CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

zabicka007
22. čer 2009

Ahoj Ywuš, já být tebou tak si ho nedávám, raději jednou vynechat než se předávkovat...částečně už byl určitě v těle strávený, takže nějakou dávku jsi už dostala do těla.

zabicka007
22. čer 2009

Sim, tak výlet byl super, to jo, ale nic nebylo, nějak nebyl čas či co 😀 ale bylo to skvělý, povídali jsme si a to je někdy víc než sebelepší sex... 😉
Hani tak s tím dřevem tě lituju, minulý víkend jsme skládali 10 metrů tvrdého dřeva, takže vím co to je, bolely mě i víčka od očí jak jsem byla z toho vožení strhaná 🙂
Gabi myslím na tebe! Prcošek to zvládne a ty taky!
Chrobi co ty?? Jak je???

chrobacek
22. čer 2009

dobré ráno,

sune doufám, že všechno dobře dopadne a ukočírujou to a budeš mít supr vajíčka 😉

gabčo tak jak?

já jsem negativní ☹ tak povalíme do druhého ivf ☹ a za jak dlouho jste mohly jít na druhé ywushko ? kolik MS jsi čekal?

zabicka007
22. čer 2009

Chrobi, ale vždyť ještě není nic jistýho, oficiálně máš jít na krev až ve čtvrtek ne?

chrobacek
22. čer 2009

zabičko ... jo ve čtvrtek, ale každej ty // tam má....

zabicka007
22. čer 2009

Jinak teď jsem se na to ptala dr. Čadové, a říkala, že pokud není OHSS nebo jiné komplikace, tak doporučují 1 měsíc odpočinku mezi dvěma IVF...

chrobacek
22. čer 2009

opravdu??? takže jednu mrchu tuto a další můžu začít?

gabina79
22. čer 2009

Dobré ránko...holky chtěla jsem vám moc poděkovat za podporu..já vím, že spousta holek špinilo, krvácelo a mají dítě...u mě to takto vypadalo to první těhotenství....špinění začalo místo ms a pokračovalo až do revize...
Aktuální situace u mě: nachlazení už je snad pryč, cítím se líp, slabé špinění pokračuje, ale citím "mokro" jako před ms, žádné těhu příznaky se nedostavily, z čehož bych usuzovala, že hcg nenarostlo...uvidím, asi ve středu udělám test a buť tam budou a půjdu i na tu krev nebo tam nebudou....
Chrobáčku, já si taky myslím, že je ještě brzy, zvlášť, když byla embryjka menší než měli ostatní....uvidíš ve čtvrtek na krvi 😉 Držím ti pěsti...
Žabi, tobě se teda ms ještě nedostavila? Tak snad tě nenechá dlouho čekat 🙂
Sune, držím ti pěsti, aby se u tebe OHSS nerozvinul, zůstaň doma vklidu a odpočívej 😉 ...já byla taky trochu přestimulovaná, měla 12 vajíček a bylo to OK. Uvidíš, že to klapne 🙂 ...takže ty jdeš v úterý ještě na kontrolu a pak OPU bude asi ve čtvrtek - tipuji......co se týče toho Kajenského pepře, já si dávám jen jednu piluli denně a otíže se zažíváním nemám...buď si na něj tělo zvykne nebo se na to vykašli a bude ti líp 😉

monterka
22. čer 2009

Dobré ráno holčiny,přeji vám krásný den 🙂 Co máte dnes v plánu? Já ted posnídala a piji kafíčko 🙂

chrobacek
22. čer 2009

monterko ahoj to je teda vegáč 🙂)) já jsem v práci a řve tu šéf 🙂)))

Gabi ahoj ... co na to říct.....měla jsem strašnou radost, že vám to vyšlo přirozeně.....

jinak si moc nemyslím, že by bylo až tak brzo když se dívám na grafy tak 13DPO to tam má tak 90% lidí ☹ , ale pochopitelně ještě doufám v zázrak

zabicka007
22. čer 2009

Tak už mi dorazila MS akorát tady nemám to číslo kam si mám volat 😅 No jsem prostě blondýna, nemáte ho děvčata některá??? Děkuji 😝

chrobacek
22. čer 2009

532238253

chrobacek
22. čer 2009

žabičko jupííí 🙂

ywushka
22. čer 2009

chro: ja jsem sla hned za dalsi mesic,odmenstruovala jedna MS a pak pri te dalsi uz jsme stimulovali!! Ale neboj,jeste to nic neznamena!!! Dokud neni krev,tak neni nic!!!

volala jsem na gyndu,tam mi rekli,at si ho radeji dam jeste jeden,ze teprve po pul hodine se zacina vztrebavat a ja jsem ho nemela ani pul hodiny v sobe!!! Takze pry pro jistotu!!!

simulin
22. čer 2009

Hezké ránko kočendy,
teda venku je pěknej hnus, vůbec mi nevadí, že jsem v práci.
gabi, penvé nervičky, uvidíš bude to dobré. 😉
Sun, taky držím pěstičky ať se OHSS nerozjede a nemusíš šupajdit do nemocnice, ale pokud by jsi měla problémy, nic neodkládej a radši se jim tam ukaž.
Chrobi, ještě nepanikař vždyť jsi myslím 9 den po ETu, dej embryjkám ještě čas a pokud nemáš ms, je přece pořád naděje. 🙂
Žabi, to máš pravdu, někdy je miliónkrát lepší si užít den jen tak bez .... 😀 prostě jen relaxovat a klábosit a tak. 😉
Ahoj monterko, gratuluju k miminku a ať se vám daří a vše je v pořádku. 😉

chrobacek
22. čer 2009

ywushko děkuju takže se zkusím ve čtvrtek rovnou domluvit jestli to půjde 🙂 protože já jsem něměla vůbec problém.....jo vím, že ve čtvrtek se rozhodne 🙂 ale počítám už s tou horší variantou 🙂

do kdy to máš brát ?

simulin
22. čer 2009

chrobi, já když byla na krvi a ještě jsem nevěděla výsledky, tak mi taky Čadová řekla, že pokud by byla negativní, tak další IVF, by podstoupila hned za měsíc, čili jedna MS a pak další pokus. 😉 Ale já doufám, že to u tebe nebude potřeba. Jaké míváš cykly?

chrobacek
22. čer 2009

sim ahoj holky vy jste mě tak potěšily 🙂))) my chceme jít opravdu hned

to je jak jsem říkala, prvně manžel nene nikam nejdeme a ted mám nega test a už se ptá kdy půjdeme znova 🙂))

takže bych ted dostala mrchu a pak cca +- za 28 dní můžeme začít 😉 cykly kolem tech 28 mám, ale před stimulkou byl třeba i 31 aby jsem měla větší nervičky 🙂))

simulin
22. čer 2009

monterko, jinak mně taky ještě není špatně, byly jsme s Miradkou stejně na OPu i na ETu 🙂

zabicka007
22. čer 2009

Tak už jsem objednaná, domluvila jsem se na středu páč mám cestu do Brna k zubaři, tak ať tam nemusím nadvakrát 🙂 Nepotkám se tam ve středu z některou z Vás děvčátka??

chrobacek
22. čer 2009

my jdeme se sim ve čtvrtek ☹

gabina79
22. čer 2009

Žabi, tak to je super, že už se ms rozjela...tak tfuj tfuj na stimulku, ať to dobře zvládáš a ať je se zdárným koncem 😉
Ahoj Sim a díky....
Zapomněla jsem pozdravit novou tvář....ahoj monterko, super, že se aspoň někomu daří....vidíš Sune - první ivf a vyšlo 🙂 ...Monterko na tvůj dotaz....jsem v práci, takže ti taky závidím tvůj vegáč...a za chvíli mi tady taky začně řvát šéfová...v pondělí normálně jezdí později, ale dneska si prý přivstala, tak to bude echt nechutná
😠
Chrobáčku, je dobré mít náhradní plán, potom se neúspěch líp snáší, ale pořád ti držím pěsti, aby ti krev ukázala mimísky 😉

chrobacek
22. čer 2009

Gábi jo přesně ... včera jsem ořvala to že budeme muset čekat 3 měsíce, ale vy jste mi ted dolily štávu do žil 🙂)) protože jestli budeme moct jít znova za měsic tak to je fakt supr 🙂)) to mi uteče protož pojedeme na dovču a z druhého ivf srach nemám protože to první jsem zvládla na jedničku a nebyl žádný problém 🙂 a už vím do čeho jdu tak se nebojím 🙂

simulin
22. čer 2009

Žabi, tak to je fajn, hurá do stimulky. 😉 My jedeme s chrobckem ve čtvrtek. ☹

monterka
22. čer 2009

Holky vůbec vám to nezávidím,ale určitě se vám to povede a budete taky těhu! Sem ráda,že se můžu válet doma a do práce nemusím 🙂 Holky aji když špiníte,tak to nic neznamená. Sice já když jela na krev,tak už sem s testu věděla,že sem těhu. Mě bývalo zle až tak kolem 7tt a kolikrát sem měla co dělat abych si dočistila zuby 🙂

chrobacek
22. čer 2009

moterko kolikátý den jsi měla //?

monterka
22. čer 2009

Chrobacku: 13.února sem byla na transféru a 26.února sem měla dojet na Obilňák. MS sem měla dostat 22.února a těhu test sem si dělala 23.2 a vyšel pozitivně. Další sem zkusila 24.2 a 25.2 před odjezdem do Brna 🙂 Můžu ti ale říct,že než sem si udělala ten první,tak sem chodila po baráku a říkala si jestli mám nebo nemám jaký sem měla nervy.

chrobacek
22. čer 2009

aha tak to už tam musely být lajny 🙂

lucka.adis
22. čer 2009

Dobré ráno všem, jsem Petr - manžel Lucky. Mám vás zase všechny pozdravovat a vyřídit, že Lucka je ještě pořád v nemocnici. Bojuje s OHSS statečně a už splaskla z 98 na 85 přes břicho 🙂 .

Jinak náš velký zázrak stále nadějně pokračuje a zítra jdeme spolu na UZ, kde se konečně dozvíme, jestli je všechno OK a taky hlavně kolik těch potomků vlastně čekáme. Je to docela drama, protože díky tomu, že jsme přelstili to nepovedené IVF (což pořád nechápu, jak se mi to mohlo podařit 😀 😀 ), tak se může stát, že jich tam bude i víc 😖 , ale doufáme v jednoho nebo dva kulihrášky.

Tak nám zítra držte palce a doufám, že už vám brzo Lucka napíše sama a hlavně z domova, kde je nám chlapům bez ní smutno.

monterka
22. čer 2009

Chrobacek: ty sis testy dělala? Kdy a kolik?