CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
2. črc 2009

Já si taky myslím, že barvička v těhu neškodí, jen nemůsí chytnout podle představy a nebo vůbec a když si člověk představí, že dá za holičku min. 1000,- ☹ tak by to byla škoda.
Mir, připadá mi, že mám pleť pořád stejnou, i když mamina mi minule říkala, že jsem oházená a že se říkávalo, že když je horší pleť v těhu, rodí se chlapečci. 😉 😅 Teď se tak na sebe dívám a fak nic moc. ☹
Ale zase v Luččiném albíčku jsem si našla, že bych to měla být holčička. 🙂

pilotkaanetka
2. črc 2009

čančám postýlku 🙂 a teče ze mě jak z vola to je vedro jako prase 😠

simulin
2. črc 2009

Jejda anetko, tak kdo má pravdu 😀 😉

pilotkaanetka
2. črc 2009

jj horší plet holčička ale u mě to neplatí

miradka
2. črc 2009

hmmm no tak podľa toho čo píšete to mám naopak...vždy som mala problém s akné, ale pri tom prechode sa to zlepšilo a potom pri prvej ms zhoršilo, so stimulkou zlepšilo a teraz mám zase pupáky ☹ Aj pleť mám dosť mastnú...

miradka
2. črc 2009

Mne hovorila mamina, že keď čakala brata, že mala krásnu pleť a otec si to vychutnával 😀 Tak že by som čakala dve holky? 😀 Jejda, musím vymýšľať ešte jedno dievčenské meno 😵

simulin
2. črc 2009

Jé Miradko, ty už máš i jména vymyšlené? Tak na to já ještě vůbec nepomyslela. 😕

simulin
2. črc 2009

Holky, jak jste na tom se zádama, mě už asi týden neskutečně bolí, nevím jak si sednou, nevím jak lehnout, včera jsem se snažila trošku protáhnout a pocvičit, ale nevím co se může a co ne. ☹ Nemátě nějaké cviky na záda v těhu? 😒

ywushka
2. črc 2009

No to s tou pleti resim porad! jednou se zpravi,potom zase zhorsi a ted jsem jak pubos!!🙂 Sestrenka mela plet uplne krasnou a taky cekala holcicku!!! Ja mam zase ted zlepsene vlasky,uplne se mi uzdravily,i kvalita je jina!
ja jsem rano snidala presnidavku a rohlik,ale nejak mi to nejelo,ted jsem dostala hlad tak jsem snedla dva chleby s maslem a rajcatkem🙂!!!

pilotka: ty tu tasku dneska ani nepobalis!🙂 a kocarek budete kupovat az po porodu???

miradka
2. črc 2009

Sim, my už máme vymyslené mená asi 2 roky 😀 ale len na 1 chlapca a 1 dievča. Surfovala som na téme o dvojičkách a tam dievčatá popisujú tiež tieto bolesti. Ja som ešte v pohode...je fakt, že ty sa viac namáhaš, viac sedíš a tak...s dvojčatami je to o niečo horšie..

ywushka
2. črc 2009

ja jsem jen vycetla ze si nekolikrat za den v tehu mame lehnout podeprit si zada polstarkama a nohy vhodit na neco kde je bdes mit vys nez kycle

simulin
2. črc 2009

Ywushko, s těma nohama to dělám docela často, stává se mi občas, že mi trnou, tak proto. 😒 Ale je to asi fakt z práce, protože sedím, a i když se snažím procházet a protahovat, záda bolí a i ty nožky dávám občas přes sebe, což by se v těhu moc nemělo. ☹

simulin
2. črc 2009

Mir, tak to je fajn, no ale když to budou stejná pohlaví, tak musíte ještě nějaká vymyslet. 😉 No asi taky mrknu do kalendáře, stejně se v práci kolikrát nudím, tak aspoň budu mít nějakou zábavu, i když nějaké favority už mám. 🙂

rioko
2. črc 2009

já jsem měla v těhu pleť taky super 🙂 a barvit se můžete, ení pravda že barva chytne hůř, mám to vyzkoušené - sem si nechala barvit hlavu na svatbu a chytlá krásně 🙂
anetko teda to letí za chvilku máš princeznu doma - a co jméno?
jak jsme byli na Obi poděkovat a dát fotku tak jsme byli i na embryologii a ptali se Vojtíška jestli si přijde pro sestřičku a on vypadl jako by přikývl 😀
díval se někdo jestli je na nástěnce fotka Votjíška?

lucka.adis
2. črc 2009

Ahoj holky, tak jsme byli na nákupu a je tam fakt na padnutí.. dokonce se mi venku udělalo i blbě, takže dneska budu doma 😖

pilotkaanetka
2. črc 2009

ahoj rio jj utíká to dneska jsem připravila postýlku a balím si tašku do porodnice 🙂 už se na malou mooooc moooc těšíme jméno zatím nevíme ☹

irminka
2. črc 2009

ahojte děvčice,¨
já jsem si také včera barvila hlavu sama doma na tmavě hnědo, čekala jsem co z toho bude a vše dopadlo ok, sice zapráskaná celá koupelna, orotože už mám vlasy delší, takže , když jsem to rozčesávala, tak prskance byly všude, no nic, ještě, že si to musím uklízet sama 😉

s tím papáním to mám také tak. pokud každé 2 až 3 hodky nejím, je mně špatně, takže jím , dá se říct furt a neustále 🙂

snahapada
2. črc 2009

ahoj holky tak jen zbezne nemuzu se rozepsat pač mam v haji internet a jsem u sousedky tak dvojcata jsou jiste vykoply mne y heliosu zitra muj gyn. srdicka tukaji jedno 8¸PLUS 2 druhe 9plus 1gram zatim pa pozdeji se ozvu bude uz spraveny inter

sune
2. črc 2009

hezké odpoledne holky 🙂 to je zas pařák, úplně ze mně leje. Pěkně jsem se nadlábla . jéé, myslím Mirad. chtěla recept na tu omáčku,že? A GAbča psala, že recepty sem asi nepatří. Tak jen tak letem, světem. sýrová omáčka, co dům dal - mléko, tavenák, klidně niva, eidam atd. a do toho nasekat povařenou brokolici. Je toho na netu k té omáčce hodně. Taky jsem tam objevila květákové ragů, to je taky mňamka!
Gabčo,tak jak se držíš? Statečně s mimčem bojujete, to je supr. Drž se dál! Jsi v práci? Neměla bys radši v tomo horku zůstat doma?
Já mám vycházky 12-14,ale copak se v tomto dá někam jít? Taky už se mi díky hormonům dělají pěkné pig. skrvny 😒 a to se mažu jak divá.
Sim, bolí mě ty záda a děloha ještě trochu po opu. Ty by ses měla taky víc šetřit, ať dvojčátka nepřehřeješ 🙂 Vám se vlastně uchytilo i 8.buněč.,že?
Rio, já si vzpomněla na fotečku,až sem byla u auta. Ale dám si to do upomínky a až půjdu na krev, mrknu tam.
Včera jsme ještě píchali decapep., tak strašně doufám, že to byla moje poslední injekce a vyjde to 🙂 Holky, nevíte, co to je zkratka SLL? Není to náhodou ta umělá menop.? Mám to v lékařské zprávě psané jako doporučení po neúspěchu. ☹

chrobacek
2. črc 2009

sune fakt? já tam mám 2. ivf

co máš u transferu? 1-1 ?

sune
2. črc 2009

jo a holky, kdy jste tak začly cítit nějaké příznaky na ms, kolikátý den? Nebo jste pociťovaly něco jiného? Já musela vysadit dostinex,tak si říkám, že pokud se mi ted bude dělat "mléko" a pnout prsa, mám naději 🙂
chrob, jo, mám tam ještě i genetické vyšetření. a myslíš kvalita ?? to je 1/1 , to je co? a dál ještě i použité metody- PK a AH

chrobacek
2. črc 2009

jo tak to máme stejně na chlup 🙂 genetické vyš. máme za sebou ..... tak nevím co je SLL .....

miradka
2. črc 2009

Sune, díky za receptík, mrknem ešte na net. Vobec neviem čo je to za skratku... 😕

miradka
2. črc 2009

ale určite to nie je umelý prechod, tam sa píše GnRH analogy

miradka
2. črc 2009

Dievčatá, mažete si niečím prsia aby nepopraskali? Teraz o tom čítam inde a vobec ma to nenapadlo, pritom sa mi už trošku prsia zväčšili, aj keď sa furt vojdem do podprdy 😕

zabicka007
2. črc 2009

Nazdar zlatíčka,vůbec jsem teď na Vás neměla čas,ale hnedle si vás jdu dočíst,jen podám zprávu z dnešního ultrazvuku-folíků je 14, největší je asi 17 mm, ale to si nejsem jistá, jelikož u té 17 mm byla hvězdička tak nevím,jinak 2x 15 mm, 3x 14 mm a dál si nepamatuju 😅 Jo a CD tak bylo napsáno volná tekutina, co to znamená?

chrobacek
2. črc 2009

to tam má každý ale jde o to kolik já měla vždy 250ml což je OK asi když nic neříkali 🙂 takže jaký je dál postup??? přidali ti něco ? kdy pregnyl?

simulin
2. črc 2009

Sun, neboj docela se šetřím a v práci máme klimu, kterou si reguluju jak chci, tak že je to v poho. 😉
Ano jinak jsem měla osmibuněčné a vypadá, že se chytlo, teď už jen čekáme na to srdíčko. Zítra...... 😅

Miradko, prsa si mazu hned od začátku, protože mně strašně bolely, tak že radši jsem začala hned a i bříško mažu, protože se mi zdá, že se taky zvětšuje.

Holky tady se čerti žení, padají i kroupy!! 😨

simulin
2. črc 2009

Žabi, tak to máš moc krásné foliky a určitě v nich budou kvalitní vajíčka. Tak to už půjdeš brzy na OPU, ne?

simulin
2. črc 2009

Sun, jinak pocity na ms jsme měla poprvé asi ten 8-9 den. 😉