CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
3. zář 2009

pilotka: je naaadherna!!!

My jedeme do toho brna tak hezky den vsem

simulin
3. zář 2009

Dobré ránko kočendy,
včera jsem na vás neměla čas, tak vás jdu rychle dočíst 🙂

miradka
3. zář 2009

Luci, oni to nepovedia hneď na tom screeningu? 😨 Však sa dívajú a vidia, nie?? Alebo to je tá krvička? Možno keby si si zavolala na výsledky, tak by ti ich povedali..

sajmona
3. zář 2009

Dobre ranko kocenky🙂 pilotka: mala je vazne roztomiloucka🙂 sim ahoj🙂 tak uz doma pohodicka?

lucka.adis
3. zář 2009

Miradko, já byla na screeningu ve 13tt a to mi brali i krev, výsledky jsem se dozvěděla ještě ten den...
ale včera jsem byla na Obilňáku na tripplech a tam mi řekli, že výsledky budou za 10dní ( to mi brali jenom krev).

lucka.adis
3. zář 2009

na UTZ jdu až 23.9 to mám kontrolu u své dr. a bude mi hned dávat žádanku na UTZ ve 20tt 😉

snahapada
3. zář 2009

ahoj holky chci se zeptat kdy zacinaji prvni pohyby dneska jsem mnela hroznou noc prujem jak hrom krece jak svina no hruza 🙂 🙂 🙂 pilotka je moc krasna tak ti zavidim ze uz to mas za sebou 🙂 🙂 miradka a jak se dari tobe a detem taky jsi porad unavena ja desne 🙂 🙂 jsem rada ze mas testy dobry ja taky je mam v poradku tak uvidime co dalsi uz jdu 23.9

lucka.adis
3. zář 2009

Ahoj Snaho, já mívám křeče jenom když se přejím (slušně řečeno) ovoce, např.švestek, broskve... to je potom fakt masakr 😝 😝 zrovna včera se mi to zase stalo a dneska je mi nějak divně, tak snad něco nelítá ve vzduchu 😖

Koukám, že sis ještě nenechala říct pohlaví miminek 🙂 nebo si to necháš říct 23.9?

chrobacek
3. zář 2009

haló kde je chanel, sune, cin???

miradka
3. zář 2009

Ahoj Snaho, decká sa majú zatiaľ dobre, akurát ja moc nevydržím sedieť v predklone nad počítačom alebo zohnúť sa. Mimča sú za sebou a poriadne ma tlačia. Inak pohyby zatiaľ asi necítim. Občas čosi cítim, ale to bude asi len rozťahovanie delohy...Ty už kľudne možeš cítiť pohyby, aj Ywushka ich cíti. Inak unavená už moc nie som, skor sa cítim plná elánu a sily, radosti, lásky...prežívam teraz takú dobrú náladu. To bude asi vďaka hormónom a krásnemu počasiu 🙂 Super, že aj ty máš výsledky v poriadku.. 😉

Luci, tak na Obi asi nestíhajú, oni to tuším kamsi posielajú, nie?

irminka
3. zář 2009

tak opět ahojte,
jsem v práci a dělám knihy jízd asi rok pozpátku, takže toho mám plné kecky 😉

U gyndaře tripl testy na jednotku, vše negativní, díval se na mě jak na kozence, na omak vše ok, potom i sondou přes UTZ na hrdlo a tím šulkem/pardon/ bouchal miminkovi do hlavičky a potom ještě UTZ přes břicho...takže jsem odkontrolována ze všech stran. Vše je dobré, pan dr. mě pochválil a řekl jen tak dále......Pohlaví nešlo vidět, mám se nechat překvapit až do toho Zlína na velký UTZ...Hlavně mně řekl at užívám Magnosol.tj. hořčík , ten je dobrý jak na otoky , tak i na tvrdnutí břicha, takže pokračuji v pití ....A jo ještě řekl, že když mám tak oteklé kotníky, že nemám tak pít...haha..a to mám jako umřít žízní, to jsem mu řekla, že to nehrozí...

Miradko: já jsem kus baby a těch 5 kg není zase tak moc, já vím, ale já budu za chvilku jak měch 🙂 . Dr. mě dnes zdrbl, že co si stěžuji, že je to naprosto normální...tak čučím a už nic neříkám...večer se vyfotím a hodím břůško

simulin
3. zář 2009

Tak jsem vás konečně dočetla 😝
Dakaj a Verio, moc mě mrzí že to nedopadlo, ale jednou se to určitě podaří.
Chrobi, ty buď v klídečku, na dálnice máš ještě času dost, pěkně si užívej zahryzávaní... 😉

Mir, Snaho, Luci, já byla na tripple testech včera a taky se je dozvím asi až na konzultaci u dr. , tam jdu za 10 dní. Holky, je to už taková doba, co jsem neviděla bobky, naposledy jsem byla na utz začátkem srpna a připadá mi to jako věčnost. ☹ Už aby byl ten velký UTZ ( screening ). Jinak na tom prvním ve 12tt mi výsledky krve řekli během 2 hodin, tak že nechápu, proč je to teď za tak dlouho, možná kdybych zavolala sestřičce, tak už je ví, no ale vydrží na tu konzultačku, snad kdyby bylo něco v nepořádku, tak dají sami vědět.

Irminko, jak se tak dívám ty už jsi ve 20tt a co pohyby už máš taky?
Snaho a ty ještě ne? Ywuskhka je měla myslím nějak v 19 tt., ne? No já už se moc těším aspoň budu vědět, že tam mrňousci jsou. 😵
Gabi, ahojda tebe jsem dlouho neviděla teda nečetla 😀
Jé a čtu, že Pilotka dala nové fotečky do albíčka, no hned jdu na ně kuknout.

Saj, nezoufej jsou sice dvě vajíčka, ale určitě budou kvalitní, moc držím pěstičky a jsem zvědavá na pátek. 😉

simulin
3. zář 2009

Pilotko, no maličká je nadherná 😵 😵
Jinak já přibrala asi 6kg a to docela hned ze začátku, možná i z důvodu stimulace, teď se docela dlouho držím na svých, ale pupík se pěkně začíná roztahovat.
Mir, taky mám prloblémy se ohnout nebo si obléct ponožky, obut boty, jsem si říkala co budu dělat až budu v pozdějším stádiu. ☹

snahapada
3. zář 2009

luci oni mne to reknou az na tom uz jeste to nebylo videt 🙂 🙂 🙂 sim ja jsem se dozvedela vysledky ya tyden ty tripl pohyby jeste nemam rikaji az tak konec 5teho mesice

snahapada
3. zář 2009

jo a pribrala jsem 7 kg

cincolina
3. zář 2009

Chrobi ahoj, no kde by - v práci 🙂.

sajmona
3. zář 2009

cin jak se cítíš? takže test tento víkend jo?

irminka
3. zář 2009

sim: já ti ani nevím, jestli mám pohyby, jde jen o takové šimrání a sem tam tlak, dr. říkal, že by to mohlo být už ono 🙂 .A u dvojčátek to bývá i později......

sune
3. zář 2009

ahoj holčiny,
Viera a Dakaj, je mi to moc líto. Ale uvidíte, že se se to příště podaří a budete těhule. Moc vám to přeji!
Saj, nezoufej, ted se na obi dělají krásná embrya 😉 chrobi i já jsme měli na začátku špatný zprávy a vidíš, jak to dohnali mimča! Budeš mít taky morule. A ah máš tento měsíc v akci,tak když to vyloženě jim neublíží,což říkají, že ne, ber to 🙂
Cin, já asi jak ty. V noci jsem nemohla spát, třeštila mi hlava, břicho, záda a ráno průjem. tak, že by to byl těhu příznak, ten náš bolehlav? 😉
Chanel, jak jsi dopadla na kontrole? Držela jsem pěsti,tak snad vše v pořádku.
chrobi, jsem zvědavá, kdy budeš prvně testovat 😉 a dálnici tam mít budeš, neboj!
Pilot. moc krásná holčička 😵 taky bych chtěla takovou 😉 Užívej si to mamčo 🙂

irminka
3. zář 2009

já jsem zapomněla: Pilotko: málá je krásnoučká.....moc, moc...To je ještě v porodnici,že?

miradka
3. zář 2009

Mne dr hovoril, že pohyby až po 20tt (pokiaľ si to dobre vybavujem), ale u dvojek to može byť skor 🙂

Sim, určite budeš mať aj ty výsledky v poriadku 😉 Som zvedavá kedy budú vedieť pohlavie. Holky, ste tu vobec niektorá, ktorá sa chce nechať prekvapiť až na porod? 😀

Sim, ja stále dúfam, že sa detičky poskladajú do lepšej polohy a budem sa mocť lepšie ohnúť...no a ak nie, tak fakt si budem musieť kúpiť nejako boty bez tkaniček...

Saj, nikde som sa nemohla dočítať koľko si mala vajíčok a teraz píše Sim, že len dve. Tak to je mi ľúto, ale to neznamená ešte, že to nedopadne dobre. Určo to budú obe morulky. Ja som to tak mala prvý krát. Obed boli krásne moruly, akurát, že som nemala asi dostatočnú perinku a nemala som ani AH.

Holky to nie je možné, už 3x sa snažím poslať túto správu a furt píše že má problémy pripojiť. 😠 🙄

chrobacek
3. zář 2009

cin a test???????? jsem na nervy 🙂))))

miradka
3. zář 2009

Chrobáčku, ty si ale beťárka 😀 😀 😀 😀

chrobacek
3. zář 2009

sune ... sakra holky tady nikdo netestne??? to mám testnout já ??? 🙂)))) já bych tam ty // možná měla s ovitrellem 🙂))

chrobacek
3. zář 2009

mir 🙂)))

irminka
3. zář 2009

prostě a jednoduše: každý má pohyby jinak, hlavně, že je vše ok,ne?
Také mně to nešlo odeslat......

sune
3. zář 2009

chrobi, jasan, testni ty. já možná až neděle/pondělí 😉
Mir, hlavně, že už to došlo a jsi tu 😉

chanel
3. zář 2009

Veri: je mi to líto,ale odpočineš si, nabereš sílu a jdeš zase na to! Možná už dřív než na jaře. Taky jsem to zažila, říkala jsem si, že už na to nepůjdu a stejně jsem zase zašla. On mi totiž hodně pomáhal Koník, holky tady 🙂 Dakaj u Tebe mne to taky mrzí, přála bych ti aby se co nejdřív našla vhodná dárkyně!!! Já jsem dneska byla na ultrazvuku, řeknu Vám ta dr. co tam u toho je by měla jít dělat do řeznictví,takhle jak dnes,mě ultrazvuk od nikoho nikdy nebolel. Tak mám na pravé straně 4, na levé 2 a všechny jsou kolem 19mm, v sobotu OPu,Pregnyl dnes jen 5000j, dr., se bojí,aby mě předčasně nepraskly, podle krve to tak vypadá,prý se mi do toho pletou ještě moje hormony 😅 Bude mi to dělat dr.Crha. Je dobrý??

chrobacek
3. zář 2009

sune no já z vás nebudu 🙂) tak jo já to vydržím na ty vaše // si počkám ....

chanel ty máš teda macky.... jo crha je supr sice mluví potichu ale je dobrej 🙂

sajmona
3. zář 2009

chanelko tak držím pěsti at z těch 6ti je 6 krásných ukázkových vajuch 🙂 😉
mir: tak snad se jim podaří bojovat a o víkendu si pro miláčky půjdu 😒
chrobi: ty by jsi myslím testovala za všechny🙂 už se těším na ten tvůj s // 😉 tentokrát jsi jasná!!!!!!!!!! 😉