CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
17. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem zase tady... byla jsem v Brně znovu na genetice na krvi, protože se jim moje buňky nenamnožili tak jak měli 😝 a udělal se tam docela humbuk, protože dr.mi do minulé zprávy z amnia napsal, že čekáme klučíka a jim vyšla holčička, takže v Pondělí půjdu asi na velký ultrazvuk, aby se teda vědělo... i když mě dr.ujišťovala, že se genetika splést nemůžu, tak to chtějí mít jenom pod kontrolou.
Jsem málem šla do vývrtek 😠 potom jsem trochu zašpinila, tak honem na gyndu na kontrolu a nic... nikde známky špinění ani krvácení, malá v pohodě-viděla jsem ji na malém UTZ, ale pořád mám klid.režim. Prý to mohlo být z toho lítání dneska ráno a nebo z toho, jak si zavádím dolů tabletky proti kvasinkám 😖
....takže zase ležím radši v posteli.

Saj, moc mě to mrzí, že se mrcha spustila..moc jsem tomu věřila 😔
Jinak já měla hned u prvního IVF Synarel.

Chanel, neházej flintu do žita!!!!!

Sim, co ty..jak se cítíš? Uvidíš, že miminka budou v pořádku 🙂 a zeptej se na pohlaví, třeba ti to už řeknou 😉

Mir a ywushko, já budu mít malou ve fusaku s beránkem... je po bratránkovi a v perfektním stavu, jediné co budu kupovat bude fusak do autosedačky-buď fusak nebo kombinézu 😉

miradka
17. zář 2009

Luci, ty si si zase užila...kedy si začneš to tehotenstvo užívať? Snáď už čoskoro...
Mne s apred chvíľou urobilo zle. Varím obed a hrozne ma rozbolel chrbát a kríže ako pri ms. Tak som myslela, že upadnem u sporáku. Nevedela som čo skor, či na wc a skontrolovať stav, alebo rýchlo ľahnúť. Tak som urobila oboje a už je mi lepšie, ale aj tak...som hrozne uťahaná, už toho mám pre dnes dosť a to som chcela vyskúšať kynutú buchtu so švestkami. Tá predvčerom mi zase moc nevyšla, aj keď už bola lepšia, ale stále nič moc. Tak kynutá musí byť dobrá...

Luci, aký je rozdiel medzi fusakom a kombinázou? 😕

ywushka
17. zář 2009

lucka: tak to bych je uskrtila🙂!!! Nebooooj ono se to vystvetli!!

Venku je hrozne skarede a my musime jet do brna koupit postel!!! tak se mejte krasne a pak se ozvu az dorazime!!🙂 Pa

lucka.adis
17. zář 2009

Holky, to si pište, že se to vysvětlí 😀 😀 ale jsem v pohodě, sice mě tam fakt chvílama dostávali, ale beru to z rezervou 😎

Miradko, dávej na sebe pozor!!!!! Jinak ti nepovím jaký je mezi tím rozdíl 😅 to nám vysvětlí třeba ywushka, se v tom určitě vyzná 😀 fakt jsi mě tou otázkou dostala.

ywushko, tak mrkni po nějakých postelích a dej potom info, nás to taky čeká 😝 😀

miradka
17. zář 2009

Luci, tak to som rada, že to ani ty nevieš, pretože som si myslela že som už padnutá na hlavu alebo čo, že tomu detskému zboží absolutne nerozumiem 😀 Už máme po obede, aj som umyla nádobí, tak už dnes len vegetím, maximálne tak ruličkovať noviny 🙂
Inak jak mi tak prišlo špatne, tak na wcku som si všimla poriadne pohyby miminiek, zdá sa mi, že sa aj brucho vlnilo. Deti asi fakt vnímajú ako sa cíti ich mamička, tak ten pohyb ma potešil 🙂

lucka.adis
17. zář 2009

Mir, malá dneska kopla tak, že to už i cítil manžel 😀 úplně ho to vyvedlo z míry 😅
Jinak se těším, až vezmem Áďu na ten 3D utz, to bude čučet 😉

sajmona
17. zář 2009

takže krev negativní 😢 potvrzeno ☹

chanel
17. zář 2009

Saj: ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

chanel
17. zář 2009

ale listopad je náš 😠

chrobacek
17. zář 2009

saj neboj půjdeš znova .... a ono se to povede

sajmona
17. zář 2009

chanel: a netestuj!!!!!!!máš velkou naději ještě,třeba se to podaří!!!!

lucka.adis
17. zář 2009

Saj, moc mě to mrzí 😔 😔 😔

sajmona
17. zář 2009

chanel jojo je!!!🙂)) ale ty ne ty jsi totiž v tom 😉

sajmona
17. zář 2009

chrobi: snad někdy jo ☹ 😒

chrobacek
17. zář 2009

😉 neboj

emers
17. zář 2009

Ahojte holky,
už delší dobu tu na koníku čtu, psala jsem si před nějakým měsícem s chrobačkem, do interní pošty, jestli si pamatuje. I když o tom ani nevíte, tak mi pomáháte, tak jsem si říkala, že taky občas něco napíšu když budu mít co k tématu.
Dnes jsem si volala na Obi kde jsem byla před 14 dny na svém 1. IUI na výsledek a negativní. Sice jsem to čekala, ale zároveň doufala, že, znáte to. Příští měsíc to zkusíme zas. Na IVF jsme rozhodnutí jít po novém roce.
Snad se tu bude na Obi tématu i v ostatních tématech dařit v následujících měsících líp!

chanel
17. zář 2009

emers: pojd mezi nás!!!!!!!!!! Sakra,ale taky jdeš s negativní zprávou....tady je smutno.Nebylo by lepší jít raději na ivf? Nechci blbě radit, ale iui je šance jen 10%.... ☹

chanel
17. zář 2009

Saj: musí!!!!!!!!!!!!!! Pod stromečkem budeš mít dáreček!! 🙂

emers
17. zář 2009

chanel: díky za pozvání 🙂
no asi bylo, jenže nám zatím nic až tak blbýho nenašli, resp. partnerovi se zlepšilo spermio na normo, já na UTZ vše v pohodě, dokonce vždy říkají jak krásný a pak prd z toho no. My jsme začali napřed časovaným stykem jak oni říkají, teď to IUI, dělám si z toho srandu, že to chci projít postupně 😀 no hrozná sranda, teď je mi do breku. Tak když nám jakože nic není, tak to tomu dáme ještě tu chvilku do konce roku. Ale např. ještě čekám na imunitu, taky nemáme genetiku vůbec, no prostě to může být cokoli že, ani laparku nemám, prostě ovuluju, mám pravid. menzes, partner spermie, tak oni to taky nějak nechtějí urychlovat, všechno jsem si spíš řekla já, že chci udělat vyšetření 😒 vždyť to znáte.

chrobacek
17. zář 2009

Emers ahoj.... já osobně si myslím, že by jste měli projít několika cykly IUI sice je to malá šance, ale furt lepší jak se vrhat do IVF takže to že chcete až po Novém roce schvaluju pěkně si vyčerpejte IUI pokusy ... a pak teprve IVF a ono se třeba povede z IUI .... proč by ne máte výhodu, že na to vůbec můžete jít....

sajmona
17. zář 2009

na IUI můžeš 6x do roka 😉

emers
17. zář 2009

ahoj chrobi: no, Čadová taky říkala, že prý tak 3-4x by to zkusila. Já jen nevím, zda na to budeme mít psychicky pořád tam chodit každej měsíc jak do samošky pro chleba nebo já nevím... ale asi jo, se to pak bude hodit na IVF ta zocelená psychika 😎 Asi to IVF spíš i oddaluju, že když by nevyšlo to, tak je to na psychiku ještě horší než že se nevyvedlo "jen" IUI. Kdyby člověk věděl co za tím je, že se nedaří, jenže takhle. Docela mě teď drží kamoška, která má dítko z IVF a když dítku bylo pár měsíců a samozřejmě kojila, nespala atd., tak přirozeně otěhotněla ani nevěděla jak kdy co a bylo to. 🙂 Začínám si myslet, že je to závislé na něčem mezi nebem a zemí a já to neovlivním. Už mi hrabe no. Tak něco se ovlivnit snad dá, ale jinak... 😝

chrobacek
17. zář 2009

jo máš pravdu já si taky myslím, že je něco mezi nebem a zemí, protože to je jediné vysvětlení toho kam se mému chlapovi najednou poděly spermie... furt říkáme, že to woodoo

emers
17. zář 2009

sajmona: jo, díky, vím. No nám to do prosince vychází jakože 4x i s tímto nezdařeným.
Teď jsem akorát zvědavá kdy mi dorazí mrcha po tom utroši, nemám zatím ani náznak že by měla dojít.
Ale víte co je pro mě vlastně velká výhoda toho IUI? že to sledují a že jdu 28.den na krev a hned vím, zda se zadařilo či ne. Takhle bych se stresila už od 26.dne cyklu do třeba 32 (i tak někdy mívám). Takhle se můžu jít v pátek pěkně s holkama opít 😀 mno, aspoň něco že jo...

chanel
17. zář 2009

Chrobi: Ty i v těch smutných chvilkách, dokážeš zaperlit ...woodooo, ani nevíš, jak nás tady držíš 😀 bojovnice jedna!!!

chrobacek
17. zář 2009

😀 😀 😀 no jako chanelko jak mi to jinak vysvětlíš 🙂) 2.ivf v pr.... spermie v pr.. to není možný prostě je to woodoo 🙂))

chanel
17. zář 2009

Tak to je u nás taky woodoo, ještě bych u sebe pár věcí přidala 😀 , to je konec 😠 a, že cigoši tohle neznají a jsou to takový čunata....

sajmona
17. zář 2009

😀 chrobi: 😀
.....dneska byla u mě kamoška a vnutila mě dělat kouzlo....je to prý od nějakýho šamana....na papír si napíšeš svoje přání,stačí heslovitě a dát si to na míst kde jsi nejčastěji a obyčejnou tužkou se vždycky dotknout toho přání a říct " kapka rosy"...a ono to svý přání k sobě přivoláš a splní se ti...tak to zkus taky 😀 ...blbej humor vím

sajmona
17. zář 2009

no cigošech bych měla teorii ale nebudu to sem radši psat 😉

chanel
17. zář 2009

Saj: a víš, že je to dobrý nápad!!! Přáníčka se plní!!