CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

irminka
30. čer 2009

sun: nechej toho holka, věř,věř,věř 😉 😉 😉 😉

ywushka
30. čer 2009

irminka: me cadova rekla kdyz jsme byli 7tt ze klidne muzeme,ale opatrne,ale stejne nic nebylo,jsem se bala,pak jsem byla na kontrole za 14 dnu u gyndare,ten me to zase zakazal,kvuli tomu mizejicimu dvojcatku,takze vlastne nebylo nic,ale ted uz myslim,ze by to snad mohlo byt ok,tak mozna uz neco bude🙂!!! Jo bojim se o to,ale taky me bylo receno,ze pokud nekrvacim,tak muze byt!!

chanel: dekuji!!! A kdy zacinas stimulku???

chanel
30. čer 2009

Ywi, v pátek uvidím, mám zavolat dr. Čadové, včera tam nebyla,byla jsem na ultrazvuku a naštestí je to všechno v pořádku a mám tam 15mm folík,ale zase na levé straně kde je ta endometrioza 😖

chrobacek
30. čer 2009

sune neboj nejsi stejný případ jak já s koncem, ale jen se začátkem ..... sim měla taky 8 buněčné a chytlo se jí !!!!takže se těš, že tobě taky 🙂

sune takže tobě byla laparko na prd, že? endoška je, ale musí se řešit přechodem a nebo těhotenství 😉

chanel... takže dle tvého nazoru má laparka cenu nebo ne???? no žabička říkala, že čadová ji říkala, že může způsobovat, že se přestane embryo vyvíjet, takže to je jediný důvod proč bych od laparky šla ......

chrobacek
30. čer 2009

chanel a to vadí, že je to na tom kde je endometrioza?

miradka
30. čer 2009

irmi a ktorý dr ti to hovoril? Ja som sa na to nepýtala, stačilo mi čo povedali Ywushke. No a teraz som bola v diskusii dvojčátek a tam je vraj zákaz aj od 19tt, teda jedna holka tam teraz o tom písala...takže s dvojčátkami si moc sexu neužijeme. Ide hlavne o orgazmus - sťahy delohy možu vyvolať potrat. 😖

chrobacek
30. čer 2009

ano z toho mám taky strach přesně .... já asi taky nebudu sexit i když mi to bude hodně chybět 😅

miradka
30. čer 2009

mne ani tak nechýba sexík ako maznanie, túlenie a tak...furt mu to hovorím, ale on na to moc nie je ☹ asi je to pre neho tak lepšie, že ho nepokúšam 😖 No neviem ako dlho to takto vydržíme

chrobacek
30. čer 2009

zkuste ještě měsíc do toho 12tt a pak už je podle mě rozhodnuto

zabicka007
30. čer 2009

Chanel, mě ještě říkala dr. Čadová, že endometrioza snižuje kvalitu vajíček, tobě ne?

chrobacek
30. čer 2009

zabičko našla jsem tuto info ještě nekde jinde, ale je pravda, že tato info se na netu moc nevyskytuje

miradka
30. čer 2009

na budúcej návšteve sa na to opýtam, jejda, ale sa hanbím 😅 ešte že pojde som mnou aj mužík...

chrobacek
30. čer 2009

Dobrý den, ano, endometrioza může mít vliv na počet a kvalitu vajíček

miradka
30. čer 2009

Dobrý den chrobáčku 😀

chrobacek
30. čer 2009

😀 😀 prču si ze mě dělej 🙂))))

chrobacek
30. čer 2009

já se snažím dohrabat k tomu jestli je to nutný nebo ne 🙂

majdula
30. čer 2009

Luci, Vokurek je uzasnej! Ale ani jsem se o nem nezminovala, pac neni Brnak a ceny ma vyssi (ale adekvatni).

Holky s tim sexem - my davali bacha do toho NT screeningu (spis pro muj klid) a pak uz ne... to zas az ted, protoze se trochu oteviram, tak at to neurychlime 😅 Ale vsichni doktori mi rikali, ze se nijak omezovat nemusime, resp. at je manzel neznej, ale co se tyce orgasmu, tak toho se neni potreba bat. Kdyz uz je miminko velke a dobre zahnizdene, tak mu to uz neublizi, ty stahy nejsou tak velke, pry je mu to houpani naopak prijemne 😵 a hlavne ty mamciny endorfiny prejdou i k nemu.

A stejne, kdyz dlouho nic nebylo, tak mne se to obcas prihodilo samo od sebe v noci 😅 takze zakaz-nezakaz, telo si stejne udelalo co chce...

zabicka007
30. čer 2009

http://www.cplo.eu/faq.php?start=10&category=0 Tady jsou různé dotazy a odpovědi týkající se IVF a všeho kolem, ačkoliv my už jsme tak znalé že to ani nepotřebujeme 😀
Jinak moc jste mě pobavili Mir a Chrobi s tím zdravením 🙂 🙂

chrobacek
30. čer 2009

žabi jo tady osud jsem to zkopčila to že píšou, že to má vliv

zabicka007
30. čer 2009

Chrobi, já vím, ale jak říkáš, ještě jsem našla tak dvě zmínky a jinak nic, tak nevím 😒

zabicka007
30. čer 2009

Furt mě pobolívají vaječníky, to asi z těch koňských dávek gonalu že? Co na to pomáhá, nevíte některá?

zabicka007
30. čer 2009

Chrobi tys měla vysoké dávky, bolely tě vaječníky při píchání ? 🙂

chrobacek
30. čer 2009

žabi já měla 225 celý cyklus a tak po těch peti dnech se mi udělaly takové boule na bocích tam kde jsou vaječníky a bolelo to jeden večer když jsem ležela na boku, ale pak už ne ..... a ty jdeš až ve čtvrtek, že?

miradka
30. čer 2009

Majdi, to je super, že si napísala...trochu si ma aj potešila 😉
Chrobáčku, mne sa to tak páčilo... 😀 😀 itež som sa pobavila

miradka
30. čer 2009

Žabi, aj ja som mala poriadne bolesti vaječníkov, nebol je to dobré znamenia, aspoň sa tam čosi deje... 😉

chrobacek
30. čer 2009

taky si myslím, že je to dobře víš že folíky rostou

zabicka007
30. čer 2009

Jo, to rozhodně, jsem ráda, protože minule jsem je vůbec necítila, a taky jak to dopadlo... 😒
Chrobi jj, jdu ve čtvrtek s tím, že odběr bude pravděpodobně o víkendu 🙂 Ale utíká to rychle, uvidíš, tobě to taky uteče, když mi nevyšel první pokus, tak jsem vůbec nevěděla, jak to vydržím, ale měla jsem celou tu dobu Vás takže než jsem se vzpamatovala, tak jdu do druhého a věřím, že úspěšného pokusu! 🙂

gabina79
30. čer 2009

Žabi, určo bude druhý pokus úspěšný 🙂 ..i pro Chrobáčka...

chrobacek
30. čer 2009

žabi tak doufej že bude víc vajíček 🙂 a že to konečně vyjde 🙂 jo já vím jen furt zvažuju zda předtím jít na tu laparku víš.... taky věřím, že mi zvednou dávky a že budou vajíčka lepší 🙂

chrobacek
30. čer 2009

kdybych tomu nevěřila, tak se do toho tak nehrnu 😀