CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

rioko
16. čer 2009

mám radost, že se diskuze tak rozjela a už je dvojka, jen ať přibývají další těhulky
My jsme dnes byli na neurologii a budeme muset svičit Vojtovu metodu, Vojtík má opoždění v pasení - sám na břiše jen zvedá hlavičku trošku ale sám se nestaví na ruce, navíc převažuje na jednu stranu. Navíc máme šílenou reakci po očkování, bulka pod paží zhnisala a v sobotu si nás chtěli nechat v nemocnici, nakonec jsme doma ale zítra jdeme na infekční tak uvidíme

miradka
16. čer 2009

Ywushka, ja som tu riešila, že by som potrebovala na budúcu sobotu volno - teda že máme svadbu a ja mám nemocenskú a len 4 hoďky volno. Tak som chcela zrušiť nemocenskú, ale to je blbosť. Ako to máš ty, keď može ísť na chatu? Aj ja by som chcela normálne vychádzky, toto je nenormálne obmedzovanie, veď sa vonku nenakazím ani nerozšírim nič...nechápem prečo nemožu dať viac hodín...

ywushka
17. čer 2009

miradka: no nijak proste odjedu🙂 a v pripade pokud by me doma nekdo hledal (myslim tim kontrola) tak bych jim pak rekla,ze jsem byla v nemocnici ze jsem dostala nejake bolesti a zajedu si do nemocnice pro razitko nekam-oni ti ho daji,kdyz se nechas prohlidnout,ze trebas reknes ze te boli brisko a ze mas strach,ze jsi tehotna!!! a mas to!!!!

ywushka
17. čer 2009

rio: tak to je mi lito,ale bud v naprostem klidu,on to dozene!!

ywushka
17. čer 2009

Jinak vsem preju nadherny den plny slunicka!!!!

gabina79
17. čer 2009

Ahojte holky..neříkám dobré ráno, protože pro mě moc dobré není....nachlazení se postupně zhoršuje,pořád mám zvýšenou teplotu a knedlík v krku, moje drahá polovička je naštvaná a tlačí mě, abychom do toho šli, ale já do toho nechci jít, když mi vůbec není dobře....to snad není možné ☹

gabina79
17. čer 2009

Ahoj Iwuš, tak co na Lučině??? Bylo dobře, že?? 🙂

gabina79
17. čer 2009

neboj, kontrola dopadne dobře 🙂

chrobacek
17. čer 2009

ahoj holky než vás dočtu .... mám u sebe dvě miminka, ale byly malé 8 a 10 buněk, tak snad to dohnaly a už se vylouply 🙂

gabina79
17. čer 2009

Ahoooj Chrobáčku, to je supeeeer, uvidíš, že jakmile se dostali k mamce, tak zabrali 😉

chrobacek
17. čer 2009

ahoj no bojím bojím.... já vím, že mi nadáte... ale ....

gabina79
17. čer 2009

Lidi, tak jsem opravdu vyhrála ten konkurz..myslím ten na toho největšího smolaře ☹ ...šla jsem do lékárny, že si koupím ty Echinaceaové kapky, plus šumivý Aspirin C, plus Tantum Verde do krku...a co myslíte? Lékárna tady v dědině je dnes po ceklý den uzavřená a do jiné se nemám jak dostat...supeeeer ☹ 😒 😢

chrobacek
17. čer 2009

Jejda Gábi proč jsi nemocná když se má něco dít to bylo minule to stejný ach jo....
jinak sim gratulace k miminku a

miradko ty jsi byla na UTZ?

gabina79
17. čer 2009

Chrobáčku, já nevím...prostě nám to asi není přáno nebo už fakt nevím ☹

miradka
17. čer 2009

Dobré ránko,

vitaj chrobáčku, už sme sa ťa nevedeli dočkať 🙂 To je super, že sú embryjká u teba, určite sa už zavŕtali a odpočítajú. 😉 Na utz som ešte nebola, to ma čaká v pondelok.

Gabi, to je špatná situácia...tvoj m by neskočil niekam do mesta? Bolo by fakt potrebné niečo nasadiť. Ale určite sa opýtaj dr, či stojí za to ísť na stimulku.

Ywush, tak to neviem či by som si užívala. Ja som dosť nervák a mala by som strach, vobec neviem ako to chodí. Keď príde kontrola a nebola by som doma, tak mi niekto zavolá?? alebo ako sa dozviem, že ma niekto hľadal? No a potom dodatočne skočiť do nemocnice a prosiť o spätnú omluvenku? Strachom by som sa asi poskladala. Ja myslela, že po nejakom čase zrušia vychádzky a budem mocť normálne von bez obmedzenia. V pondelok sa na to opýtam Čadovej...blbé je, že Brno mám ďaleko a keby sa čosi takého stalo, tak by som musela do Brna asi... 😖

chrobacek
17. čer 2009

Miradko.... ahoj já bohužel moc nadšená nejsem ☹

jé tak to ti moc držím palec at jsou tam dvě 🙂

snahapada
17. čer 2009

chrobi gratuluji a neboj at nemas nervy jako ja .. YWUSKOabys byla v obraze tak mam dve mimi srdicka tukaji tak doufam ze to vydrzi .. GABI vis co se rika na pos... aji hajzl spadne taky mivam takovou smulu nekdy 🙂

chrobacek
17. čer 2009

snaho ty jsi jednička 🙂))) a to bylo keců, že jdeš brzo na ket že? 🙂 jak se to prolomilo....

gabina79
17. čer 2009

Miradko, pracuji v dědině 20 km od nás a můj v našem městě ☹ ...takže to by nešlo...ale počkám až dojde šéfová a zeptám se jí, jestli si nebudu moct půjčit firemní auto, abych si zajela do vedlejší dědiny...uvidíme...já jsem manžovi ráno řekla, že bych zavolala na Obi a zeptala se jich, ale vidím to bledě...je to v pytli a navíc budeme mít doma tichou domácnost ☹

gabina79
17. čer 2009

Snaho, tak nějak bych to taky řekla... ☹

miradka
17. čer 2009

Chrobi, úplne ti rozumiem, najlepšie by ti - vám bolo doma v posteli... 😔 Dve tam asi nebudú, ale všetko je možné 🙂 Vnútorne cítim, že je tam len 1.

Snaho, to je super 2 srdiečka...aký to bol pocit keď si ich začula? 🙂

irminka
17. čer 2009

ahoj holky,
mohu se k vám přidat? Teda, jestli to nevadí.....Nějaké holky tady znám a jsem také z Moravy, ale jezdíme na Unicu Brno....
13.5. jsem byla na ETu a mám v bříšku 2 mimíska, teda zatím, dr. nám řekl, že hrozí, že se jedno asi zastaví ve vývoji, tak čekáme, jak to dopadne.....

chrobacek
17. čer 2009

ahoj irmi 🙂

miradko.... jojo je mi docela bídně..... protože i když jim na jednu stranu věřím, že to vybojují tak se bojím protože takové malé jste nikdo neměli všichni jste měli morulky.... sim měla morulku a 8 bun. a je z toho jedno mímo, ale my jsme neměli morulku žádnou ☹ tak to je to co mě trápí.... ale naděje umírá poslední a doma by mi hráblo stačily ty dva dny !!!

miradka
17. čer 2009

Gabi, moc ma to mrzí... ☹ keď tak to chlapovi skús nejako vysvetliť, možno by boli vajíčka menej kvalitné, možno by si neprijala embryá alebo by si nereagovala dobre...musí to pochopiť..nehovorím, že to tak može byť, ale práve na to by som sa na OBI opýtala...Inak si myslím, že na tehotenstvo to asi neni moc ideálne, ale nie nemožné. Viem, že jedna známa si zvykla merať bazálnu teplotu a myslela si , že má neplodné dni a otehotnela. Pritom poriadne ochorela a vlastne pred sexíkom už nebola zdravá..

irminka
17. čer 2009

jasne chrobi, musíš být statečná a jak jsi už psala, naděje umírá poslední 😉

gabina79
17. čer 2009

Chrobáčku, já bych řekla, že u Sim to není ještě tak úplně jasné, že je jen jedno 😉 ..takže neztrácej víru a pořád si říkej, že u tebe prospívají líp než na misce 🙂
Ahoj Irmi, no už tady máme Snahu z Heliosu, tak asi neva 😉 ...držím pěsti, aby to obě miminka zvládla 🙂

miradka
17. čer 2009

Chrobáčku, Sim síce mala len 1 gestačný váček, ale hcg má na 2 mimča. UTZ mala veľmi skoro, ja idem až v pondelok a ona bola už teraz v utorok tuším...takže 2 váček sa može ukázať o týždeň. Naozaj to vyzerá na 2 mimča 😉 Tak snáď sa aspoň jedno chytí.... 😉

miradka
17. čer 2009

Ahoj Irmi, vitaj medzi nami. Toto bolo tvoje ktoré IVF?

chrobacek
17. čer 2009

Gábi děkuju já jim věřím, že to alespon jedno zvládne..... ale .. je tu ale... tak uvidíme 🙂 já si taky říkám, že jim je líp u mě jinak by mi je tam asi v té fazi co byly nedali.... ale dost mě mrzí, že ti ta emryoložka k tomu nic neřekne prostě ti je dají a tečka....

Gábi jak tichá domácnost??? přece za to nemůžeš....!!

sune
17. čer 2009

Gabčo, nebud smutná. Vím,jaký to je,když se vše sesype. Řekní šéfce, že je ti špatně, máš teplotu a musíš si pro něco zajet. Jinak si bereš dovu a jdeš ležet! Ta echicnacea snad pomůže. Nebo se poraď v lékárně, co by doporučili. Ale na to zmírnění příznaků a nakopnutí imunity bych ji zkusila. A možná i ráno na lačno panáčka pálenky,prý to pomáhá hodně. Tak držím pěsti, at to dobře dopadne. Třeba to ani nedostaneš už! 😉
Sim, byla jsme tam právě taky v 8.05, pka na sono, znovu do čekárny, takže jsme se musely vidět. Mám hnědé vlasy.Já tě tipovala podle fotky - máš na ní blond vlasy,tak jsem to brala dle toho. Vy jste AH neměli a zdařilo se hned na poprvé? A můžu se zeptat, kde byl problém, proč jste šli na ivf?
Chrobi, tak hodně bojujte! A ať se tam dobře zahnízdí obě dvě!