CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
24. čer 2009

ja som mala tuším tiež silnú ms... 😒 a asi som si potom dávala aj ibalgin...

chrobacek
24. čer 2009

no to jsem si myslela taky, že mě to odrovná, ale holka na jiném tématu psala, že naopak po každé co měla utroš měla mrchu úplně supr..... tak já nevím jestli jsou dva typy reakce jeden mrcha slabá a druhej silná .... je mi to fakt záhadou !!! protože já jsem předpokládala, že bude narostlá sliznice víc oproti normálnímu cyklu tudíž mrcha ještě bolestivější a silnější....

chrobacek
24. čer 2009

toto mi psala:

normální užívala jsem ho asi ve 3 cyklech (myslím mimo IVF) a asi není náhoda, že ani jednou mě v tom cyklu při MS nebolelo břicho. A ono je to i na letáčku napsaný, že je indikován při dysmenorheii a na mě to teda fakt fungovalo. Stačilo vždy 10 dní po sobě ráno a večer polknout jednu tabletku.

miradka
24. čer 2009

No tak je to asi individuálne, moc dobre sa už na to nepamätám...predsalen to bolo v Září...

Chrobáčku a berieš nejaké vitamínky? Anetka a ty si si poriadila ktoré vitamínky? Ja mám mamavit a predtým som brala kys. listovú, ale to bolo až po ET...teraz zisťujem, že som s ňou mala začať skor 😒

chrobacek
24. čer 2009

Nejím ted nic než lactobacilus a kyselinu listovou (ti jim už rok) ..... jinak vitamínu myslím mám dost v jídle.....

miradka
24. čer 2009

tak to je fajn, prevencia je doležitá. Ja som mala vždy problém s konzumáciou vitamínov 😖 teraz sa musím premáhať. Neznášam veľké tabletky.. 😠

chrobacek
24. čer 2009

no jen těm miminkům pěkně dej at můžou růst 🙂)))

miradka
24. čer 2009

Jj, musím na ne myslieť ešte keď sú tam dve...uff ale zeleninku milujem a aj ovocie, tak snáď to bolo predtým dostačujúce.. 😖

miradka
24. čer 2009

Anetka, vyšetruje sa v tehotenstve toxoplazmóza? Máme doma kočku...tak pre istotu...

pilotkaanetka
24. čer 2009

mirad to nevím ale zeptej se doktora pro jistotu

miradka
24. čer 2009

to určite...musím mať istotu 😉

miradka
24. čer 2009

Obsah kyseliny listovej vo vybraných potravinách (μg na 100 g potraviny): paradajky 203
reďkovka 192
špenát 164
pór 103
kel 85
karfiol 62
šalát 58
mrkva 56
karfiol 58
kapusta 51
melón vodový 150
maliny 150
čučoriedky 126
banán 55
pomaranč 30
celozrnné, grahamové pečivo 50 – 90
chlieb Bevit 50
sójová múka 200
sója, fazuľa 240
vlašské orechy, lieskové orechy 70
arašidy 100
žĺtok 83
kuracia, morčacia pečeň 559
bravčová pečeň 121

Tak tu som sa dočítala, že doporučená dávka je 400 mikrogramov za deň kys. listovej, ale v tehotenstve by mal byť príjemn aspoň 800 mikrogramov.
http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa...

pilotkaanetka
24. čer 2009

holky co vaříte?My budeme mít okurkovou omáčku domácí knedlík a uzený to manža rááááád 😀

miradka
24. čer 2009

Ja si urobím rýchlovku - špagety šunka, syr, kečup 🙂 Ale na piatok musím navariť niečo poriadneho, mám v chladničke kyslú kapustu, tak asi so zemiakmi a klobáskou, taký eintopf... 🙂

pilotkaanetka
24. čer 2009

eintopf mnam mnam 🙂 a špagety ty taky můůůůžu

miradka
24. čer 2009

🙂

zabicka007
24. čer 2009

Tak jsem vlítla v mezičase k mé drahé polovičce do práce a vyhodila jsem ho od PC ať si Vás ¨můžu dočíst ať nejsem ve skluzu (a to jsem ho ráno odvezla do práce a hned jsem mu vzala i auto 😀 !!
Gábi jsi prostě skvělá a bobišek taky, jen tak dál, zasloužíš si to!!!!
Chrobi, malinká naděje pořád je, držím pěsti a pokud ne, tak je tu přece další pokus že? Je fajn, že to tak bereš
Já čekám na výsledky, ale dr. Čadová říkala, že vše je o.k. (i když ji trochu podezřívám, že to říkám všem za všech okolností 😀 ). U dělohy mi napsala poznámku, nějaké tři písmena, ale podle toho jak mi to oznámila tak to je dobrá zpráva.

hanulamarkova
autor
24. čer 2009

teda holky vy tak dobře vaříte teda jdu na oběd snad si taky něco dobrého vyberu 😀 pak poinformuji

hanulamarkova
autor
24. čer 2009

to je bezva žabi jen tak dál...já se taky těším na stimulku aspoň se začne něco dít

chrobacek
24. čer 2009

žabičko jojo budu tě následovat 🙂 jojo taky mi připadá, že čadová je extremně pozitivní furt .... no jo lepší jak kdyby říkala je to na levačku ....

zabicka007
24. čer 2009

Hani ty už to máš taky za pár viď? A už víš jaký budeš mít protokol?

zabicka007
24. čer 2009

Chrobi taky si to myslím, jak jsem byla dnes v kabince tak slyšíš jak mluví s přechozí pacientkou, ona už byla na druhém ultrazvuku a napočítala jí 4 folikuly což si nemyslím, že by byla až tak dobrá zpráva, a přesto jí to říkala s takovým nadšením v hlase jako by jí oznamovala už rovnou těhotenství 😀 Ale je to dobře, naději potřebujem všechny

chrobacek
24. čer 2009

jojo přesně tak ... i Kummel mě nasr... když říká na paráda 4 vajíčka při této stimulaci jsme čekali tak 3 .... toto jsem fakt nepochopila dávky jsem měla jak prase .... a jen 4 vajička co je na tom tak supr ???? co pak říkají tech to jich mají deset??? ale to je jedno ještě jednou jdu na obilnák a pokud se nepovede ... určitě měním car

zabicka007
24. čer 2009

Nic, jdu pozvat drahouška na oběd (samozřejmě za jeho penízky, to on ale ještě netuší 😝 ) a valím zpátky na Obilňák. Mějte se krásně a zítra se těším. Pa pa pa

chrobacek
24. čer 2009

ale věřím, že ted to vyjde 😉 zabičko tak si vyzvedni leky a pak napiš

chanel
24. čer 2009

Gábi, moc gratuluji!!!!!!!!!!!!! Užasná zpráva!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takové dvě tlustice!!! 😲

chrobacek
24. čer 2009

Chanelko ahoj 🙂

chanel
24. čer 2009

chrobi, dokud nemáš krev tak jsi těhotná!! Víš jak to bylo u mě a to jsem měla silnou ms,právě proto, nevysazuj léky!!!Já je vysadila a pak mi už asi nezabrali.....držím pěstičky, aby se zadařilo!!!!

chanel
24. čer 2009

a víš co Chrobi, ono se štestí usměje i na nás!! Já tomu věřím, v nejhorším máme ještě dva pokusy!! 😀 S usměvem a dobrou náladou jde všechno líp!!!!

chrobacek
24. čer 2009

chanelko ale ty jsi byla ta vyjímka já nejsem test mám negativní ..... ale na krev jdu sestra se ptala jak to má silné tak jsem řekla, že moc ne .... tak ona at raději přijdu....