CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
4. zář 2009

Holky, průser ☹ Vobec mi nedošlo, že ako tehotná by som nemala pracovať s chemikáliami. Myslíte že keď som teraz lakovala asi pol hodinu a potom som umývala štetec, takže som sa poriadne zababrala a použila na ruky riedidlo, že som mohla miminkám ublížiť? ☹ ☹ to som ale blbec 😢

lucka.adis
4. zář 2009

Mir, já ho polykala normálně a to mi říkala i Čadová, když jsem ji volala, že jsem začla špinit...
Jsem nevěděla, že se to v těhu nesmí 😕

chrobacek
4. zář 2009

no jednou se asi nic nestane.....

miradka
4. zář 2009

Chrobi 😀 😀 😝 Keď mi moj dr povedal, že musím, tiež som na neho kukala smutnými očkami 😀

lucka.adis
4. zář 2009

to teda fakt netuším 😕 😕 😕 ale je fakt, že by si s tím neměla pracovat a už vůbec ne dýchat.

miradka
4. zář 2009

Luci, je to napísané v príbalovom letáku..ale ktosi povedal aby sme nečítali príbalové letáky.. 😕

miradka
4. zář 2009

No som blbec ☹

lucka.adis
4. zář 2009

...ale jak psala chrobi, jednou to snad nevadí 😉

lucka.adis
4. zář 2009

aha, tak to jsem vůl....ale je teda fakt, že i Čadová mi řekla, že to můžu polykat, abych to dole nedráždila a potom mi to říkala i moje dr.

hanulamarkova
autor
4. zář 2009

no nic Mir, teť by jsi si měla umyt ruce normálně mýdlem a jít aspoň na hodku ven, aby se ti pročistili plíce..jo a dík za info o snaze...
jinak holky hodila jsem do albíčka Simonku jak prvňačku tak koukněte na ni... je rozkošná 😀 ale to říkají všechny maminy o svých dětech 😉

ywushka
4. zář 2009

ja se asi zblaznim,prisla mi objednavka z malvika.cz,kde jsme si objednali vanicku a 2 deky-celkova objednavka za 1850Kc,jedna deka byla znacky Brio-na obrazku pusobi jako velmi tepla deka,ale prisel takovy maly obdelnikovy hadr,tak tenky,ze se mozne hodi na vystlani kocarku,hned jsem jim tam volala a okamzite jsem zadala reklamaci,musim to vyridit a poslat co nejdrive zpet,protoze neco takoveho za 730Kc si doma opravdu nenecham!!! Jsme uplne vytocena!!a to jsem se z toho tak tesila,ze mame konecne nejakou peknou a teplou deku! Zustala jsem uplne v soku kdyz jsem to uvidela!!!

chrobacek
4. zář 2009

Hani supr máte doma školačku ... a jak se jí tam líbí?

sune
4. zář 2009

chrobi, ty to vedeš s pipinou 😀 Já jsem zas zvyklá říkat pipka=malá muška a manžel z toho nemůže. poprvé si myslel, že mluvím taky o pipině 😉
Chanel, neboooooj. Moc na Tebe myslím, dobře to dopadne, jinak ani nemůže. Crha je machr, i když jsem měla rozjetý hyper. a nebylo mi dobře, opu od něj vůbec nebolela. je citlivý a hodný a když si řekneš o něco, vyhoví. tak se neboj a drž se! Pak už jen budou krásná vajíčka a // 🙂
Irmi, máš supr přístup k tomu. Mimčo je určitě spokojený a vysmátý 😉
Cin, to bys byla hvězdou na youtube s těma scénama na záchodku 😀
Mir, snad to nevadí. Kdyžtak se radši optej,at se nenrvuješ.

miradka
4. zář 2009

Holky, volala som na gyndu, hovorila som s mojím zlatíčkom doktúrkom...hovoril, že v tomto týždni by to nemalo ohroziť deti, ale že už to viac nemám robiť...som ja ale krááááááááááááááááááva ☹

hanulamarkova
autor
4. zář 2009

no ke konci prázdnin uplně otočila, že do školy nejde a nechce...tak jsme podnikali výlety a různé jiné akce a plavání aby na to nemyslela, pak se začala bát, ale hnedka první den (to si myslím) si oblíbila paní učitelku a hlavně družinu že už to neřešíme, a těší se do školy...jen dneska je manža doma a ona že bude taky no ale to nešlo 😀

lucka.adis
4. zář 2009

ywushko, to je mi líto... no, já tyto věci budu kupovat v normálních obchůdkách pro miminka, abych si na to mohla šáhnout atd.

Hani, super!!!!!!

sune
4. zář 2009

Mir,vidíš, uklidni se ted. A příště si radši zapni tv a nic nedělej 🙂
Hani, jak jsi na to ty? čekáš na mrchu nebo už dorazila?

ywushka
4. zář 2009

miradka: to si myslim ze by nemelo zase az tak vadit!!

Chanel: budeme na tebe zi´tra myslet a drzet ti vsechny palecky!!!

hanulamarkova
autor
4. zář 2009

čekám na mrchu měla dorazit včera ale nechce se jí potvoře... no tak čekám

ywushka
4. zář 2009

Lucka: ja uz jsem vyskolena,tu jednu deku,tu si necham,ta stala nejakych 320Kc a je prijemna,na doma uplne vyhovuje,ale ta brio byla draha a stoji to za prd....no co nadelam,dam si ted praci s odeslanim balicku,ale hlavne aby me to zreklamovali bez reci

lucka.adis
4. zář 2009

Mir, ale no tak.. nenadávej si, nevěděla jsi to a teď už to prostě dělat nebudeš, tak klid, jo? 🙂

ywushka
4. zář 2009

jinak ze stranek HUGGIES si muzete pozadat o zaslani vzorecku te jejich nove plenky kalhotkove-ta co je na ty prvni krucky,dneska mi prisla takova jedna milena s Puem

chrobacek
4. zář 2009

sune taky dobrý 🙂)

mir vidíš klid ....

lucka.adis
4. zář 2009

holky, jdu si lehnout... už jsem zase po obědě a začínám odpadat 😀 😀 potom jedem pro Áďu do školky a musíme do cukrárny, ke všemu ještě musím něco večer upéct, protože zítra dojedou tchánovci 🙂

sajmona
4. zář 2009

Holky hlasim obe dve vypadaji dobre a jsou 4bunecny🙂 ja mam takovou radost

lucka.adis
4. zář 2009

ywush, pošleš mi odkaz na ty stránky?

chrobacek
4. zář 2009

sajmonnnnnnnnn hurááááá krása .... holka uf... ty už musí vydržet.....

cincolina
4. zář 2009

Saj, super, to budou v neděli morule!

ywushka
4. zář 2009
hanulamarkova
autor
4. zář 2009

sj moooc gratuluji to je bezva držím palečky
😉