CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
24. čer 2009

Canette, je to tak, aspoň zatiaľ sú tam 2 gestačné váčky. 😉 Možem vedieť koľko máš rokov? Prečo ste sa rozhodli len pre jednu stimuláciu? Ja ten prvý pokus beriem vždy s rezervou...fakt je máličko tých, ktorým to vyjde na 1.krát...aj keď možete byť medzi nimi 😉 😉

miradka
24. čer 2009

Tak dnes som skončila s prednisonom, holky ani si neviete predstaviť aká som šťastná a dúfam, že týmto mi skončí aj skoro permanentné zalahnutie v uchu. No a keď neprestane, tak budem musieť k dr.. 😒

pilotkaanetka
24. čer 2009

miradka prednison je pěkný svinstvo a musí se vysazovat postupně ne najednou 😉 já ho brala skoro až do 12 tt

gabina79
24. čer 2009

Canette, díky....přeji ti, aby vám to vyšlo napoprvé 😉
Copak asi Žabka??? Dnes má zubaře a pak krev a utz na Obi. Jsem zvědavá jak dopadne, snad bude mít hormony OK a začne se stimulkou 🙂
Miradko, právě to je blbé...při "normálním" těhu to tak nesledují, takže nevíš, na čem jsi...

canette
24. čer 2009

Miradka, to je prima, že jsou tam dva, aspoň si můžou povídat. 🙂 Je mi 36. Máme už dětí docela dost, každej z předchozího manželství, takže pokud nám to nevyjde, nebude to tak smutné jako u holek, kterým se nedaří ani to jedno děťátko.
A s tou stimulací – když si můj skoromanžel přečetl a poslechl od zkušených, co to obnáší, nechtěl o stimulaci ani slyšet a radši navrhoval dárce a IUI, protože já jsem asi v pořádku (teda nemám ještě výsledky hormonálního screeningu, ale vypadá to tak). Takže stimulovat by mě museli de facto jen kvůli jeho špatnému spg. Nakonec jsem ho přemluvila, že jednou se pokusíme o mimi z jeho materiálu a když to nevyjde, nebudeme to tlačit násilím. Navíc pokud by se podařilo vypěstovat víc vajíček, můžeme jít třeba při neúspěchu na KET, ale už bez tý šílený stimulace. Takže tak.

canette
24. čer 2009

Děkuju, Gábi. 🙂

chrobacek
24. čer 2009

MIradko do té místnosti můj muž už nikdy nepůjde a kdyby jsme v den OPU neodebrali tak jak jsme odebrali, tak spermie nemáme žádné, opravdu můj můž není stroj a potřebuje k tomu ženu.... a ne že to dělá na povel

chrobacek
24. čer 2009

pochopitelně, že bych byla raději kdyby jsme měli čerstvé přímo tak, ale to se opravdu nedá .....

chrobacek
24. čer 2009

Canette ono se ten názor v průběhu času taky dost mění ..... můj muž taky nechtěla abych se trápila při stimulaci, ale snesla jsem to na jedničku, takže jsem řekla, že jdeme do další a souhlasil i když před měsícem trvdil něco jiného....

pilotkaanetka
24. čer 2009

já teda nevím ale můj manžel tam byl 3 krát a sám a přežil a kdyby to muselo být tak by spermíky odebral i v parku na lavičce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pro chlapa je to to nejmenší 🙂

chrobacek
24. čer 2009

Pilotko každý člověk je jiný a můj prostě k tomu potřebuje víc jak umatlané časáky a frontu za dveřma... nebo záchod v caru....

chrobacek
24. čer 2009

Pilotko ptala jsem se včera Miradky, tak se zeptám i tebe citíla jsi pri tom posledním úspěšném ivf, že bylo něco jinak ? nebo to probíhalo stejně jako předtím ?

hanulamarkova
autor
24. čer 2009

AHoj holky no Gábinko moc ti gratuluji k sílícímu // to je síla no ale já si myslím, že si tě na OBI aspoň trošku pohlídají a pak tě svěří do péče tvého gyn. tak jen tak dál a frž se - pozitivní myšlení 😀

miradka
24. čer 2009

Canette, tak držím palce aby to vyšlo na prvý krát 😉
Chápem chrobi...každý chlap je iný a veľa z nich to nedokáže na povel...ešte keby to tam bolo trošku viac diskrétnejšie... 😖

Anteka, prečo sa má postupne vysadzovať? Čadová hovorila, že už mi ho nebude dávať...som stráááášne rada 🙂

chrobacek
24. čer 2009

Hani na obilnáku se na Gabču vyprdli ☹

canette
24. čer 2009

Chrobi, to je možný, uvidíme. Asi nebudu mudrovat a počkám na svoje výsledky. 🙂
Anetka, my jsme tam byli spolu a podruhý byl sám a taky říkal, že kdyby moje vyšetřní a zákroky byly tak jednoduchý, bylo by to fajn. 🙂

gabina79
24. čer 2009

Hani, díky...na Obi nejedu, tam už mě nehtějí, mají tam pacientek až až...i když je fakt, že bych byla daleko klidnější, kdyby tam mohla ☹ ....snažím se pozitivně myslet 😉
Prednison se má vysazovat postupně, ale myslím, že to platí až při vyšších dávkách...mně ho taky potom najednou utli...

miradka
24. čer 2009

Anetka, ty si ako brala prednison? Ako si ho vysadzovala? Na dnes mi ostala už len polka tabletky a už ju mám v sebe 🙂

chrobacek
24. čer 2009

holky ale ted už mám ten utroš vysadit, že jo? prednison už jsem si nevzala taky....

ywushka
24. čer 2009

Dobre ranko holky! Jdu se oblect a jedu na kosmetiku,huraaa!🙂 konecne nejaky odpocinek🙂!!! Svagrovou jsme privezlio do senice domu,my jsme prijeli az kolem pul desate vecer,jeste jsme byli u manzeloveho bratra a ta🙂 Preju vam kraaaasny den!!!

Ja jsem prednison brala do 7tt,pry je to jen jako takova prevence,bylo mi receno,ze uz ho dal brat nemusim!!

chro: utros vysad az ti reknou doktori!!!

miradka
24. čer 2009

Ahoj ywush, tak si to tam poriadne uži. Ja idem ku kaderníčke v piatok, tiež sa stráááášne teším, ale neviem či si mám dať zase melír...minule som to skúsila prvý krát, už mám asi 2 cm vyrastené, ale nie je to moc vidieť, je to jemný melír - tón v tóne. Naviac ste hovorili, že v tehu tie farby moc nechytajú...a tá chémia asi tiež nie je moc dobrá...

miradka
24. čer 2009

chrobi, ja by som asi vysadila, ale lepšie bude ešte počkať do zajtra. Moc krvácaš?

pilotkaanetka
24. čer 2009

už nevím jak jsem brala prednison ale vysazovala jsem ho postupně jako že jsem snižovala dávku a to mi řekli na obi
při posledním ivf jsme měli morulky a tak jsme si nepřipouštěli že by to nevyšlo 🙂 prostě jsem to něj cítila že to vyšlo a od 5 dne po et se mi pořád točila hlava a 6 dn po et jsem měla // 😉

pilotkaanetka
24. čer 2009

mirad dvojčátka tak to je super teprve ted jsem si toho všimla jak vás dočítám 😉

chrobacek
24. čer 2009

miradko moc ne ... mín než obvykle.......ani mě to nebolí což mě vždycky bolí a poměrně dost bez algifenu nedám ránu, ale četla jsem, že utrogestan prý zmírnuje mrchu tak já nevím.....

pilotko to já si budu říkat a těma dvěma morulkama taky, ale abych se k nim dohrabala...

miradka
24. čer 2009

Jj, to bude pecka, ale ešte to nie je isté, beriem to s rezervou, však vieš ako to dopadlo u ywushky...takže neplaším zatiaľ... 😉

miradka
24. čer 2009

chrobi, tak radšej ešte zavádzaj. Ak znižuje bolesť tak je to lepšie než algifen, nie? 😉

pilotkaanetka
24. čer 2009

já jak to nevyšlo tak jsem měla mrchu docela silnou jak byla narostlá ta sliznice ☹

chrobacek
24. čer 2009

😉 no to jo je to poprvé co mě mrcha nebolí od té doby co jsme vysadila HA a přitom jsem čekala opak... nevím jak jsi to měla ty....

pilotkaanetka
24. čer 2009

když jsem měla ha tak slabou a po neuspěšném ivf dost silnou ☹