CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

antoaneta
3. led 2010

Ahoj holky!!!!! 🙂 Děkuji Vám všem!!! Moc! Za všechnu tu podporu a ty palečky! Holky a představte si zvládla jsem to!!!! Není to tak hrozné, jak se dopředu, člověk bojí!!!
Až na to bříško - bolelo a bolí. A to celkem fest. Ale až na to, - to celkem zvládám. Ten strach z toho syndromu tu sice ještě je, ale doktor mi řekl, že by mi snad hrozit neměl, že tu hormonální hodnotu mám poměrně nízkou.
A kvůli ní, mě také ráno vystrašil embryolog, protože řekl, že tu hladinu mám tak nízkou, že se kvůli ní může stát, že těch vajíček můžu mít málo takže to mi moc té nálady před odběrem nepřidalo, ale.......
🙂 A teď ta nejdůležitější a nejhlavnější zpráva 🙂
Nakonec jsem si těch vajínek vyseděla 8 !!!!! 🙂 Což je prý dobrý! 🙂 Co holky?
Oplodňujou nám je všechny s ISCI a v úterý odpoledne si máme zavolat, jak se jim daří, tak zase další čekání, a doufání.....

HOLKY, JEŠTĚ JEDNOU, MOC DÍÍÍKY!!!! jste zlatíčka.....

Chanel: ty jo, fakt 🙂 dnes jsem tam byla úplně samotinká! A byla jsem z toho i ráda, stačí, že to vyšlo na neděli. Ale kvůli tobě, bobásku, mě to mrzí...... snad budeš v pořádku, když ti řekli, že máš teda přijít až zítra. Budu na tebe myslet. A také držet palce, v tém případě, aby si byla zdravá, a v tom lepším případě, - těhotná 🙂

chanel
3. led 2010

Ahoj!! Mončo, já jsem měla tento měsíc nastoupit na třetí ivf a to dlouhý protokol,ale jaksi nevím...Antoanet: tak to je paráda! Já jich měla jen stěží 4. Tak přeji at se dobře vyvíjejí a budou v Tvým bříšku úspěšní!!Taky jsem byla první OPU sama,ale je to fajn, všechno jde pěkně rychle a máš aspon klid! 😝 Petul: zdravím, to je dost, že jsi se dostavila!! Dodatečně přeji vše nej do Nového Roku a rychlé uzdravení!! Saj: rozhodně se nech zkontrolovat, at víš, že jsi v pořádku!

monulkab
4. led 2010

ahoj petulko, dlouho jsi tu nebyla, a zdravím samozřejmě i všechny další snažiky!
Holčiny tak jsem testla a je tam jasná / takže z našeho snažení je opět prd, navíc jsme se včera tak nějak nepohodli kvůli sexu, takže manža ráno odcházel do práce a ani mi nedal pusu což běžně dělá, takže super. Já nevím, mám pocit že tím urputným snažením jsme z našeho vztahu vytlačili vešekerou "erotiku". Poslední dobou do toho jdu spíš jen z oplodňovacích důvodů, připadám si jak kdyby nám bylo 50 nebo jsme byli aspoň 20 let svoji. 😝

chrobacek
4. led 2010

ahoj holky....

chanel co to tu čtu???? tak to jsem jak na trní jak dopadneš 🙂

moni takže je čas si dát oraz ne ?? bacha na to !!!! hlavně at si nepos.. vztah kvůli snažení nestojí to za to!!

chanel
4. led 2010

Mončo: hmm, to je škoda 😒 a s tou erotikou to mám stejný...oplodnovací důvody, přítel to tak nebere,ale já jo, vůbec mě to nebaví,pořád se ženu za miminem a stejně nic..takže v tom nejsi sama, ale to bude zase dobrý 😉

chanel
4. led 2010

Chrobi: houby s octem....na ultrazvuku je všechno v normě, stále krvácím... v jednu si mám volat na krev....asi mi stávkuje tělo, má toho dost....jak se máš?Kam vlastně jedete na dovolenou? Uplně Ti to závidím, pěkně si odpočineš!

sajmona
4. led 2010

ahoj holky....chanel tak co??takže ti brali krev na hcg???to je dobře aspon bude jistota...držím pěsti
monul s tím sexem to máme uplně to samý...navíc když stimuluju tak nemám chut vůbec a když to tak vezmu tak na hormonech jsem už od jara s malýma přestávkama...

chrobacek
4. led 2010

a řekli ti proč teda krvácíš?.....

chanel
4. led 2010

Saj: jo na hcg a veškeré hormony. Chro: neřekli, neví proč to tak je,ale podle ultrazvuku, tam nic není...k mé smůle ani gestační váček,jsem 14DC a to by tam už asi byl. Něco se tam čistí, moc jsem se bála,aby to nebyl nějaký myom nebo cysta. Není to typická ms krev,je tmavší a je to jen slabé krvácení,asi se nějak čistím, radost z toho nemám,když nevím co se děje a tento měsíc stejně nemůžu na ivf,to až prý po normálním cyklu. 😢

chrobacek
4. led 2010

hmm tak to je nějaká haluz ☹( no hlavní je že tam není vůbec nic... ani nějaký problém... to je důležité !!! je dobře, že jsi tam šla a že tě zkontrolovali

chrobacek
4. led 2010

a do ivf běž až se to srovná to je jasné !!

monulkab
4. led 2010

chrobi jojo, dávám si voraz ale víš jak to je... 😒 člověk stejně furt doufá, já bych asi doufala i kybych za celej měsíc měla jedinej "styk" 😠 Teď počkám do ms, a pak následující ms začnu znovu stimulovat fostimonem na iui, chci to ještě zkusit, potřebuju nějak vyplnit ten čas než se dopracujeme k ivf...nakonec jsme se rozhodli že asi dáme i tu letní dovču, sice to bude finančně náročný, ale jinak by mě asi mrdlo z toho všeho tady....
chanel, 14dc, to by spíš ještě nic vidět nebylo ne? anebo už jo? no krev to rozhodne. a věřím že je to teda pěkně nepříjemná čára přes rozpočet...možná tak tělo upozorňuje že ještě prostě není připravený, ještě mě napadlo ovulační krvácení, ale to by asi netrvalo tak dlouho a nebylo by v takové intenzitě, já to zažila jen jednou jedenkrát, hned první cyklus co jsem měla vysazenou antikoncepci, čuměla jsem na to jak vyvoraná myš, až doktor mi řekl že to byla silná ovulace...
s tím sexem, to je hrůza tedy nejen u nás, to jsem "ráda" že je to "normální" 😅

chrobacek
4. led 2010

moni vím já taky furt doufám...

chrobacek
4. led 2010

chanel tak co krev?

yvett09
4. led 2010

ahoj holky, přeji vam všem hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky do nového roku 2010! U nás je jinak vše při starém. Dáváme si oddych. Až v prosinci se mi ozvali z OBI ohledně toho cvičení Mojžíšovky. Začínám v lednu. Tak jsem zvědavá, no když nic, tak se aspoň trochu zpevním. Po obžérství během Vánoc se mi to jenom hodí. 🙂

monulkab
4. led 2010

jojo, co výsledky chanel?
ahoj ywett, nevím jak jsi na tom, jsi před nebo po ivf? nechceš si hodit nějaký info do profilu?

yvett09
4. led 2010

ahoj Monu, ja to nejak nestiham, ale stručně: Minulý rok jsme začali se snažením a během roku jsem měla dvě neúspěšné IVF na OBI a jednu laparku. 😒 Taky jsme byli na imunologickych testech a genetickych testech. Na vysledky genetiky stale cekame. Poslednich par mesiců jsme si dali oddych a snazime se na to nemyslet a spis si uzivat a trochu cestovat. Jinak by to bylo o nervy. Začnu s cvičením a přemýšlím o Nativu v Reprofitu. Uz jsem jim tam napsala. Neni to tak drahy a hlavne tak narocny pro moje telo. Uz do sebe fakt nechci cpat vsechny ty hormony 😠

chrobacek
4. led 2010

ahoj yvett... taky se mi ozvali 🙂 ale já už cvičím jinde.....

yvett09
4. led 2010

fakt? a kde? to kdybych věděla, tak jdu taky. Na OBI na to čekám už půl roku 😒

monulkab
4. led 2010

a jakej máte problém ywett? špatný spermio?

chrobacek
4. led 2010

yv na úrazovce

yvett09
4. led 2010

Monu - jo, špatný spermiogram, moje laparka byla jen diagnostická, nic nedělali, nic nenašli

chanel
4. led 2010

ahoj , já nic, podle výsledků, u mě probíhá druhá ms, takže menstruuji 15 dní 😠 , je to z toho, že moje tělo těch hormonů má plné zuby a řeší to po svém, rozhodně nechce být těhotné! Kdyby to neustalo do pátku, musím jít znovu na vyšetření 😖 chrobáček je holka šikovná chodí cvičit, já na to kašlu,mám pocit, že mě nic nepomůže. Yvet, když Ti při laparce nic nezjistli, proč Ti neudělají IUI, menší zátěž ne tělo a pokud jsi o.k., mohlo by se zadařit.Mončo, neměla by jsi si odpočinout víc než jednu ms, je to hormonální zátěž, tak jako tak, hormony bereš.A to se teda divím, že při ovulce člověk může krvácet..asi je možný všechno,já už se v ničem nevyznám 😅

monulkab
4. led 2010

chanel, je to tzv. ovulační krvácení, je to jen slabé zašpinění, já to měla jen jednou během jednoho dne, myslelä jsem že jsem dostala ms, ale pak mi to doki vysvětlil. a s tou pauzou, já nevim, v caru mi řekl Crha že mám dát pauzu 2měsíce, Čadová říkala že stačí měsíc, já dám ty dva páč jedu v lednu na hory, ale jak už jsem psala chrobi, potřebuju prostě nějak vyplnit ten čas do léta kdy mě pravděpodobně nemine ivf, takže proto to dělám, evidentně naše domácí snažení nemá význám, zkoušeli jsme snad už všechny možnosti, kdy a jak sexovat, a furt žádnej výsledek....ráda bych si od toho všeho odpočinula, poslední neúspěšné iui mě docela dost rozhodilo, na mou povahu až hafo moc, ale člověk se vždycky otřepe a jde do toho dalšího ještě s větší vervou...což je na jednu stranu dobře, ale na stranu druhou to není ideální pro tělo....asi toho budu jednou litovat až budu mít na starý kolena zhuntovaný zdraví, nebudeme si zapírat že všechny tyhle hormony a stimulační látky mají slušnej seznam rizik a nežádoucích účinků který se můžou projevit asi kdykoliv, ale člověk má v každým věku holt odlišný priority...

petula82
5. led 2010

Chanel,tak to jsi mě zaskočila,já nějak doufala,že by se přece jenom zadařilo.No možná bude lepší nechat tělo odpočinout,aspoň 2měsíce,možná i dýl a pak to zkusíte znova.Normálně si užívejte,zkuste na to nemyslet,jeďte na výlet a uvidíš,jak si tělo od těch hormónů odpočne.A já byla minulý rok v březnu u paní,já zapomněla jak se jí říká,ale není to léčitelka.A ta mě dala cviky a ještě něco na pročištění,po těch horónech.Musela jsem pít jen vodu nebo čaj.A můžu říct,že mě hodně pomohla.
Moni,prosímtě chci se tě zeptat na tu iui stimulovanou tím fostim.,já měla jen tablety tehdá.My až dostanem to miminko,tak chceme jít ještě zkusit todle.to víš,chcem dvě děti a snad se i dočkáme.A teď v únoru mám tu hematologii,budou další odběry na nějaký zoonózy,já se furt mazlím z každým zvířetem,tak kdoví co sem chytla.Všechny vás moc zdravím. 🙂

monulkab
5. led 2010

Pet a co konkrétně tě zajímá? ohledně toho iui?

chanel
5. led 2010

Mončo: mě se zdá, že čadová vždycky řekne, že stačí měsíc, ale někde jsem vyčetla, že právě má být odstup dvou ms! Tělo si potřebuje odpočinout a máš pravdu, to co do sebe člověk rve, se někde zle projeví.... 😔 ale co Ti jiného zbývá???Pořád mě říkají všichni doktoři, vy to těhotenství potřebujete jako sůl, na tu endometriozu...jo,ale jak to jako mám udělat? Petulko: já jsem s tím počítala, zázraky se dějí,ale ne u mě...já bych taky chtěla nechat tělo odpočinout déle, ale znáš to, čekání ....a pořád nic!Tu iui zkusit můžete, 6 pokusů do roka je na pojištovnu.Hematologie? Co Ti tam budou dělat? Promin, nevyznám se v tom 😠 a já se taky mazlím s kde jakým zvířátkem a pejska mám doma. Když mi nevyjde třetí pokus, tak si budu muset dát hodně velkou pauzu a pak začít ty nativy, nechápu proč mě to na Obi nechtějí udělat místo ivf,pořád až po třech pokusech,jinak to neděláme. Aspon mě včera dr. uklidnila, že mám hormony v naprostém pořádku a v dělo.nic není, to už bych měla infarkt 😔

chanel
5. led 2010

asi se Moni, ptá na injekce, předtím měla ten Closti....,nevím.

chrobacek
5. led 2010

Chanelko holka nejsi v tom sama ... neboj.... ale hlavně ten třetí pokus neuspěchej

antoaneta
5. led 2010

chanel: Posílám info k nativům, které se mi podařilo zjistit. ??? je možné, že někdo nebude souhlasit, ale jak jsem dostala, tak dávám 😉
Nativy by se opravdu měly dělat až po třech neúspěšných pokusech IVF se stimulkou. Potvrdili mi to i na pojišťovně. Jinak vznikají problémy s vyúčtováním? ☹ pokud to car udělá dřív, prý nedostane, něco proplaceno? Ale pokud si na něm pacienti trvají, car ho udělá!!! Nebo by prý měl. 😒 Stejně tak pokud je někdo rizikový pacient, nebo má nějaké jiné zdravotní problémy, nativ ti mohou udělat hned. I coby jako první pokus. A to třeba, když má velké dispozice k hyperstimulačnímu hormonu, nebo si ho už prodělal a bylo to s ním velmi vážné, nebo jsou pro něj hormony v jakékoliv dávce nebezpečné. Jako že máš třeba nějaké srdeční, nebo cévní problémy, jako že by ti třeba mohla hrozit trombóza, nebo embolie. Ale i v tomto případě tě nejdřív pošlou na hematologii a cévní (jako mě) a podle výsledků se uvidí. Pokud tam bude nález, který to riziko potvrdí, udělají ti nativ a ani nemrknou. Pokud tam bude nález, který není až tak vážný, zahájí klasický IVF se stimulkou a k tomu ti přidají o injekce navíc na srážlivost krve a více tě sledují a chodíš dál na kontroly - krev, hematologie. Ale i v tom nevážném nálezu, ti mohou už prý nativ udělat, stačí jen více si na něm trvat. Ovšem ale úspěšnost je nižší než u klasického IVF ☹