CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
14. čer 2010

jasně ani PGD nic nezaručuje bohužel ...

Majko jasně ted už by měly bejt mimča zahryzlý a začít produkovat HCG, ale trvá to než se dostane v dostatečné míře do moči aby tam byl //

Chanelko čtvrtý den ještě nemůžou říct jaká ty embrya jsou já jsem měla kromě tech hatchujících a další blasty ale ty nejsou podle nich OK prostě mají přísnější kriteria a na Obil bych měla 100% víc do mražáku když by je tam dávali po 4 dnech...

chrobacek
14. čer 2010

a pochopitelně ani ty na oko dobré se nemusí chytnout, protože se skutečně nevidí co je uvnitř takže tak 😔

chanel
14. čer 2010

Veri: mě do ted,taky zbyly vždy jen dvě 😒 , Chrobi: máš pravdu, ale i přes veškerá vyšetření to taky nemusí klapnout ☹ ,ale jsem ráda, že jsem změnila Car, uvidíme jak to dopadne jinde, ale teprve jdu stimulovat po 20.srpnu,ted musím cvičit. Takže Ti moc držím pěsti a hrozně se těším na to,že budeš v tom 😀 😀 😀 😀 a doufám, Veri, že Ty hned v závěsu. Majko i na Tebe myslím!!

magieee
14. čer 2010

Ahoj sem tu nová.Nějakou chvíli sem si tu četla co která zažíváte a nezdá se mit o zrovna jednoduché.Mě teď doktorka poslala na CAR S TÍM,ŽE MÁM ANOVULACI A MANŽEL ŠPATNÝ SPERMIE PODLE,KTERÝCH JE PRO NÁS NEJLEPŠÍ IVF.Teď mi odebírali krev znovu i manžel půjde pro ověření a pak ještě nějaká vyšetření.Sem z toho trochu zmatenáa hodně by mě zajímalo hlavně to jak dlouho to zhruba i s těmi testy trvá než dojde K samotnému IVF.Pokuď bysme na to měli opravdu jít.Zkoušeli sme to už rok a půl normálně a už si to moc přejem a udělali bysme proto cokoli ☹

chrobacek
15. čer 2010

ahoj magie, my jsme měli první konzultaci v lednu a následovala další vyšetření a na ivf jsme se dostali až v květnu, ale pokud na to budete spěchat určitě se to dá i dřív

cincolina
15. čer 2010

Ahoj Magieee, my jsme na tom s diagnozou stejně jako vy, první konzultace byla v květnu, první IVF v srpnu a další rok v květnu se nám narodila dcerka 😀 .

mmorgana
15. čer 2010

@magieee U nás to vzalo rychlý spád - poslední týden v listopadu revize, první týden v prosinci laparka (odstranění pravého vejcovodu), první týden v lednu první konzultace v CAR na Obilňáku, mužovi zjištěno jen 2 % pohyblivých spermií a 21. 2. jsem si začala šplíchat Synarel v dlouhém protokolu. Teď jdu na kontrolu a jestli všechno půjde dobře, na Mikuláše rodíme 😎

sajmona
15. čer 2010

ahoj holky;)
chrobi držím pěsti na zítřek,ted to prostě vyjde,KET je náš 😉
majko,kdy testneš??? Těším se až oznámíš že jsou // 😉
chanel cvičíš? já s tím docela bojuju někdy i na posl chvíli večer,jsem hrozná ,ale cvičím. a co to uvolnování s partnerem???To u nás moc často nebývá 😠

rioko
15. čer 2010

@chrobacek držím na zítra moc pěsti, tentokrát to vyjde, moc Ti to přeji

majka43
15. čer 2010

Saj já nevím. Docela se toho bojím. Pořád mě píchá na pravým vaječníku a bolí mě břicho na MS. Ale hodně. Taky mě píchá v podbřišku. Dneska jsem šestý den po KET, když nepočítám den transferu.
Taky mi je divný, že jsem ty první čtyři dny špinila, když holky špiní až od pátého dne. Bojím se, že už to všechno odešlo.

majka43
15. čer 2010

Chrobi taky moc držím palce.

magieee
15. čer 2010

Tak to by se mi snad mohlo povést být těhotná už letos ikdyby třeba až na Vánoce.Pro hodně lidí by to byl hezkej dárek 🙂

veria
15. čer 2010

Majko, neplaš, jaký holky špiní?? Já jsem nešpinila vůbec. Je to indivindi. A břicho na MS mně taky bolelo. Jak sviňa. Tak zatím klídek, jo?

majka43
15. čer 2010

Veria dík, já fakt plaším.

rioko
15. čer 2010

tak já teda po prvním IVF ani nešpinila, potom jsem krvácela ale to už jsem měla těhu potvrzené z krve, takže majko klid, špinění po transferu si myslím je docela časté, přeci jen Ti mohli trošku podráždit čípek nebo něco, teď nešpiníš tak to je dobře, jinak jakékoliv bolesti a podobně můžou být z utroše nebo z čehokoliv, máš bojovníčky tak jim věř 😉

magieee
15. čer 2010

@cincolina Kdyby se mi to povedlo jako tobě tak budu šťastná,protože malá je moc krásná.

magieee
15. čer 2010

Jinak všem hodně štěstí a nezapomeňte jím nakazit i okolí 🙂 😉

mmorgana
15. čer 2010

@majka43 Já po ET nešpinila vůbec. Ale jak píšou holky, špinění může být úplně normální. I v průběhu těhotenství. Pár dní po ET mě začalo bolet břicho jako na menzes, tak už jsem byla nešťastná a plašila jsem. Píchání se občas taky objevilo. A včera jsme vybírali kočárek 😎

Tak holky, honem, honem, držím Vám místo v Začínajících těhulkách z Brna! Zvlášť netrpělivě očekávám spolubojovnice chanel, chrobi, rioko, sajmonu, klaru a veriu 😉

chrobacek
16. čer 2010

majko špinění opravdu není odchod embryí to by jsme tu musely špinit všechny... a to já ani jednou

sajmona
16. čer 2010

chrobi držím paluchy 😉 a myslím na tebe 😉 dneska je den D tak si to užij protože už tenhle transfer je poslední ;)) pak už budeš totiž těhulit

majka43
16. čer 2010

Chrobi, já vlastně taky nikdy nešpinila.
Moc na tebe myslím a držím palce. Ono nám to už konečně vyjde, jsme na řadě.

majka43
16. čer 2010

Morgana moc dík za podporu, asi jsem trochu klidnější. Jo, kdyby mi tak bylo třicet a ne 44, tak bych to asi brala trochu jinak, ale já už nemám čas.

monulkab
16. čer 2010

Chrobi přeji hooooooodně štěstí a doufám že v Řecku se s váma na pláži bude povalovat jeden až dva mrňousci navíc!

monulkab
16. čer 2010

No tak děvčata, kde steeee?

magieee
16. čer 2010

Tak už bych na tom chtěla být jako vy 🙂 .Snad to uteče zatím můžu jen závidět ☹

chanel
16. čer 2010

Chrobi: tak at jsi těhotná!! 😀 😀 😀 😀 Už musíš!! Saj: cvičím, ale jeden cvik nedělám 😝 , hezky hned jak vstanu a pak venčím 😀 Rio: Ty jsi krvácela s Vojtíškem?? Já myslela, že těhotenství bylo v pořádku, vím, že ze začátku jsi měla trápení s OHSS. Co je s Klarou? Majko: doufám, že Ti to už vyjde!!! Moni: Co Ty?? Kdy, že jdeš na to? MM: Ty jsi zlatíčko!! Doufám, že se i u mě zázrak stane a další pokus vyjde 😔 Magieee: Je to boj, někdo se těší hned a někomu to trvá dlouho, tak přeji,at jsi ten první případ, protože je to dost o nervy. Veri: Začínáš v červenci?Že? A věříš 100%centně embryologii na Obi? Já mám ted brouka v hlavě, že ty má embrya kdo ví,jak byly kvalitní 😠 ...

majka43
16. čer 2010

Holky tak dneska už bolesti nemám, po MS jako by se slehla zem. Jen mě občas někde píchne, tak pro změnu plaším zase.
Chanel já OBI už moc nevěřím.
Chrobi tak jak?

chanel
16. čer 2010

Majko, tak to vypadá dobře, néééééééé? 😀 Já Obi, zvlášt té embryologii už taky ne, uvidím až jak to budu moci srovnat s RF.

veria
16. čer 2010

Majko, to vypadá docela dobře, já taky měla ty bolesti na MS, asi dva dny a pak už nic. Nějaké píchnutí je úplně normal, to můžou bejt i střeva 😀
Chanel, jo, začnu za týden se Synarelem, a koncem června se snad dohrabu ke stimulaci. Jestli věřím embryologii na Obi?? Nooo, po tom KETU, kdy do mně nacpali chcípáka, to byla síla, ale na ET věřim, že mi zas vypěstují aspoň dvě moruly.

monulkab
16. čer 2010

chanel já právě ještě nevím co se mnou bude, v pátek jdu na ten rentgen vejcovodů, a pak podle výsledků buď dáme IUI v nativu, nebo malé IVF s minimální stimulací....