CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
17. říj 2009

saj, a v kolik tam jdeš? já na 15:30...jdu i s manžou...

monulkab
17. říj 2009

miradka, ahoj, no, to nejsou dobré zprávy...chjo....

sajmona
17. říj 2009

Monul uz na 8 h

petula82
17. říj 2009

Miradka,no už je to tak.Ve středu mě čistili.V pondělí na ultr.bylo všechno v pořádku a pak už to bylo v prd....Jinak od posled. ms to vycházelo,že jsem měla ukončenej6.t.No ale zase najednu stranu,je lepší,když se to stane na začátku,než pak později.A do dalšího pokusu nepůjdu.Kalvodová s Čadovou jsou šikulky,nebejt nich,tak to nesu možná hůř.No počkáme na adopci.Ještě,že jsme už schválení! 😉 V pondělí jdu ke svý doktorce.Jinak jsem včera už jenom parkrát zašpinila,zato dneska,docela dost.Akorát si nepamatuju,že by mě tak po tom minulým čištění bolelo tolik břicho.Holky občas za váma kouknu.Mějte se hezky.

irminka
17. říj 2009

petulko: tak to je mně moc líto, ale co se dá dělat..prostě, je to nespravedlivé ☹

miradka
17. říj 2009

Petulko, moc ma mrzí, že si takto dopadla. Na druhú stranu ťa veľmi obdivujem, máš ohromnú vnútornú silu. Prajem ti aj tvojmu manželovi, aby ste našli šťastie a radosť v adoptovanom dieťati. Mnoho príbehov bolo, ako si pár adoptoval dieťa a potom mali aj svoje. Je to beh na dlhú trať, ale stojí za to. Daj nám potom vedieť ako ste na tom. Keď tak aj do IP...drž sa holka 🙂

sajmona
17. říj 2009

Petul mrzi me to,ale uz brzy najdes svoje stesticko🙂 drz se holka

monulkab
18. říj 2009

Petu mod mě to mrzí, ale jak jsi psala, když už tě to potkalo, je lepší že to bylo takhle ze začátku než později. Já jsem si včera dělala test po IUI a jsem negativní, jak z RapiClearu, tak z mamatestu, takže v úterý si vyzvednu další Clostilogegyt a jdem do dalšího pokusu....nenadělám nic...

chanel
18. říj 2009

Peto: ☹ ☹ ☹ mrzí mě to.Obzvlášt u Tebe

chanel
18. říj 2009

jinak Vás tady všechny moc zdravím. Saj:lázně se Ti krátí..a valíš na to!! Chrobi a co Ty?? Monulko a jak dlouho budeš zkoušet iui? U těch léků co je bereš na ovulaci ten Clostibet nebo jak se to píše, se prý může jen dva cykly po sobě a pak pauzu...aspon mi to řekla kamarádka lékarnice....že pak nedělá dobře a moc se po něm přibírá..tak jen takový info.

monulkab
18. říj 2009

No já přibírám už od létatakže clostylobegytem to určo nebude, blběmi z něho bylo, ale tak dalo se to vydržet, a zkoušet to chci až do léta, samozřejmě s nějakými doporučenými pauzami....

elennka
18. říj 2009

peto je mě to líto ☹..
Jinak já jsem se dneska vrátila z víkendu na Vysočině.. a jsem pěkně nachcípaná... Ale zítra mám volno, tak by to mělo být v poho..

irminka
18. říj 2009

monul: na přibírání na váze se vykašli, hlavně, aby bal mimís,co? 😉

belluci
18. říj 2009

prominte, že vám sem lezu...ale taky mám zkušenosti s Clostilobegytem a gynekolog mi ho dal na dva měsíce a pak znovu až po půl roce,nepomohl mi, bylo mi po něm zle a přesto,že jsem stejně neotěhotněla s jeho pomocí tak bylo 7 kg na hoře a to jako irminko,nikdo nechce,vypadat jako tulen i když vím, že si to myslela dobře hlavně,aby miminko bylo, to vám tady všetkým moc preji!

zabicka007
19. říj 2009

Čau ženský, jsem Vás přišla šmírovat... 🙂
Saj, a kdy jsi měla ten poslední pokus? Psala jsi, že ještě nevíš, jestli půjdeš do dalšího pokusu teď nebo až později...jestli chceš, mrkni mi do albumu, mám tam po jak dlouhé době jsem šla do druhého pokusu, třeba ti to ulehčí rozhodování, i když je mi jasný, že je to u každé jiné...
Chrobi, ani se ti nedivím, že už jsi naštvaná kvůli všem těm vyšetřením, které neudělali, mluvila jsem nedávno s jednou sestřičkou, a ty mezi čtyřma očima potvrdila, že laparoskopie je jednoduše míň nákladná než vyšetření na imuno apod., takže bez ohledu na to, co je pro tebe lepší tak prostě chtějí nejdřív laparku a IVF a až když všechno selže tak pak možná genetika apod. Ale těžko se zlobit na nemocnici, je to o výši rozpočtu a o tom, jak víme, u nás rozhoduje někdo jiný... 😠

monulkab
19. říj 2009

belluci, ale miminko máš, tak aspoň něco jiného zabralo ne?
Já na clostil reagovala si myslím dobře, měla jsem 4 folíky, 19,14,12,10 ale myslím že mi ten pregnyl píchly brzo, podle mě dozrál jen ten 19ti mm, a ty další 3 přišly v niveč....příště bych radši počkala na ty tři menší, přece jen je to větší pravděpodobnost...

belluci
19. říj 2009

Mončo mám, ale po jednom potratu, a v podstatě po druhém ivf, celé těhotenství rizikové, věčně jsem byla v nemocnici.Ale mám dceru a to je duležité.Jen jsem Ti chtěla napsat, že Clostyb., není nejlepší hormon.přípravek, bývá z toho dost zle.To ivf samotné,jsem snášela bez problémů.Jesti máš průchozí vejcovody a jsi v pořádku, tak by se to mělo povést během dvou cyklů, tak jak mi říkala má dr.Hodně štestí Tobě a všem holkám co se snaží! Moc dobře vím,co je to za boj!

belluci
19. říj 2009

jo a taky jsem měla plno folíků a nic 😢 ,vejcovody mám průchozí a souhlasím s žabičkou, i u mě trvalo než se udělaly všechna vyšetření,mimochodem jsem taky byla na Obilném trhu...dvakrát tak spojená jsem nebyla,ale dotáhlo se to do úspěšného konce, tak mizím, už vás nebudu otravovat 😎

chrobacek
19. říj 2009

ahoj bell nikam nechod 🙂 budeme radi když poradíš......

monulkab
19. říj 2009

jojo, jak píše chrobi, zůstaň tady s náma!

emers
19. říj 2009

ahoj Obilňačky,
déle jsem tu nebyla, chodím do tématu IUI 🙂
jen jsem chtěla pozdravit hlavně chrobi a i ostatní, s monulkab jsem sparingparťačky na Obi na IUI 😉

lehce moje historie léčby na Obi...
já jsem měla léčbu clostilbegytem (mimochodem jsem nepřibrala ani deko a přitom jsem na něho reagovala výborně, ale já jsem takovej nepřibírací typ), pak pregnyl, pak utroš - 1. cyklus se stimulací jen domácí snažení a nic, 2. cyklus se stimulací už 1. IUI a nic a 3. cyklus se stimulací a 2. IUI - pozitivní testík 😉 , následně i krev 😉 a ve čtvrtek jdu na další vyšetření krve a i UTZ, tak mi prosím držte pěsti!!! Díky! 🙂 Jo a manžel někdy v dubnu v Heliosu katastrofální spermiogram - 100% patologických (morfologie) spermií, doporučeno IVF - ICSI, případně i MESA/TESA kvůli "čerstvosti" spermií... na Obilňák se objednal jako samoplátce na spermiogram - taky blbej, tentokrát dokonce i špatnej pohyb - takže si nás tam nechali co s náma dál... pak po dalším spermiogramu se dostal do normy, sice na spodní hranici vše, ale normospermie a konečně se taky někdo začal zabývat mnou, do té doby mě neřešili skrž blbý spg manžela. Já jakože vše ok, akorát převrácený hodnoty čehosi... prostě podezření na PCO (polycystické vaječníky) a proto mi nasadili ten clostilbegyt atd. Mno a na posledním IUI měl manža pohyblivost 80% 🙂 ostatní hodnoty nevím, ale prostě za půl roku úplně jinak... tak doufáme, že jsme měli štěstí a že to bude vše pokračovat jak má!!!
jo a 9. den po IUI jsem měla autonehodu - narazila do mě baba, nedala mi přednost - měla jsem nějaký lehčí zranění, ale hlavně mi dělali 2 rentgeny, naštěstí se zástěrou neb jsme jim řekla že jsem po inseminaci. Ale stejně jsem se pak bála, no prý snad to vliv mít nebude... ještě se o tom chci pobavit s doktory.
takže tolik zprávy o mně.

všem přeju ať se co nejdřív zadaří a když už se zadaří, tak ať to pak dál dobře pokračuje!!!!!!!! 😉

chanel
19. říj 2009

Emers: tichoučce gratuluji!! Ty se teda máš!!!!! 😀 Chrobi a Monulko: doktorka mi poradila Flavobion,ale nesmí se při stimulaci, je to kůra a vitamíny na játra a imunitní systém, a je to na předpis.Už ho polykám.Belluci: hlavně,že je miminko. 😝 Na všechno špatný se potom zapomene.

monulkab
19. říj 2009

Emers, čtu to znovu, a musím ti říct, že to bude skvělá historka pro vnoučata!!!! 😀 😉

emers
19. říj 2009

chanel: díky moc 🙂
monul: no když ještě přidám tu historku s tím Pregnylem, nonstop lékárnou, střepy a pořezaným prstem a slivovicí a ještě předtím tu pařbu vlastně... no to snad ani radši nebudu kazit ty vnoučata 😀

chrobacek
19. říj 2009

emers já tě zkoukla už na IUI moc držím palec 🙂))) a gratuluju 🙂

emers
19. říj 2009

chrobi: aha a díky moc! já to psala hlavně taky pro tebe, protože kdysi jsem ti celá zoufalá psala do IP a myslela jsem si, že nemáme moc šancí... a tak uvidíme dále jak se to bude vyvíjet... ale rozhodně je to jakýsi pokrok.
tobě a partnerovi moc přeju ať se co nejdřív taky přehoupnete do těch starostí o uhnízděné mimi 😉

chrobacek
19. říj 2009

já vím 🙂 ale fakt mi nejde do hlavy jak se vám tam najednou ty šikulky vytvořily 🙂))) a já doufám, že nám se taky vytvoří a zvládneme to jako vy... no s tím naším problémem si momentálně moc rady nevím... ale pracuju na tom 🙂)) a děkuju

monulkab
19. říj 2009

emers...a jó, ty sis vlastně natahovala ten pregnyl kde plavaly střepy.....chá..to je mazec....

eva89
19. říj 2009

Dobrý den, můžu poprosit o radu?? Objednala jsme manžela na spermiogram, do Bohunic nevíte kde přesně se to tam nachází. Moooc děkuji za všechny odpovědi.

monulkab
19. říj 2009

eva bohužel netuším 😒