CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
23. čer 2009

Chrobáčku, díky 🙂 ..já ti pořád držím pěsti 😉
Jo, to my máme letos 10 let, ale můj říká, že to počítá znovu od svatby 😀

chrobacek
23. čer 2009

Gábi 🙂)) jsi hodná, ale ..... koukala jsem na grafy.... no jo ... šance ještě pořád je 😉

gabina79
23. čer 2009

Miradko, díky, vsadím se, že tady budu první nebo vás mám napínat??? 😀

simulin
23. čer 2009

Gabi- tak já jsem v práci od osmi, tak že budu číhat taky. Tak že žádné napínání!!! 😉

miradka
23. čer 2009

Gabi, napínať nie!!! TO nevydržím a budem ti písať každú minutu 😀 😀

miradka
23. čer 2009

Gabi, kedy sa budíš? Nastavím si budíka 😀 😀 😀

chrobacek
23. čer 2009

teda myslím, že Gabča budíka nebude potřebovat já kvůli testu blbnu od 4h od rána 🙂 ale šla jsem až 5,30 😀 testnout

zabicka007
23. čer 2009

Gabi ať tě ani nenapadne napínat!!!

chrobacek
23. čer 2009

žabičko jaký jsi měla pocity ty před krví? taky píchání a prdíky po tom utroši?

miradka
23. čer 2009

úplne si viem predstaviť aké ste nervózne, ja som tiež vždy keď mám ísť na kontrolu. To sa nikdy nevyspím...

simulin
23. čer 2009

Jejda, nemluvte mi o kontrole a nervozitě, ještě se chrobi 2x vyspíme a jdeme na to 😅 ☹

miradka
23. čer 2009

Sim, ty už budeš mať určite srdiečka, som veľmi zvedavá, držím palce 😉 😵

gabina79
23. čer 2009

Já normálně vstávám 5:40, v práci jsem kolem 6:45 😉
Sim, joooo, ty budeš mít srdíčka, to bude žůžo 🙂
Chrobáčku a není píchání dobré znamení?

simulin
23. čer 2009

Kéž by jste měly holky pravdu, no ve čtvrtek to bude 28 dne od Etu, pořád nevím jak to mám počítat, jsem z toho jelen. Ale když jsi byla Miradko včera 5tt, tak to já budu taky, no uvidíme. 😕

chrobacek
23. čer 2009

sim no jo ale ty budeš mít supr výsledky a prdky

simulin
23. čer 2009

Gabi, tak že 5:45 bude v albíčku další a silnější testík. 😉 Já si snad natočím budíka. 😀

simulin
23. čer 2009

chrobi neboj, ty určitě taky. A co jsou to prdky? 😕

chrobacek
23. čer 2009

Gábi no to se právě ptám netěhule jestli to měla taky 🙂 😉 ale já to mám už od ET

zabicka007
23. čer 2009

Chrobi já jsem asi železná lady - já jsem na sobě prdíky nepozorovala vůbec /tedy ne víc než obvykle 😀 / no a co se týká píchání tak to jsem pociťovala asi tak do 5. dne po transferu stejně jako citlivá prsa - pak proběhl sex a zhruba od té chvíle ustalo i píchání i prsa...

chrobacek
23. čer 2009

jo tak to máme stejný dnes byl sex tak třeba to taky ustane 🙂))))) prsa už taky skoro nebolí .... ten utroš je fakt pěkná svině co dělá s tělem 😠 😠

miradka
23. čer 2009

Ja ti neviem sim, dr povedal 5tt, ale ono by to malo byť skor začiatok 6, aspoň si to myslím. Koľko dní sme mali naše embryjká v miske? 4 dni?

simulin
23. čer 2009

Jejda Chrobi, ty stíháš i sex po ránu nebo máš dnes volno? 😉
Miradko, no na OPu jsme byly v neděli a na ETu ve čtvrtek, tak že PK 4 dny..?

simulin
23. čer 2009

Holky do kdy se dělá ráno UTZ, musím tam být asi hned ráno, že?

miradka
23. čer 2009

Takže embryá majú dnes 26+4 čo je asi 6tt. Myslím, že je tam tak do pol 9, raz som prišla trošku neskor, meškal vlak a musela som počkať na dr až sa vráti..

ywushka
23. čer 2009

sim: jo uzv byva po osme rano!! Takze hned!!!🙂

Jinak ja jsem obarvena trosku zastrizena!🙂 trosku budu odpocivat a ve ctyri vyjizdimepro tu svagrovou,takze je veeeelmi mozne ze se tu dneska uz neukazu,tak se mejte krasne!🙂

snad mi neunikly zadne novinky🙂

chrobacek
23. čer 2009

sim no jasně, že stíhám jsem byla brzo vzhůru kvůli testu pobrečela si a pak jsem se uklidnila sexem 🙂))))

simulin
23. čer 2009

Aha, tak to jo, radši tam teda budu dřív, stejně nebudu moc spát ☹
Miradko, šla jsi první na 16 za sestřičkama a ty tě poslaly na UTZ nebo jsi šla hned na UTZ?

miradka
23. čer 2009

Chrobi, aspoň že ste si užili... 😉

simulin
23. čer 2009

Tééééééééda Chrobi, tak to je určitě supr terapie a nebreč, když ještě nemáš proč. 😉

miradka
23. čer 2009

Sim, najprv pre kartu na vrátnicu a potom na 16, tam mi dali tie druhé papiere a s nimi som išla na utz