@jesie28 Na miniIVF jsem šla už jako samoplátce, tak proto. První pokus byl ještě podle starého ceníku, kdy cyklus vyšel na 15000,- vč. transferu + ISCI 1000,-/ks + stimulační léky. Teď mají rok nový ceník a cena je 19000,- (+ léky a ISCI), ale v ceně je i prodloužená kultivace, když si o ni řekneš. Navíc když nezískají dostatek vajíček nebo se nevyvíjí a nedojde tedy k ET, platí se jen 3000,- + spotřebované léky. Celkově jsme se dostali nějak mezi 25 a 30 tis. podle zvoleného typu léků a jejich množství. Bavíme se ale o Reprofitu, na Obilňáku jsem na miniIVF nebyla - jen plné IVF a 2x KET.