CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
7. zář 2009

No chrobi, ty že by jsi to vydržela.....ha, ha, ha. S tvými testy 6DPO se mi tomu nějak nechce věřit. 😀 😀 😀 😀

lucka.adis
7. zář 2009

Sim, já si to určitě nechám říct a moc se na to těším!!!!! Jsem zvědavá, jestli jim vyjde odhad, který nám řekli v tom 13tt 🙂

lucka.adis
7. zář 2009

Sim, nápodobně... chrob a vydržet 😀 😀

simulin
7. zář 2009

Irminko, vyřídím. No, mě tam píchá od rána, ale teď docela hodně ani při ovu jsem takové bolesti nikdy neměla. ☹ No už musím, tak pááá.

chrobacek
7. zář 2009

pohlaví jo.. fakt.... ale manžel to chce vědět... a to jako rezolutně ... takže to by asi neprošlo aby to jeden věděl a druhej ne ..... 🙂 sim 10DPO

simulin
7. zář 2009

Že Luci..... 😀

simulin
7. zář 2009

chro, teda po ETu... 😉 Äle už fakt jedu.

chrobacek
7. zář 2009

hmm nevěře ale s ex jsme to měli domluvené že by jsme si to nechali jako překvapení ....

lucka.adis
7. zář 2009

Sim, my si to necháme říct už hlavně skrz oblečení atd. něco po Áďovi mám, ale moc toho není a na holku nemám vůbec nic, krom toho co mi přišlo z bazárku nebo z Aukra. Jakmile budeme vědět co to je, tak to potom budou lítat penízky 😀 😅 😅 ale nebudem to nějak přehánět, halvně aby jsme potom měli nejdůležitější věci (postýlka, kočárek... atd.)

lucka.adis
7. zář 2009

V Lednu bych už chtěla mít doma postýlku a nakoupené věcičky a kočárek aby nám došel koncem Ledna. Takže začnem až tak od Listopadu 🙂

gabina79
7. zář 2009

Luci, já tam budu volat až v pondělí po těch výsledcích...nejdřív musím dr přesvědčit, aby mi napsal tu žádanku...tak to se tam asi neuvidíme - a stejně si týden přede mnou, takže i tak tam budeš dřív 🙂
Sim, já jsem byla přesvědčená, že si to necháme říct, manža byl proti a já ho přesvědčila, ale teď začínám váhat....už mi pár holek řeklo, že nakoupili hadříčky v barvě a nakonec jim to bylo naprd, protože se narodilo něco jiného, tak nevím, jestli to k něčemu je...navíc pořád můžeme věřit, že to bude ta holčičku 😉

gabina79
7. zář 2009

My jsme se v sobotu s manžou kochali v prodejně s kočárkama 🙂 ...pořád, že až budeme kupovat, tak trojkombinaci, jenže teď už tak přesvědčená nejsem...ty kočárky mají hrozně malé korbičky a když bude prcošek v zimě, tak nevím, jak se do takové korbičky se vším tím kolem vleze...jak dlouho vůbec mimča jezdí v hlubokém kočáře?

lucka.adis
7. zář 2009

Tak to je škoda, že se tam nějak nesejdem... ten týden není tak moc. V kolikátém jsi přesně týdnu?
Jinak já všechno budu stejně nakupovat tak aby to mohl vynosit popřípadě i kluk, kdyby to náááhodou nebyla ta holčička, kterou nám řekli na tom prvním UTZ. Teď už to bude přece jenom jistější 😀 😉

lucka.adis
7. zář 2009

Jinak já mám favorita kočárku už nějaký ten Pátek v Albíčku, sousedka ho má a měla v tom malou od Listopadu až do začátku Léta a dobrý. Malá byla i ve fusaku a byla tam jako panenka, když jsi ji chtěla vidět, musela jsi všechno odkrýt 😀 a na skládání do auta taky super, nezabere ti to skoro žádné místo.

lucka.adis
7. zář 2009

A je to vlastně na korbičku, na autosedačku a potom se s toho udělá sporťák 😉

gabina79
7. zář 2009

Luci, já jsem dnes 15+6 🙂
Nám se taky líbí X-lander XA nebo XQ, ale když jsem ho teď viděla naživo, tak mi ta korbička přijde hrozně malá (jenže to je teď u těch modernějších kočárků asi u všech)...ale jinak je moc pěkný 🙂

cincolina
7. zář 2009

Holky díky, snad opravdu stoupat bude.
Já jsem se ani neptala, říkala Čadová prostě, taková průměrná hodnota, pokud jde o počet, je tam jedno. Tak nevím, ale je mi to jedno 🙂.
Chrobi, další pokus na testování fakt nejdřív ve středu!

chrobacek
7. zář 2009

cin to chápu je tam minimálně jedno a to je obr úspěch !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucka.adis
7. zář 2009

Cin, hcg určitě stoupat bude 😉 neboj.

Gabčo, já to viděla v reálu i s miminkem, jak jsem tady už psala a prostě jsem si ho zamilovala i tu barvu, ať už to bude kluk nebo holka 😉 jinak máš pravdu, za nás takové kočárky nebyli..naše maminy neměli takový výběr jako my a je fakt, že to už nemůžeme srovnávat s kočárky co byli před X lety.

Ale jinak na to mám ještě hóóódně času-ohledně kočárku atd. ten budeme řešit až v tom Listopadu aby jsme ho v Prosinci pomalu objednali 😉

chanel
7. zář 2009

Cin: gratuluji to skvělé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chrobi: neboj taky se Ti tam líhnou!

chrobacek
7. zář 2009

chanelko .... doufám, že se tam líhne alespon ten jeden dáreček 🙂)))) dva to už asi nebudou 🙂

petula82
7. zář 2009

Cin.móc gratuluji 🙂 To jsem zvědavá,kolik jich tam máš. 😉

miradka
7. zář 2009

Ahoj holky, tak som doma od kaderníčky. Nie je to taká katastrofa...ale kedysi som mala kaderničku, ktorá vedela vystihnúť aj moju povahu..takto si nepripadám ja... 😖 Ale ono to dorastie..
Cin, gratulujem k hcg. Mne sa zdá, že ja som mala okolo 265 pri prvom teste z krvi a mám tam dva bobky. Musím to dohľadať, niekde to tu je...mali by ste zase aktualizovať tabuľku.
Sune, to ma mrzí...to sklamanie je tak bolestivé, ale ono to bude na 100% až keď bude krv vyhodnotená, no viem si predstaviť ako sa cítiš...☹
Chrobáčku, ty si číslo.. 🙂 akosi som nepochopila, či dnešný test bol poz. alebo /. Zato je to fakticky veľmi skoro...
Sim, cítiš už nejaké kopance? Ja teda moc nie, ale keď si večer ľahnem, mužík mi drží ruku na bruchu a poriadne dlho, včera sa tak bavil viac ako pol hodinu. Je to prípad...ale cítili sme pod rukou obaja také jemné tlačenie. Veľmi výnimočne, ale boli sme presvedčení, že sú to detičky. Je to krásny pocit. Som šťastná, keď s apritom dívam na mužíka ako to konečne prežíva. Na stopro za to možu tie ultrazvuky. Predtým bol veľmi zdržanlivý a teraz by stále len chcel držať bruško a skúšať či kopú 😵 😵

My budeme zariaďovať až budeme vedieť čo čakáme. Vymalujeme určite na svetlunko zelenú a možno ju skombinujeme s tmavšou zelenou - dva odtiene, ale ešte uvidíme. Cez víkend budeme rozoberať starý nábytok a postupne vypratávať pokojíček. Rozhodli sme sa, že nenecháme vybrúsiť parkety, ale dáme na celú plochu koberec...

chrobacek
7. zář 2009

Miradko tak kdyby tam byly // tak to dozajista poznáš 🙂))) ne mé reakci 🙂

miradka
7. zář 2009

Chroáčku, aj som si myslela, že by to bola búrlivá informácia, to by som určite neprehliadla 😉 Strašne moc ti to prajem, ale skutočne, ten kľud a pokoj je polovica úspechu 😉

petula82
7. zář 2009

Chanel kontrolu další mám ve středu.To už budu vědět,kterej den bude OPU(pátek nebo sobota).To bude u nás vinobraní,tak tam nakouknu jen na chvilu.Koupím tureckej med a půjdem s manželem domů.Burčák si dá manžel,ale přímo od známého vinaře.Ten má lepší(ničím neředěnej).Mir ty se máš,už bych chtěla být taky tak daleko.

miradka
7. zář 2009

Peti, neboj, dočkáš sa už čo nevidieť. Hlavne sa snaž zachovať kľud..pokojná mysel je potrebná 😉

ywushka
7. zář 2009

lucka: tak jak vypada to oblecenicko,uz jsi ho videla???

ywushka
7. zář 2009

Jinak pohlavi jde v tom 20tt videt uplne,ale zalezi jestli se vam ukaze🙂

Ja jsem ted prisla z kosmetiky,mela jsem cokoladovou masku🙂 parada🙂 jeste ted s ni vonim🙂

petula82
7. zář 2009

ywus,tak čokoládovou masku bych taky brala,slyšela jsem,že je to něco úžasnýho.Mir.já jsem úplně klidná,to bude tím,že máme vyřízenou tu adopci.Vajíčka mám krásný a množství taky,tak jsem spokojená.