CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
8. bře 2010

hm tak já je mám sundané na 150 no tak popravdě se docela bojím předtím mi ani 262 nestačilo ☹((((

chrobacek
8. bře 2010

takže nezbývá než věřit, že to opravdu kompletně jiné stimulovaní bude k něčemu 😔

veria
8. bře 2010

chanel - plačtivá nálada je náhodou dobrý znamení. Mně jak to minule vyšlo, tak jsem slzela u každé špatné zprávy z rádia (a to bylo ještě před testem)...
chrobi, oni ti teď snížili dávky na základě krve, či co?

monulko, ok, díky za odpověď, no doufám, že budem umět na vše odpovědět 😕

chrobacek
8. bře 2010

ver jo byla jsem na krvi dneska a jsem docela rozhozená protože na obil mi poprvé dávky 225 nestačili ... pri druhém jsem měla celou stimulku 262 tak tomu teda moc nerozumím

chrobacek
8. bře 2010

ver který den jsi testovala po tom podařeném?

veria
8. bře 2010

chrobi, tak snad vědí, co dělají, asi jsi měla v krvi už hodně vysoké FSH, nebo podle kýho čerta se to určuje 😉
Já jsem testovala 10. den po ET.

veria
8. bře 2010

A byla jsi dnes i na utz?

chrobacek
8. bře 2010

ver ne dělají ho až 8 den tj na to jdu ve čtvrtek i s krví .. kdybych byla na utz tak nejsem ted tak na nervy

jo asi jo .. asi odpovídám dle tabulek tomuto dávkování... třeba mě naopak na obilnáku těma dávkama přecpali zbytečně je fakt, že jsem měla endometrium na posledním UTZ 16mm takže to tam bylo s vykřičníky

veria
8. bře 2010

A kolik jsi měla vajec na Obi?

chrobacek
8. bře 2010

4 pokaždé

chrobacek
8. bře 2010

od 17.8. stimulace Gonal 262j + Decapeptyl ----------------
UTZ 22.8.pravý vaječník 15,13,13,10,10 (při prvním IVF...12,10,9,9) po pěti dnech stimulace na levém zatím nic endometrium 9mm......zůstávají mi dávky 262,5j .... .......
UTZ 25.8. 10DC dopíchnuto 250j a pravý vaječník 17,15,15,14,13,11 a levý 2 x 10mm endometrium 16mm !!! polyp ? (při prvním IVF pravý vaječník 16,15,14,14 a 4x 12mm, levý 5 kousků 10-12mm) 26.8. dopich pouze decapeptyl bez gonalu a večer 21.00 ovitrelle .......
28.8. OPU 4 vajíčka

veria
8. bře 2010

Ten levej vaječník ti moc nefachá, co 😖
No hele, musíš to vydržet do utz, nedá se nic dělat. A zkus teď nešpekulovat (vím, že je to těžký!!). Najdi si nějakou jinou zábavu 😉

mmorgana
8. bře 2010

veria: než jsme šli na genetiku, tak jsme dostali dotazníky, abychom si je doma vyplnili. Poctivě jsme si je vyplnili, ale pak je po nás doktor nechtěl, vlastně jsme mu to všechno diktovali (dotazníky doma byly fajn, protože jsme to měli ujasněné). Vyptával se třeba i na to, jak daleko jsou vesnice, z nichž pocházejí naši rodiče. A taky nám hodně vysvětloval a bavili jsme se i o neplodnosti. Třeba nám říkal, že PDG může být nespolehlivá a mnohem spolehlivější je amniocentéza.

chrobacek
8. bře 2010

jo nefachá kašle na to podle mě tam mám endošku .... docela mě tam pobolívá po ovuli až do mrchy....

jo přestávám špekulovat... málem jsem tam zapomněla volat kolik mám práce.. ale to co mi řekla ta koord. tak mě zase trochu vykolejilo

mmorgana
8. bře 2010

chrobi: změna je život a třeba Ti právě jiná stimulka sedne. Navíc Tvé tělo není ve stejné situaci jako u předešlých stimulací, protože už je "nabourané" z těch předchozích stimulací.

chrobacek
8. bře 2010

mm jo já vím už o tom nebudu přemýšlet... jo třeba je tato změna ta pravá 🙂)... no myslím, že od srpna už je tělo vyčištěné... nebo ne?

klara.k
8. bře 2010

holky mám dotaz - když mám mrchu, tak to mám vždy hodně slabý, snad jen dva dny a úplně vklidu mi stačí mini tampony a třetí den je to jen aby se neřeklo. Na krvi mi řekli, že hormony mám v pořádku. Přijde mi to ale divný, nevíte čím to je když je tak slabá mrcha. To je u mě téměř normální, jen některé cykly jsou silnější, ale to je vyjímka. Jste na tom taky někdo tak?

mmorgana
8. bře 2010

klara: hm, tak já si "užívám" déle 😖 Zkus se zeptat doktora. Každá jsme jedinečná a možná je to normální. Mě napadá je to, že by Ti málo narůstalo endometrium, ale to jde vidět na UTZ (a taky Ti ho doktorka pokaždé na UTZ kontroluje).

chanel
8. bře 2010

Chrobi: díky, rozhodla jsem se netestovat, vydržet a bud to chytnu nebo ne.Pamatuješ Sune, měla dvě luxusní blasty a nic ☹ ,snížili Ti dávky a tak to je dobré,asi se podle krve něco děje,přece nechceš OHSS. A náhodou,podle minulých ivf,tak jsi měla dobrou urodu, stejně oba vaj.,nepracují na 100%. Jde hlavně o to,aby byly kvalitní embrya,kolik jich bude, je už fuk,zaplat Pánbůh za dvě kvalitní!!Co se chytnou, ted jsem si pročítala jakousi diskuzi a tam dávají do dělohy čtyřbuněčný a starším ženským, nikdy bych si nedala mín jak morulu.Jaký máte na to názor? MM: Ty jsi byla už na třech kontrolách a jdeš na čtvrtou? Já to mám nějaké popletené(asi ta častá narkoza) nechodí se 3x a pak se na poslední plánuje OPU? Ale držím pěsti,at je jich tam jak blech,těch folíčků. Klarko: a nejedná se o anovulační cykly? Před stimulací, jsem taky jednu ms,měla méně bolestivou a slabší,druhou silnější,ale ted je všechny mám obvzlášt druhý den silné ☹ Veri: já fnukám,protože moooc dobře vím, co mě čeká když to nevyjde...zase pod kudku na hodinu a půl ☹

chanel
8. bře 2010

pod kudlu..ani psát neumím 😝

chanel
8. bře 2010

Veri:ještě se chci zeptat, dala Ti Čadová na výběr, 3ivf nebo laparka..mně původně ano,pak z toho byl dl. prot. a pak jak vidíš krátký. Já teda jednu už mám za sebou,ale nekontrolovali mi dělohu a pravděpodobně tak je zakopaný pes...už při Etu mi řekla, že nechápe proč se chytnou...při prvním ivf, i když to nedopadlo si myslela, že je to dobrý,že další se povede. Jestli já nemám plnou dělohu endometriozy a pak se nemůžu divit, že se nemají kam zavrtat.Ale stejně mi to nemůžou odoperovat,aby mi ji nepoškodili...a mám ji v RVF,ale to i moje mamka a ta byla v tom jen se o ni tatka otřel...pokým já tak asi jsem 😀

veria
8. bře 2010

chanel - já taky minule hrozně fnukala, že to určitě nevyšlo. Probrečela jsem celou jednu cestu v autě z Olomouce do Brna!! A navíc pršelo, tak si dovedeš představit, co to bylo vody, a jak se mi v tom řídilo 😉

klara.k
8. bře 2010

chtěla jsem si najít co je to endometrium a našla jsem moc pěkně vysvětlené co to je, tady je jen jedna větička z jejich výkladu a hned jsem z toho moudrá. 😀
Endometriální rakovina je nejvíce obyčejná rakovina lidské ženy genitální plocha.

chanel - anovulační cyklus teď byl, ale mám pocit, že jiné cykly nejsou silnější, což by teda znamenalo, že jsou anovulační všechny. No uvidím.

xovicka
8. bře 2010

klarko, řekla bych, že to je tím, že ti moc neroste děložní sliznice. Když jsem brávala antikoncepci, tak jsem to měla velice podobné. Když jsem ji nebrala, tak jsem neměla ms vůbec. Abych dostala pořádnou ms, tak musím dostat vždy od mudra nějaké progesterony.

veria
8. bře 2010

chanel, ne to mi na výběr nedala. Mě dělali laparo před 4 lety jinde a hystero předloni na Obi. V děloze žádnou endošku nemám, to snad ani nemůže být!!
Já teď musím jít, když tak si o tom povíme večer nebo zítra. Zatím pa a drž plod(y)!! 🙂

chanel
8. bře 2010

Klarko: to nemusí být tak! Mamčina kamarádka, měla celý život slabou a nebostivou ms a má dvě zdravé děti....a moje kamarádka, byla na nekolika operacích,protože měla zúženou moč. trubičku, pořád se jí dělaly myomy, slabou ms a má půlroční dceru.

veria
8. bře 2010

Prosim tě Kláro, endometrium je děložní sliznice. Nehledej v překladech ve Wikipedii, tam pak padají taková moudra.
Jestli máš hormony v pořádku, tak to neřeš a buď ráda, že krvácíš málo. Já krvácím tak, že bych s tím mohla malovat 😝

klara.k
8. bře 2010

nene to mě ani nenapadlo, jen se mi líbil překlad toho textu, tak to bylo napsaný celý, docela jsem se bavila, ale nerozumněla

chanel
8. bře 2010

Xovicka, máš pravdu! Veri: o.k., večer, mě hystero nedělali, nechápu proč 😠 ,když už jsem tam musela. Ale když má ženská vše hotovo a v pořádku, co jí doporučí dál? 4.pokus? A pořád dokola? To mě tam taky můžou mít do přechodu a pak si mě tam nechají a v menopauze mi pomůžou od návalů 😠 😀

chrobacek
8. bře 2010

chanelko, ale sune měla až pátý dne blasty... a ty jsi ji měla 4 den a jedné studii jsem četla, že ty embouši, kteří jsou do 35h 4b tak jsou 100% na těhu 🙂)