CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
12. črc 2009

Ahoj kočky, jdu vás jenom pozdravit.. moc se tu už neukazuju, protože mi připadne, že už mezi vás tak nějak nepatřím..když jsem neotěhotněla přes ivf 😔 🙂

ywush: držím palečky, aby to bylo všechno v pohodě!!!!

saj: vítám tě zpět z nemocnice a neboj, ivf bude určo poslední, protože budeš těhulka 🙂 😵

hani a co ty, MS už dorazila?

sajmona
12. črc 2009

Luci co to povidas,jak nepatris,prave naopak,ty jsi nas zazrak🙂 jak jsem ted lezela na obi,mela jsem na pokoji holcinu,co s tebou lezela s tim hyperstimul. Ceka dvojcatka,Hanka🙂 urcite vis. Udelal se ji mensi hematom,spinila,tak si ji tam nechali.ale je v poradku i mimi. Preji vsem dobrou noc,nejak jsem dnes pretahla,jak jsem spala pres den,tak se me ted nechce.

ywushka
13. črc 2009

lucka: ty prdolo jeden,prave ze naopak🙂,takze se tu ukazuj laskave casteji🙂!!!

saj: 4 dny v nmocnici,hruza,ze???

hanu: jaj tak to jsem nevedela!!! 🙂

preju vam hezky den,ja si pujdu asi jeste na chvilicku lehnout!!!

hanulamarkova
autor
13. črc 2009

dobré ráno, dneska jdem na to.. za chvilku vyrazíme na OBI uvidíme jak se to vyvine budu informovat

zabicka007
13. črc 2009

Hani držím pěsti a pozdravuj na ultrrazvuku! 🙂

elennka
13. črc 2009

hoj holky... 😉 😉

miradka
13. črc 2009

Ahoj holky, dobré ránko. Dnes sa mi strašne nechcelo vstávať, ale hlad ma vyhnal z postele. Chlapíka mám doma až do stredy, takže nuda nebude 😀 Akurát dnes musím skočiť do práce...nevedia si bezomňa poradiť 😒 😀

lucka.adis
13. črc 2009

Saj, ježiši a je teda s ní všechno v pořádku? Ona se mi potvora ani neozvala, že tam zase leží 😠 ale už jsem ji napsala, moc díky za info. Je vidět, že jste si o mě museli něco říct 😀

ywush: mno jo, dobře.. tak já se tady budu teda ukazovat častěji 😅 😀

lucka.adis
13. črc 2009

Tak jo, kočky... se pomalu chystám na kontrolu ke své dr. jsem zvědavá a napnutá jak kšandy, co mimiňous.
Mějte se tu zatím pěkně a kdo jde na stimulku, tak moc držím palečky na pěkný folíky a těhulinkám pevný nervy při nevolnostech 😉

ywush: začni víc baštit, ať se do té nemocnice nevrátíš. Klidně si to dej na pidi porce a bašti víckrát za den, bude to dobrý, uvidíš 😉

hanulamarkova
autor
13. črc 2009

ahoj holky už z Obi v kanclu...tak jsem se konečně po prvé seznámila s Kümmlem...fešák je to a mladýýýý.... dělal mi UTZ, tak tam je vše ok...pak na konzultaci u anděla a ještě mám přijít v jednu, kdy budou výsledky kontroly hormonů. Tak se projdu na OBI

simulin
13. črc 2009

Dobré ráno holčiny,
Hani, super tak mrška už je tu a hurá do stimulky 😉 Pozdravuj na UTZ. 😀
Ywushko, tak to jsi si teda fakt užila ☹ ten doktor by teda zasloužil, no ještě že jsi jela do té druhé nemocnice, tam se o tobe snad dobře postarali. 😉 Teď odpočívej a hlavně papinkej, ať má mimi z čeho brát.
A to vínekčko si klidně můžeš dát, myslím že 2 dc něuškodí nebo vinné stříčky 😎 Já už jsme si taky 2x dala, u nás jsou pořád oslavy a jelikož to ještě všichni neví, tak se snažím kamuflovat jak se dá 😝 , čili nějaký ten stříček mě prostě nemine. 😅

Luci - ty jsi trdlo, proč by jsi mezi nás nepatřila.... 😕 , jsi naše těhulinka ať tak nebo tak a vždycky jsme rády, když se tu ukážeš a podrbkáš s náma. 😀

Žabko, kolikátý jsi den, 5-tý? To už by mohli být mimísci pěkně zahryzlí. 😉

Elennko a jak to jde s clostilem? Doufám, že se nepletu, ale myslím, že jsi psala, že to s ním ještě tento měsíc zkoušíte...? 😅

sune
13. črc 2009

ahoj holčiny,děkuji vám za útěchu. Brečeli jsme oba a mám ještě pořád takovou depresivní náladu. Však to znáte samy moc dobře. Máte za sebou i několik pokusů. Vím,že první pokus je zkouška... Já mám jen obavy, že budu muset podstoupit umělý přechod, aby se vůbec zadařilo. Ted bych ale chtěla zkusit ještě další pokus co nejdřív, aby byl manžel ještě k dispozici.
Holky, kdy se vám rozjela ms po neúspěšném ivf? Já pořád jen špiním, ted už začíná trochu krev, prášky od bolesti si vezmu,ale pořád to ještě není ta moje silná, bolestivá ms. Tu mám ještě asi čekat,že? A vy, co máte za sebou umělý přechod, jak dlouho jste užívali léky? Je to na na 3-6 měsíců dle závažnosti endom.? A musí se chodit na nějaké injekce nebo to jsou jen prášky a kolik se za to platí?
Sim, ty jsi měla taky menop.?
Žabi, ty jsi už jasná těhule! Drž se, přeji, at ti to vyjde!
A co Gabča, kdepak je? Myslím na ni a držím pěsti, at je vše v pořádku.

simulin
13. črc 2009

Sun, neboj určitě to příště vyjde. 😉
Taky jsem měla umělý přechod, původně jsme ho plánovali na 6 měsíců, chodí se na injekce do zadečku a je to zdarma. Po třech měsících se dělá kontrolní UTZ, aspoň teda mně ho dělali 😎 , asi aby se podívali na ten můj nález, jak se to vyvíji. Nález jsem měla stejný na konzultaci mi pak Crha řekl, že pokud mám už silné návaly, léčba by měla být dostačující a další injekce by byly zbytečné a navrhl buď IVF ( ke kterému se přikláněl ) nebo tu operaci m. m. Tak jsme šli do IVF. 😉

sune
13. črc 2009

Sim, to doufám i když naději si už moc nedávám. Takže proto vyšlo hned to ivf, po tom přechodu,že? Miradka taky. Sim,co máš za problém? Taky endometr.? Ty injekce se dávají jak často? A to má člověk návaly, nemá vůbec ms,řídnou kosti asi i a byla jsi podrážděná nebo jak jsi se cítila? To myslím je taky u menopauzy.

ywushka
13. črc 2009

Ahojky holky🙂 Tak se musim pochlubit,dneska uz jsem zvladla dva chlebiky s maslem,kousek cokolady,kysele gumove pasecky (jsem jak mala ty me jdou nejlepe 😀 ),tvarohoveho misu a ted jsem mela i talirek zeleninove polevky,jsem sikulka!!! 😀 se musim pochvalit🙂!!! Rano me nebylo ani spatne,trebas ty cipky pomuzou,ted jsem si jeden dala,vcera jsem z toho byla takova cela rozhozena,tak snad uz to dneska bude o! Zatim jen posedavam a polehavam na dvore na houpacce hezky ve stinu a ctu si casopisy!🙂

zabicka007
13. črc 2009

Sun já to měla stejný jako Sim, původně plánováno na 6 měsíců a nakonec stačili tři 🙂 U mě to bylo na end. 4. stupně, jinak ty projevy na chlup stejné jako u menopauzy (ona to taky je menopauza se vším všudy) takže návaly horka, já byla hodně náladová, chvilku pláč, chvilku smích, podrážděná, dá se říct jako když má přijít MS akorát o dost intenzivnější...no když to zhrnu, tak se mnou bylo k nevydržení 😉
Sim transfer byl ve středu, takže dneska jsem 5. den a fakt mám pocit, že to tentokrát vyjde 🙂 🙂

zabicka007
13. črc 2009

Ywuš tak to má být, tak je to správné! Přečti si nějaký pěkný story se šťastným koncem,ať jsi pozitivně naladěná, a vše bude zase o.k. 🙂 A co migrény? Už se ti to trochu zklidnilo?

ywushka
13. črc 2009

zabi: jak kdy,vcera jsem jednu malou mela,ale nekdy jsou takove ze to vypada ze se to rozjede a samo se to uklidni,tak snad to nebude az takova hruuuza!!! Asi si najdu nejakou knizku nebo neco,trebas me to zabavi

miradka
13. črc 2009

Ahoj holky, tak som z5 z práce. Našťastie ma tam nič hrozného nečakalo, pokecali sme s kolegyňami a ochutnala som obídek.
Sune, ja som mala prechod 6 mesiacov a viacmenej som si to od Crhy vyprosila. Po 3 mesiacoch mi navrhoval IVF, ale ja som mala pocit, že 3 mesiace je málo, pretože po prvej injekcii som aj tak krvácala, chvíľu trvalo, že zabrali. Preto som chcela pokračovať a nemal námietky. Naviac som uvažovala, či ísť znovu do IVF alebo to vzdať. Bola som na tom psychicky špatne. No a po 6 mesiacoch som bola na to pripravená 🙂

simulin
13. črc 2009

Holky začala jsem špinit, bojím, bojím, nevíte co mám dělat. Mám vydržet? ☹

simulin
13. črc 2009

Holky tak frčím ke svému gynek. Pak dám vědět co a jak. Snad to bude v pořádku. ☹

lucka.adis
13. črc 2009

Ahoj kočky, tak jsem zpět od dr. z kontroly a všechno je o.k mimiňous je teda už fakt velikej, jako velká brambora a má 2cm, srdíčko krásně tlouklo..no prostě super to bylo. Mám i fotečku, ale dám ji sem později 😉
Teď se jdu nabaštit, máme segedýn a já mám děsnej hlad 😀 😀

sim: držím palce aby to nebylo nic vážného, jinak ta kamoška co mi leží na Obi s dvojčátky, tak to taky měla a našli ji tam menší hematom. Prý se to někdy stane, tak ať je to u tebe všechno o.k 😉

zabicka007
13. črc 2009

Mir, obdivuju tě, jak dokážeš být rozumná, že jsi i raději počkala a vydržela celou léčbu než by ses hrnula do dalšího IVF, taky jak jsi vydržela celou dobu netestovat (stejně jako Sim samozřejmě 🙂 ). Chtěla bych mít takovou vůli a tolik rozumu jako vy 😅 To já už jen počítám dny a pomalu uvažuju, kdy poprvé zkusím testnout 😝

zabicka007
13. črc 2009

Sim, držím pěsti, určitě to nic nebude 🙂

lucka.adis
13. črc 2009

zabi, určo ti to vyjde.. uvidíš 😉 Já osobně, kdyby se nám tenkrát povedl ten et , tak bych taky neestovala a počkala na krev. I když bych byla zvědavá, hróóóóóóóózně moc zvědavá 😀

ywushka
13. črc 2009

lucka: super🙂 gratuluju

simulin: drzime palecky nebj spineni snad nic neni!!!!

ja jsem dneska uz i obedvala!!!Super🙂 snad uz se to zlepsi!!!

hanulamarkova
autor
13. črc 2009

ahoj holky tak jsem spátky z OBI, no asi jsem rekordmanka...dostala jsem 300 jednotek Gonalu. Skoro mě tam trefilo...a to pojišťovna proplácí 200 no asi budem muset dokupovat 😒 ale neva 😀 skoro jsem si myslela, že stimulovat nebudeme moct...tak mě čadová napínala 🙂 ale všechno mám i jsem si po prvé sama píchla injekce tak uvidíme jak budem pokračovat

lucka.adis
13. črc 2009

Hani, tak to gratuluju ke stimulce 😉

hanulamarkova
autor
13. črc 2009

🙂 Díky jsem měla strach než ta jehla prošla kůžííí jéjda ale pak už to šlo. 😉

ywushka
13. črc 2009

Hanu: gratuluju k pichacce-)