CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
30. čer 2009

Sune a ty prosím tě neplaš...určo to bude dobré, vždyť i jiným holkám se chytli měnší mimísci 😉 ...držím pěsti 🙂 ..neříkala jsi mi, že nemám nervovat a být v klidu??? Tak to samé platí pro tebe 😀
Chanle, super, že utz dopadl dobře a jsi v pořádku...dej vědět, jak ses domluvila s Čadovou a co doma 😉

gabina79
30. čer 2009

Lidičky, zajímalo by mě, co Saj..jestli šla na tu krev nebo ne 😕 ...já bych to teda nevydržela 😅

ywushka
30. čer 2009

majdula: takze orgasmus nemuze miminkovi ublizit???ja mu nechci nijak ublizit!!!

sune
30. čer 2009

chrobi, Chanel ti vysvětlila tu endošku přesně. Dr. dělají,co se dá,ale ne vždy se může odstranit. Jako třeba u Chanel a u mně. je to prostě kus od kusu 😀
Chanel, rozkaz, už jsem optimista!! Budu prostě těhule, budu si to takto opakovat každé ráno a ono se to splní 😉 Ty máš krásný folikl, to je bezva!
No a když to vyšlo Sim s 8buněč., tak to by bylo,aby to nevyšlo i mně! Kdyžtak zabojuje to 10 buněč. snad 😉
holky, kolika buněčné emb. je morula? Všude píšou něco jiného.
A my teda taky nesexujem, mám ještě dost velké vaječníky, bolí, tak abstinujem 😉
Miradka, neboj, máš jen obavy, zda budeš dobrá máma a to určitě budeš a vše zvládneš. Nestresuj se tím. Ono nějak bude.
Žabi, hodně pij. To mi pomáhalo a holkám taky. Měla jsem po 5 dnech (dávka 225) už hodně velké vaječníky a folik. 16, tak mi dávku snížili a začla jsem se ještě více prolévat a pomohlo to.

chrobacek
30. čer 2009

sune já jsem našla že od 16 buněk je to morule 🙂

sune
30. čer 2009

Gábi, díky. už jsem optimista vážně 😉 A já se vůbec nenervuju tím, jsem v klidu. Jen je prostě lepší počítat s horším. to člověka pak moc nebolí. Teda apson já se tím řídím, měla jsem už dost kapanců a toto mi aspon pomáhá trochu 😉 Jak se citíš? kdy jdeš zas na krev?
chrobi, takže od 16 je morule? Proč mi teda nedělali ET až dnes, aby viděli, zda se to vyvine ještě víc?
holky, co vaříte pořád? Něco rychlého a dobrého? V tomto vedru se mi nechce nic moc kuchtit,ale jedla bych pořád 😉

ywushka
30. čer 2009

16bunek=morulka

chrobacek
30. čer 2009

sune stejnou otázku si kladu taky.......

chrobacek
30. čer 2009

já si myslím, že se báli že to do druhého dne nevydrží já jsem slyšela ještě názor, že v děloze je jim líp jak v misce a pokud ti zbydou 2 jako mě po 48h tak je vlastně PK zbytečná ..... no co už ted... nic .... 21tis v tahu....

chrobacek
30. čer 2009

sune musíš těm prckům věřit, že se u tebe zabydlí 😉

ywushka
30. čer 2009

sune: ja jsem morulku mela zavednou 5ty den od punkce!! Mela jsem PK!!! Myslim si ze asi pokud se jim to nevyvine v te misecce do toho 5teho dne a je to schopne zivotu jen ze je o neco pomalejsi,tak proste udelaji ET! Ja jsem pri prvnim IVFku mela jen 1 dvoubunecne a 1 ctyrbunecne a nic me nezavedli a nikdy me ani zadne osmibunecne nezavadeli ani nezamrazovali-vzdycky mi rekli ze maji fragmentace ci co....

ywushka
30. čer 2009

jdu se na chvili vyvalit do postele!!! tam je to nekdy hoooodne fajn🙂

lucka.adis
30. čer 2009

Čauky kočeny, vy jste toho zase nakecaly... dočíst vás je nad moje síly 😀

ywush, gratuluji k dobrým zprávám a miminko je na fotečce kouzelné 😵 takové velké 😀

chrobáčku, koukám, že pořád řešíš tu laparku.. já bych to vážně nechala na té Čadové, akorát se teď pořád nervuješ a to není pro tebe moc dobré.

chrobacek
30. čer 2009

Ahoj Lucko, já se snažím nabrat informace 🙂) jsem na toto strašná, protože vím, že Čadová mi něco navrhne a já pak nebudu vědět jak odpovědět...... stejně jako s tou HA taky kdybych nevěla odsud, že to není nutné, tak jsem zobala měsíc antiko..... a k ničemu......

gabina79
30. čer 2009

Sune, já už na krev nejdu (to je právě děs, že nevím, jestli hcg stoupá nebo jestli se fáká...co bych za to dala být sledovaná na Obi)...asi mi vezme krev na různá další vyšetření až podle utz, který je v pátek 😉 ...jinak se cítím furt stejně (skoro netěhotně), žádné novinky...

chrobacek
30. čer 2009

Gábi aby to najednou nepřišlo a ty neblinkala 🙂))

hanulamarkova
autor
30. čer 2009

gabi ani já jsem neměla příznaky, jen jsem byla více unavená a jelikož já ráda spím ta jsem spala až příliž moc 😅

sune
30. čer 2009

chrobi, taky si myslím, že to radši dají do těla, než aby to odešlo úplně. a díky tomu, že mi vyšší dávky stimulky dali náběh na OHHS, tak jsem stimulovala jen 7 dní a podle toho jsem taky dopláceli- méně. My bysme klidně dali dvojnásobek, jen kdyby se to zadařilo!
ywu, mně to zaváděli taky 5 den od odběru! měli jsme PK a dali i AH i když říkali, že není potřeba.My jsme ale chtěli mít ještě větší jistotu! ty zbylé 3 taky nešly zamrazit - taky fragmentace. vám se teda při tom posledním IVf pěkně vyvinuly, když jste před tím měli malé!
Lucko, to mimčo bylo už v den OPU zabydlené v děloze, že je neponičili? Teda to bude nějaký statečný hrdina 😉
Gábi, určitě ti hcg stoupá! Na nic jiného se snaž nemyslet. Pátek je za chvíli, uvidíš tam už srdíčko, ale to jen v případě, že zaženeš tyto černé myšlenky! 😉 a když řekneš sestře, že chceš vzít znovu krev, neudělá to?

chanel
30. čer 2009

Žabko, pokud je endometrioza na vaječnících tak Ti snižuje kvalitu vajíček a taky záleží na vejcovodech,ale znám případy,kdy mým známým tvrdili lékaři,že neotěhotní a otěhotněly normálně a přirozeně. Každá jsme jiná a vajíčka jsem měla 4 a dvě z nich nekvalitní a ze dvou byly krásné morulky a jestli se nepovedlo,kvůli endometrioze, to nevím. Fakt je, že ji má 4.stupně a hlavně u děložního čípku,takže jsem na tom dost špatně 😒 ale zase to bylo mé první ivf..takže mluvit můžu až po třech nevydařených pokusech.Na černé myšlenky je času dost. Ale zase jsem s endometriozou došla daleko až k ET!!

chrobacek
30. čer 2009

to je fakt zaleží na tom kde ta endoška je....

chrobacek
30. čer 2009

sune jestli ti zbylo tak já si klidně od tebe pak koupím, protože předpokládám, že nám stačit nebude

miradka
30. čer 2009

Chanel, ty si nebrala hormóny na umelý prechod? Chrobáčku, ja mám tiež endomrchu 4.stupňa, ale pri prvom IVF (pred liečbou) som mala 1 dosť kvalitnú morulku a nechytila sa mi. Tak ťažko povedať, že vajíčko nebolo kvalitné. Endometrióza tiež vylučuje nejaké látky, ktoré možu poškodzovať priebeh oplodnenia. Mávaš silné bolesti pri ms? Aj keby, nie každá s bolesťami má endom. Mne ju dr nechcel vyberať, akurát sa snažil uvolniť vaječník, pretože bol prilepený k dutine...nešlo to, inak by hrozilo zničenie vaječníka a keby mal odstraňovať tie ložiská, museli by tam byť ďalší odborný doktori, cez urol. a gastro...moc náročná operácia a riziková a naviac by sa to asi tak za 2 ms vrátilo... 😒

chrobacek
30. čer 2009

miradko právě ono to může být a nemusí každopádně po léčbě se ti uchytily obě takže ......

zabicka007
30. čer 2009

Mir, já když už jsem měla vyléčenou end. tak při 1. IVF mi zaváděli dvě morulky, obě kvality jedna (M/1 takhle to bylo v papírech) a taky se stejně nechytly...takže opět se potvrzuje, že na velikosti nezáleží 😀 😝

chrobacek
30. čer 2009

😉 🙂 no prostě holky je to 40% šance, takže nám co to nevyšlo tak to prostě vyjde příště

zabicka007
30. čer 2009

Správně chrobi super 😵
Holky dneska jsem si všimla, že po skoro litru čaje jsem byla jenom jednou čůrat, to asi není dobrý že?

chanel
30. čer 2009

Mir: měla jsem léčbu, 9 měsíců injekce Zoladex, ještě jsi se divila,že tak dlouho, vzpomínáš? Já jsem měla ted dvě embrya kvality M1,M1. tzn.,že byly v pořádku? Ale stejně u mě nechtěly být 😖 Mir:a diagnozu mám Tobě velmi podobnou,taky mi levý vaječník čistili a byl zarostlý ke střevu. Žabko, tak pij ještě víc,no čůrat by jsi měla chodit víc,ale zase je horko,tak to tělo potřebuje víc tekutin tak i tak,není důvod k panice.Já jsem taky u stimulace moc pila a čůrat jsem taky nechodila až tak moc.

chanel
30. čer 2009

Chrobi: mě se tak zdá, že se tím moc trápíš,já Tě chápu,vím jak se cítíš,ale zase byl to první pokus. Já myslím, že druhý bude určitě úspěšný!! I sobě si to namlouvám 😀

ywushka
30. čer 2009

sune: poprve jsme je meli malicke,podruhe jsme meli transfer se dvema morulkama a po treti taky byly dve morulky!!!

venku bylo hnusne horko,"nastesti" se uz zatahlo a ja se konecne trosku ochladim!Byla jsem pro manzela do kamionu....a hura uz jsem doma!!!!

zabicka007
30. čer 2009

Ywuš tak sem /okres Svitavy/ se opět přihnala pořádná bouřka 😠