CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

mmorgana
1. dub 2010

petula: tak to se v úterý na Obi potkáme 😎 Břicho občas cítím, jako bych měla dostat menses, ale není to pořád, prostě jen takové stavy. Taky jsem zkoušela různé testy. Pozitivní je, že pořád máš druhou čárku 😀

petula82
1. dub 2010

no ono je taky brzo,ale ono mě to nedá.Já bych chtěla radši netestovat a nechat se překvapit,ale nejde to.Já furt přemýšlím,jestli to není zbytek pregnylu,ale už je to 12dní od píchnutí.Zítra mám odpolední,to si zas užiju a těch metráků,co za den odtahám,sobotu jdu taky a nedělu taky.Tak jestli to fakt vydží i přes to,tak to snad zvládnem až do konce.MM.a jak si na tom v noci? Já se budím od hladu,pak si dám něco na jídlo tak kolem2h ráno a jdu spát

petula82
1. dub 2010

MM:V kolik tam budeš na obi.Já nejspíš mezi 7:30 a 8:00Snad tam zaparkuju,mě trvá tak tu hodinu cesta

mmorgana
1. dub 2010

Hlad mám šílený 🙂 Jím pořád 😀 Taky tam budeme někdy před osmou. Oba máme rovnátka 😀

petula82
1. dub 2010

MM.máš zprávu v IP.Dneska už tu končím.pá

chrobacek
2. dub 2010

ahoj tak co je dnes nového? Petulo ten test 11 po IUI je dnešní? na Rapidu je čárka silnější protože je citlivější ne?

chanelko já byla na sále tak 20min myslím...

petula82
2. dub 2010

chrobi,máš pravdu 11.den je dnes,ten mamatest má citliv.25 a ten druhej 10.No Hlavně že začla sílit.Je mě blbě.A ještě mě volali z práce,mám přijít už před 12:30.Fakt nevím,co čekali před Velikonocema.

chrobacek
2. dub 2010

no jó tak to je jasný 🙂...... no mám z tebe velkou radost 🙂 půjdeš hned v úterý na tu hematologii ? nemusíš se tam nějak objednávat?

chrobacek
2. dub 2010

holky já vám tak závidím ty pozitivní testy doufám, že se jich taky v tom červnu dočkám 🙂)) a pak už budu jen těhulit 🙂

mmorgana
2. dub 2010

chrobi: třeba je to nakažlivé a fakt se to tu rozjede ve velkém 😎 Holky, které převážně začínaly tohle téma, se přece taky skoro hromadně "odstěhovaly" do těhulí 😵

chrobacek
2. dub 2010

mm jo a zbyla jsem tu já se chanelkou 😀

mmorgana
2. dub 2010

chrobi: nejvyšší čas odstartovat do vyšších sfér 😉

monulkab
2. dub 2010

petu a nechceš se radši hodit marod? já bych teda takhle neriskovala, po tom co máš už za sebou.... 😖

chanel
2. dub 2010

Chrobi: tak to je rychlý proces..moc Tě tam nezdržovali 😝 ............a to máš pravdu, my dvě jsme tady už pěkně dlouho 😅 .Peto: rozhodně být Tebou šla bych na krev už dneska i když vím,že Tě pozvali až na úterý,protože bych se bála, po tom všem co máš za sebou 😔 a do práce bych taky nešla,tahat těžké věci, ted v tomto stavu 😖 MM: Ty máš hlad? To se projevuje tak brzy?Já myslela,že až tak kolem 8tt -12tt, kdy je hcg nejvyšší. mončo: už aby jsme šly na tu konzultaci........to trvá,nic se neděje

chrobacek
2. dub 2010

jj rychlovka a myslím, že jsou tam fakt dobří... i svačinku dostaneš 🙂

no já když si představím to čekání do června tak z toho taky radost nemám

veria
2. dub 2010

Chrob, ono se to nezdá, ale červen je tady cobydup! Dva měsíce utečou jak voda!
A já jsem tady taky pěkně dlouho!! 😝 Mě připadá, že jsou tady takové dvě kategorie, jedné se to povede hned na poprvé, a pak my ostatní, které se s tím trápíme nekonečně dlouho. Věřím ale, že tenhle rok bude i pro nás lepší. Tak.
Pěkné velikonoce všem přeji.

chrobacek
2. dub 2010

ver.... no asi jo doufám, že jo ... ale víš co stimulovat jsem začala v únoru a děti ke mě můžou až v červnu ... to je fakt hnus... doufám, že mě nezklamou .. a už u mě zůstanou ... protože jinak celé ivf asi balím jednou pro vždy...
jo to máš pravdu ... ale sakra já chci do té kategorie těhulí 🙂

klara.k
2. dub 2010

holky toto bude přelomový rok a určitě se vám všem (a mě taky) zadaří 🙂
Pěkný dlouhý víkend

chrobacek
2. dub 2010

Kláro chtělo by to tady vyprázdnit 🙂 at si sem jdou nové 🙂 a my přesun do těhulí

veria
2. dub 2010

Chrob, někdo si to vyžrat musí, ta neúspěšná procenta 😝

chrobacek
2. dub 2010

no dobrý a proč jako my?

chanel
2. dub 2010

Chrobi: neboj, v očištěné děloze se dětem bude líbit 😀 , stejně tak i Veria zaboduje!!! Prostě už se to musí prolomit. Ale je to tak bud se to povede hned nebo se to táhne 😒 Já už si taky říkám, že toho špatnýho bylo dost, že se to musí otočit! 😀 ...i když mě taky přepadají myšlenky, co jsem komu udělala, že to nejde 😔 , já se strašně bojím,abych tady nebyla ještě za rok 😢

veria
2. dub 2010

Na to je jednoduchá odpověď - pro ne zrovna my 😔

veria
2. dub 2010

proč

veria
2. dub 2010

holky, my včera byli na obi, manžela poslal genetik ještě na kontrolní spermio a já si byla vyzvednout HAK u Čadové a pak jsme tam tak stáli na tom obi dvoře a muž říká, že už na to nemá nervy, a že jestli nám ten třetí pokus nevyjde, že už na to kašle, že už se s tím nehodlá trápit donekonečna a že už se s možností, že nebudem mít děti, smířil.....
Takže mi to musí vyjít tentokrát, nebo už asi nebude nic...

chanel
2. dub 2010

Veri: no tak to jsem si říkala ted naposledy já, že jestli to nevyjde, končím!! No a nějak se z toho otřepávám a jdu dál, takže se neboj, i Tvého manžela by to přešlo a chtěl by to ještě zkusit!! Jenže Tobě to vyjde,takže paráda 😀 ,musíš s tím tak do toho jít!! Ale stejně jsi se měla zeptat Čadové co by navrhovala dál! A Ty máš taky endometr.4? Jako já? Máš bolesti při ms? Měla jsi krvavé cysty?

mmorgana
2. dub 2010

Holky, ono to nakonec vyjde 😉 Určitě, já nám všem věřím 😎
chanel: nevím, jestli ten velký hlad nezpůsobil spíš Prednison 😠

chrobacek
2. dub 2010

ver tak to samé je u nás manžel ted taky říkal jestli po tomto všem to neklapne, že to fakt nemá smysl dál podstupovat... akorát z toho máme nervy a prachy v pr...

veria
2. dub 2010

Chanel - laparo mi dělali v Heliosu už v roce 2006, nanapsali do zprávy, jaký je to stupeň, měla jsem drobná ložiska na vaječnících a v malé pánvi, kde byly už i srůsty. Na Obi řekli, že je to stupeň II. asi. Ale teď mi gynekoložka našla na jednom vaječníku cystu 2 cm, a říkala, že je asi krvavá. Takže nepochybuji o tom, že se mi to od té doby zas zhoršilo. Bolesti při MS mám, ale nijaká hrůza, hlavně mě bolí celé břicho už 5 dní předem, ne nijak tragicky, ale je to nepříjemné. První den MS to pak v podstatě přejde.

Jinak myslím, že nemá cenu teď probírat, co bude dál, teď se musím soustředit na tenhle pokus a pak se uvidí.

xovicka
2. dub 2010

Taky jdu v úterý před osmou na obi a taky mám rovnátka (fialová) 😀 . Koukám, že tam budu jediná netěhotná. Nezbývá než doufat, že se tam od některé z Vás nakazím. 😉