CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

majdula
29. čer 2009

Cau Obilnacky,

jen poznamku pro Canette k tem fotografum - ja bych si ted aj rada priplatila, abych mela pekne fotky (tzn. co mi neudela kdejaky kolemjdouci), takze bych z Brnaku vzala Petru Dostalovou nebo Stepana Vrzalu (ten je uzasnej) - ale pocitam ze ti budou mit stejne plno.
My meli fotky od Fotofidelity, taky v Brne (fotofidelity.cz), maji tam fotografu vic... cena je tam lidstejsi, ale taky to neni buhvijak umelecke.

No a jinak ja jsem se setkala poprve s dr. Vranou a je to fakt sympos 🙂 doted jsem ho znala jen z vaseho vypraveni, vzdycky jsme byli bud u Cadove nebo vyjimecne u Crhy. Sice to s tim Vranou nebylo v nejpriznivejsi situaci, ale byl strasne milej a mooooc me uklidnil! Moc prijemne chovani.
Prijeli jsme tam totiz na pohotovost, pac malej se cely den vubec nepohnul, tak jsem mela strach co se deje... samozrejme se zacal hybat prave tam, ze 😉 tak jsem se omlouvala a Vrana rikal, ze je to OK, ze od toho tam jsou a lepe prijet vickrat zbytecne nez jednou pozde!

Ani jsem nevedela ze doktori z 16 slouzi i na porodnim 😲

canette
29. čer 2009

wush, no abys neměla pupíka, když v něm bydlí šampionek !!! 🙂

majdulo, tak Ty už to máš za pár, držím palce, aby bylo všechno v pohodě a Radimek byl spokojené miminko, které maminku nezlobí. 🙂 i když asi trochu bude, podle toho vašeho výjezdu na pohotovost to bude pěknej provokatér. 🙂

s tím fotografem - Vrzala mě naprosto uchvátil svými fotkami, a dokonce se mi obratem ozval, že volno má, ale jeho nejlevnější balíček stojí cca desítku, a to fakt dát nechceme. pokud by to byla první svatba, asi bychom do toho investovali, ale my jsme přece jen už trohcu pokročilejší a já si rozhodně nepřeju, aby mě někdo fotil, jak si skládám své vnady do podprsenky a maskuju vrásky ... 🙂 chtěli bychom někoho max na hodinku, po obřadu, na pár portrétů a skupinek venku v parku. oslovila jsem teď jednu mladou fotografku, zdá se mi, že jde na to podobně jako Vrzala, jen ta praxe jí asi ještě chybí, ale má ty fotky podobně prosvětlené a s nápadem. každopádně díky za tip. 🙂

canette
29. čer 2009

majdi, teď jsem se dívala do Tvého alba, jsi krásná mamina (a jako nevěsta další krasavice, akorát co naplat, přebývaj mi proti vám nějaký ty roky, no) a taky jste si docela užili, než se Ráďa usadil u Tebe v bříšku.

ywushka
29. čer 2009

canette: no jo bydli🙂 a snad je mu tam dobre a zitra bude na UZV v poradku!!! Kazde kontroly se strasne bojim

majdula
29. čer 2009

Jo vidis Canette, ted jsem si vzpomnela jeste na jednu mladinkou fotografku z Brna (jestli to neni zrovna ta co myslis), fotila tuhle svatbu http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID... vypada ze je docela sikovna...

ywushka
29. čer 2009

majdula: jejda tobe se to poradne krati!!!! To je uplne uzasne jak ten cas leti..... za chvilicku uz budes drobecka mit i u sebe!!!!!! Jejda jak ty se mas!!!
My jdeme zitra na screening,docela se ho bojim,tak snad bude ok!!!Zase z toho budu spatne spat celou noc

canette
29. čer 2009

ywush, neboj, bude to v pořádku. 🙂
majdi, dík, kouknu zítra, už mizím.

holky ahoj !!!!!!

ywushka
29. čer 2009

canette: tak pa zitra

gabina79
29. čer 2009

Ywuš, držím ti pěsti na ten zítřejší screening 🙂 neboj, určitě dopadne dobře 😉 ...nějak jsem nepostřehla, kde ti ho budou dělat??? Jj, já chodím do práce, doma bych se asi zbláznila přemýšlením nad tím, jestli se prcošek vyvíjí nebo ne...myslím, že to, jestli zase dojde k zamlklému nijak neovlivním...ale samo, že bych okamžitě zůstala doma, kdybych měla nějaký problém

sune
29. čer 2009

ahoj holčiny, děkuji,že jste na mě myslely tak intenzivně 🙂 Dorazili jsme z nemocnice kolem 15 hod., vždy mě vezmou jako poslední. Zavedli mi jedno 8 bun., to má prý pomalejší vývoj,tak to se asi nechytne ☹ a jedno 10 bun. V papírech mám ale hodnoty 9/1 a 8/2, tak mi asi s tím 10 b. přilepšili trochu 😉 Asi ty moje velké folik. byly k ničemu....
co je tu nového? Je nějaká další těhulka?
Sim, to jsi jich měla taky dost - 7, je vážně škoda, že to ty em. nepřežijí a nebojují. To byste měla každá tolik krásných miminek 😉
Gábi, nenervuj se hlavně. dnes nám zas opakovali, jak je důležité být v pohodě hlavně a netestovat dřív než 11,12 D a to ještě kvalitními t.t.
Manža mi nachystal papu, ted ještě meloun, tak se nadlábnu opět 😉 Mám zas hlad jak vlk. No a nutí mě ležet. Myslíte, že je to potřeba? Četla jsem tu, že je asi dobré první 3 dny ležet.
ywu, budu na tebe zítra myslet,at to dobře dopadne! Jinak to ani být nemůže!

gabina79
29. čer 2009

Nazdar Sune, tak to je super, že to proběhlo dobře...Sim, měla taky jedno embryjko menší a chytlo se...budu ti držet pěstičky, aby se aspoň jednou pořádně zakouslo...Chrobáček taky měla 10buněčné a v papírech 9buněčné..nebo to bylo naopak, teď nevím...to je těžko říct, jestli ležet nebo ne...všichni říkají, že pokud se má chytnout, tak se chytne, ať děláš, co děláš....ale já osobně ty první dny polehávala...pořádně si odpočiň a nech se od manži hýčkat 🙂 ...já se snažím nenervovat, někdy mi to jde líp, někdy hůř 🙂 ...dneska jsem přišla z práce a byla jsem tak vyřízená, že jsem si lehla a na chvíli usla 🙂 ..tak to považuji za dobré znamení, že se něco děje 😀

gabina79
29. čer 2009

Ywuš, na co koukáš, když ti nejde ulice? 😉

lucka.adis
29. čer 2009

Ahoj kočky, se po dlouhé době hlásím a jsem K.O... přežrala jsem se nektarinek a teď mám s toho křeče v břichu 😀 😠 chjo, si budu muset dávat bacha co vlastně jím a kolik toho vlastně sním.

Ohledně fotografa, my jsme měli Vokurka ze Znojma.. odkaz je: www.vokurek.cz a je teda fakt, že nás stál taky něco přes deset a to jenom proto, že jsme se brali 7.7.07 Album mám na beremese, tak tam můžete mrknout.

Ahoj sune, uvidíš, že se mimískům bude u tebe moc líbit, hlavně buď v klidu a nestresuj.

Gabčo, ty taky mysli trochu víc pozitivněji a vůbec neuvažuj nad zamlklým... 😠 mimísek se má u tebe určitě dobře, tak hlavu vzhůru, kočko 😉

ywush, nás vždycky ty bouřky jenom minou a nebo šterjchnou, myslím si, že všude musí být pěkný slejvák, ale u nás nic.. akorát krásně čisťounkej vzduch.

ywushka
29. čer 2009

gabi: no na nic🙂 nudim se v posteli🙂 a prepinam jeden program za druhym🙂 ale uz jdou zpravy! Manzel jeste nedorazil,tak si nemam s kym povidat!!! Opravuji mu neco na kamionu,protoze mel dneska mensi nehodu,tak aby mohl zase zitra rano zase jezdit!!!

sune: doporucuji lezet a odpocivat alespon prvni 3 dny!!! Poslechni manzela a nechej se hyckat!!!

ja se jdu vyvalit do postele a jdu se uklidnovat ze to bude zitra ok,hned jak dorazim tak vam prijdu rict jak jsme dopadli!!! Mam tam byt uz v 7:40 a tatka me tam veze a chce si hodit bavoraka do "cistirny" tak musime vyjet uz v pul sedme 😒!! Jo a gabi jdu na to do breclavi!!!!

preju vam hezky vecer a dobrou nocku

sune
29. čer 2009

holky, díky! Mně je jedno, co se zakousne, hlavně, aby aspon jedno přežilo! Poslechnu vás a manže a jdu polehávat. Teda mám to nařízené od manžela, přečetl si to dřív než já 😉 prý když se to ywu, tak hezky zadařilo,tak to je určitě z toho polehávání 😉 Tady to zas bouří, přichází další pořádná bouře. ta první mi vyplavila všechny kytky na balkoně.
Lucka, ty máš v sobě zázrak!! to je fakt neskutečný, co vše to přežilo!
Gábi, ano, je to dobré znamení. jsi těhula a ty jsou unavené. tak hodně odpočívej a nepřepínej se. a uvidíš, bude to dobré, mamino 😉
Tak jdu do hajan. Přeji všem hezký večer

lucka.adis
29. čer 2009

Sune, uvidíš, že to bude o.k a podaří se vám to. Držím moc palečky 😉
Jj, je to náš malý zázrak a doufám, že to bude pokračovat a bude vše v pohodě... nejůžasnější na tom je to, že to přežilo OPU atd. prostě se to chytlo a jen tak se to asi nepustí 😀 uvidíme, mno.

Tak jo, kočky.. pěknou bouřivou noc s krásně pročištěným vzduchem, mějte se tu pěkně, já zítra nakouknu jak dopadla ywushka. Brou...

zabicka007
29. čer 2009

Sim děkuju moc za vysvětlení s gonalem,snad to nebude potřeba no a když jo tak holt dokúpíme 🙂
Ywuš ty fotky moc nádherný, sluší ti to tam a manžílkovi samozřejmě taky, ale ty jsi pochopitelně nejoslnivější 😀
Canette ten kontakt bych si možná aji vzala, i když přítel bude určitě proti 😉 , ale já ho zvládnu, co jednou žabka schvátí, nikdy nikomu nenavrátí 🙂

miradka
30. čer 2009

Dobré ránko holky, prajem vám pekný deň. Ywush, držím palce na vyšetrenie. 😉
Sun ako sa cítiš? Čoskoro budeš mať tehu príznaky 😀
Holky, začínam byť poriadne nervózna z toho, že to budú fakt dvojčátka. Porodu sa bojím ešte viac a čo potom...to bude záhul 🤐 😅

zabicka007
30. čer 2009

Mir, to zvládneš, když jsi dokázala dojít až sem, vypořádat se se vším, co IVF obnáší, tak porod a starost o mimiška zvládneš taky, a věřím, že bravurně 😉

miradka
30. čer 2009

Díky žabi, snáď to bude lepšie než to teraz vidím...vypadá to tak, že budem celé tehotenstvo doma, tak si musím nájsť nejakú zábavku...nemám takú odvahu ako Ywush, takže trčím furt doma. Žabi, ty si teraz v práci čo doma?

zabicka007
30. čer 2009

Mir, bohužel v práci, mám toho tu teď moc, jenže se mi do toho vůbec nechce, tak si dávám ještě pět minut pauzu a pak musím makat...zavalená papírama ☹ . Mir, já bych se těch kontrol opravdu nebála, ty máš vycházky 4 hodiny denně?

zabicka007
30. čer 2009

Já už jsem se rozhodla,že pokud to dopadne (a ono to dopadne 🙂 ) tak půjdu od transferu na neschopenku a budu na ní celou dobu s tím,že když to půjde,tak budu chodit do práce tak jak se to mě bude hodit - tím pádem budou penízky navíc

miradka
30. čer 2009

Ano Žabi, 4 hodiny - 2 dopoledne a 2 odpoledne... 😒 Ako chceš byť na neschopenke a zároveň pracovať? Tomu nerozumiem.. 😨

zabicka007
30. čer 2009

No v práci se tak domluvím,mám pohodovýho šéfa takže prostě budu brát neschopenku a současně si budu psát hodiny,které odpracuju a ty mě šéf proplatí-všechno je o domluvě 🙂

zabicka007
30. čer 2009

Je to výhodný pro obě strany,já mám víc peněz a firma taky ušetří - na sociálním a zdravotním.Je tu pouze riziko kontroly,ale to je nepravděpodobný

miradka
30. čer 2009

aha, tak keď je to súkromná firma, tak sa dá...ja pracujem v štátnom zariadení, takže smola a pritom tam občas musím, vytisknúť uzávierku a tak.. 😠 samozrejme zadarmo

monterka
30. čer 2009

Ahoj holky,čtu že probíráte neschopenku a vycházky. Já marodím od února než sem šla na IVF a kontrolu sem zatím neměla. Vycházky mám odpol.4h v kuse,někdy se stane že přetáhnu a vím,že kontroly chodí aji těhulkám,tak opatrně.

chrobacek
30. čer 2009

ahoj holky,

SUNE tak ty to máš na chlup stejné jako já ... i stejnou kvalitu 😉 takže moc držím palec at se chytnou obě 🙂)) a taky mi řekla 10bun a v papírech jsem měla 9/1 .... takže opravdu na chlup stejné .... ale ty jsi po laparce, takže u tebe se zabydlí já na ni asi teprve budu muset ...

sune našli ti něco při laparce?

chrobacek
30. čer 2009

Rioko.......Vojtíšek 16.3.2009......po 1.IVF
Xmersy ...Tobiášek

těhulky:
Majdula
PilotkaAnetka...... čeká holčičku
Blani2
Lea
Ivi34 na "mikuláše" čekáme dvojčátka
Ywushka--- Užívám: kyselinu listou, baby plan, kájenský pepř. 1.IVF 10/08-bez ET, 2. IVF 12/08-TT neg., začátek 3.IVF-cca 7.4.2009, 02/09-laparoskopie-endometrioza 1.st., OPU 17.4. ET 21/4 UTZ 4/5, 4/5 HCG 828
UTZ 11.5. 1 miminko, 18.5.-1 srdicko+1bublinka, 25.5. 2srdicka, dalsi KO uz na gynekologii 8.6 jedno miminko zůstalo u maminky

Miradka...6/08 laparoskopia, endometrióza 4. stupňa, 9/08 1.IVF, 2 vajíčka - 2 embryá (morula a 8 bunečné) - negatívne. 10/08-03/09 GnRH analogy, MS 05/09 - 2.IVF. 6 vajíčok - 6 embryí. 2 morulky na ET. 9.6 TT pozitvíny, 423hcg. 11.6 KO OBI 1152, 15.6 okolo 4400, KO 22.6 - posledná návšteva Brna

Snahapada... KET 05/2009

Simulin...5/09 - 1.IVF stimulace Gonal a Decapeptyl, 17 DC - OPU 7 vajíček - 3 embrya, 21 DC ET - 2 embrya
( morula a 8 buněčně ), KO 10. 6. TT pozitivní, hcg 928, 12. 6. - hcg 1802, 16.6. - hcg 6696, KO 25.6.

čekatelky a snažilky:
Hanulamarkova.....2001 missed abort (MA) v 19 tt., 18.3. 02 početí naší berušky (24.10.2002 se narodila), 2005 2x anembryomola - revize, 2006 MA v 12 tt. - revize do 2009 pauza na regeneraci (nejvíce nervů) 1.IUI 28.3.2009 Užívám Elevit pregnyl, Prednyson, Kyselinu listovou a od 1.4 Utrogestan, KO 10.-11.4 krev negativní, konzultace před případným IVF 20.5., užívám Elevit pregnyl, Kontryhelový čaj, Kyselinu listovou
15.6 začínám s HA, následně stimulace na 1.IVF

Gabina79.......09/2007 revize po missed, endometrióza, anovulace, azoospermie, 1.IVF 10/2008 - krátký protokol - 7 embryí - ET 2 blastocysty, 5 mražáčků, //, 11/2008 revize po missed, laparoskopie; KET (2 morulky) 3/5, krev 15/5 negativní. Konzultace 11.6., 2.IVF červen/červenec. Užívám: Babyplan, zinek, kontryhelový čaj, Super omega, kajenský pepř

Eva.a.....problémy se štítnou žlázou, partner asthenooligoteratozoospermie, IVF snad na konci léta. Užíváme C, E, Selen, Zinek, Spirulinu

Chrobáček......asthenoteratozoospermia, příčina: nezjištěna, 1.IVF+ICSI+PK červen začátek stimulace 29.5.2009 Gonal + Decapeptyl OPU 9.6. 4vajíčka ...ET snad 13.6. neúspěch

Sajmona... 4/2009 IUI - krev negativní; laparoskopie 7/09

Sune.... 03/09 IUI-negativní, 03/09 lapar. zjištěna endometrióza, syndrom PCO, neprůchodný vejvocovod. Nyní beru Dostinex na snížení prolaktinu, duphaston,kyselinu listovou. OPU 25.6. 2009 2 miminka u sebe 🙂

Žabička007....endometrióza - jejím následkem mimoděložní, 1. 4. odběr vajíček, 1. IVF, 6.4.2009 ET, na krev jdu 20. 4. 2009, krev negativní, 2. pokus IVF od 24.6.2009, začátek stimulky 24. 6. 2009 (Gonal,prednison,synarel)
Chanel.....
Tortojs....10/2008 1.IVF 2x9-ti buněčná embya. Krev negativní, 4/2009 2.IVF ET 2 morulky 20.4. krev opět negativní. Další předpokládané IVF podzim 2009 až jaro 2010 po nabrání sil a cvičení Mojžíšovky.

ywushka
30. čer 2009

hali halooo uz jsme doma🙂 tak miminko nam povyrostlo o vic jak 2 cm,dneska jsme uz podle UZV 13+1,termin porodu se nam tak posunul na 4.1.2010:-)!!! Mame vsechny prsticky nozicky i rucicky,mame i zaludek,mocovy mechyr a i nosni kustku!!! Bylo to nadherne,kopal nozickama,pak je porad krizil pres sebe!🙂 zvedal rucicky🙂!!! Uplne jsem se nad tim rozplyvala🙂!!! Na 12.8 ve 20tt mame objednany druhy diagnosticky UZV. Dneksa mi vzali i krev a vysledky jsou do tri dnu,pokud budou v poradku,tak to predaji jen gynekologovi,pokud by se jim tam neco nepozdavalo,tak mi zavolaji a musela bych jit do brna na amniocentezu,tak jeste do konce tydne budu pekne trnout strachy!! Ted jdeme do poradny 15.7. uz aby to bylo!!!!

preju vam krasny den plny slunicka! Ja se jdu preslect🙂