CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

koubovii
15. dub 2014

@brunetka_a ahojky díky za info chystáš se taky na IVF? takže myslíš, že by se se mnou bavili i v neděli a pondělí když je státní svátek?

@martas14 jj rovnou tento měsíc, pár dní počkám jestli se nestal zázrak a jak si červená madam dorazí tak šupky pro injekce 🙂 třeba se tam někdy potkáme kdy jdeš na kontrolu? čas máme ale nervy už ne.

martas14
15. dub 2014

@koubovii no to věřím a těma nervama 😀 i když IVF je taky nervů ranec 🙂 JoJo třeba se tam potkáme příští kontrolu mám ve čtvrtek

koubovii
15. dub 2014

@martas14 jj nervy už to pro mě jsou 😅 ale zase cítím naději že se třeba na něco přijde nebo se podaří 🙂 a ty máš vše v pořádku?

brunetka_a
15. dub 2014

@koubovii já myslím, že ano, jsou tam nonstop. 🙂 Jinak já z tama odešla jinam...nechci ti brát iluze, ale při IVF se asi na nic moc nového nepříjde

koubovii
15. dub 2014

@brunetka_a nebyla jsi spokojená? no já myslela třeba aspoň něco ohledně mých vajíček když na uzv se to nepozná

brunetka_a
15. dub 2014

@koubovii ze začátku celkem ano, ale potom jsem si musela o vše říkat - myslím léky navíc... vyšetření. Sami nenavrhli nic. Taky mě zklamala embryoložka - pohovor v čekárně...něco ohledně tvých vajíček, řeknou ti počet a to je tak vše, nic víc jsme se nedozvěděli

koubovii
15. dub 2014

@brunetka_a no já myslela že kdyby třeba při oplodňování měly tuhý obal nebo tak, to je mi líto takže se asi nepovedlo 😖 a vyšetření ti jinde udělali?

brunetka_a
15. dub 2014

@koubovii ne nic takového ti neřeknou asi....jo udělali, a hlavně navrhli jiný postup. Už víš jaký budeš mít protokol?

koubovii
15. dub 2014

@brunetka_a krátký - moc se v tom nevyznám ale asi proto, že mi na nic nepřišli? myslela jsi vyšetření imuno a genetiku?

brunetka_a
15. dub 2014

to nevím, taky se v tom nevyznám- je to dle horm profilu a taky podle věku...ano imunologii

martas14
15. dub 2014

@koubovii já mám všechno v pořádku zatím 😝 tak snad v tomto duchu budeme pokračovat u nás byl problém na straně spermosek bohužel....a jinak taky moc nedoporučuji doufat, že ti něco zjistí u valné většiny na to stejně nedojdou coby mohlo být za problem , jen že to nejde a basta, nám sice problém našli , ale pomoct nám stejně nijak nemůžou jen IVF 🙂

koubovii
15. dub 2014

@brunetka_a imuno dělali jen z krve nebo ze spg?

koubovii
15. dub 2014

@martas14 tak jasně že se třeba na nic nepřijde - to by nebylo nic nového 😀 hele neberte mi moji najivitu 😀 však uvidíme třeba jsem už těhotná 😝 už mi začíná hrabkat nejradši bych už testovala 😝

martas14
15. dub 2014

@koubovii jasný třeba už jsi těhotná a budeš mě tu jen koučovat abych se tam dostala taky 🙂

koubovii
15. dub 2014

@martas14 jakože bych se vyhnula IVF které jsem vždycky tak razantně odmítala .. hm myslím že zrovna já takové štěstí nemám to spíš ty mě budeš koučovat až budu vyjuchaná co a jak 😀

brunetka_a
15. dub 2014

imuno dělali z krve...je mezi tím nějaký rozdíl?

martas14
16. dub 2014

@koubovii no to by byla aspoň pěkná jobovka 🙂 a proč jsi ivf odmítala? Já o něm nikdy nepřemýšlela až teda jsme zjistili problem, tak jsem fakt rada, že něco takového vůbec je, akorát jsem kdysi myslela,že je to víc umělé než to je, že jako jsou snad nějaké umělé vajíčka nebo já nevím co 😀
Jinak jsme dnes byli na kontrole a foliky rostou prý dobře, akorát teda jeden vaječník super a druhý nic moc, no asi hold stáří 😠

koubovii
16. dub 2014

@martas14 stáří? nestraš mě jsem jen o trochu starší než ty 😕 no víš hlavně se nenašel problém že bychom byli tak před to postaveni že přirozeně mít dítě nebudeme. Mám strach z vedlejších účinků hormonů a jsem spíš bylinkový tip a jen doufám, že se ta léčba neodrazí na zdraví (třeba za pár let) . Taky mi to přijde jako obcházení přírody ale trápit se je myslím v naší situaci daleko horší takže jsme tam kde jsme.

@brunetka_a mně dělali taky z krve a vyšetřovali alergii na sperma tak to překládám že na cizí, manžel nedával.. a četla jsem že to jsou různé že dělají i na partnerovo sperma a pak je ještě myslím i ten postkoitální test ten je snad taky součástí imunologie ne?

koubovii
16. dub 2014

@martas14 mladší jsem chtěla napsat 🙂

martas14
16. dub 2014

@koubovii no jo hold když člověk má tu možnost mít přirozeně, tak je to blbe si připustit že musí na ivf a celkově si píchat hormony 😖 , ale ber to tak, že zas je obrovská možnost mít takto první a druhý už se vám podaří určo doma, to my na to musíme jít znovu, což by mi ani tak nevadilo, kdyby jen ale byla jistota, že se to povede.....ale když pak čtu, že byly ženské i na 5ti ivf a nic tak jsem z toho hotova...

martas14
16. dub 2014

@koubovii a proč jsi si vůbec vybrala obi?

koubovii
16. dub 2014

@martas14 napíšu ti to raději do zprávy 😉

brunetka_a
16. dub 2014

@koubovii proč tak tajně ? 🙂 postkoitální test si myslím, že není součástí imunologie a řekla bych že v souvislosti s IVF nemá význam, tam zjišťují jen jak spermie přežívají

koubovii
16. dub 2014

@brunetka_a protože mám své názory na určitá centra ale nechci tím nikoho ovlivňovat 🙂 jo s IVF to význam nemá to máš pravdu

brunetka_a
16. dub 2014

@koubovii tak určitě, každý má nějaké zkušenosti s různými centry - proto existují takovéto diskuze 😉 já byla s obi zpokojená, až na ten konec a proto jsem k nim ztratila důvěru...každý to vnímá jinak, určitě je spousta lidí, kterým pomohli 🙂

brunetka_a
16. dub 2014

@koubovii jinak k té imunologii, já měla udělanou "normální" na obi mi neřekli k ní nic - pomalu si ten papír ani nepřečetli, v novém car dělají bych řekla tu reprodukční nk buňky, protilátky proti spermiiím, oocyt...vím že ta "pravá" reprodukční se dělá hlavně v praze a plzni, ale o tom bych taky přemýšlela až v budoucnu

koubovii
17. dub 2014

@brunetka_a aha tak to já ani nevím jakou teda mám - dělali mi to ve zlíně 🙂

jinak to co jsem sem nechtěla psát se týká spermiogramu a našeho rozčarování - je to dlouhý příběh a to už je teď stejně jedno

koubovii
18. dub 2014

@brunetka_a ty jsi na tom teď jak? chystáš na IVF?

koubovii
18. dub 2014

tak jsem vyfasovala antibiotika - asi angína super lepší to být nemůže ale zase si říkám radši teď než později při stimulce ☹

martas14
18. dub 2014

@koubovii Jejda to je hnus teda holka a test jsi si už dělala? Tak ať jsi brzo fit, na stimulku by to bylo blbe ....já dnes prifasla ještě zbytek gonalu abych měla do neděle plus pergnyl píchnout a v úterý to opu ...