CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
19. kvě 2010

Moni tak to je hodně dobrý i ta reakce toho doktora

saj no supr jsi šikovná ...já si myslím, že ještě vykoukne ten pozitivní test co ? 🙂

monulkab
19. kvě 2010

Já jsem se dneska nabalila spíš jako na podzim, mám vysoký kozačky, triko s dl. rukávem a dlouhej svetr. Donutila jsem správce budovy aby nám tady nechal zapnout znovu topení, páč jsem byla včera a předevčírem brutálně vymrzlá! Chrobi chtěla jsem se tě zeptat, dívala jsem se kdysi do tvýho albíčka a nabízela jsi tam nějaké věci s MeToYou-káma. Můžeš sehnat ještě něco nebo jsi prodávala věci co jsi dostala???

sajmona
19. kvě 2010

chrobi: nevím,ale mrcha zatím nic...ťuk ťuk,musím to zaťukat,at ani nezkusí dorazit 😝

monulkab
19. kvě 2010

Já mám ms dostat až v úterý ale už teď mě pobolívá břuch, zítra nasadím norethysteron a hotovka, žádná ms nebude! doufám

klara.k
19. kvě 2010

monul - tak to pěkně děkuju, ale srdce naštěstí už asi nevyrobím 😀 , zkusím vymyslet něco jiného 😀 a flitry doma taky nemám co já si jen počnu 😀

saj - to víš, že nedorazí, potřebuju nějaké předskokana, kdo mi bude říkat co a jak dál 🙂

chrobacek
19. kvě 2010

saj moc na tebe myslím... a moc ti to přeju protože stimulka byla opravdu velmi kvalitní

martiiik18
19. kvě 2010

Ahoj Holky, omlouvám se, že vám vstupuji do diskuze... v březnu jsem podstoupila 1. IVF- bylo úspěšné tím, že došlo k otěhotnění, hcg krásně stoupalo, ale bohužel nebyly znatelné srdeční ozvi u plodu a plod neměl zřetelné obrysy...takže sem před měsícem podstoupila revizi dělohy... po konzultaci s docentem Crhou sme se domluvili, že by sme chtěli druhý pokus co nejdříve jak to bude možné, ale že si necháme poradit s dobou nutnou k čekání na další IVF... uklidnil mne- prý začneme stimulovat po MS - 21. den cyklu- dlouhý protokol... to znamená, že příští pátek začnu užívat synarel a utrogestan... jediné co mi přijde divné, tak to, že mi od 4. dne MS nasadil antikoncepci... doufala sem, že po té revizi je šance, že otěhotním přirozeně, ale s HA to nebude reálné... tak sem se chtěla zeptat, zda některé z vás doktor doporučil také HA mezi pokusy??? děkuji moc za odpověď...

sajmona
19. kvě 2010

tak jsem to zakřikla,začíním špinit.... 😝 ....vím,to nemusí nic znamenat ale víte jak,co si budem povídat.....chrobi jojo vkládala jsem do toho naděje a měla z toho dobrý pocit....
martik,mě teda nikdy nenasadili HA,ale slyšela jsem o tom,je to asi součást tvé stimulace..

chrobacek
19. kvě 2010

martiik po revizi dělohy by měla být pauza ... vzali ti sliznici ... takže já mám např. pauzu dvě mrchy... a to že ti dali HA je na srovnání tvých hormonů které po těhu a revizi nemusí být úplně v pořádku ... takže pokud ti dávají pauzu jednu MS a pak začneš stimulovat tak to si já osobně myslím, že je brzo ...

saj ... no špinění je vždycky na levačku ☹ ale třeba se mimčo teprve zahrabává hlouběji .. to se holt uvidí ☹ a kdyby to nevyšlo tak máš KET a mě říkali že dokonce bývá úspěšnější vzhledem k tomu, že tělo je uklidněné po té stimulaci ...

martiiik18
19. kvě 2010

chrobacek- hormony jako takové (injekce)- budu užívat až po 2. MS... je mi to taky trochu divné, že začneme už teĎ ( všude píší pauza 2-3 měsíce),ale doufám, že docent Crha ví co dělá a že ten pokus nepřijde vniveč....

sajmona
19. kvě 2010

chrobi a víš že jsem nad tím přemýšlela,že jakej je záhul ta stimulka,opu a všechno v jednom,že by mě možná víc i psychycky a fyzicky vyhovoval KET.....jojo to bude vončo 😉 to klapne....a tobě už za chvilec 😉

monulkab
19. kvě 2010

saj ach jo, tak vyčkej, budeme čekat s tebou...

chrobacek
19. kvě 2010

martiik jde o sliznici tak snad ti ji vystimulují ...

saj... jo přesně tak já si to ted říkám taky, že třeba jsem člověk co mu to nevyjde na ET ale z KEtu jo právě z výše uvedených důvodů... 🙂) já tomu KETu moc věřím !!!

mmorgana
19. kvě 2010

sajmona: vydrž! Mi na Obi říkali, že mám přijít na krev i když budu krvácet - prý se občas ukáže, že je ženská těhotná i tak.
martiiik18: HA na srovnání cyklu se běžně používá před IVF - u mě o ní taky mluvili, ale ani k ní nedošlo. Já měla 27. 11. revizi dělohy, 4. 12. laparoskopii (odstranění vejcovodu a srůstů), 6. 1. první porevizní menstruace (dělali mi hormonální profil a ještě jsem neovulovala) a další cyklus jsem začala stimulaci v dlouhém protokolu. Napřed dr. Sviteková taky mluvila o jednom cyklu s HA, ale pak řekla, že podle výsledků není potřeba. Minulý čtvrtek mělo mimi 3,5 cm 😎 Takže to, co Ti doc. Crha nabídl, není tak nestandardní a třeba se už za chvíli taky budeš třást na každý UTZ 😉
klara.k: pokud chceš překvapit, tak ještě můžeš použít na spodek nějakou "zaručenou" vůni - pamatujete někdo na komunistické Živé květy? 😀

sajmona
19. kvě 2010

mm...jo já vím,uvidím v sobotu,docela se těším,jak vysadím ten utroš,je to strašný s těma krámama zavádět.... 😝
jé to už máš veliký miminko,to teda letí 🙂

jejda živé květy,holky co vy ještě nevymyslíte.... 😀 a co takhle třeba afro copánky,to by crha čuměl 😀..a co takhle nějakou tetovačku,třeba nějakou ze žvýkaček.....my si z toho děláme srandu a chudák klára prostě neví jen co a jak....já to chápu 🙂

chrobi...ted jsi mě nakopla,já tomu taky věřím,prostě bude to tak lepší,bez stimulky,jen si prostě lážo plážo vyzvednem mimina,žádný bolavý břicho po opu....bude jim pak u nás líp 😉
já jsem ted na 3 dny slaměná vdova a tak mě je tak nějak smutno ☹
tak dobrou holčiny 😉

xovicka
20. kvě 2010

Tak jsem 11 dpo a těhutest má jen jednu čárku, dneska doužívám utrouše a v neděli by mohla přijít ms. Příští měsíc snad poslední pokusy s clostilem, pak svatba, chvilku pauza a znovu se objednám k Vránovi. Tak trochu doufám, že se posuneme kousek dál a zkusíme injekce a IUI. Hlavně aby si neřekl, že když mi ten clostil jednou tu ovulku vyvolal, tak dáme tři měsíce pauzu a další samosnažo. Když on je Vrána strašně sympatický, ale strašně opatrný, no a docent by nejradši zase hned zkoumal moje vajucha pod mikroskopem.

petula82
20. kvě 2010

Ahoj holky,
Xovičko a to tam není ani náznak druhý čárky? Jo a zatím jsem v tý stejný práci,ale kdoví,co se tam bude dít,nabrali nějaký nový lidi,takže si myslím,že někdo určitě půjde. SAJ. a co ty? Já na vás tak myslela holky.No vidíte,já otěhotněla pokaždý a jak to dopadlo,kromě Ket.
A jak jsme tu probíraly ty dovolený,tak jsme řecko nakonec zavrhli,měli jsme v plánu letecky,ale radši ne. Nám se hrozně líbilo v Itálii,ale až tam níž.Nahoře je to šinavý a taky dost dravý.Tak kam jezdíme,tam je krásně čisto(Vieste,San Menao),můžu jen doporučit.

klara.k
20. kvě 2010

no holky tak vám pělně děkuju 😀 , udělám afro ve tvaru srdce, navoním živými květy a vyrazím, na obi si řeknou že jsem blázen, tak jim vysvětlím že jste mi to poradili vy na MK a povezou mě rovnou do černovic 😀 😀

já jsem už dnes doma, včera mě hodně bolel břuch, tak už kašlu na práci.
Včera jsem píchla ovitrell a dnes beru jen prednison, a zítra hurá zjistat kolik toho snesu😉

chrobacek
20. kvě 2010

Klarko to je dobře když se necítíš tak hezky odpočívej a nech vajíčka dozrát 🙂

Peti tak doporuč sem s tím my chceme taky vyrazit bud Řecko nebo Italie ... ale po KETu fakt netuším co bude lepší výsledek by jsem se dozvěděla těsně před dovolenou tj. musíme to mít +- předem rozmyšlené jestli autem jih It. nebo letecky Řecko

chrobacek
20. kvě 2010

Saj KET je náš 🙂)) a ty máš mrchu nebo jen špiníš?

monulkab
20. kvě 2010

Ahoj babizny, tak mám další 2 kamarádky těhotné, už se tomu směju, co taky když mi nic jiného nezbývá. Holt budu několikanásobná teta, lepší než drátem do voka že jo. Jinak dneska musím nasadit noreth...ale obávám se že mi nevystačí na celou dovolenou, tak nevím jak to řešit....chjo. Asi se krámování na dovolené nevyhnu, musím to ještě propočítat....škoda že jsem to balení co mi zbylo z loňska vyhodila.... 😖 měla bych rezervu....

monulkab
20. kvě 2010

Tak děvčata, a jsem v řiťi, počítala jsem a buď ten norethysteron nenasadím, budu se modlit abych měla přesnou ms a s krámama budu na dovči první dva dny, nebo ho nasadím ale poslední dva dny dovči mi příjde ms - která bývá vždycky na začátku silná...teď babo raď že....asi budu doufat že začnu menstruovat přesně a na norethysteron se vprdnu, co myslíte??? 😅

klara.k
20. kvě 2010

tak já se jdu podívat za manželem na stavbu, trochu se vyvenčím a vymyslím co uvařit.

monul - tak už jsem taková teta, že ani nevím jak se včechny ty děti jmenují a trochu se mi to už plete, ale co naěláš, no

jo dovolená, jak vám budu závidět.

klara.k
20. kvě 2010

raději budu mít na dovči konec než začátek ms, už jen kvůli tomu, že jsem někdy protivná a bolí mě hlava 😝

monulkab
20. kvě 2010

taky si myslím že to bude takhle lepší, ale mám teď strach aby se mi to nějak neposunulo, jindy mívám ukázkovou ms po 28dnech, ale zákon schválnosti....no nic, pro jistotu nakoupím mega balení tampónů, ale nedokážu si představit kde bych si je aplikovala 😝

klara.k
20. kvě 2010

tak budete chodit na ledové frapé, tam mají přece na pláži dost restaurací, ne
jak já bych jela do řecka 🙂

monulkab
20. kvě 2010

no my jsme právě takoví spíš cestovatelé, vždycyky půjčíme auto a jedeme hledat menší pláže, kde není tolik lidí, ale tak, nějak to zvládnu. Večer si dám horkou vanu abych podpořila příchod ms a budu doufat! ale jojo, na frapíčko se též těším 😀

chrobacek
20. kvě 2010

MONI já bych ho nebrala vůbec

zabicka007
20. kvě 2010

Saj držím pěsti moc moc moc, v sobotu se uvidí? Ale když tak můžeš na KET viď? Moc na Vás holky myslím, je to boj, ach jo, co říct, asi je nám souzeno si tím projít, tak přeju, ať ta trnitá cesta už konečně skončí a dojdete do úspěšného cíle 🙂

martiiik18
20. kvě 2010

Ahoj holky,

monul: já mám doma asi 8 tabletek, který nebudu už potřebovat- jestli je chceš klidně Ti je pošlu 🙂 teda nevím, zda by Ti to pomohlo ( já s tím mám zkušenost, že jsem začla menstruovat i přes to, že jsem ty prášky brala - nasadil mi je doktor po té revizi dělohy)...