CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

veria
1. zář 2009

Já jsem při tom Ketu embryologa ani neviděla. Jen mluvila s někým po telefonu. Na ty Kety asi trochu kašlou.
Chrob, tak to je super s morulkama, že se povedly, to máš velkou naději, že se to povede.

atrix
1. zář 2009

Holky, díky za odpovědi. Já vůbec nevím, co si o tom myslet. Jestli jim šlo jenom o prachy, tak by mě to hodně mrzelo. Já jim právě věřila, obecně víc důvěřuju státnímu zařízení než těm soukromým, ale tohle mě dostalo. Teď si nadávám, že jsem se měla víc ptát. Nevím, kam příště. Helios a Unicu určitě ne, o těch jsem nic pozitivního neslyšela, Repromeda a Reprofit tak napůl.

sajmona
1. zář 2009

Ahoj chanel tak ty sis me spletla s petulkou?🙂 to je dobry.🙂 sla jsi po me do kabinky,jinak petul jsem asi nevidela,vcera jsem mela svuj den D 🙂 a tak nejak jsem sotva vnimala. Chrobi super,vypada to s tebou krasne,myslim ze jsi i zmenila pristup,jsi takova stastna🙂

veria
1. zář 2009

Asi z těch soukromých je Reprofit nejlepší. Repromeda je dost drahá.

monulkab
1. zář 2009

a ta genetika a imunologie, to se dělá oběma nebo jen ženské? je to předpokládám z krve že jo???pardon za blbý otázky! 😅

veria
1. zář 2009

monul: oběma, z krve. Na imuno se odevzává i vzorek spermatu.

monulkab
1. zář 2009

wow...ok, díky za info

chrobacek
1. zář 2009

sajmonko no jasně, že jo víš jaké je to nakopnutí ?? dvě morulky 🙂)

sajmona
1. zář 2009

Ja cu taky🙂 ja mam z toho zitrka uplne strach,ze treba nebudu mit zadny vajucha:(

canette
1. zář 2009

Chanel, Ywush - děkuju za info, holky !!!
Chrobi - hryz hryz hryzy hryz ... cítíš, jak se zakousávají????
Saj - to víš že budeš, určitě aspoň tolik, aby z nich nakonec bylo malý sajmonče. 🙂

Holky, mně přišly svatební šaty, ale vyzvednu si je asi až v pátek. Je to dost psycho, objednala jsem si je podle obrázku, ani sama ta paní, co je nechává ve Francii šít, takový nikdy neviděla ... tak držte palce, ať nesjou hrozný, jinak se nevdávám !!! :-O

chrobacek
1. zář 2009

sajmona...... budeš mít 2 minimálně !!!!!!!!!!!!!!!!

chrobacek
1. zář 2009

Canette 😀 😀 😀 to sice ne, ale hodím jim tam za chvíli pizzu at se mají dobře....

chrobacek
1. zář 2009

jéé pak nám šaty ukaž 😉

lucka.adis
1. zář 2009

No čáááuu chrobííííí, tak už je máš v sobě mamino 🙂 🙂 super, tak buď na ně pěkně hodná!!!!!

Saj, neboj kočko, uvidíš, že budeš mít minimálně dvě a budou to murolky jako vyšitý 😵 😵

canette
1. zář 2009

Chrobi - hele moc ji nekousej, ať si to zahryzávání nacvičej přímo v poli !!! 😀
Šaty ukážu - když budou pěkný. Dávám do albíčka šatky, ve kterých půjdou moje holky - teda Ivuška si určitě vezme jiný boty !!!

miradka
1. zář 2009

Atrix, ja som počula samé chvály na Reprofit. Skús sa mrknúť na ich diskusie, holky čo tam chodia tu majú tiež svoju diskusiu pokiaľ sa nemýlim...

No my sme sa už vrátili z kontroly. Tripple testy mám negatívne, tak som strašne happy. V 20tt pojdem do Ostravy na špec. UTZ na vývojové vady. Inak mimča sú zase väčšie než by mali byť podľa výpočtov, takže sme 16+5 a 16+6 a 13,45 cm. Bobíci sú presne za sebou, takže sme ich naraz na monitore nevideli. Videli sme krásnu chrbticu, rebrá, obrovskú hlavičku, ručičky, nožičky, no všetko ako má byť...tak som hrozne zamilovaná a mužíček tiež 😵 😵 Doktor bol spokojný, že je všetko ok. Takže najbližšie tam idem 18.9 a to ma objedná do Ostravy. Pridám aj fotečku, ale asi až večer...

CHrobáčku, pekne ich hladkaj a hýčkaj 😵 😵

dakaj
1. zář 2009

Ahoj holky . 🙂
Tak zítra jdu na tu krev 😉
Veri a ty pojď taky na tu krev. Já taky beru estrofem a test jsem měla negativní ☹ Ale nevzdávám to!
Menstruaci jsem už měla mít ,ale zatím se nedostavila,tak tomu dávám menší naději 🙂
Chrobi a ty jseš teda nezmar 😠

irminka
1. zář 2009

ahojte žirafindy...
já jsem vás zkoušela. která si na mě vzpomenete ☹ ...nééééé, dělám si srandu...byla jsem se synem na prodlouženém víkendu v Beskydech, chudátko manžel byl v práci..hold někdo z rodiny musí vydělávat 😉

Chrobi: gratuluji k miminkům v bříšku a toho 10.9. bude test pozitivní, to si piš......jmeniny má Irminkaa ta přináší štěstí.. 😅 . připomínáš mně sebe, přsně tak praštěná jako já 🙂

Mějte se hezky a opatrujte se

snahapada
1. zář 2009

cau holky tak jsem tu a uz budu s vama byla mne smutno dnes docitat nebudu az zitra vas doctu za dva mnesice to bude fuska ale prectu si vas .. 🙂 🙂 🙂 🙂 mirad gratuluji k trypl testum ze jsou ok ja je mam taky dobry tak jsu stastna na druhy uz jdu 23.9 tak uvidime co to bude 🙂 🙂 atrix ja byla v heliosu a neni to tam spatny byla jsem spokojena i kdyz jsem nekdy brblala ale slo to na potreti se mi to povedlo jinak zdravim vsechny jdu spat od zitrka se pripojim pa pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ywushka
1. zář 2009

krasny a prijemny vecer vy brebendy jedny ubrebendene!!🙂

Chro: budes ted alespon 2 dny odpocivat ne???

dakaj: budeme ti drzet palecky,treba to bude ok....a miminko jen napiiina....

miradka: super ze jsou zdravucke a pohlavi vam neukazaly??🙂

Mejte se krasne pa

simulin
1. zář 2009

Mir, moc gratuluju k výsledkům. 😉 a k pěkně rostoucím mimískům. Mně krvička čeká zítra a ještě zubař, bojím bojím. ☹
Chrobi, hned jde z tebe cítit větší nadšení a pozitivní myšlení a to je fajn, dětičkám se to bude taky určitě líbit, tak jen tak dál. 😉
Saj, nestresuj vajucha určitě budou.
Verio a dakaj, určitě běžte na krvičku, člověk nikdy neví a naděje přece umírá poslední.
Canette, už se těším na foto svat. šatů, tak jak budou-šup sem s nima, ať tu máme nějaké zpestření. Já jdu na svatbu v sobotu kámošce a to do Brna, tak jsem zvědavá 😕
Žabi, taky gratuluju k mrňouskovi a kdy budou nějaká fota?

ywushka
1. zář 2009

snahapada: parada,hlavne kdyz se ti uz zpravila nalada....a snad uz je i lip!!!

irminka
1. zář 2009

sim: já byla dnes u zubaře a vše ok, jen zubní kámen, takže bez bolesti a ještě jsem dostala pastu na dásně....A Sim: plicní už máš?

simulin
1. zář 2009

Ahojda Irminko,
no zrovna jsem si říkala, kdepak se nám potuluješ....a co Haňula, ta je taky na dovolené?
Snaho, jak se jinak máš? Pořádně si odpočiň.

simulin
1. zář 2009

Irminko, na plicním jsem ještě nebyla a kdy se chodí a proč?

irminka
1. zář 2009

Sim: no to by se snad mělo...jak jdeš na zubní, tak v těhu knížce je i plicní....ohledně tuberkulozy, teda alespon u nás se chodí 😉

snahapada
1. zář 2009

holky je mi skvele uz aji spim ale jsem porad unavena a porad žeru detsky vyzivy aji 20 bych jich sežrala no desny

irminka
1. zář 2009

jenom si dávej Snaho, tak to má být...horší by bylo, kdyby jsi nejedla 😉

snahapada
1. zář 2009

tak dobrou noc kotata 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

simulin
1. zář 2009

Irmi, aha, no já musím nejprve asi ke svému obvoďákovi, tm jsem taky ještě nebyla. A holky už se vás ptal váš gyn. na rodinnou anamnézu? Já se dnes pohádala s maminou, vyčetla mi že jsem mu ještě neřekla, že měla vždycky rizikové těhu, že se v 5. měsíci otvírala a že před porodem něměla porodní bolesti aani voda ji neodtekla a atd., a tak přišla o první mimi, protože ho vytahli pozdě. ☹ Tak jsem jí řekla ať se nestará, že si to vyřídím.