CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
26. črc 2010

@veria všichni jsou v RF dobří! Já jsem si právě říkala, že bych pro tebe měla být odstrašujícím případem...ohledně třetího neuspěchu,ale nedala ses odradit. Změna Ti jen prospěje, co už ted taky dělat, než využívat podstatně levnější minimálku.
@monulkab jak se máš? Jak jsi daleko, v oplodnovací fázi?
@chrobacek Vymáčknu z Tebe jak se cítíš,jako těhotná na druhou? 😀

veria
26. črc 2010

Chanel, tak nechtěla jsem jak blázen chodit na každý pokus jinam (první byl v H.), a když se jim to minule "povedlo".....Na Obi taky dělají minimálky, ne?

chrobacek
26. črc 2010

@chanel 😀 😀 nevymáčkneš furt tu píšu, že nic necítím netěhotná 🙂)) žádný těhu na druhou 🙂 kdybych je neviděla na UTZ tak ani nevím, že tam jsou

chrobacek
26. črc 2010

@veria hele na obil bych teda na minimálku nešla v Repr. to dělají jak na běžícím páse na Obil to dělají vyjímečně

veria
26. črc 2010

Chrobi, jasně, já se objednám na konzultaci do RF....Sice nemám pojišťovnu, kterou oni tam berou, nemají sml. se všemi, ale to je asi jedno, když už si vše budu platit sama.....

chrobacek
26. črc 2010

😉 😉 😉 no s tím placením nevím...já si myslím, že oni část uhrávají jako že je to IUI a ne soft IVF, tak na to berou léky přes pojištovnu ale nevím určitě to je potřeba se zeptat

chanel
26. črc 2010

@veria dělají , já ji chtěla místo 3 ivf a nevyhověli mě,prý až po 3 nevydařených pokusech. Já tam moc nevěřím, té imunologii 😢
@chrobacek závidím Ti 😀 😀 😀 😀 😀 , Ty Xeno!!! 😝

chanel
26. črc 2010

@veria není problém, přece zmnit pojištovnu, to by jsi musela platit každou návštevu, to neblbni, at to hradí pojištovna, napiš jim tam mail, lékaři kterého si vybereš a vypiš mu tam všechno a je to! Ani v Heliosu nedělají minimálku,to jsem se taky ptala,jen klasické ivf. A tam taky dělají laparku, že by mohli být šikovní?????Kde bych se na to mohla zeptat???

chrobacek
26. črc 2010

@chanel 😀 😀 😀 počkej aby mi za chvíli nezklaplo 😉 🙂)))

chanel
26. črc 2010

@veria aha, já myslela, že ivf a operace byly jen na Obi, už si vzpomínám, že první bylo v H. Tak to chápu, taky nerada,měním a lítám jinde

chanel
26. črc 2010

@chrobacek myslím si, že už by ani nemělo, přece jen jsi v 9tt, jíš všechno jako dřív,žádný chutě? A Jak jsi zvládala ty horka na dovolené?

veria
26. črc 2010

Chanel, v H. mi dělali laparku, otevřeli zavřeli a nic neudělali, přitom tam mám taky plno srůstů...!!!

chrobacek
26. črc 2010

@chanel no opravdu nic ... spíš teda mám míň chut na sladké, ale jinak opravdu žádná změna jediné co je těhu změna je bolest břicha a zad to je fakt jediný co mi je ... horka na dovolené se daly právě supr byla jsem vyplesklá bud pod slunečníkem nebo v moři nebo v bazénu, nikde na výlety jsme právě kvůli vedru nejezdili abychom neriskovali takže všechno bylo naprosto v pořádku a no problem 🙂

monulkab
26. črc 2010

veria já chodím k dokymu Koudelkovi, je to hroznej fešák a sympaťák, ale na konzultace s ním je delší čekací doba - řekla bych 14 dní až měsíc. Pak když už procházíš nějakým procesem, tak se tam můžeš potkat i s jinýma doktorama, ale jestli jsem to pochopila dobře, tak pak vše ještě s Koudelkou konzultují. Nebo aspoň tak mi to připadlo, když jsem pak po jedné takové kontrole s Koudym ještě telefonicky mluvila. Já se potkala ještě s dokym Štelclem a doky Vitouškovou. Ta byla moc hodná a příjemná. dr. Štelcla si holky taky chválej, ale na mě je moc rychlej a tak trošku moc suveréní, ale víš jak to je, každýmu sedí někdo jinej.
chanel no jsem ve fázi čekání a stresování se z každýho píchnutí, mám zavedeno jedno embryo, tak mu držím pěsti, nic jiného mi nezbývá. 😅

monulkab
26. črc 2010

Jo a ještě k tomu placení, nevím jak to přesně je, ale paušál na mini IVF je 13.000 a předpokládám že tato cena v sobě zahrnuje konzultace i UTZ + léky na minimálku...ale s těmi léky si nejsem jistá, páč já měla svoje, takže to je možná bez léků....nás to celkově vyšlo na 17.000 Kč. Fostimon jsem měla svůj, měla jsem 4 folíky, 4 vajíčka, 3 se oplodnili, jedno bylo kvalitní, ostatní se opožďovali či co.

veria
26. črc 2010

Aha, tak Štelcl je moc rychlej.....Tak to mi moc nevyhovuje.....Achjo, tak já nevím, ke komu se tam přihlásit.....

veria
26. črc 2010

A v jakým smyslu vlastně rychlej, jakože nemá čas a rychle tě vypakuje?

monulkab
26. črc 2010

ještě je tam jeden doktor, myslím že se jmenuje Machač, s tím nemám zkušenost, ale vypadá sympaticky.
A s tím jestli je rychlej nebo není, možná mi to tak připadlo, protože ivf jsem podstupovala poprvé, myslím že počítal s tím že už všechno vím a tak to bral proto hopem, ale zkus se juknout na diskusi Reprofit. Holky ti tam určo poradí.

monulkab
26. črc 2010

Chanel a ty jsi na tom teď jak???

monulkab
26. črc 2010

veria - no na mě to spíš působilo tak že nejsem jeho pacientka, tak se se mnou moc nevybavoval, řekl mi datum punkce a zavolal sestřičku ať mi dá papíry. Když jsem se pak sestřičky ptala jak to bude probíhat tak na mě vyvalila oči a řekla mi že mě o tom měl informovat doktor, tak jsem jí řekla že byl hrozně rychlej, a ona na to že to on je, ale příště mu mám prý říct ať zbrzdí a ať mi to vysvětlí, protože ona není kompetentní mi sdělovat tyto informace, ale sedla si a začala mi povídat co a jak. Ale nechtěla bych na Štelcla v žádným případě vrhat špatný světlo, opravdu si ho holky chválí a já věřím že je taky odborník na svém místě, právě on mi pak dělal puncki a byl v pohodě, jen to na mě prostě bylo moc rychlý. Příště už ale budu vědět do čeho jdu, tak mě to nezaskočí. Jelikož jsem měla 4 folíky po 20 mm, tak jsem se bála že mi do středy popraskají, tak jsem pak ještě volala Koudymu jestli by mi tu punkci nemohli udělat radši v úterý, že se bojím že to popraská a celá stimulka bude zase k ničemu, ale ujistil mě že pregnyl tu ovulaci podrží, a taky se tak stalo. Jo a právě mi řekl že o mě ví, že mu dr. Štelcl o mém "případu" říkal.

veria
26. črc 2010

Aha, Monul, tak tys ho měla jen tak "bokem" na určení data punkce..... Tak to jo, tam není co řešit asi (ale chápu, šla jsi na to poprvé, tak jsi potřebovala vysvětlení).

monulkab
26. črc 2010

no vidíš, takže tak to bylo 😀 Zkus tam napsat maila a uvidíš co ti napíšou. Jinak já jsem u Metal Alinace asi od 17ti let, a ve finále je stejně jedno u jaké pojišťovny seš, stejně v lékárnách člověk vždycky doplácí. Akorát to vyřizování...Jinak věřím že v RF budeš spokojená.

veria
26. črc 2010

Dobrá, poslala jsem tam teď dotaz, jak je to s tou pojišťovnou.

monulkab
26. črc 2010

tak pak dej vědět, taky mě to zajímá.

veria
26. črc 2010

Jasně, dám. I když ty máš tu "správnou" pojišťovnu 😉 RF je snad jediný centrum, který tu mojí nebere.....

monulkab
26. črc 2010

to mám, ale manžel je u jiné, tak jsem se bála jak to bude se spermiogramem, ale sestřička mě ujistila že pokud jsem vedená v centru, tak spermiogram neplatíme, i když je manžel u jiné pojišťovny, což mi přišlo zajímavý - příjemě mě to překvapilo.

veria
26. črc 2010

Monul, tak to je dobré, že aspoň manžel to nebude muset měnit.....

veria
26. črc 2010

V Praze je zas určitě více potenciálních příjemkyň.....
No, aspoň se do Apoli nehrnou samé zlatokopky, ale jen čisté altruistické duše, které to dělají v podstatě z lásky k bližnímu 😉 .....to budou dobrý vajucha 🙂

veria
26. črc 2010

Ježiš sorry, to bylo to jiné diskuze 😀

chanel
26. črc 2010

@monulkab Ty jsi tak daleko, tak držím pěsti,at se zakousne a nepustí....!
@veria cože? V H. byli tak neschopní, to je právě to co mi říkal štelcl, otevřít a zavřít, to umí každý. Ale operovat málo kdo. No po těch zkušenostech co mám, s ním souhlasím, a jak jsou srůsty je to v háji...... ☹ mám je kolem levěho vaj. a někdy je to peklo,nemluvě o ms. 😢
@chrobacek jsi šikovná, všechno bude v pohodě, a taky Ti vyšla ta dvojčátka,co jsi chtěla 😀