CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

zabicka007
29. zář 2009

Ywuš, já jsem byla taky na Veveří na tom prvním ultrazvuku, ještě tam mám jít na ten triple test. V kolikátém týdnu myslíš si tam mám zavolat? Ani nevím, kdy se to vlastně dělá ten triple test 😅

lucka.adis
29. zář 2009

žabi, ten trippl test se dělá v 16tt, takže bych si tam klidně už zavolala a objednala se 🙂

ywush, tam je to dobrý...ale nejdražší, nejlevnější je to " prý " v Heliosu za 1000,-kč.. kolik tě to bude stát tam?

irminka
29. zář 2009

v Prediku Zlín to stojí 950,- Kč a jsou tam myslím 3 fota 3D plus DVD s 3Dfilmečkem

miradka
29. zář 2009

Ahoj holky, tak už som zase tu, bola som v tej práci, ale zase to dopadlo úchvatne...radšej sa nebudem zase rozčulovať, práve som to líčila mužíkovi.. 😠
Luci, tak manžel ma zmeral, ale neviem presne ako sa merajú tie miery. Tak cez prsia mám len 87cm, potom cez pupok 95 a cez zadok a boky 95 😀

ywushka
29. zář 2009

lucka: tam to stoji i se snimkama a dvdeckem 1200Kc.

zabi: me triple testy delali normalne na gynde a to me na ne objednala jen sestricka-prisla jsem tam jen na odbery a jsou v 16tt

ywushka
29. zář 2009

ja se dneska strasne nudim,manzel by mel prijet nekdy kolem pulnoci,tak snad prijede v poradku!!! Dvere nam dneska montovali,ale byl tu jen jeden pan,tak to neudelal cele,prijde zase v patek!!! No jo,vzdycky to co je pres rodinu stoji za prd-tyto dvere mame pres svagra a to je tak s nim vzdycky a to potrebuju jeste doladit par nedostatku co se tyce oken a tak.

ywushka
29. zář 2009

Ja jsem si na aukru vydrazila nejake oblecenicko-uplne nove kapsace vyteplene z HMka zelene barvy jen za 49 kc a k tomu jsou jeste nejake vetsi dupacky,rukavicky,cepicky a tak🙂 A pak se mi podarila vydrazit sice pouzivana,ale krasna teplakovecka adidaska,ale uz o malicko vetsi-velikost myslim 68,tak se tesim az mi to vsechno prijde!! Jinak jsem si koupila tu knizku nezna naruc rodicu-tu jsem strasne chtela, na aukru se mi ji nepodarilo vydrazit,ale koupila jsem si ji na mimibazaru jen za 230kc,jinak stoji neco kolem 400kc🙂,takze jsem spokojena🙂!! Segra uz mi konecne koupila a poslala nejaky kabat na zimu co jsem chtela,tak ted budu ceklat jeste balicek z anglie-jsem si porucila i nejake teplaky a tricko a na zimu uz me to musi stacit co se tyce obleceni,myslim ze snad uz neumrznu🙂,jeste by to chtelo nejake pohodlne boty

lucka.adis
29. zář 2009

ywushko, tak jak to tak vyapdá, tak asi půjdem na to 3D taky na to Veveří, chci tam vzít synátora, tak doufám, že to bude pěkně vidět. Zítra tam hned zavolám 🙂

Miradko, tak ty míry ti teda fakt teď závidím 😅 ..

lucka.adis
29. zář 2009

Jinak mám v Albíčku vyfocené ty věcičky z mimibazárku, co mi dneska došli 😵 😵

irminka
29. zář 2009

Luci: to je kjááásné, Verunka bude nádherná.........

Ywus: já teda také nevím v čem budu chodit v zimě, protože ty moje míry mně tak umožnují, abych chodila v kroji 😠

lucka.adis
29. zář 2009

irmi, no já taky nevím v čem budu chodit...asi to vyřeším vestou a nakoupím si nějaké pěkné svetry, protože tu vestu stejně nezapnu, to bych vypadala jako reklama na ty pneumatiky (teď si nevzpomenu na název).
Takže asi tak, stejně budu jezdívat autem a na to to stačí.. a boty na zimu mám-kozajdy, tak snad mi neotečou nohy a zapínat mi je hold bude muset manža 😀

ywushka
29. zář 2009

irm: ja jsem tento problem taky resila,uz jsem jeden kabat z anglie mela doma,uplne krasne,ale byl me bohuzel maly,tak jsem ho prodala a segra me koupila o vikendu novy,tak jsem zvedava,tento tyden by snad mel dorazit!! Kukni se na mimibazaru,tak prodavaji nejake kabaty a bundy-sice vyber maly,ale neco se tam vybrat da! Ale ja premyslim jeste o tom,ze si koupim nejake hezke ponco

lucka: jsou kraaaasne!!

petula82
29. zář 2009

Holky,kde se nám toulá cin.?Na jak dlouho jeli na ty hory?

brnanda
29. zář 2009

Ahojky,omlouvám se, že Vám sem tak padám,ale měla bych k Vám strašně velkou prosbu....
když chodíte na obilňák máte pořád stejného svého doktora? nebo pokaždé iného,když dete na vyšetření a pod.?
Popř. kdo ste byl na IUI kolik vás to stálo a i IVf???

byli sme totiž dneska v reprofitu a ceny s enám zdály šíleně předražené vněčem,jenže problém je ten,že já nesnesu doktora!ale jen lékařku a mám obavy,že se tam v ambulancích střídá dost lidí a neměla by mě na starost jen jedna doktorka.. 😒

Moc děkuji za rady ,-)

ywushka
29. zář 2009

brnanda: tak tady se to stridava,nekdy je tam lekar jindy lekarka! Velmi casto na UZV byva dr. Vrana a potom v ambulanci dr.Cadova a pod.
Ja mam delane jen IVFko 3x a bez ET me stalo 9200Kc a potom kdyz uz byl transfer a pocitej ze bylo ICSI i AH tak vzdycky pres 20tis. to bylo.

ywushka
29. zář 2009

pet: tak to nevim na jak dlouho jeli,ale nebyla jsi dneska na odberech ty???

brnanda
29. zář 2009

ywushka:moc ti děkuji! já to bych asi nerozdejchala,kdyby si mě takto předhazovali... 😖

lucka.adis
29. zář 2009

brnando, přesně jak píše Ywushka. Nás to také tolik stálo, akorát s tím rozdílem, že my jsme podstoupili jenom jedno IVF a to ke všemu bez ET, takže nás to vyšlo na necelých 15000,-kč.. také hodně záleží co si budeš potom píchat, každé přípravky stojí jinak.. my měli ty nejdražší.

A střídá se to tam...já také chlapy nemusela, ale tam jsem si perfektně zvykla, jsou tam hrozně příjemní...takže teď už nemám strach a ani se nestydím 😉

ywushka
29. zář 2009

brna: jo na obi jsou strasne prijemni,me to nikdy nevadilo,ze se tam doktori stridaji a ani mi nevadilo nikdy ze me prohlizi doktor (to bylo to posledni nad cim jsem premyslela)!!!🙂 Taky jsme meli vzdycky ty nejdrazsi injekce,ale cena se strasne odviji od toho,jake vsechny nadstandarty chcete!!! Myslim ze nekdo tu uz psal ze platil myslim az 25500,ale to byla nejvyssi castka co jsem slysela!! Jinak na obi se lakru vubec bat nemusis,jsou tam zlaticka,co umi delat zazraky!!!

petula82
29. zář 2009

ywuško byla.To vás napínám co

ywushka
29. zář 2009

petu: a cooo??🙂

jinak ja frcim do postele,jsem uz v pyzamu,zitra si musim zajet pro listek na penize a neco vyridt v hodonine! Tak vam preju krasny vecer a dobrou noooc🙂!!! Pa

lucka.adis
29. zář 2009

peťulo, tak jak jsi dopadla?

petula82
29. zář 2009

HCG pozitivní 205

ywushka
29. zář 2009

petu: parada krasa a super!!! Mocinky gratuluju a drzime palecky na pozitri HCG!!

petula82
29. zář 2009

Ve čtvrtek bude kontrola,tak snad to bude dobrý.Já skoro pořád spím,jinak je mě fajn.Dneska,mě trochu odpol.rejpalo na levý straně.Jdu na televizu.Dobrou

lucka.adis
29. zář 2009

peťulo: super, také se přidávám k držením palečkům na zítřejší HCG 😉 i s malou!!!!!

Kočky, jdu k televizy i s jídlem....takže zítra páááá 😀

irminka
29. zář 2009

dobrý večer,
ted jsem dorazila od naší mamky...mamka a tchýně se rozhodli, že my nemůžeme mít jeden kočárek,my musíme mít dva, tak ty nádhery si koupily kočárek po dvojčátcích, co ted mají cca 4 roky......no kára ukázková, poř. cena 16 tis, ted jim ho prodali za 4,5 tisíce komplet celý, hl. kočárek-př. vaničky, sporták, zimní fusaky, pláštěnka, taška ...je houpací, takže babičky jsou nadšeny..takže nám odpadlo tahání kočáru od jedné babičky k druhé 😉

Petuli: ty jedna 😉 tajnůstkářko, moc a moc gratuluji a hlavně se drž holka jedna statečná 🙂

Brnando: to máš upně jedno, kdo tě prohlíží....ber to tak, že doktorům je to uplně jedno, že se dívají celý den na pipi. to máš tak, jak když se dívá zubař celý den do pusy ......je to uplně to samé 😉

miradka
29. zář 2009

My sme platili pri druhom IVF 23500 a bolo v tom ISCI 6 vajíčok, AH a zamrazenie embryí. Nedokupovali sme žiadne injekcie, myslím že niečo málo som dostala gratis..

Luci, díky, ale ja si tie prsia vobec nezávidím, pripadajú mi hrozne malé oproti vám ☹

Peti, gratulujem k HCG!!!!!!!! Super, konečne dobrá správa 😵

miradka
29. zář 2009

Holky, tak toto video ma úplne dojalo 😅 http://www.tummytub.de/english/home.php kliknite na "play clip"

irminka
29. zář 2009

jéééMiradko, já už jsem s kýblík objednala, má mně tento týden přijít i s jinýma blbinkama 😉