CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

veria
5. črc 2010

Až ve 12 tt? Tak to jsem ještě neslyšela....
Jasně, jak se překoná 12 tt, tak už to vypadá dost nadějně....

chrobacek
5. črc 2010

http://www.betabase.info/showDailyData.php?type... a podle tohoto těm dvěma furt věřím 🙂 když jsem v tom nejvíce početném sloupci na dvojčata 🙂))

chrobacek
5. črc 2010

jak to dost lidí čeká na NT screening a až potom vyleze s pravdou ven 🙂 😉

veria
5. črc 2010

Tyjo, takhle podrobně je to někde rozebrané, jo. Ale je zajímavé, že to pak zase klesá.......To už jsou pak trojčata, ne?? 😀

veria
5. črc 2010

Myslela jsem, že jsem ještě neslyšela, že by se druhé ukázalo až ve 12 tt.....

chrobacek
5. črc 2010

😀 jo ty jsou na těch stránkách taky 🙂)))) no prostě se to z toho stejně nepozná, ale dokud vím jen toto tak si to dvojčátka opečovávám 🙂)) teda hlavně manžel

veria
5. črc 2010

No tak uvidíte. Hlavně, že aspoň to jedno tam určitě je.
Nic, musím se soustředit zas na práci, tak zatím ahoj.

chrobacek
5. črc 2010

😉 jasně ... tak zítra napiš .... čau

chrobacek
6. črc 2010

haló tak jak dneska?

petula82
6. črc 2010

Veria,tak jak jsi dopadla,co úrodička?
Holky já vůbec nestíhám.Včera jsem byla v práci a jdu v tahu až do soboty.V sobotu si bouchnu patnácku a pak už asi padnu,já už nemůžu. Máme tři na PN a dvě na dovči,ale ty se naštěstí brzo vrátí. Já pak asi po narozkách půjdu taky PN,to víš předtím nemůžu,mám naplánovanou oslavu ve sklípku u známích.
Chrobi,tak jak to s tebou vypadá? jak jsem utahaná,tak teda nevím co se děje.Je mě furt i špatně a furt bych spala.Asi fakt už potřebuju ten odpočinek.Mějte se moc hezky a ať vám to dobře dopadne holky.Jdu si udělat polívku.

veria
6. črc 2010

ahoj, tak jsem tam dnes byla na dvakrát. Nejdřív ráno na krev a utz a pak na 11 na konzultaci. No, úrodička trochu povyskočila, je tam asi 7 folikulů, ale rostou nějak pomalu. Dnes mám zas píchnout 300 a zítra další kontrola. Tak nevím, co se za ten den může tak změnit. Jestli budu potřebovat další dávky, tak už mám ale vyčerpaný příděl na pojišťovnu, a budu to muset dokupovat za plné palby. Což při ceně 3000 za jednu mojí dávku.....nic moc.

chrobacek
6. črc 2010

kolikátky to jsou ? no při dávce 300 se může změnit podle mě dost bud ráda, že tě ještě zkontrolují ... třeba ti na dokup dají fostimon ...

monulkab
6. črc 2010

ahoj ženy, mě už se to krátí, v so nebo ne začínám se stimulkou, tak doufám že to bude ta poslední a hlavně úspěšná. dneska jsem měla ráno nějakou depku. začala jsem přemýšlet nad tím, co budu dělat když nám nevýjde ani minimáka, ani normánlí IVF. honili se mi hlavou takový ty příběhy jiných lidí, co z nám z vyprávění, myslím tím ty páry, který spolu prostě dítě mít nemohly, a když se rozvedly, a pořídili si jiný partnery, tak jim to šlo hned....asi mi začíná premenstruační syndrom tak jsem taková nějaká švihlá... 😝

veria
6. črc 2010

chrob, jsou 9-16, nejvíc kolem 13......

chrobacek
7. črc 2010

jo tak to je dobře že ti připíchli a ještě jdeš na kontrolu Pregnyl by se měl při +-18 mě ho píchli při 16 a to si myslím, že bylo brzo

chrobacek
7. črc 2010

resp jeden by měl mít 18 a dva 16 a to je čas na Pregnyl

@monulkab no neblázni ... přece tě to nemůže s manželem rozdělit !!!zažeň takové chmury

veria
7. črc 2010

čau, tak jsem zas zpět z Obi, dneska tam byl teda nával!! Myslela jsem, že v létě tam bude klidněji, ale ani náhodou. Tak mám jeden folik 19 a ostatní kolem 16, není jich celkem moc, myslím, že za 4 vejce budu ráda ☹ Dneska Pregnyl a v pátek OPU....

chrobacek
7. črc 2010

@veria ahoj no tak to je krása ... hlavně musí být vajíčka v pohodě je jedno kolik jich je....

veria
7. črc 2010

Myslíš, že je to krása? Já z toho nemám zrovna nejlepší pocit....
Kdy jdeš na ten utz?

chrobacek
7. črc 2010

jsou velký folíky akorát tak jak mají být ... takže tam budou zralá vajíčka musíš věřit já takové velké neměla... a vajíčka byly k prdu ... na utz 13,10 a už ted má staženou prdel protože nemám vůbec žádný těhu příznaky

veria
7. črc 2010

To mluvíš o tom předchozím pokusu na Obi?
Neboj, těhu příznaky nemusí být, já taky žádné neměla!! Jen prsa mně bolely.

chrobacek
7. črc 2010

o těch dvou předchozích na obil

no jo mě nebolí ani prsa

petula82
7. črc 2010

Veria,hodně štěstí? Já taky myslím,že to vypadá moc pěkně. 🙂 😉

veria
7. črc 2010

A bolely tě předtím?

chrobacek
7. črc 2010

no po utroši mě trošku bolely po každém ivf... ted po KET nic

veria
7. črc 2010

Tak to nevadí, když tě nebolely ani předtím. Někoho prostě nebolí vůbec a nemá vůbec žádné příznaky. Buď ráda. A navíc to ještě může přijít, jsi jen na začátku.
A v kolik teda jdeš k té dr.?

chrobacek
7. črc 2010

@veria no tak doufám, že jsem z těch co jim nic není 🙂 četla jsem tu o holce co psala že jí ale vůbec nic není jinak všichni něco málo mají alespon ty prsa....no doufám, že to nepřijde 🙂 jdu na 13,10 už jsem psala 😉

veria
7. črc 2010

Ahááá, já myslela, žes psala, žes měla folikuly 13,10 mm!! Se mi to zdálo nějak málo 😀 A kdy ti teda na Obi píchli Pregnyl, jak byli velký?

chrobacek
7. črc 2010

😀 😀 😀 píšu jak blb, že ? nedělám čárky a píšou všechno dohromady 😉

chrobacek
7. črc 2010

já měla 14,15,16 ... a naopak v Hel jsem podle folíků měla mít mín vajíček i podle dr., ale kupodivu některé to za ty dva dny po Pregnylu dohnaly...