CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
10. srp 2009

irm: ja jsem pribrala pri stimulkach cca 9-10kg,zbytek az ted v tehu.

irm: tyyy jo🙂 a ja se k sexiku ne a ne prinutit ani jednou za 14 dnu 😀 manzel se me vzdycky pta,jestli dneska uz jo....ale vzdycky mu reknu ze az budu mit naladu,tak mu reknu!!! Proste neni chut!! a stejne nic jineho nez mazelni nezvladnu!!!

gabina79
10. srp 2009

Lidi, vy pořád o tom sexíku....to by se jeden zbláznil....já ještě čekám, jak to celé dopadne, uvidím, co mi řekne Dr...někdy bych teda moooc chtěla 😎 ...dneska se mi zrovna zdál mooc pěkný sen 😀

irminka
10. srp 2009

ywus: já jsem také při stimulce přibrala skoro 7 kg, hlavně OHSS, potom jsem to asi nějak trošku shodila a ted mám na konci 4.měsíce 2 kg nahoru, ale jsem fakt kus baby, no uvidíte na srazíku 😀

S tím sexem: fakt u každého je to jinak- na začátku jsem na něj neměla vůbec chut, ale ted už je to ok. Musíte mít opravdu velmi tolerantní manžílky. Totiž muj muž ještě nezažil, že bych se s ním nemohla milovat třeba 2 měsíce, no třeba nás to také čeká.... 😉
Gabi: a ty to más zakázané?

irminka
10. srp 2009

ywus: ty stránečky jsou fakt krásné

gabina79
10. srp 2009

jj, Irmi, zakázané ☹

irminka
10. srp 2009

tak to je blbé, když je chut 🙂 . Bude líp, neboj

hanulamarkova
autor
10. srp 2009

Ahoj holky no dneska vás nestíhám dočítat, jsem první den v práci po PN a mazec...jedu jak ďas, tak jsem si řekla, že si udělám malou pauzu a trochu si Vás dočtu. Gabi, no to je fakt minibříško jen ať se hezky zvětšuje. Já pomalu končím s mrchou a v neděli jdu na OBI na UTZ možná až v pondělí, uvidíme jak se nám bude chtít. Jsme totiž s manžou doma sami, malá je n aprázdninách tak si užíváme. 🙂

hanulamarkova
autor
10. srp 2009

Irmi moooc krásné bříško i ty dupačky jsou super jen by jsi jich měla nakoupit 2 x 3 ne? Aby jsi je měla do páru hihi 😀

ywushka
10. srp 2009

ja jsem si na aukru koupila ten gymnasticky mic od nejakeho prodejce co mel znacky olpran🙂 a stal jen 159kc🙂+postovne🙂 ted mi ho manzel nafoukal a uz na nej sedim🙂 snad nepraskne🙂

irminka
10. srp 2009

hani ahoooj: jo ten kup byl fajn,ale další balíčky už stály 270,-Kč, ani nevím proč to bylo tak laciné, sáček byl otevřený, ale nic dupačkám není, tak fakt nevím 🙂 .A také nevím, jaké budeme mít miminka, takže ještě nechci nic moc kupovat. Hanulko, také se dočkáš miminka, uvidíš, moc držím paluchy.

Ted jsem tak naštvaná na mého chlapečka. Vyrazili si s kámošem do druhého města na kolech po stezce na dobrou zmrzku a ty potvory už 3 hodiny nejsou doma...Jakou mu fláknu, že se z toho pos.. 😉

irminka
10. srp 2009

ywus: ty jsi tula...co by praskal? 🙂 Jen se houpej , uvolníš svalstvo a miminko bude nadšené

ywushka
10. srp 2009

irm: tak se zakecali nekde s nejakyma zenskyma🙂

irminka
10. srp 2009

já ho snad přizabiju, no určo někde kecají s babama - nagelované vlasy a ušmuranů hubu od kakaa a sopel u nosa, naprosto normální 😀

ywushka
10. srp 2009

😀 irm: se musim normalne ted i smat🙂 😀 chudak kluk🙂 bys ho jeste ztrapnila pred nejakyma jejich kockama🙂 A co na to rika takovy pubos,ze cekate miminka??🙂

ywushka
10. srp 2009

jen nevim jestli ten mic mam dobre nafouknuty,kdyz si na nej sednu tak se mi uplne rozplacne 🙂

elennka
10. srp 2009

muschko, jen IUI, my IVF nechceme... s manžou jsme se dohodli, že buď do konce roku vyjde IUI.. a když ne... tak budeme uvažovat o adopci...

ywushka
10. srp 2009

elen: a proc nechcete zkusit i IVF???

irminka
10. srp 2009

ywus: to víš, že bych mu nenadávala před holkama, to až za dveřmi 😉 . A Ríša je nadšený, že budou dvě. Potřebuje jednu holku na uklízení pokojíčku a druhého kluka na mlátění se. Ale ze jmen je na nervy, to nemůže překousnout. Julie a Bořek apotom se nám s manžou líbí Stella a Bruno.

ywushka
10. srp 2009

irm: to jsou krasne jmena🙂

ywushka
10. srp 2009

irm: a uz vam rikali jetsli cekate parecek nebo kluky ci holky??

muschka
10. srp 2009

Jeee, Irmi mně se strašně líbí Jůlinka a Bořek 🙂 , to je krása!

Elenko, do IVF nejdete? O adopci jsem taky uvažovala, ale nejsem si jistá, zda bych to vůbec zvládla...

ywushka
10. srp 2009

muj manzel se jmenuje Juraj a moje tchyne by tak strasne chtela aby se i nase miminko kdyz to bude kluk jmenoval juraj-vzdycky me s tim uplne vytoci ´kdyz se na toto tem azacne bavit!! Pry Jurinek-ha ha ha ha to at si pojmenuje dite nekoho jineho a ne nase! Nastesti se uz i manzel naucil ji odporovat,ale ze zacatku,kdyz se sem nastehoval,tak spise bral ji nez me,ale uz je to naopak,jeste ze tak!!!

elennka
10. srp 2009

prostě jsme se domluvili, pro sebe v tom vidím zdravotní rizika, měla jsem problémy i při stimulaci clostilem...a ještě pár věciček...
.. toto už mám vyřešené, snažíme se dlouho, a prostě nechceme mimčo "přes mrtvoly", jak se říká..
Už jsem nechtěla podnikat nic, ale nakonec jsme se s manžou domluvili, že vyzkoušíme IUI.. a když to nevyjde, tak končíme a necháme to na přírodě. Jedna moje dobrá kamarádka, která je PA a zabývá se hlavně neplodností mě řekla, můžeš se stavět na hlavu a mimi stejně přijde, dky uzná za vhodné... a ono na tom něco je...

Ps. kdy bude ten srazík? 🙂

irminka
10. srp 2009

ještě mně ani jeden doktor neřekl co nebo teda koho čekáme, je prý ještě moc brzy. počkám do 20 tt na druhý screening, tam už to snad vidět půjde.
no, s těmi jmény je to fakt síla, s malým se hádáme jak psi 🙂 A po manžovi ani po mě určo jména nedáme irma a Staníček, chichi

Srazík by měl být 20.8. v Brně na Vankovce, teda pokud se nepletu 😉

lucka.adis
10. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem zpět z kontroly.. do Brna autem je to coby dup a byla jsem první na řadě, takže super.

Mimiňous má 6,5cm odpovídá přesně týdnům, srdíčko krásně tlouklo a prcek se pořád otáčel, ukazoval záda a potom se protahoval a cumlal paleček 😀 než ho dr.změřila tak to fakt trvalo, vždycky ho chytla ve vyhovující poloze a on hned šup a byl otočený 😀 😀 hodně jsem se s dr.zasmály. Všechno je o.k a zítra máme ten screening... dr.mi ho taky dělala a říkala, že by to mělo být všechno v pořádku, ale zítra tam stejně jdeme, aby jsme věděli přesně co a jak 😉

irminka
10. srp 2009

lucko: jste šikovní, jen tak dále 🙂

lucka.adis
10. srp 2009

Obrázek z UTZ jsem dostala, ale dám ho do Alba až zítra s těmi ze screeningu 😉 třeba tam bude líp na té fotečce vidět, ten náš " už velkej " mimiňous 😵 😵

hanulamarkova
autor
10. srp 2009

No luci to je bezva...krása
Irmi, teda ty jména jsou super taky by jsem si nechala říct. Múj muž je Richard, no a dcerka je Simonka. Tak kdyby se povedlo kluka tak určo Richard nebude to by se můj nechal asi zastřelit nebo tak něco 😀 Sisa je ok, a kdyby to byla holka tak by jsme chtěli nějaký jméno na S. Sofinka, Sabinka... 🙂 to by se mi líbilo

irminka
10. srp 2009

každé jméno je hezké, jen se musí hezky říkat a lidé si musí zvyknout 😉

blesq
10. srp 2009

Bracho nieje taky narcis ako ja Hani ?