CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sune
9. črc 2009

krásné dopoledne holčiny, díky vám za povzbuzení. Moc mi to pomáhá 🙂 . Vím, že pocity na ms má každá, ale mě ty křeče jdou z vaječníků, tak to se bojím, že je špatně. Taky prsa už nejsou citlivá 😒
Mirad. jsi hodná,díky. Já mám chutě normální, bohužel. Ted jím zas normálně a baštím sladké. To jím ale každý den, takže žádná změna. Kdybych měla morulky jak ty, tak bych měla víc naději, že to vyjde.Ale takto moc ne. Vzpomínám, jak jsi psala, že máš křeče a čekáš s hrůzou, kdy se spustí krev. Včera jsem trochu prochladla, tak snad mi chudáci nezmrzli 🙂 Já mám vždy před ms rýmu 😒
Žabi, ty máš jisté //, neboj. Takové krásné morulky! To budeš mít trojnásobnou hodnotu hcg 😉

hanulamarkova
autor
9. črc 2009

sune nehaž flintu do žita a neboj se uvidíš povede se to! Musí 😀 držím palečky a žabi na nic jiného nemysli než na dvojčátka 😀 určitě se hezky chytí

simulin
9. črc 2009

Dobré ránko, teda poledne 😅
Sun, neboj v práci jsem nepadla, i když jsem myslela, že se pozvracím a pak cesta domů i v tom autě jsem myslela, že hodím tyčku, no opět se mi to podařilo rozdýchat, udělala jsem si doma topinky s česnekem 😝 a řekla jsem si, tak buď to přežiju nebo to půjde ven a ono dobré. 😉 Nechápu, proč je mi zle vždycky večer.
Sun, tak to jsi šikulka, že vydržíš do krve a i manžílek, aspoň to pak bude pěkné překvápko. 😉 🙂 Určitě tam mimísci jsou, moc ti to přeju. 😵

Žabko, moc hezké a gratuluju k morulkám, už se těším až budu gratulovat k mimískům. 😵 A mrazáčci, no nádhera, je fajn mít drobečky do zásoby. 😉

Ywush, já už jsme na tom s jídlem podobně, nevím už co jíst a co vymýšlet, doma se to ještě dá, ale v práci, vždycky si musím nakoupit dopředu na celý den a pak většinou na to nemám chuť a je mi z toho zle. 😝 😠

simulin
9. črc 2009

Jo a taky mi dělá problém pití, už jsme všeho přepitá, hlavně neslazených vod, džusy už mi taky lezou krkem.....sem tam dám kofolu nebo nějakou slazenou vodu, ale to zase není zdravé a taky to dlouho nevydržím pit. 😝 😖

irminka
9. črc 2009

ahojte bobinky,
s tím jídlem to mám tak, že hned jak vstanu, jdu do kuchyně a hned si dám rohlík či chleba...Kdybych počkala 15 min. bez toho, abych něco snědla, bylo by mně zle...takže hned něco do sebe dostat 🙂
A když mně je dobře celý den, tak si to večer vyberu, to funím, brkám,žaludek jako na vodě, ale přece nemůžu papkat i v deset večer, to bych fakt měla za chvilku metrák 🙂

sune
9. črc 2009

hani, díky, naděje umírá poslední. Ta mi umře až v sobotu po výsledkách. Dám na vás zkušené těhulky a budu si pořád opakovat jsem těhotná. To má prý pomoci 😉 A mně dorazila mrcha po třešních. červené víno už mi nepomáhalo, tak jsem si dala s chutí třešně a mrcha přišla. Za chvíli už i ty budeš hlásit // 🙂
Sim, díky, snad budu v sobotu hlásit pozitivní výsledky. Tak jestli ti nebylo špatně z hladu 🙂 Máš pěkné těhulkovské výkyvy 🙂 Tak si zkus ředit i slazenou vodu třeba s čajem. Já si dělám i čaj z jablek s pak si to ředím s vodou nebo s džusem nebo citron+voda. A doma si pak dělej koktejl- banán, jahody atd. To mimčům bude určo chutnat 😉 Já jdu do práce, udělat podklady ve své dobré vůli a ještě k tomu zadarmo, bohužel.

zabicka007
9. črc 2009

Sune,to si tě musí v práci vážit,když jsi ochotná pracovat zadarmo! Hotový poklad 🙂 A co máš za práci?
Holky těhulky,jak to máte s kávou? Pijete ji, či ne?

ywushka
9. črc 2009

No s tim jidlem je to hruza mamka me koupila nejake slazene jahodove mleko tak to jsem ted vypila,ale z obedu se mi zvedal zaludek!!! Manzel me zacal vyhrozvat nemocnici☹!!! Ja nechci do nemocnice!!☹

hanulamarkova
autor
9. črc 2009

ywuško skus ten žaludek nějak oblbnout-vím že ti jídlo nechutná- tak si ráno nachystej nějaké ovoce do misky nakrájej si ho a postupně po celý den uždibuj, nebo zeleninku a třeba do další misky cereálie, které ti chutnají...takto si budeš zobkat a nebude ti špatně a vlastně jíš celý den no a za chvilku se to všechno upraví a bude ti zase chutnat...těhulky mají jíst pořád a v malých dávkách aby jste v tom bříšku měli pořád něco...jo a mléčné kokteily to je mňamka 😉 držte se

simulin
9. črc 2009

Sun, zrovna předevčírem dělala mamča jahodový kokteil, no byl výborný a až dnes jsme se z něj pěkně pos..... 😀 , dokonce i v noci jsem byla na záchodě. Jinak teď mi docela chutná voda s limetkou a třtinovým cukrem. Pořád mám ale divnou pachuť v puse, takovou do kysela, tak nevím....že by to byla ta kovová chuť jak se říká... 😖
Žabko, já jsem kávu přestala pít, protože se mi úplně zprotivila a nemůžu se na ni ani podívat, aspoň ne teda na teplou a to jsem musela mít kávu denně, teď snesu jedině ledovou, to ještě jde 😉 Ale tu jsem měla za celé těhu snad 1x. Tak že s tím nemám problém. Ale myslím si, že jeden šálek rozhodně neuškodí, někde jsem četla, že je to snad nezdravé až od 5-ti káv a více. 😎

miradka
9. črc 2009

Čo sa týka tej kávy, nezvyšuje náhodou tlak? V tehotenstve býva problém s vysokým tlakom, tak 5 káv je asi dosť prehnané...divný limit. To nie je dobré ani pre netehotnú ženskú... 😖
Holky, ja mám dojem, že my - umelé tehulky to máme naopak. Ranné nevolnosti máme večer 😀 😠

ywushka
9. črc 2009

My jsme se ted byli podivat na manzeleske postele,koupila jsem si po ceste grepy,pomerance a jablicka a jdu si udelat stavicku z toho!!!🙂 Postel jsme si vybrali-uplne krasnou,drevenou a vypadala doooost kvalitne,snad poprve,co se nam libila obema nejaka postel a jeste k tomu byla kvalitni!!! Jsem z ni unesena🙂,jen kdyz si spocitam celou castku dohromady,tak se mi z toho prevraci i panenky 😀

miradka
9. črc 2009

Ywush, kde ste vyberali? Ikea alebo klasický obchod?

simulin
9. črc 2009

🙂 ☹
http://www.kava-online.cz/kofein/pozor-na-piti-...

Odpovídá MUDr. Vladimíra Paseková, soukromá gynekoložka nebo

MUDr. Aleš Skřivánek, soukromý gynekolog, www.g-centrum.cz

Datum: 01.10.2008 14:03:18
Nadpis: Káva v těhotenství
Dotaz: Mohu v těhotenství pít kávu, popř. kolik denně ?
Odpověď: Můžete. Problém je na počátku gravidity, že většině žen nechutná, je to s nadsázkou skoro tak přesné, jak těhotenský test. Ale jsou výjimky. Většina těhotných má sklon spíše k poklesům tlaku a kolapsovým stavům, takže ta káva nemlže uškodit, naopak. Jako se vším, je nutné ale říci, že pít kávu je dobré s mírou, nepočítat s ní v příjmu tekutin, apod.

Koncem těhotenství Vám ale lékař může kávu zakázat, budete-li mít vyšší tlak krve.

ywushka
9. črc 2009

Miradka: je to nejaka sloveska firma kron.sk,ale ta postylka je od firmy styles.sk (teda myslim ze se tak jmenuje) a jsem z ni nadsena!🙂

pilotkaanetka
9. črc 2009

Ahoj holky zdravím vás,dneska jsem byla v poradně a jsme o něco větší tak prý aby mě netrápili tak ve 38 tt pujdu na vyvolání 🙂

pilotkaanetka
9. črc 2009

ještě 3 týdny a máme prdelku malou doma 😉 🙂 😀

zabicka007
9. črc 2009

Pilot,tak to je super! Se už těšíš viď? Kde budeš rodit?

zabicka007
9. črc 2009

Simulin,díky za ten článek ohledně kávy,já myslím,že jedna denně mi skutečně nemůže ublížit... 🙂

zabicka007
9. črc 2009

Pilot,kamarádka taky přenášela cca 7 dní,už jí taky vÿhrožovali vyvoláváním,ale nakonec to na ni nějak samo přišlo asi 10 dní po termínu a za 4 hodiny měla odrozeno - první mimiš

pilotkaanetka
9. črc 2009

ty jo ty 4 hodiny porodu bych brala 😀

pilotkaanetka
9. črc 2009

já jsem si koupila kávu bez kofeinu 🙂 😉

miradka
9. črc 2009

Sim, zaujímavý článok...
Mne je dnes blbo, hlava ma furt pobolieva a žalúdok ako by mi na ňom niekto sedel.. ☹ Nepomáha ani jedlo...

simulin
9. črc 2009

pilotko, tak to už máš za pár, kéž bych byla už tak daleko 😉
Mir, tak to mě mrzí. Mně je dnes jakž takž dobře, jen mě zase začal zlobit vaječník, dnes mě v něm pěkně píchá. ☹ Když jsem byla minulý pátek na utz, tak mi Kummel řekl, že je mám pořád zvětšené, tak mám být ještě opatrná. Holky, dneska předávám směnu, tak musím povytírat podlahu, snad to mimískům nevadí. ☹

simulin
9. črc 2009

🙂 Žabko, taky myslím že jedna denně neuškodí 😉 A třeba ji ani nebudeš potřebovat, já ji fakt teď ani nemůžu cítit a v tom článečku o tom taky píší. 😝

ywushka
9. črc 2009

pilotka: tak to mas za chvilicku!!! To je super!!! Dneska mi psala jedna kamaradka co jsem s ni byla na prvnim OPU a ona tenkrat otehotnela,tak ma termin 27.7,ale maly je napric,takze bude mit asi cisar a bude to o neco driv🙂!!! jejda to bude miminek ted🙂

ywushka
9. črc 2009

Ja vam preju hezky prijemny vecer a sladkou dobrou nocku🙂 😀 pa

sajmona
9. črc 2009

Ahoj holky tak se vam hlasim,teprv ted se schopna. Teda kdybych vedela tak do toho nejdu. Mam z bricha dren,mam 4 diry a jeste jsem zacevkovana. Nemuzu dychat a nechcou me dovolit vstat. Strasny chce se me norm brecet. Zitra me dom nepusti:(

ywushka
10. črc 2009

Saj:To je mi lito!!! no to je proto,protoze jsi tam mozna mela nejake cysty nebo srusty,sice se ti to ted o den prodlouzi,ale za to se pak bude miminkovi u tebe vic libit,kdyz ti to tak vsechno pekne "ocistili" drzime ti palecky a nebooooj to zvladnes!!! Ten prvni pooperacni den je nejhorsi!!!Myslime na tebe!!

Preju vam krasny den,tady se mraci! Ja jedu dneska v 9:30 se svagrovou do brna,tak se mejte krasne! Pa

hanulamarkova
autor
10. črc 2009

ahoj holky no teda sajmi drž se ono se to hnedka bude hojit uvidíš že dneska ti už bude líp...jak tě odcévkují tak skus chodit je to tak lepší já jsem chodila i když v předklonu ale pomaličku to šlo. Tak ti držím palečky...
holky dotaz jsem 6 den od vysazení HA a ještě nemám mrchu mám volat k doktorovi? nebo na OBI? jéjda nevím