CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
31. srp 2009

palacinky mam usmazene,ale je pravda,ze to moc neovladam ,takze to vypada trosku jak pro prasatka!🙂 Upecu vsechno pres mufinky,dorty pecene i nepecene,nazdobene i nenazdobene,ale palacinky nejsou moje silna stranka,ale kdyz ja jsem na ne mela takovou chut ze uz jsem dve snedla i bez marmelady🙂

veria
31. srp 2009

Ywush, já jsem v pohodě, věděla jsem to, že to nevyjde s takovým chcípáčkem. Byl to jen takový hokus pokus.
Věřím, že na potřetí už nám to vyjde, protože to už by byl velkej mazec to celé platit.....

chrobacek
31. srp 2009

veria jo druhej a popravdě mě štve, že jsme ten první netrvali na tom, že chceme je nechat ještě den na misce... ale to je ted jedno.... prostě chyba takže se nedivím, že chceš jen morule !!!! prostě 4 den mají být morule !!! o tom žádná

chrobacek
31. srp 2009

víš co proto já to řeším i ted a jsem ráda, že nejdu na et zítra, že mám předtím ještě volat to je pokrok oproti minule kdy při 4b mi řekli 2.dne ET a na co??? na prd

chrobacek
31. srp 2009

a na ET jsi měla morule?

sajmona
31. srp 2009

Chrobi a myslis ze zalezi jen kolik bunek maji? Zase kdyz budes mit byt i mensi v sobe,urco jim bude lip v deloze nez v misce. Teda mozna tomu nerozumim.

veria
31. srp 2009

Chrob, ano, na ET jsem měla morule. Jedna se chytla, ale pak si to rozmyslela. Ale až v 11 tt. Já nevím, proč nám to ty děti dělaj už v prenatálním věku!!

veria
31. srp 2009

sajmon, na tom prostě hrozně záleží, aby se v těch prvních dnech vyvíjely dle předpisů 😀 Jak se nevyvíjejí, jsou pomalejší, tak to většinou znamená, že je to špatně.

lucka.adis
31. srp 2009

Ahoj kočky, jsem nějak vytuhla.... a vůbec se mi nechce z postele 😀

Sim a Mir, já nemám tak velké bříško.... nebo jo 😅 a na OHSS jsem ho měla jako v devátém měsíci, i sestřička na pohotovosti se mě ptala v kolikátém týdnu jsem, tak jsem ji potom musela vysvětlit, že prakticky těhulka nejsem, že mám jenom ten OHSS už po druhé- i když jsem už v té době těhule vlastně byla 😀

Ywushko, Jj.. jinak s těma palačinkama jsi mi udělala chutě, asi je udělám zítra na oběd.

sajmona
31. srp 2009

Tak jsem usmolila narychlo spenat🙂 s bramburkama a vajickem. Mnamka🙂 a ty palacinky...teda,ty bych si ted dala jako dalsi chod🙂 no uvidim,ingredience by byly🙂

chanel
31. srp 2009

May: stimuluji, teprve mám za sebou první ultrazvuk. neboj, dopadne to dobře, jsou na to tři pokusy, musí se to podařit, někdo má štestí, že mu vyjde první někomu třetí a tak to prostě je, a nikdo to nezmění. Chrobi a Verio: máte pravdu, já bych taky nešla na ET, kdyby to nebyla morulka...mám za to, že by to pak taky mohl být spontální potrat,prostě příroda je krutá a pomalé embryo nepřežije, zase na druhou stranu vyjímky jsou. Při prvním ivf mi zaváděli krásné morulky a bylo z nich prd, tak pak babo rad. Ale stejně, nebudou morule na ET nejdu, škoda pokusu a taky je pravda, že se musím vyptávat když volám,jinak se nic nedozvím a nebo si pak přečíst dokumenty v kartě.

ywushka
31. srp 2009

luckaq: cekam na ukonceni tech dvou aukci!!! Tak jsem zvedava! Na tu zavinovacku pujdu max na 110kc-tato zavinovacka stoji nova kolem 200Kc,tak at se to trosku vyplati!!

lucka.adis
31. srp 2009

ywushko: O.K 😉

ywushka
31. srp 2009

juuu dneska zacina ULICE JUPIIIII konecne!!🙂

ywushka
31. srp 2009

posledni 2 minuty na zavinovacku🙂

ywushka
31. srp 2009

Lucka: zavinovacka je tvoje za 105Kc!!! a jeste ted cekam na ty bodycka!!!

lucka.adis
31. srp 2009

Ywush, super... moc díky 😉

ywushka
31. srp 2009

jsem si vyfotila pupik......a trosku jsem opakovala s tim srdickem na brichu,ale kdyz me se to tak libilo 😀 ,jinak se mi asi trosku brisko zvetsilo....

lucka.adis
31. srp 2009

To je teda bříííško 😅 😵 jinak moc pěkný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ywushka
31. srp 2009

😀 trosku me povyroslo🙂

lucka.adis
31. srp 2009

je fakt pěkné.... se těším, až ten náš rošťák nebo rošťanda mě bude kopat tak jako tebe.
No už aby to bylo. 😵 😵

lucka.adis
31. srp 2009

Před pár dny jsem Áďovi vydražila na mimibazaru botky Adidas a dneska došli 😵 😵

miradka
31. srp 2009

Ywush, aj ty máš moc pekné bruško 😉 V ktorom týždni si začala cítiť kopance?
Luci, vypadáš skvelo, vobec nerieš čo je väčšie alebo menšie, hlavne že je 😵

Veri, to ma mrzí, ale ešte počkaj na krv. Ja byť na tvojom mieste, tak asi zmením car. Už len pre ten pocit...viem, že sa na obi teraz hneváš a ani sa moc nečudujem... 😒

veria
31. srp 2009

Teda Ywush, to je pořádnej břuch na 22 tt, neschovává se tam někde přece jen to druhé? 😀
Mirad, myslím, že nemá smysl měnit CAR, člověk si nevybere, Obi je ještě asi tak neslušnější. Nebudu chodit na každý pokus někam jinam (první pokus Helios), to bych si připadala jak blázen už. Jen ať si to na Obi dodělají. Já věřím tomu 3. pokusu, to už vyjde.

lucka.adis
31. srp 2009

Veria, také mě to mrzí, ale jak píší holky, počkej n atu krev a potom uvidíš. Jinak kdyby to udělali mě, tak bych asi neodešla, nechtěla bych ty pokusy zkoušet pořád někde jinde.
Já sama do teď nevím, jak to, že nám to umělé nevyšlo a všechny vajíčka nám zfragmentovala a teď když se koukneš tak jsem už zítra v 17tt a to se nám podařilo normálně. Je to zajímavé, když máš 7vajíček a nic z toho a jedno se oplodní a není s tím problém 😒

Budu ti držet palce!!!!!

Mir, jsem ráda, že bříško roste.... fakt jsem na to pyšná 😀 😀

veria
31. srp 2009

Lucko, na krev půjdu, abych nebyla za rebela, ale vím na stopro že tam není nic. Už jsem i vysadila léky.
Je to prostě o štěstí a náhodě a taky o osudu....Kolikrát se umělka nepovedou tolik pokusů a pak se zázračně zadaří normálně....

lucka.adis
31. srp 2009

Jenomže já otěhotněla pár dnů před OPU a to je divný, víš..

Budu držet i tak palce!!!!

veria
31. srp 2009

Jo, vlastně nojo. Prostě jedno vajíčko uteklo...Nebo tam jedno při OPU zapomněli. Ti říkám, je to osud. Prostě to tak mělo být 😉

ywushka
31. srp 2009

Miradka: prvni minipohyby byly neco kolem 16-17tt,ale takove ty citelne a viditelne pohyby byly nekdy kolem 19tt.Ted uz jsou pohyby paradni,se vlni i cele bricho,vcera kopal i manzela do ruky 😀

veria: ne je tam jen jeden bobek,ale klidne bych brala i ty dva....

Ja se jdu vysprchovat a hura do postele,segra uz odletela zase do anglie...Dobrou nocku

ywushka
31. srp 2009

lucka: tak mame v klidu dal aukrovat a pak to uhradit az po te stredecni aukci!!! Ze na to ma cas!!!