CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
14. zář 2009

irm: i kdyz teda nevim po kom jsem podedila to ze me bavi delat takove veci-treba mamina uplne nenavidi peceni drotu,zakusku,buchet a cokoliv tomu podobne-a to me zase napak bavi!!! Nikoho od nas nebavi delat takove ty veci kolem vanoc od vyzdoby az po peceni,takze to delam jen ja-ja to zboznuju!!🙂 a taky ze nevim kdo mi to bude delat letos-teda kdo mi bude pomahat,kdo vi jak na tom budu v prosinci...!!!🙂 Takze mozna zustaneme bez vyzdoby a pernicku🙂

ywushka
14. zář 2009

to jsem se ani nezeptala,uz jste se rozhodli,kam pujdete rodit??? Ja se porad ne a ne rozhodnout,kdyz uz jsem rozhodnuta pro neco,tak mi to vzdycky nekdo vymluvi....takze neviiim!!! Nejdriv jsem chtela breclav,ta mi byla vylozene zatrzena od vsech znamych,pak jsem chtela obilnak-to zase na me vsechny spoluzacky hledely,proc tam chci jit rodit,ze to tam neni vubec prijemne-co se tyce prostredi,pak jsem teda snad rikala ze bohunice-tam zase nevim jake to je....🙂 a ted me rikala kamaradka proc nejdu do kyjova a nad tim jsem sama ani neuvazovala,protoze si to pamatuju z praxe jake to tam bylo-myslim tim jako chovani sester a tak,takze se ne a ne rozhodnout...

luckA: jinak dekuu🙂

lucka.adis
14. zář 2009

ywush, jestli to u nás bude všechn o.k podle výsledků atd. tak u mě vyhrávají rozhodně Bohunice v Brně 😉

ywushka
14. zář 2009

lucka: proc bohunice?? Je pravda ze jsem tam pracovala na angiolince a mam tam spoustu znamych,ale proc zrovna tam?? Jake je tam prostredi?? Nechci byt v nejake hnusne porodnici,kde me nebude alespon trosku prijemne

ywushka
14. zář 2009

http://www.aukro.cz/item741039000_perfektni_set... tato uzivatelka miva krasne veci,taky jsem uz od ni jednou nakupovala a toto je krasny setik!🙂

sajmona
14. zář 2009

Hezky vecer holky,tak ms se rozjela...jsem uplne nestastna,brecim a brecim. Zitra rano volam na obi. Drzim pesti sim a lucce aby byly miminka v poradku! Ach jo jdu spat,musim to jit zaspat:(

simulin
14. zář 2009

Luci, díky za info, jen doufám, že to tak půjde taky rychle, pokud se tam ovšem dovolám 😠
Saj, tak to mě moc mrzí, ☹ ale je to tvůj první pokus, určitě ten další výjde.

No nic, jdu se taky snažit zaspat, dnes toho bylo fak moc. ☹ Tak hezké sníky, kočky.

chanel
14. zář 2009

Saj: to mě mrzí..já to čekám nejpozději ve čtvrtek..holt se nám nedaří ☹ ,ale na tu krev jdi!!

zabicka007
14. zář 2009

Saj, tak bohužel taky nepatříš k té menšině, které se to povede napoprvé...co na to říct? Hodně z nás si tímhle neúspěchem prošlo, vím, že to teď moc bolí, ale každým dnem ti bude líp a než se naděješ, budeš se těšit na další pokus. Vím, že je to dost chabá útěcha v tuhle chvíli, ale věřím, že ti to alespoň trošičku pomůže...

zabicka007
14. zář 2009

Mám dotaz k těhulkám, do kdy jste brali ultroš a prednison? Já jsem teď začala 13. týden a mám pocit, že se to bere jen do 12. týdne? Volala jsem své gyndařce, jenže zvedla mi to sestra a ta mi řekla, že to mám klidně brát dál, že tím nic nepokazím, ale mě se to teda moc nezdá, proč bych měla užívat něco, když je to zbytečný??? Doktorku mi na ucho nedala, prý zrovna vyšetřovala... 😠 Jak jste to měly vy? Díky za info a dobrou nocku všem

sajmona
14. zář 2009

žabi: děkuju za povzbuzení...máš pravdu,vy všechny jste si prošli i těmito neůspěchy a musím věřit dál...příště už to vyjde určitě.menzes se mě zase zastavila,ale to je nejspíš ten utroš,moje tělo teď trošku zmatkuje.....chanel na krev půjdu určitě,podle manžela to prý eště není ztracený,dokud to nebudu mít potvrzený.
Jinak dobrou nocku všem,nemůžu vůbec spat,tak koukám do pc...ale už se jdu o to pokusit.a zítra samy dobrý zprávy!!!!!

😉

ywushka
15. zář 2009

zabi: ja jsem prednison vysazovala nekdy kolem 9tt a utros jsem koncila kolem 14tt,nesmi se to vysazovat najednou-myslim tim utros,takze pokud ho budes chtit pomalu vysadit,tak zacni treba tim,ze si buds davat ted dva tri dny rano a vecer (takze 2x za den) a pak treba jen vecer dalsi tri dny a pak uz to vysadis uplne,ja jsem to delala uplne stejne!!!

saj: presne tak dokud to neni potvrzene,ztracene neni nic!! DRZIME PALECKY!!!

Preju vam hezky den,ja bych dneska mela jet s manzelem do hodonina neco nakoupit,tak snad se mi bude chtit jet vic nez ted🙂!!!

petula82
15. zář 2009

Dobré ráno! Saj doopravdy není nic ztraceno,pokuď si zakrvácela jen trochu,tak to nevadí.Zkusila jsi ten test?

simulin
15. zář 2009

Hezké ráno,
tak dneska jdu opět zkoušet volat. Pokud se nedovolám, tak tam zajedu osobně. 😒
Saj, tak pokud ms není 100%ní, ještě to nemusí být ztraceno 😉

simulin
15. zář 2009

Jinak holky chci vám všem poděkovat za podporu, včera jsem byla nějaká rozhozená a zapomněla na některé z vás.
Tak že dodatečně gratuluju cin ke stoupajícímu hcg, 🙂
Petul, tobě ke krásným vajíčkům a přeju ať jsou z nich silná embryjka.
Chanelko a ty ještě neházej flintu do žita a taky bojuj. 🙂

miradka
15. zář 2009

Dobré ránko holky, Irmi díky 🙂 Ja si pripadám ako valibuk 😀

Saj, skús si ešte urobiť test, inak ma to moc mrzí, ale je fakt, že prvý pokus je vždycky neistý. Ja som s tým do toho išla a bola som pripravená na to, že to najskor nevyjde, ale aj tak ten neúspech bol trpký 😔 Držím ti palce, aby si sa z toho rýchlo oklepala a dostala novú nádej...tá umiera posledná 😉

Sim, to je desné s tou nemocnicou, dúfam, že ti to dvihnú. Ako ďaleko máš tú kliniku? Škoda, že tam nezavolal rovno tvoj dr. Ten moj je samá ochota, v piatok za ním idem len preto, aby nezabudol zavolať do Ostravy a objednal ma tam..

Chanel...myslím na teba holka ☹ vydrž to...

petula82
15. zář 2009

Sim hodně štěstí při volání.A děkuju.Chanel. a co ty?Jak je? Saj nejspíš jela na tu krev,aspoň bude mít jistotu.Saj hodně štestí.

chrobacek
15. zář 2009

ahoj

yw krásný nový výtvor já včera udělala první baňku 🙂)

sajm... to je mi líto jestli je to fakt mrcha... zkus test....

ywushka
15. zář 2009

chro: a slo to??🙂

simulin
15. zář 2009

Tak jsem se tam konečně dovolala, sestřička byla ochotná, říkala že to mají úplně narvané ☹ , nakonce mě tam vecpala na pátek v 9 h. s tím, že se může stát, že budu dlouho čekat, ale co by člověk nevydržel, když je to pro mimísky. 😉 Jen nevím, jak to vydržím do pátku, to bude nejhorší. 😝

miradka
15. zář 2009

Ywush, moc peknú výzdobku. Vypadá to moc pekne. Škoda že som sa s tebou včera neporadila keď som išla piecť, koláč nedopadol moc dobre 😒 Ty máš asi viac skúseností... 🙂

chrobacek
15. zář 2009

yw jojo šlo supr akorát jsem si koupila úzkou stužku na to převázání konečné tak s tím jsem se zapotila 🙂)) aby nebyl vidět konec těch trojúhelníčků.... jo a dělala jsem 4cm stužko na 8cm kouli a chtělo by to možná bud větší kouli nebo užší stuhu 🙂) ale i tak to vypadá supr

irminka
15. zář 2009

ahojte babky,
Sim: tak vidíš, do pátku vydržíš a dr. zjistí, že jste všichni ok 🙂

Saj: držím paluchy na krev..

Chrobi: další šikulka, hold děvčata, vy se fakt nezdáte, hod to do albíčka, at se můžeme pokochat 😉

chrobacek
15. zář 2009

irmi nestačila jsem to vyfotit 🙂

irminka
15. zář 2009

tak budeme čekat na ten tvůj krásný výtvor.....

chrobacek
15. zář 2009

😀 😀 jojo hodím to sem zítra i s dortem co dnes dám chlapovi k výročí 🙂)

snahapada
15. zář 2009

ahoj sim drzim palce 🙂 🙂 saj vydrz uvidis ze to bude dobre 🙂 jinak drzim palce lucce 🙂 🙂 a zdravim ywusku jak je moc sikovna 🙂 a miradko z te buchty si nic nedelej pokud ju snedli tak byla dobra 🙂 ja pujdu rodit na polni k mlosrdnym bratrum 🙂 🙂 jinak zdravim uplne vsechny

simulin
15. zář 2009

chrobi, tak to se budu těšit, to jsi jako pekla? 😎

ywushka
15. zář 2009

ja jsem si supla do albicka banky ktere jsem delala z latky,jsou taky krasne🙂!!! Tak se podivejte jestli chcete nez mi to admina zase pomaze

ywushka
15. zář 2009

chro: to jo 4cm stuzk na 8cm kouli je mooooc!!! Priste pouzivej asi 4cm stuzku na 12cm kouli a na takovou śtaci jen tak 2,5cm stuzka!!! A nebo ty ctverecky z latky, jak jsem to ted delala ja!! Taky je to pekne a mozna jeste levnejsi!!! Teda spis urcite je to levnejsi!! Pul metru latky koupis za cca 50kc a udelas z toho asi 5-6 ozdob!!🙂Sice si to musis pripravovat,ale vysledek je pekny