CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
23. čer 2009

mirad: az ti prijdou nejake nechute a chute a nevolnosti,tak budes rada kdyz snis neco🙂 😀 to ted mam ja!!!🙂 Ted zase porad jim chleba s maslem s marmeladou a nic jineho nechci!🙂 jen dneska ta silena chut na tousty byla silenejsi nez ja🙂

miradka
23. čer 2009

Fakt ywush, jeeeej to si ma ukľudnila 😀 😀 ja myslela, že sa mi zbláznili črevá a trávenie 😀 😀 Do Brna ma viezla jedna kamoška a tak som celú cestu trpela aby nič nepočula a necítila.. 🤐 😖 no celkom sa to darilo, ale fakt som trpela..dúfam, že to niekedy prejde!!!

chrobacek
23. čer 2009

holky tam myslíte, že to mám všechno brát až do čtvrtku? ☹

ywushka
23. čer 2009

mirad: ja mivam jeste takove siiiilene tlaky na konecnik trebas kdyz se chce jit na stolici a to pak nevim jak si mam sednout!!! Nejhorsi je kdyz me to prepadne nekde na navsteve nebo tak!!! To bych se zblaznila!Jsem se ptala na gynde jestli to nejsou hemeroidy,ale doktror mi rekl,ze je to normalni!!! Ja jsem mu minule rikala ze se hodne sleduju,ze hned jak me nekde pichnet nebo zatlaci uz vysiluju!!! Mam pry byt klidna!!§ Rekl me,ze je o zivy tvorecek,ktery uz ma svuj rozum a musi s tim vsim bojovat uz sam,ja uz mu nemam jak pomoc,takze ho mam pry nechat rust samotneho,on si pry poradi a nejake pichnuti nebo tlak je pry normalni,ze kdyz je tam mrvici se miminko!!

miradka
23. čer 2009

Tak to je pokrok, ja som doteraz nemala vobec chuť na sladké, ale dnes som sa kvoli svadobným koláčikom premohla. Mak je predsa tiež zdravý a bolo ho tam hodne. Mne to pripadá, akoby sa telo od začiatku pripravovalo, že bude ochudobnené o jedlo. Najprv som sa cpala akoby som týždeň nejedla a dnes mi začal vadiť smrad z jedla...je to len slabé, ale asi začiatok...Myslím, že zásoby v tele mám, ale hladovku nemám rada 😖

ywushka
23. čer 2009

chro: nic nevysazuj!!! Ani pokued zacnes spinit!!Ja jsem spinila pri neuspesnem IVF i pri UTROSU,takze bud v klidu,normalne se ma zavadet do doby nez ti dr.rekne ze je to negativni!!! negativni test prece nic neznamena!!!

ywushka
23. čer 2009

mira: ja nekdy nemam chut na nic,ale jist se proste musi!!!I kdyby ses mela cpat jen ovocem,z neceho ten bobik /bobici/ rust musi!!!

chrobacek
23. čer 2009

OK tak jo já to teda vydržím do středy.... já jsem chtěla i kvůli tomu, že mi ten utroš taky dělá plynatost a občas mě píchá v břichu ......

chrobacek
23. čer 2009

no já prostě beru, že negativní test znaměná žádné HCG tj žádné miminko.....

ywushka
23. čer 2009

mira: ja jsme na zacatku tehu nekdy kolem toho 5-7tt snedla snad uplne vsechno-mela jsem silene chute treba i na cabjku s rohlikem,kterou jsem jen tak nikdy nejedla,ale ted je to jine,jsem rada kdyz neco snim a neni mi z toho spatne!!!!

miradka
23. čer 2009

Waw, máš zlatého doktora, pekne ti to vysvetlil. No mne sa už asi 3 noc stalo, že som myslela že sa v posteli potentujem - to tie prdy dokonca aj v noci!!! a tak som hneď vyštartovala na wc a nič...neviem čo to znamená, ale možno niečo podobné... 😒 Aj ja by som sa zľakla tlakov a pichnutia, zvlášť asi pichania...ale je fajn počuť, že je to normálne.. 😅

simulin
23. čer 2009

Miradko a Ywushko, tak teď jsem se asi 5 min nasmála z vaší konverzace. 😀 Hlavně příhody u pokladny. Je ale pravda, že s těma prdíkama mám od začátku snad od OPU porblémy. I když teď už to není tak časté, ale zase ten ozon, fakt stojí za to. 😕 😀

miradka
23. čer 2009

No to úplne chápem...a čo bruško? Nezmenšilo sa ti tým zvracaním? Vlastne, už si 12tt, tak to už asi skor rastie... 🙂
Chrobi vydrž prosííííííím, naozaj je to lepšie vydržať. Takže plynatosť je normálna..ufff... 😅

miradka
23. čer 2009

Sim, aj ja som sa z chuti zasmiala 😀 ale bála som sa o tom začať hovoriť 🤐 😅

chrobacek
23. čer 2009

Miradko i u netěhulí 🙂)))) takže neboj nejsi v tom sama 🙂)))

simulin
23. čer 2009

chrobi, buď trpělivá a nic nevysazuj, určitě tím nic nepokazíš, kdež to kdyby jsi to vysadila, mohla by jsi něco zanedbat. ☹

simulin
23. čer 2009

Mir, je to přece přirozené, i když někdo to třeba může brát urážlivě, že. Ale tady vidím, že se může probrat úplně všechno. 😉

chrobacek
23. čer 2009

ach jo tak jo .... ale prostě mi to při negativní testu přijde zbytečný 14DPO

irminka
23. čer 2009

s těma prdíkama: včera jsem dělala fazulkovou polévečku a kdyby jste mně slyšely večer....tož to byla řezba..starý chlap hadra...fakt je to otřes 🙂

simulin
23. čer 2009

chrobi- vydrž. 😉
irminko, tak co se týče luštěnin a věcí, které nadýmají, tak to je potom nářez. Jéé a a já fazolovou polévečku přímo zbožňuju. 🙂

miradka
23. čer 2009

holky, ste zlaté 😀 😀, ja som na prdy zvyknutá u mojho chlopa, ale nikdy nesmrdia, za to keď teraz ja finknem, tak to nemusí ani počuť, ale tá aróma...až omdlievame.. 😀 😀 tak mu musím povedať, že to je v tehot. normálne a musí to vydržať 😝

simulin
23. čer 2009

Nj, nebudou to mít ti naši chlapi s náma jednoduché. 😉 😀

snahapada
23. čer 2009

holky vy jste ale ukecane vubec nevim co se deje prvne si vas prectu a pak se pridam jo mne je zle vzdycky jenom vecer pres den ani ne ale vsechno mne smrdi to je hruza

miradka
23. čer 2009

No ja mám tiež rada luštěniny a aj kys.zelí no teraz sa ich trochu bojím...asi si urobím rajčinovú polievku. Na dnes nemám obed...musím niečo vymyslieť...

miradka
23. čer 2009

Ahoj snaho, fajn, že si sa ukázala 😉 tu riešime také smradlavé témy, ale je pri tom dobrá zábava 😀

gabina79
23. čer 2009

Ahoj Snaho, co fotečky??? Budou někdy??? 😀
Tak to můj chlap je teda permanentně těhotný 😀

miradka
23. čer 2009

Aj moj Gabi 😀 a asi to bude tiež chýbajúcim pohybom na čerstvom vzduchu...všade chodíme autom a v práci je tiež za počítačom...

snahapada
23. čer 2009

gabi rada bych ale ta moje segra je tak neschopna mne to poslat asi ju poslu do prrrrrrrrrrrrr tak uvidim mozna pres vikend

hanulamarkova
autor
23. čer 2009

ahoj holky, téda prdíky to je normální...taky jsem tím v těhu prošla a pak se to postupně zmizelo...no a o té kávě jsem taky četla, že vyvolává potrat tak jsem přešla na bezkofeinovou a čajík jen bylinkový (meduňka, máta) a i v kojení jsem si dávala pozor a pila jen slabou kávičku a jen jednou denně

gabina79
23. čer 2009

Miradko, to nebude tím..ten můj je hyperaktivní, pořád musí něco dělat, být v pohybu a hodně jezdí na kole, v práci taky pořád běhá...