CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

petula82
6. dub 2010

MM.gratuluju k pěknému nárustu Hcg.Kdy máš další kontrolu?

mmorgana
6. dub 2010

petulo gratuluji 😵 Víš, jak se to říká: "Do třetice všeho dobrého"
My tam byli až v osm a byla dokonce fronta před sestřičkárnou 🙂 Na další kontrolu mě Čadová pozvala až 13. 4., a to už bude televize 😎

petula82
6. dub 2010

Já mám taky kontrolu 13.4.,tak třeba už na sebe narazíme.Já tam byla nějak8:20 a taky toho měly sestřičky moc,fronta byla až kdoví kam.Už se těšíš co,na ultrazvuk,možná tam na vás vykouknou dvě. 😀

veria
6. dub 2010

morgano, tož gratulace! Kolikátý den od ET máš tak vysoké hcg?
To únava je od těhotenství, já jsem byla taky hrozně spavá, zalamovala jsem to v osm večer, a to normálně jsem vzhůru přes půlnoc. Tak držím palce na utz.

mmorgana
6. dub 2010

veria: díky, byl to 25. dne od ET.
petula: no, byl to dneska frmol. Ale Čadová i se sestřičkou se smály a říkaly, že prý jen kvetu 😀 Takže příští úterý už třeba bude klidněji.

veria
6. dub 2010

Tak to jsem měla taky kolem 3000. Vidím to na jedno mimi 😉 Ale i překvápko se může konat, ono se to z těch hodnot nedá úplně odhadnout.....

mmorgana
6. dub 2010

Holky, aktualizuju tabulku:
ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
marietea - zatím přirozeně, 4-5/2010 kratky protokol IVF
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev - negativní
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 17.3. od 8.3. 150j, OPU 18.3. zisk 12 vajíček, 23.3. 4ks mrazák na KET, 29.3. hysteroskopie odstraněn polyp
xovicka - clostil, utrouš a samosnažo
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., 31.3. hCG 475, 6.4. hCG 3201
petula82

xovicka
7. dub 2010

Nějak jsem neodhadla provoz ve městě, tak jsem místo před osmou dorazila až po osmé, ale za to jsem se zdržela pomalu až do desíti. Fronta na sestřičku, fronta na ultrazvuk a ještě fronta na doktora... Nějak jsem Vás tam holky asi neviděla. Akorát si vybavuju dvě holky, které se bavili o tom, že oběma se zadařilo hned při prvním IVF a čekají, že by mělo být vidět srdíčko, ale ani jedna neměla rovnátka. Výsledek teda nic moc, sliznice 5 a největší folikul 14, na to že to bylo 13 den cyklu... Spousta folikulů desítek, pár dvanáctek a jedna čtrnáctka... Paní na ultrazvuku byla moc hodná, chtěla mi říct něco pozitivního, tak poznamenala, že se vaječníky snaží. Pak jsem šla k docentovi a ten mě malinko zklamal. Mám si zkusit ve čtvrtek píchnout pregnyl a do budoucna uvažovat o IVF. Jelikož jsem praštěná, tak jsem si dokonce začala malovat grafy, a jelikož ten graf zatím nevypadá tak špatně, tak těm vaječníkům asi dám ještě šanci do neděle a píchnu si pregnyl až pak.

klara.k
7. dub 2010

holky - moc vám gratuluju, je to paráda.

já budu dnes volat na obi a domlouvat se, doufám že to vše klapne, včera jsem neměla ty papíry u sebe.
Unavená jsem byla strašne v únoru, ale tak strašnou únavu, že se to až nedalo vydržet. Po hormonech jsem nebyla, spíš je to velké psychické vypětí a tělo se regeneruje a připravuje na novou zátěž, aby to všechno zvládlo. Aspoň tak jsem si to vysvětlila u sebe. Teď se cítím dobře, přitom mám pořád hrozně moc starostí, ale vím, že nesmím lehnout, tak prostě nesmím a je mi dobře.

pěkný den

chrobacek
7. dub 2010

čau holky gratulace těhulkám k výsledkům

xovi ....ty si chceš místo čtvrtku píchat pregnyl v neděli?

xovicka
7. dub 2010

no chtěla bych si to trochu posunout, se mi nezdá, že by ten folikul ze čtrnácti za dva dny dorostl, tak mu chci dát šanci, však když náhodou dřív doroste, tak praskne sám ne. Já žádnou inseminaci nemám, že bych to musela mít přesně načasované.

chrobacek
7. dub 2010

no nevím měl by růst 2mm za den a Pregnyl by se měl píchat když je jeden fol 18mm a dva 16mm a pregnyl je na dozrání fol.

xovicka
7. dub 2010

já myslela, že ty 2 mm jsou maximum, co jsou schopné dorůst za den.

chrobacek
7. dub 2010

no každopádně kdyby to tak bylo ... tak ten čtvrtek je optimální ...

chrobacek
7. dub 2010

možná bych ho píchla až v pátek ale neděle je podle mě docela pozdě resp. by jsi podle mě měla jít na utz ve čtvrtek nemůžeš na svou ji gyndu když na Obil tě nechtějí?

chrobacek
7. dub 2010

a proč nejdeš rovnou na IUI? já moc tento postup nechápu ...

monulkab
7. dub 2010

ahoj holky! gratuluju ještě jednou našim těhulím!!!!!
Xovi Chrobi, tak tohle je přesně to co mě na obi sere, oni to IUI berou fakt jak absolutní póvl, přitom do sebe baba stejně pere hormony, předpokládám že máš clostilobegyt že jo xovi...Mě to připadne fakt hrozný, tak buď pacientce nasadím hormony a patřičně se jí věnuju, nebo jí rovnou řeknu že si to mají s manželem zkoušet doma jako chcou a hotovo, no ne?

xovicka
7. dub 2010

Nejdu na IUI proto, protože MUDr. Vrána z obilňáku se rozhodl, že to zkusí co nejpozvolněji. Taky jsem taky myslela, že mi dá rovnou injekce a IUI, ale on se prostě rozhodl pro clostil a samosnažení. Na jednu stranu ho chápu, neb, když jsem mu řekla, že se snažím teprve čtyři měsíce, tak si asi myslel svoje a to že nefunguju se asi chce přesvědčit na vlastní oči. No a jelikož vím, že na clostil reaguju spíš jen občas, tak jsem si prosadila alespoň ten ultrazvuk, aby to prostě taky viděl. No a dokážete si představit, jak tam na mě koukají, když mám samosnažení s clostilem a dokráčím si na ultrazvuk. Od svého obvodního gynekologa jsem byla zvyklá, že mi ještě dělal vždycky za dva dny kontrolní ultrazvuk, jestli náhodou něco nepovyrostlo, tohle už na obilňáku moc nehrozí, což je mi trochu líto a proto jsem se rozhodla si alespoň měřit teplotu a malovat graf. Já se jenom obávám, že když si ten pregnyl píchnu už ve čtvrtek, tak ten folikul mi prostě do té doby nestihne dozrát, když byl třináctý den jenom čtrnáctimilimetrový, tak mi asi zraje pomaleji než dva milimetry denně.

chrobacek
7. dub 2010

XOVI ... řeknu ti co si myslím..... stimulovat clostylem se má max 3 měsíce takže proč rovnou neudělat IUI?? když se může 6x do roka.....takže je ta stimulace se samosnažením sice fajn, ale proč teda pregnyl? proč teda nenechají jen clostil a nepodívají se taky zda ovu vůbec proběhla... tak jak to dělá běžně i obyčejný gyndař......na co ti je clostyl když se ani nikdo nemrkne zda k něčemu byl .....no shrnu to ... že podle mě je chodit na Obilnák s tímto postupem zbytečné .. to můžeš zůstat u toho svého gyndaře a nebo si na příště fakt prosadit IUI

chanel
7. dub 2010

Mončo: tak v tom s tebou na 100% suouhlasím!! Xovi: měla jsi dr. říct,že se snažíš déle, oni to pak berou tak jak to berou.... 😔 tak, jak říká Chrobi, píchla bych ho v pátek,neděle je pozdě. A toho ivf se do budoucna neboj, třeba Ti vyjde hned to první a budeš si říkat, že jsi udělala dobře.

chanel
7. dub 2010

Xovi: to je fakt, to jsi si měla prosadit iui,at ten cyklus k něčemu je. Chrobi: jak se cítíš po zákroku?

xovicka
7. dub 2010

No já myslela, že když mám doporučení od doktora a když řeknu, že nemám ms a clostil mi nezabírá, že to doktor vstřebá a posuneme se dál, ale on je opatrnější a chce se asi přesvědčit sám. Tak uvidím, co mi řekne po těch třech clostilových měsících... Každopádně díky za rady.

mmorgana
7. dub 2010

hm, xovi, v tom se vůbec nevyznám, my clostil i IUI přeskočili 😒 Tak budu držet palce 😵
A co vy ostatní, chanek, chrobi, jak pokračujete?

chrobacek
7. dub 2010

Chanelko v pohodě ... těším se na ovulku 🙂)) jen mě strašně, ale opravdu strašně deptá to čekání na červen ....

veria
7. dub 2010

Chrob, vydrž, už je skoro půlka dubna!! 😀

petula82
7. dub 2010

Ahoj holky,já měla ten clostil před iui a vidíte,jak jsem dobře reágovala.Už mám injekce z hematologie,budu píchat každý den.Mějte se hezky.MM: jak ti je? mě ráno a část dopoledne dost blbě.Mějte se hezky.

mmorgana
7. dub 2010

chrobi: přijde krásné jaro a ani se nenaděješ a bude červen 😉
petula: bolí mě občas hlava, hodně jím, prdím a jinak nic zvlášního 😎

chanel
7. dub 2010

Peto: gratuluji!! Ty injekce,jsou na ředění krve??? Já ted nevím...tak brzy Ti je špatně?Tak colu a mátový čajík. Chrobi a to by bylo, kdyby jsi ted otěhotněla přirozeně 😀 MM: čekám na 12.4, to jdu na konzultaci,pak ms a pak laparka nebo,jedině,že by se stal zázrak a já bych otěhotněla přirozeně 😅 , to byl vtip.

veria
7. dub 2010

Chanel ahoj, jsem zvědavá, co ti v Reprofitu vymyslí.....

chanel
7. dub 2010

Veri: ahoj! Asi mi navrhnou hystero...laparku tam nedělají a pak zase stimulaci, asi nic jiného 😖 Už se těšíš na květen,vid 😝