CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
23. čer 2009

Sim a čo žalúdok? Ešte je dobrý? Mne sa dnes nič nechce jesť... 😖

canette
23. čer 2009

Ahoj holky, hlásím se do diskuse. 🙂 Všechno jsem prostudovala, byly jste opravdu pilné !!!

chrobacek
23. čer 2009

canette 🙂 ahoj 🙂

canette
23. čer 2009

Ahoj chrobi, 🙂, doufám, že brzo nahlásíš //. 🙂
A kdyby náhodou ne, tak příště už určitě. 🙂

chrobacek
23. čer 2009

canette a co u tebe nového??

// asi nebudou holka jsem 14DPO ☹

simulin
23. čer 2009

Miradko, no žaludek zlobil docela včera, od rána jsem ho měla jakoby na vodě a vůbec neměla na nic chuť jedla jsem až polévku o půl jedenácté, pak kolem čtvrté jsem si namazala chleba se salámem a hořčicí a při prvním soustě se mi zatočila hlava a myslela jsem, že to půjde ven, ale ustála jsem to a nakonec i chleba dojedla. No a dnes je to zase trošku lepší, měla jsem vajíčkový salát, čočkovou polévku, gulášek s knedlema, kousek buchtičky no a teď přemýšlím co zobnu na sváču. A minule jsi tu vzpomněla rybí pomazánku, tak tu mám dneska v plánu udělat, mám na ni strašnou chuť. 😉 😝

canette
23. čer 2009

u mě nového nic, kromě domečku, kam jsme se před třemi týdny nastěhovali a teprve teď to tam přestává vypadat jako ve skladišti. 🙂 měli nám to předat umytý a čistý, místo toho byl ještě na nejrůznějších místech materiál, ledacos nefungovalo ... ale pomalu to všechno ladíme a myslím, že brzo budeme mít fakt hezkej domeček. 🙂
no a ohledně mimi zatím nic nepodnikám, včera jsem byla na tom prvním odběru, 1.7. jdu na druhej + UTZ a snad i nějakou konzultaci, při který mně řeknou, co dál.
mám trochu problémy se štítnou žlázou a prolaktinem, beru euthyrox a dostinex, ale na endokrinologii mi hormony vycházejí při léčbě dobře, tak snad budou na OBI taky.
a nebuď smutná, byl to první pokus ... a pořád máš ještě mrňavou naději, ne?

chrobacek
23. čer 2009

mrňavou ..... tak to ti už uteče jako voda 🙂 a půjdete na ivf 🙂)) se mnou třeba 🙂

letím holky domů

canette
23. čer 2009

chrobi, drž se !!!! 🙂

simulin
23. čer 2009

čauky chrobi, zítra. 😉

canette
23. čer 2009

Holky, léčíte se tu někdo na štítnou žlázu? Řekl vám někdy některej doktor, že by s tím mohly být potíže? Dík. 🙂

miradka
23. čer 2009

sim, tak presne tak sa ja cítim dnes, ale teraz mi mužík priniesol fajné houstičky z billy tak som neodolala a zbaštila som dve. Rybí pomazánku sme dnes dorazili a bola mňam mňam 🙂 Snáď mi zajtra bude lepšie...

miradka
23. čer 2009

canette, nemám s ňou problémy...a asi nikto od nás, lebo to tu nespomínali dievčatá. Ty chceš ešte jedno bejby?? Waw 😀 Tak držím palce.

rioko
23. čer 2009

mám nové fotky v albu 🙂

gabina79
24. čer 2009

Dobré ránko, tak jsem tu 🙂

irminka
24. čer 2009

gabi , super, gratuluji 🙂

gabina79
24. čer 2009

Irmi, díky...doufám, že to bude dobré 🙂

miradka
24. čer 2009

Dobré ránko, Gabi gratulujeeeeeeeeeeeeem super!!! 🙂 🙂 čo na to hovorí tvoj mužík?

gabina79
24. čer 2009

Ahoj Miradko, díky....já jen doufám, že krev dopadne dobře a pak, že bude něco na utz...do té doby jsem skeptik...ale jasně, že jásám 🙂
Manža mi řekl, že zajedem koupit kočárek 😀

miradka
24. čer 2009

To je super, určite budeš mať krásny gestačný váček. Kedy máš ísť na gyndu? Tak to aby si už vyberala typ kočárku 😀

gabina79
24. čer 2009

Bojím se nějak moc radovat, abych to nezakřikla a neskončilo to jako minule 😒

gabina79
24. čer 2009

no podle krve, ale vypadá to, že příští týden už by měl utz něco ukázat...doufám

miradka
24. čer 2009

Ako to bolo minule? Mala si potrat? Určite to bude dobré, hlavne papaj ovocie a zeleninku, niekde som čítala, že by sa malo zjesť pol kila ovocia a pol kila zeleniny. zdá sa mi to skoro až nesplniteľné, ale určite sa treba snažiť jesť čo najviac

chrobacek
24. čer 2009

ahoj holky,

Gábi no to je krása a to bylo strachu 🙂))) prcošek tam je 🙂

u mě špatné zprávy rozjíždí se mrcha

gabina79
24. čer 2009

minule se přestalo vyvíjet už před utz, takže byl na utz jen náznak váčku, předminule v 7tt utz OK, za 2 týdny ale už jen prázdný gestační váček...obojí zamlklý potrat
já jím poslední dobou hodně ovoce i zeleniny...myslím, že víc udělat nemůžu 😉

gabina79
24. čer 2009

Ahoj Chrobáčku, jj, je tam a doufám, že už to konečně zvládne až do konce... 😉
Mrzí mě, že to u tebe nevypadá dobře....ale víš jak to je, naděje umírá poslední a až zítra krev ti řekne, co a jak..tak se drž 😉
Jinak já jsem dnes spala asi 5 hodin, večer jsem přemýšlela nad pytlíkovinama a nemohla usnout, ráno jsem byla už před pátou hore a musela jsem jít udělat ten test..pak už jsem nezabrala 😒

gabina79
24. čer 2009

Holky, víte jak to je....krev mi ukáže, jestli hcg narostlo, tak jak mělo....

chrobacek
24. čer 2009

Gábi mám z tebe obrovskou radost a doufám, že to dotáhnete do konce

jinak nevím zda na tu krev jít na kartě i na zpravě je že jen když není mrcha tak se má jít

simulin
24. čer 2009

Jééééééééé Gááábi, to je ale lajna!!!! Moc gratuluju a moc ti přeju ať to dotáhnete s prcoškem až do zdárného konce. 😵 😵

miradka
24. čer 2009

Chrobáčku, to je mi moc ľuto...ale 2 IVF bude na 100% úspešné. Už vedia ako reaguješ, koľko ti možu dať hormónov a podľa toho to bude určite lepšie. Každopádne až krv ukáže či to skutočne nevyšlo...držím palce 😉