CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
24. čer 2009

jojo usměje já vím a doufám, že to bude už v srpnu 🙂))) opravdu jen doufám, že zítra domluvíme, že po další mrše můžu přijít nic jiného si nepřeju 🙂)) kdy chceš jít ty?

chrobacek
24. čer 2009

tak já si teda jdu dát ten utroš

chanel
24. čer 2009

ale Ty mužeš být vyjímka č. 2!!! A test jsem měla taky negativní i potom,co mi řekli, že jsem těhotná, znovu jsem si ho udělala a jen jedna čárka!! Tak mi teda řekni, jak je to možné a citlivost testu je už na 25 a já měla první hcg 85.

chanel
24. čer 2009

já půjdu hned jak to bude možné,až si vyřeším problémy ve vztahu a to taky nemusí dopadnout dobře...takže pak by se mi to hooodně posunulo. 😖

chanel
24. čer 2009

chrobi:ani ten Prednison nevysazuj!!! ten je na udržení,já jsem ho přestala brát dva dny před ms a pak už mě po týdnu nezachránil!! A máš ms slabou, to ze mě padaly kusy!! Takže to vypadá nadějně.

chrobacek
24. čer 2009

chanel možná je to tím, že hcg 85 bylo v krvi a do moči se prostě dostalo míň takže v moči bylo méně jak 25 jinak si to vysvětlit neumím.............jejda problémy ☹ ajaj tak to vyřeš prosím tak aby to dobře dopadlo !!!

sajmona
24. čer 2009

Ahojky holky🙂
docela dlouho jsem tu zase nebyla,pěkně jste se tu rozjeli hodinu jsem vás dočítala🙂
Moc gratuluji GABI🙂))) opravdu strašně moc,uvidíš že o bude dobrý a HCG poroste...držím pěstičky🙂 😉
snaha : gratuluji moooooc k dvojčátku, je to dvojnásobná radost a nic ostaní si nepřipouštěj,nejdůležitější je aby jsi ty a miminka byly zdravé a v pohodě 😉
chrob: držím pěsti a by ti ta krev vyšla...vím že naděje se zmenšují hlavně po tom neg testu,ale zak třeba to bude ještě uplně jinak 🙂
holky a jak je to s Luckou???Jak je možný že je teda těhotná,pochopila jsem to správně???🙂 nikde jsem nedočetla jak to bylo naposled že je v nemocnici...to je ale super🙂
jinak já dnes nebo zítra čekám mrchu a hned jak dorazí volám na obi objednat tu laparku.Normálně se na ni asi těším,to zní asi divně že?ale aspon budu vědět jestli je teda problém i ve mě.
jinak všem přeji pěkný den🙂

chanel
24. čer 2009

tak to tak může být i u Tebe a já se bojím, mám jít na kontrolní ultrazvuk,jak to v břichu vypadá,bojím se jak čert kříže, že je tam cysta nebo něco,už dva dny mě píchá levý vaječník...tak do pátku tam musím jít.

chrobacek
24. čer 2009

chanel: jdeš na obilnák?

saj ahoj 🙂 děkuju šance je opravdu minimální

Lucka je těhu 🙂 snad se nám brzo sama ozve 🙂

sajmona
24. čer 2009

ty jo to je ale fakt zázrak,to musí být u nich radosti🙂

chanel
24. čer 2009

jdu na obilnák na kontrolu

chrobacek
24. čer 2009

Ahá tak moc držím palec at jsi OK a nebude problém jít do dalšího cyklu .....

jo zázraky se dějí i u Gábinky 🙂))

chrobacek
24. čer 2009

saj s tou laparkou tě obdivuju na tu bych se teda netěšila ☹

gabina79
24. čer 2009

Saj, díky...doufám, že ti ta laprak dopadne dobře a pak to všechno poběží jak po drátkách 😉
Chanelko, nazdáááár, díky...ale víš, jak to dopadlo u tebe, navíc ještě ani nemám potvrzenou hodnotu z krve...tak uvidíme..ale to víš, že doufám, že to konečně dopadne dobře 🙂 .....takže jdeš na Obi na kontrolu, tak ti držím pěstičky, abys byla OK🙂

chrobacek
24. čer 2009

sim jak se zítra poznáme? jestli se potkáme ???

simulin
24. čer 2009

chrobi a jak to s tebou teda vypadá, jdeš ráno na krvičku? Nějak dnes nestíhám dočítat. 😅

chrobacek
24. čer 2009

sim jo volala jsem a sestra řekla at radeji přijdu a že se rovnou můžu domluvit co dál, takže jdu 🙂

gabina79
24. čer 2009

Sim, hodně sázejících??? 😀 ..držím pěstičky na zítra na srdíčka...a vydyndej si ten obrázek 😉
Žabi, co ty, hormony v pořádku?? Už pícháš????? 😀

chrobacek
24. čer 2009

dala jsem do alba aktuální fotku tak se mrkni at mě poznáš 🙂

simulin
24. čer 2009

A v kolik tam budeš chrob? Mně jede autobus kolem půl sedmé a měla bych tam být cca v osm. Ale asi už na krvev nejdu jen na UTZ, aspoň to tak říkala Miradka. Jaké máš vlasy, na obrázku nejdeš moc vidět. 😎

simulin
24. čer 2009

Jé, jdu na ni kuknout. 😉

simulin
24. čer 2009

Tak konečně vím jak vypadáš, tak snad tě poznám. Taky si budu muset něco konečně dát do albíčka, ale teď jsem v práci a žádnou fotku tu u sebe nemám. Ale zkusím tam dát něco večer, jak příjdu z práce. 😉

simulin
24. čer 2009

Gabi, děkuju, snad už budou. 🙂
Sázejících ani moc ne, sem tam se tu někdo mihne, ale měla jsem kontrolu a nějakou opravu pc a ještě píšu tabule a taky bylo potřeba vybrat automaty, abych měla na výhry, neboť mi tu jeden pán vyhrál 30tis. a já už nic v kase neměla. 😉 Ale aspoň se člověk nenudí a docela to utíká. Na zítra se těším a zárovneň i trošku bojím, ale to je asi normální.

chrobacek
24. čer 2009

sim asi taky tak nějak tam budu zaleží jak se vyhrabeme z postele prostě bud se potkáme nebo ne každopádně jdu na krev a pak budu čekat čekárně 🙂))

gabina79
24. čer 2009

Sim, když tak nad tím přemýšlím, možná že ještě srdíčka nebudou....není ještě brzy? Už se těšíš na průzkumníka Kummela??? 😀 Jsem zvědavá, co najde 😉

miradka
24. čer 2009

chrobáčku, už si dala foto preč? nevidím ťa ☹

chrobacek
24. čer 2009

protože nechci aby mě někdo vyčuchal ...... mám svoje důvody ☹

simulin
24. čer 2009

Chrobi v poho, buď na sebe narazíme nebo ne 😉, kdo ví, kolik nás tam zase bude. Tak že krvička a pak hned konzultace? Držím moc pěstičky na tu krvičku 😉
Gabi, no já si taky myslím, že ještě nebudou, od kterého týdne by měly být? 😕

simulin
24. čer 2009

Jak to chrobi, máš s někým problémy?

chrobacek
24. čer 2009

nepotřebuju aby exmanželka mého muže věděla co máme za problém