CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
8. zář 2009

No nic, jdu stáhnout fotečky z mobilu a taky vám něco hodím do albíčka 🙂

lucka.adis
8. zář 2009

Gabčo, ahoj... povídej!!!!

chrobacek
8. zář 2009

gábi ahoj... prcoškův domeček 🙂))jééé

lucka.adis
8. zář 2009

Gábi, pěkné začínající bříško 😵 😵 😵

gabina79
8. zář 2009

Tak mám nové foto v albíčku, jestli chcete kukněte 🙂
Ahoj Luci 🙂 ....no byla jsem v tom sekáči a je fakt, že jsem byla překvapená, kolik tam toho na těhule mají....bohužel mám konfekční velikost 36/38 a v té tam toho moc neměli, většinou tam měli větší. Kdybych to shrnula, tak tam mají kalhoty, rifle, 3/4, trika s krátkým i s dlouhým rukávem - od každého řekněme po deseti, patnácti kusech, těch triček víc...ale jak říkám, všechno spíš větší, na trika s krátkým jsem se moc nedívala, protože já, když se ochladí, tak jsem zmrzlík a chodím jenom v dlouhém rukávu...paní říkala, že průběžně dostávají další zboží, ale většinou tam toho na ty těhulky moc není...tam jsem si koupila aspoň kalhoty za 350 (abych měla v čem chodit než si koupím rifle) a triko s dlouhým rukávem za 250
Pak jsem byla v obchodě na Skleňáku, tam měli docela výběr riflí, akorát já mám takovou divnou postavu 😒 , tak mi nic nesedí - jedny by se daly, ale zase měli menší ten pás a navíc neměly regulační knoflíky na gumě, ale provázek a ten když jsem si stáhla, aby my teď nepadaly, tak mě to tlačilo...cenově od 1100 po 1400 (takže docela dost), mají tam i trika a sukně, ale všechno se mi zdálo docela dost drahé (halena přes 900) a ani ne můj styl, spíš takové "slušnější"
Takže tak jsem dopadla 🙂 Rifle teda asi koupím až v Brně, až tam pojedu na ten utz

gabina79
8. zář 2009

Nazdar Chrobi 🙂 doufám, že je prcoškovi v domečku dobře 🙂
Luci, díky...pořád se mi zdá takové malé...když se kuknu na Ywuš, jaké měla bříško v 17tt, tak nevím, kde toho prcoška mám 😀 ....a ty máš taky krásné větší bříško 🙂

lucka.adis
8. zář 2009

Gabčo, neboj... ještě se budeš divit, jaké budeš mít velké bříško 🙂 může se ti zvětšit klidně i přes noc.
Snad koupíš nějaké ty rifle v Brně, ale i tam je to docela drahé a ke všemu ty věcí mají spíš do slušna a to se mi moc nelíbí, já mám radši tu sportovnější módu, ale ty snad něco pohodlného a pěkného koupíš 🙂

chrobacek
8. zář 2009

určitě máš opravdu krásné bříško 🙂) a prcošek se má ... když si vzpomenu na ten začátek moc jsi mu nevěřila, ale on si to vybojoval 🙂)

gabina79
8. zář 2009

Chrobi, no jo, je to náš bojovníček 🙂 ..a díky...a neboj, taky se dočkáš 🙂
Luci, no sama jsem zvědavá, jak bude bříško růst...abych nakonec nebyla celá rozteklá a nafouklá 😀 ...já se chci podívat na rifle u té paní, jak si nakoupila ty (rifle a tričenka)...ty tvoje rifle se mi líbí, je to takový střih, který mám ráda (aspoň tak vypadají na fotečce) a i ty tričenka má pěkné...jinak toho asi moc kupovat nebudu, uvidím...jinak já taky raději sportovnější módu (ty kalhoty z toho sekáče bych si taky normálně nekoupila)
Uf mám hlad, jdu si něco nachystat 😉

lucka.adis
8. zář 2009

Tak tam určitě zajeď, ale nejdřív bych doporučila k ní zavolat, aby nebyla někde mimo Brno a taky nevím, jestli ty věcičky nemá ještě doma, jak jsem tam byla, tak ji zrovna opravovali obchůdek... ale pozvala mě k ní domů a bylo to super, ještě ten den jsem si nesla domů jedno tričko a na to ostatní jsem týden čekala 🙂
Má tam plno kalhot, triček, světříků.... určitě si vybereš a ty rifle co mám já jsou děsně pohodlné a právě takové sportovnější, ale můžeš k nim klidně i nějaké slušnější tričko.

Jinak máte opravdu bojovníčka 😵 chrobi to vystihla..

lucka.adis
8. zář 2009

No nic, jdu se natáhnout... já jsem vždycky po obědě mimo a děsně ospalá 😀 😀

ywushka
8. zář 2009

gabi: tady mas jeden navod-ale to je takovy jako by "zastrkovaci" a ne "zapichovaci",ale mam doma celou knizku,treba by to slo nejak ofotit,abych ti to mohla poslat,je to uplne jednoduche!!zkusim to vyfotit a popr. to dam nekde do albicka!!!

ywushka
8. zář 2009

gabi: uz jsem ti to nafotila,jen potrebuji tvou mejlovou adresu,abych ti to tam supla,na mejl to bude jednodussi a snad to z toho i pochopis-je to nafocene z knizky!!!

chrobacek
8. zář 2009

prosím prosím taky 🙂

ywushka
8. zář 2009

chro: nejak se to spatne posila,mas to na vic mejlu,tak snad z toho neco pochopis🙂Kdyztak se zeptej🙂

miradka
8. zář 2009

Gabi, nestiahla som fotky, mrkni sa tam 😉

gabina79
8. zář 2009

Mir, já jsem asi slepá, ale když kuknu do tvojeho albíčka, tak ani v jednom není ani pončo ani košík 😕

gabina79
8. zář 2009

Luci, já už jsem se s tou paní zkontaktovala, má to doma...to je taky info pro Sim, ona říkala, že se tam chce taky kuknout, až pojede do Brna...takže než tam pojedu, tak jí dám vědět, aby mě čekala 🙂 ...je to v těch nových baráčcích za činžákama?

chrobacek
8. zář 2009

ywush dík 🙂)) fakt to máš moc hezké tak to chci taky zkusit 🙂

gabina79
8. zář 2009

Ywuš, ty si zlatíčko, že si s tím dáš takovou práci nám to ofotit 🙂 ...do IP jsem to hodila můj mail 😉

petula82
8. zář 2009

Chanel,tak co? Kdy budeš volat? Hodně štěstí 😉

chrobacek
8. zář 2009

yw a ty věci na to jsi koupila na netu?

chrobacek
8. zář 2009

jo vidíš chanelko už je čas na voláre i sune musí už mít výsledky

miradka
8. zář 2009

Gabi to je divné, vobec to nechápem, ja som nič nemazala ☹ chýba tam kopa fotiek...

chrobacek
8. zář 2009

mirad.. já to taky vyhlážím a nic tam

miradka
8. zář 2009

holky chápete to?? normálne tam nemám fotky z dovči, ani košíky ani to pončo 😨 Myslíte si, že admin to mohol vymazať a prečo by to robil?? Mrknite sa sebe do albumov...

miradka
8. zář 2009

dala som to tam späť, ale nechápem prečo mi to vymazali. a ak mi to vymazali, tak ma mohli aspoň upozorniť 🙄

ywushka
8. zář 2009

Chro: ty koule🙂 jsem koupila na netu,ale jdeto koupit trebas i v obi nebo dobre galanterce! Ja pouzivam misto latek jen obyc. stuzky. A takove veci jako ruzne ty vyrezavatka ti staci jen ostry nuz a pak k tomu potrebujes jen metr a spendliky,ja jsem si nekupovala zadne jine pomucky k tomu,spoustu veci jde z toho nahradit!

gabi ja ti to pak poslu,jedu s manzelem do hodonina tak hned jak se vratim

gabina79
8. zář 2009

Mir, super pončo a ty košíky jsou fakt super 🙂

gabina79
8. zář 2009

Jasan Ywuš, jak budeš mít čas 🙂 díky předem 🙂