CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
26. únor 2010

Veri: tak to vypadá dost dobře, já měla Zoladex na 9 měs. a pak mi dali zbytečně IUI a dvakrát! Výsledek oteklé vaječníky, víc než při ivf 😢 . Tak to jsem měla krásnou úrodu. Já 4, z toho zbyly dvě mor. na Et a podruhé 3 z toho morula a desetibuněčné k ET a ted to ani nechci vědět 😠 Ali: kamarádka taky potratila a na vině byla štítná žláza, přeléčili ji a za tři měsíce se jí narodí chlapeček.

chanel
26. únor 2010

Ali: to je fakt, otěhotníš přirozeně, tam je spíš problém jinde...

veria
26. únor 2010

Já přemýšlím, kdyby bylo zase těch 6 vajec, jestli bych je neměla dát oplodnit přirozeně. Vždy jsme šli do ICSI, ale jen pro jistotu, spermio je dobrý. Oplodnilo se vždy 5 vajec. Tak nevím. Riskovaly byste to? Si říkám, že třeba by tam vnikly přirozeným výběrem nějaké lepší, než ty které vybere embryolog. Ale zas je risk, že se oplodní jen 2-3.... nevím.....

veria
26. únor 2010

Chrob - díky za odpověď na jiné diskuzi 😉

chanel
26. únor 2010

Veri: je to Tvů třetí pokus, nic bych nenechávala náhodě, sice stojí to penez ☹ ,ale embryolog by měl vybrat ty nejlepší, ale taky člověk vedle něj nesedí a nedívá se mu pod ruce, nebo udělej půl na půl.

chrobacek
26. únor 2010

jo ale vím že hanka si to nechala dělat půl na půl a nakonec se jim oplodnili jen ty icsi takže asi bych to dělala podle počtu a při 6 bych si dala icsi nad 6 zbytek jen ivf grátis

chanel
26. únor 2010

já jsem to blbě napsala, ne já ale Veri, Ty jsi měla krásnou úrodu!!

veria
26. únor 2010

Chanel, ani mi nejde tak o ty peníze, jako o to, že by se tam mohly dostat lepší. Embryolog je vybírá podle tvaru, do hlavy jim nevidí 😉
Chrobi, a ta hanka měli normoš spermio?

chrobacek
26. únor 2010

jj normoš

aliseea
26. únor 2010

podstoupila jsem laparoskopii a hysteroskopii kde mi zjistili děložní přepážku ,nechtěli jí odstranit protože by se mohla děloha zdeformovat a já bych o ní mohla přijít.Po výsledcích mi můj gynekolog odkazl na IVF že mi nedoporučuje otěhotnět přirozenou cestou ,že mi na IVF pomůžou..... 😖

veria
26. únor 2010

Ali, to bych ráda věděla, jak.....Nejsem doktor, ale je jasné, že IVF řeší pouze problém oplodnění, a nikoliv donošení. Potratit se dá i po IVF (viz já a mnoho dalších) 😠

chrobacek
26. únor 2010

tak to taky moc nechápu

aliseea
26. únor 2010

přece musí vědět co se mnou mají dělat,nejsem přece pro nich stroj na peníze 😒 Já jím věřím a doufám že jednou budu mít mimiško 🙂

mmorgana
26. únor 2010

aliseea: Určitě ví, co s Tebou dělají. Jako laik taky nechápu, proč při děložní přepážce navrhli IVF, ale já to nestudovala, nerozumím tomu. Prostě se musíš ptát a ptát, určitě Ti vysvětlí, co s Tebou zkouší a zamýšlí. Mám takový pocit, že doktoři u nás si pořád strašně neradi povídají s pacientem a neumí vysvětlovat. Ale když se ptáš, tak většinou odpovídají a semtam je i některý doktor téměř příjemně překvapen pacientovým zájmem a rozpovídá se 😎

Poslední tableta Utrouše ve mně a já budu vyhlížet mrchu 😎

chanel
27. únor 2010

Holky: tak já jdu v uterý na OPU, ještě si musím dopíchat dávky. V neděli Pregnyl a je to, byl tam dneska Crha, je moc fajn. 😝 Dneska je krásně.....

mmorgana
27. únor 2010

chanel: Vidíš, i sluníčko se na Tebe směje, to budou supervajucha 😀

mmorgana
28. únor 2010

Posouvám tabulku:

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
xovicka - PCO, teď řešíme úvodní vyšetření, pak se uvidí
elennka-PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
***********************************************************************
STIMULANTKY:
aliseea 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 1.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel)
************************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
monulkab
*************************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova

mmorgana
28. únor 2010

Ach jo! Tady je mrtvo. No bodejť - je víkend a venku je tak hezky. Jenže já jsem tento víkend slaměná vdova 🙄

elennka
28. únor 2010

ahojda.. tak konečně mám po pracovním víkendu.. a pár dní zůstávám doma, neb mám kombinaci angíny a zánětu prudušek..
Jinak teď odpočívám v postýlce..

chanel
28. únor 2010

ahoj holky....má se zase ochladit a sněžit 🙄 brr, té zimy už bylo dost. Ellenko: to je fakt špatný, pořádně se musíš uzdravit!! Vitamínuj! Mmorgana: za jak dlouho si budeš píchat? Ted máš jen sprej?

mmorgana
28. únor 2010

Hmmm, taky mám radši léto. Radši horko než zimu 😎
Zatím jsem pořád na spreji a vyhlížím mrchu. Píchat začnu v průběhu týdne. Akorát se na Obi určitě nepotkáme, protože v úterý fakt na Obi nemůžu. Ale budu na Tebe v úterý moc moc myslet 😀

chrobacek
1. bře 2010

ahojky 🙂

chanelko tak jáááák?? co bylo na UTZ jak to vypadá? zítra budu moc držet palce a hnedka přijde informovat...

mmorgana... já už asi píchám ode dneška dozvím se to v 13h 😉

klara.k
1. bře 2010

holky ahoj,
zdravím po víkendu.

monulko - už jsi byla na krvi? Jak pak to dopadlo?

mmorgana
1. bře 2010

chrobacek: mně se včera zdálo, že už to dostanu a začnu hezky v pondělí. Jenže nic 😖 A dneska je bříško klidné, tak doufám, že to dostanu v úterý a začnu ve středu 😕
Takže budu uzavírat peleton březnových stimulantek 😎

chrobacek
1. bře 2010

jo určitě už ve středu začneš... a já budu stimulovat asi déle než ty takže třeba na OPU půjdeme stejně 🙂)

mmorgana
1. bře 2010

chrobi, no to by bylo super! Mohly bychom pak uspořádat soutěž: "Kdo déle vydrží nečůrat na test" 😉 😀

chrobacek
1. bře 2010

😀 😀 😀 tak to já mám prohrané 🙂)))

xovicka
1. bře 2010

Dneska jsem byla na té druhé kontrole, krev a utz. V podstatě jsem se dozvěděla, že mám oba vaječníky i dělohu, těm heslům, co paní říkala jsem příliš nerozuměla, prý docela normální gynekologický nález. Akorát ty folikuly jako vždy drobné. Takže v podstatě na mě nic nezvyklého. Příští týden si mám zavolat a objednat se na konzultaci, tak snad už se konečně rozhodne, co se mnou dál. Dneska jsem šéfovi poprvé odevzdávala propustku s razítkem obilňáku, myslím, že si toho ani nevšiml, nic neříkal. Taky jsem už třetí týden nějaká nachlazená a pořád se toho nemůžu zbavit, a já bych se přitom tak ráda zašla podívat na kamarádovo miminko.

monulkab
1. bře 2010

Ahoj holčiny, dneska jdu na genetiku, tak se docela těším, jsem zvědavá co z nás všechno paní doktorka vydoluje.
Klaro na krev je ještě brzy.

chanel
1. bře 2010

Ahoj holky, chrobi: tak gratuluji k dnešnímu začátku!!! Zítra jdu na to, je normální, že mě zatím vůbec nebolí břicho? Když už tam jsou vaja. Ale teda už cítím blížící se ovulaci. Mončo: test máš ve čtvrtek? Tak držím pěsti, mohlo by se už konečně začít dařit!!