CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
20. dub 2010

tož to jo, toto 🙂

mmorgana
20. dub 2010

Furt mě bolí hlava ☹ A nemůžu se dočkat pátku, kdy jdu na kontrolu a uvidím, jestli to malé je v pořádku.

petula82
20. dub 2010

Ahoj holky.MM. to víš,že je prcek v pořádku.Hezky si to užívej. 😉 Já mám dneska po kontrole.

monulkab
20. dub 2010

😖 petulko a budeš muset na kyretáž nebo ne?

mmorgana
20. dub 2010

petula: A co Ti řekli?

petula82
20. dub 2010

Na čištění nemusím,dneska už jsem měla úplně kleslý hodnoty.Akorát ještě30.mám jednu kontrolu i s ultraz.,zkontrolují jen jestli jsem se pořádně dočistila a prý za dva měsíce můžu znova zkusit IUI.No uvidíme.Holky,to dneska byla cesta domů.Dneska vyjeli snad všichni kloboučníci,ani nevíte jak já umím nadávat.Manžel zůstal v Brně,v práci a já jela domů.Jo a už mě přišla ta kombinézka od paní.Je to větší velikost,tak to bude i tomu našemu špuntovi,až nějakýho dostanem.

sajmona
20. dub 2010

holky ahooooj 😉
tak jsem byla dneska na té konzultaci u Čadové a jsem příjemně nakopnutá jít do dalšího pokusu 😉
byla jsem překvapená ,že mě nabídla nativ a to mám teprve 2 IVF za sebou...teda teprve🙂)) spíš už🙂) ale rozhodla jsem se pro 3 IVF...
jinak jsme se teda dohodly na stimulaci menopurem +synarel....s tím,že když bych na to špatně reagovala,tak by se to stoplo,bylo by to bez odběru,ušetřila bych 3 pokus.
dneska to proberu s manžou a kdyžtak bych do toho šla hned tento cyklus....a nebo je tu ještě ta konzultace v reprofitu,ale to manža moc nechce...tak nevim.

monulkab
20. dub 2010

Tak aspoň že tak Petu....kdyby ses rozhodla pro další IUI, nebylo by lepší kdyby sis pro jistotu ty injekce píchala preventivně už po IUIčku??? víš, třeba je fakt ten problém úplně v začátku těhotenství, kdyby se mu dalo předejít tak by za to ty injekce stály!
Obleček je roztomilej! 🙂

chrobacek
21. dub 2010

saj supr to ber zkus to máš jiné léky na ty jsi při iui reagovala dobře je to fsh s lh to jsem měla ted taky a reagovala jsem dobře 🙂)

chanel
21. dub 2010

Chrobi: ahoj, jak se máš? Prosím Tě potom po hystero, musíš se jen sprchovat? Jak dlouho se hojíš?Doufám,že mi to taky udělají 21DC a vezmou s sebou sliznici,abych byla bez ms 😀 ,ale bojím se potom případné infekce. Saj: důležité se je rozhodnout se a jít vesele do toho, držím pěsti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a měla by jsi sem častěji chodit 😉 Mončo: Tobě se to taky kvapem blíží,ta konzultace

chrobacek
21. dub 2010

chanelko ahoj no já měla i abrazi takže já jsem měla zákaz 14 dní na všechno ... ale pokud ti nic dělat nebudou jen prohlídnou tak ani nebudeš mít žádný jiný režim... můžeš mít jen diagnostickou já měla zákrok.... to ty mít nemusíš přeci ...

chrobacek
21. dub 2010

a jinak hojení je vlastně ty dva měsíce ... dvě mrchy

chanel
21. dub 2010

Chrobi: právě, že mám pocit, že tam problém bude, zcela určitě srůsty na čípku, ty už mě dr. nahmatal ☹ ,asi je odstraní a na tu abrazi se zeptám. Být jednou bez bolestivé ms, paráda a 14 dní na všechno, to je taky v pohodě 😀

chanel
21. dub 2010

myslíš, že tou kamerkou se dostanou i na zač. vejcovodů? Protože aspon vědět jak to tam vypadá bez laparky, je super, na tu laparku se necítím 😅 a cítit nikdy nebudu 🤐

chrobacek
21. dub 2010

no nevím .... jestli neco vidí i dál... mě v podstatě......nic nezkoumali ... veděli co mi jdou dělat já neměla diagnostickou .. tj. mrkli na polyp byl přilepenej takže šlo všechno ven... kdyby byl na stopce vezmou jen ten polyp a nechali by mi sliznici a už jsem mohla být po KETu

no takže pokud tak něco mít budeš tak ti udělají co mě a jak říkám já čekám dvě mrchy a to nepočítám tu po zákroku protože to není mrcha.. ale krvácení po zákroku....takže zákrok i režim potom je fakt maličkost nebolí to ani po ....

chrobacek
21. dub 2010

já se na laparku taky necítím... a nikdy nebudu přeci jenom to je opravdu zákrok... hysterka je lepší jak OPU

veria
21. dub 2010

Ahoj holky.
Chanel - já myslím, že se dívají jen do dělohy, aspoň u mně to tak bylo. Měla jsem diagnostickou a nějaký srůstík mi tam odstranili. Prý je po hysterce velká šance, že se embryo uchytí, jak se ta sliznice naruší......

mmorgana
21. dub 2010

chhnel: jestli půjdeš na hystero, tak se pořádně přeptej, jestli Ti budou zjišťovat i průchodnost vejcovodů. Nemyslím, že to dělají vždy automaticky. Třeba mě když posílali na diagnostickou laparku, tak mi nejprve říkali, že při tom se obvykle průchodnost nezjišťuje. Tak jsem to furt opakovala, až mi to primář napsat do protokolu k operaci. Bylo to na Obilňáku.

veria
21. dub 2010

Myslím, že při hystero se průchodnost nezjišťuje. To jen při laparce.

veria
21. dub 2010

Při hystero jdou totiž jen hystoroskopem do dělohy, do vaječníků se vůbec nedostanou.

chanel
21. dub 2010

Holky, děkuji moc za rady..mm: co si neřekneme u lékařů, tak někdy není 😅 , právě mě říkala kamoška, že uvidí i na začátek vejcovodů, že na tom při laparce taky byla. Veri: Tys mě potěšila, že po hystero je větší šance 😀 😀 😀 😀 , srůsty mám kolem čípku, takže to mi odstraní,ale co je v děloze nevím,podle ultrazvuku tam není žádný polyp ani myom,ale zaručený to není.

chanel
21. dub 2010

veri: já mám radost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 je větší šance......já tomu věřím

chanel
21. dub 2010

Ted mě napsali z RF mail, že mi to udělají jak mi skončí ms, příští týden,ale to žádná abraze nebude a ms si pak zase vytrpím....když tam ještě nebude sliznice,jak pak poznají proč se embryo neuchytilo? 😠

petula82
21. dub 2010

Chanel: no mě na to brali myslím 9.den cyklu.Ale to nemusí být vůbec špatná sliznice,třeba jsou ty embryjka slabý a vzdávají to hodně brzo.Ale určo na ten zákrok jdi.A tobě budou dělat jen laparo? Mě dělali obojí na jednou (lapar.hys.) a je to lepší.
Moni,no ale ty injekce se dávají až po potvrzení těhu.Ale zatím nevím jestli půjdu do další iui.Nevím co se děje v práci,tak nemůžu nic moc plánovat.V září si pojedem asi na dovču,vždycky jsme jeli v červnu,tak teď to asi posunem.

veria
21. dub 2010

Chanel - mě dělali hystero kolem 10. dne a abrazi dělali stejně. To o té vyšší šanci jsem četla, že dokonce někdy u beznadějných případů naruší před ET sliznici jen tak, že se to pak mnohem lépe chytá🙂 Nejradši bych si tu hystero taky ještě zopákla🙂

chanel
21. dub 2010

Petko: já nejdu na laparo, na hystero a to mi nikdo nedělal, Ty si ted potřebuješ odpočinout od toho všeho 😔 , já plánuji další pokus asi konec července,srpen,možná zač. září, taky si potřebuji dát oddych a taky po tom zákroku 😅 .Veri: a to nejde, že by Ti to znovu udělali? Ptala jsi se? Já se toho teda děsně bojím, nevím do čeho jdu,počítám s horší variantou, že něco najdou a pak to bude bolet, třeba odstranění srůstů a při té příležitosti můžou ošetřit i čípek. Já se divím, že je to tak rychlý zákrok, časově stejně jako opu.Ti doktoři jsou dnes, ale šikovní

chanel
21. dub 2010

Peto: embryjka jsem měla v pořádku,PK,ale spíš to vzdala děloha, tam bude něco špatně

petula82
21. dub 2010

Chanel,budu ti držet palečky,ať ti to dobře dopadne.pá

sajmona
21. dub 2010

ahojky holky 😉
Chanelko: neboj se té hystero,bude to v pohodě,i kdyby tam něco našli,tak můžou vše spravit....bude to ok,myslím že to je dobrá volba 😉
chrobi ahoj 😉 ,takže ty jdeš na KET květen co???to už je co nevidět 😉
petulko,jak se máš holka zlatá,dovča,to je dobrý nápad,odpočineš si a přijdeš na jiný myšlenky....pak můžeš do dalšího iui,budeš plná energie ;)
holky která teda bude v nejbližší době stimulovat,at v tom nejsem sama????? 😀 😀 já tovidím od pondělí 😉

klara.k
22. dub 2010

ahoj
já od neděle 😉

držím vám palce, holky zlatý, vydržte!