CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
12. srp 2009

sim typická rozhodně ne mě první den bolí zada a mám to silné toto sice je krev, ale není to silné a hlavně je to nárazově..... prášky mám do neděle ale chci si vzít v pátek poslední no a doufám, že mi toto co tam ted mám přejde do klasické mrchy !!!! protože jinak bych asi začala stimulovat pozdě třeba 5DC, že ? a to je asi už problém, ale i tak si myslím, že oni to na UTZ a z krve zjistí jestli je dobré začít nebo jestli jsem přišla pozdě ne??? ale jak to mám jako udělat když se mě cosi jde a přitom dlabu HA ??

ywushka
12. srp 2009

chro: to nic neni!!! To jsem mivala taky!!! Z toho si nic nedelej,telo nekdy na to tak reaguje!!

Ja jsem uz namalovana,vyfoukana,ted jeste na sebe neco hodit a muzu jet,ale mam jeste cas a stejne cekam na manzela,ten dneska jede se mnou🙂 POPRVE od doby co jsem tehula me veze on!🙂 ha ha ha🙂 Jinak jezdim bud s babickou-ta mi delava doprovod a nebo me vozi tatka🙂 sama nerada jezdim🙂Nasi zitra odletaji do anglie za segrou,jejda snad tam nedostanou tu chripajznu,musim se nekde ukryt az se vrati🙂,pujdu asi na penzion k nam🙂 na den na dva jestli u nich neco trebas propukne tak musim byt v ukrytu 😀

miradka
12. srp 2009

Chrobi a Kummel ti nehovoril, aby si prišla na utz? Z toho by to mali poznať, nie? Skús tam brnknúť a vyžiadať si Čadovú...

muschka
12. srp 2009

Luci, Ty už jsi asi pryč z domu, že? Ale prý na sebe se Žabi číslo máte. Psala že dopo je velká vizita a že Tě asi nepustí, tak držím pěsti, papa, m

chrobacek
12. srp 2009

ywush jsem ráda, že máš stejnou zkušenost já se bojím abych pak byla schopná říct kdy je MS víš ?? jestli jako přijde normálně abych to neprošvihla.....

mir... ne ... zeptal se kdy to mám dostat a řekl, že je to OK

muschka
12. srp 2009

Luci, tak už to víš, my se dobře míjíme, já než Tě vždycky dočtu, tak z křížkem po funuse 🙂 !

irminka
12. srp 2009

musko: hlavně se mě nezlob, já jsem taková přímá a rázní osoba...myslela jsem to dobře, protože někdy to nestačí říct mile, někdy se musí také trošku zostra......jinak jsem mooooc hodná holka, opravdu 😉

miradko: DĚKUJI ZA ČLÁNEČEK, já jsem hned také psala, že je to na kole příjemné...kdyby mě někde bolelo, určo bych nejezdila, přece nejsem blbka,ne? 🙂

my tu máme dnes paní z novin a dělá rozhovor s manžou ohledně hasičů , ale ne profesionálů , zajímá se o sdružení dobrovolných hasičů, kde je manžel velitel jednotky, takže musím být ted potichounku v pokojíčku u malého...... 🤐

irminka
12. srp 2009

chrobi: NEBOJ,je to stresové špinění či hormonální přï HA a menzes hezky dostaneš a začneš stimulovat....držím palečky 😉

chrobacek
12. srp 2009

irmi doufám, že ji dostanu doufám 🙂)))))ale ono už ted je to jak mrcha tak 4 den .... ale nějak mi chybí ty první tři dny 🙂))))

irminka
12. srp 2009

jako jdeš uplně do krve?

chrobacek
12. srp 2009

irmi to je v poho, že jezdíš na kole ..... moje instruktorka jezdila do 8. měsíce spinnig, moje kamočka byla na 3 hod spinningu asi v 6 měsíci a mají zdravé děti 🙂))

muschka
12. srp 2009

Irmi, vždyť já vím, žes to myslela dobře 🙂 . Opravdu dík vám všem, už jsem zase v poho 😉 , to ty pitomý hormony

irminka
12. srp 2009

chrobi: tak to bych už nezvládla, sice jsem chodila na spinning, ale ted už mám leháro...jezdím jen tak zlehka, např. k našim , za kámoškama nebo na ty naše slavná jezera....... 😉

chrobacek
12. srp 2009

no však jasně .... tak jsem to myslela, že existujou větší raplíci než jsi ty 🙂))

jo je tam krev ale ne hodně jak při mrše

irminka
12. srp 2009

zatím se na chvilinku loučím, valím na kole do obchodu, už dělám hovězí vývar a udělám rajskou omáčku právě s tím hovězím, už se těším a doufám, že se mně to povede, když tak se přiznám, kdyby to stálo zaprd 😎

cincolina
12. srp 2009

chrobi: já jsem to asi měla teď taky tak. Prostě jasně červená krev, jenom na utření a pak zase nic. A další den zase. Prášky jsem vysadila o den dřív než jsem měla. A z krve mi vyšla prý "krásná" hladina hormonů (ale taky to prý mohlo být injekcí Decapeptylu co jsem dostala 18 den). Neboj, mrcha příjde a poznáš ji...

chrobacek
12. srp 2009

cincol děkuju holky vy mě umíte uklidnit ..... ono je to opravdu neobvyklé a já prostě sama se bojím, ale tím, že s tím máte zkušenosti jsem v klidu, že to dobře dopadne a začnu stimulovat 🙂)).... já to teda mám víc jak ty mám to na vložce ale pochopitelně víc když jdeš na záchod..... no prostě tělo asi blbne s těma hormonama nebo co .... a jak se ti píchá cin??

chrobacek
12. srp 2009

jaké máš dávky?

muschka
12. srp 2009

chrobi, tak to je super, že cinco měla podobné příznaky a hormony výstavní 🙂

Cincoli, kdy máš jít na nějaký další UTZ?

hanulamarkova
autor
12. srp 2009

Ahoj holky, tak spojení navázáno, snad to nebude blbnout...chrobi buď v klidu...neboj určitě to bude dobrý a začneš stimulovat v pohodě.
Já jedu na UTZ v neděli a v sobotu máme u nás hody tak budem hodovat...tak snad v neděli nějak vstanem...no když tak si pospím v čekárně...jsem zvědavá, jestli to bude dobrý a začneme

chrobacek
12. srp 2009

Hani určo to bude v poho musí 🙂) musíme ty těhule dohnat ne??

ywushka
12. srp 2009

Tak zdravime vsechny🙂 CEKAME CHLAPECKA🙂 Parada byl dneska uplne uzasny!!! Jen se nenechal vyfotit,porad si zakryval oblicej ruckama🙂 Ale byl nadherny!! Ukazali nam vsechno-vsechny organy i palecky a rticky

cincolina
12. srp 2009

chrobi: už mi to celkem jde, zrovna včera se mi vybavilo jak jsem jako malá přihlížela tomu, když si děda píchal inzulín... mám zatím 225. A na UTZ jdu v sobotu.

irminka
12. srp 2009

ywus: jeeeee, 🙂 to je paráda, moc gratuluji a jaké teda bude jméno?

chrobacek
12. srp 2009

ywush gratulujůůůů 🙂))

jo tak to máš standard 225j 🙂)))

hanulamarkova
autor
12. srp 2009

ywuško tak to je super...gratuluji, tak můžete pomaličku koukat po modrých věce ne? no je to super...
jasně chrobi musíme toho dosáhnout letos je na Obi plodný rok tak do toho vlítnem no ne? ?😀
cincolina teda tak to máš super jednotky já měla 300 to byl mazec...

chrobacek
12. srp 2009

hanul no jasně nemůžeme tu zůstat netěhu s těma tehulema 🙂)) už tak jsou téměř v přesile 🙂

hanulamarkova
autor
12. srp 2009

to teda jsou no ale my na ně máme doženeme je ... v neděli UTZ a nepřipouštím si už že se nerozmrazí...aspoň jedno musí 😵

ywushka
12. srp 2009

taky jsme nadseni🙂 Manzel tam byl se mnou a jak ho videl,jak se to mrvi a cele to sebou kope,tak ze mu bylo uz i jedno co toje....!!! 🙂 Bude se jmenovat TEO.

hanulamarkova
autor
12. srp 2009

krásné jméno...to je nejlepší když chlapi jdou na UTZ s tebou ty jim to mužeš říkat, jak se vrtělo a tak ale až když to uvidí tak teprve pochoví tu krásu a nadšení