CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
17. čer 2009

čurat budu podle nálady 🙂)))

simulin
17. čer 2009

Tak hlavně, aby jsi tam vyčurala ty dvě// 😀

snahapada
17. čer 2009

chrobi taaaaaaaaaaky budes slunicko tehu neboj nez se nadejes fakt 🙂 🙂 🙂

chrobacek
17. čer 2009

holky myslím, že kdyby jste mohly tak mi tam ty dvě přičarujete, že jo ? 🙂))) díky jste hodné....

simulin
17. čer 2009

Sun - no nejhorší je to mezi 11-13, to jsem fakt to čelo málem hodila. Teď už se začínám probírat, vytrávím trošku oběd a dám slabé kafíčko, no a pak už to snad nějak do těch osmi doklepu a pak ještě zítra a víkend volný, se těším. 🙂 A pokud máš manžu doma, tak nevidím důvod, proč by ti to nepíchl, třeba ho to bude bavit. 😉

simulin
17. čer 2009

chrobi, to si piš. 😀 Ale čarovat nebudeme muset, ony tam budou i tak, uvidíš. 😉
Kdo ví co Miradka, jak dopadla v práci, snad se tam moc nestresuje. 😒

hanulamarkova
autor
17. čer 2009

ahoj holky to jste se rozkecali 😀
chrobi teda ty máš nervy takto by jsem to nedokázala hnedka testovat a pak čekat na výsledky třeba každý den...no ale hlavně aby tam byli ty //
jsem zvědavá co ywuška jak přijde co na kontrole a tak, simi ty taky hnedka hlas co na KO ty jdeš dneska ve tři co?

chrobacek
17. čer 2009

hanul já jsem brzo testovala i při klasickém snažení takže po ivf se jinak chovat nebudu ..... při snažení jsem taky díky testu čekala mrchu, ale vždycky jsem doufala, že nedojde....a že ty testy kecaly se mnou je to složitější 😉

simulin
17. čer 2009

ahoj hani, já dnes na KO nejdu, byla jsem tam včera 😅
ale nějak mi vypadlo, kdo tam má jít, jejda myslím že to tu psala Žabka, že už se těší. 😉

chrobacek
17. čer 2009

žabička jde dnes na konzultaci

gabina79
17. čer 2009

Tak jsem tady, měli jsem poradu, která se trochu protáhla, ale před tím jsem si stihla zajet do té lékárny, takže mám Echinaceu, šumivý Aspirin C a Tantum verde sprej plus paralen...tak uvidíme, jestli to bude mít nějaký účinek...jinak MS ještě není, což mě trochu drží v naději, nicméně pak stejně zavolám na OBi a uvidím, co mi řeknou...
Ivo, normálně jsou pokoje po více lidech bez sociálek (dvakrát jsem byla se třema dalšíma, jednou se šesti), to co psala nahoře Sune, to jsou nadstandardy, které si můžeš připlatit... 😉
Holky díky za podporu, nějak to holt dopadne, necháme se překvapit 😉

simulin
17. čer 2009

chrobi a kdo ti vlastně dávala embryjka do bříška?
gabi, tak to je fajn, že jsi vše sehnala, teď už jen aby to zabralo. Jo a taky pokud máš nedlík v krku, tak je dobré kloktat šalvěj, je protizánětlivá a mě vždycky zabere. Jen ti nemusí chutnat. ☹

gabina79
17. čer 2009

Já jsem zvyklá na bylinkové čaje, jediný, který mi kdy moc nejel je řebříček, ale i ten se dá...šalvěj mám doma v nálevových sáčcích, tak si uvařím čaj a budu ho po doušcích pít 😉
Chrobáček myslím psala, že to byl Crha 😉

snahapada
17. čer 2009

holky vy jste ale ukecane chci se zeptat je tu jeste nekdo z brna kromne mne

sune
17. čer 2009

Sim, jo,jo, pamatuji. Já totiž tam nemám co dělat, tak koukám, co ostatní a přemýšlím, proč to druhým asi nejde, že by to byly supr maminy, jak je to pro ně asi těžký atd. Tak to jsme přemýšlely obě 😉 Já věděla, že jsi přišla po mně na krev. Na sonu jsem šla hned na wc a pak si sedla a pak přemýšlela, kdo tam už seděl. Nakonec se nikdo nezvedal, tak jsem šla. Já chodím rychle 😉 Jo,jo, mám to tak už naplánované. Neodstranili mi žádné ložisko, prý to nešlo, že je to všude.A asi i ve střevech, proto mě zlobí zažívaní i. Ty to máš zas na moč. měchýři,tak si "užíváš" zas jinak. A nedělá ti to větší problémy ted v těhu?
Chrobi, teda ty jsi nedočkavá. Určitě tam ale budeš mít //, jak na to všechny intenzivně myslíme, zadaří se! A kdo ti teda píchal injekcel?
Gabčo, tak si dej hned dávku. Při akutních potížích se to jí snad kažnou hodinu. Uvidíš, budeš fit a bude dobře. Moc ti to přeju, ať jste klidní oba dva a můžete se na to vrhnout.Jinak já ale neměla nadst.Všechny byly plné a na nadst. jsi úpně sama,ne? Vím, že to říkali i manželovi, že za mnou nemůže, protože nemám nadst. a obě budem po operaci, tak tam nepouští ten den nikoho.
Žabka už je u Katky a domouvají se 😉

simulin
17. čer 2009

gabi aha, tak to jsem nějak nepostřehla. Jj, já mám taky ráda bylinky až teda na urologický čaj, ten už fakt nemůžu. Pila jsem ho skoro každý měsíc při ms, ještě když jsem nevěděla, že mé problémy jsou díky endošce a né zánětům močáku. 😠 No a tu šlvěj, té jsme se taky trochu přepila, ale kdyby ti nechutnala, tak na ten krk stačí udělat silnější nálev a jen kloktat, fakt to pomáhá. 😉

simulin
17. čer 2009

snaho - z Brna je myslím chorbáček a taky Lucka je myslím z Vyškova a Žabka ze Svitav, to taky není daleko ne? 🙂

sune
17. čer 2009

Gabčo, šalvěj si kup asi raději sypanou. Má to větší účinnost, je to lepší než nál. sáčky. Já ji mám zasetou na balkoně. Omlouvám se,jestli blbě kecám nebo moc radím, ale chtěla jsem dělat farmacii, tak se o to dost zajímám - někdy až moc 😉

simulin
17. čer 2009

Snaho - no s těma střevama to tu myslím popisovala i Miradka, musí to být taky hrozné. Holky, čím jsme si to zasloužily, že tak musíme trpět. Stejně by mě zajímalo, jak to bude až porodíme, to se jako budeme trápit zase a zase?! Ach jo. ☹

snahapada
17. čer 2009

ne ja sem byla jenom zvedava abych vam to tady nekazila a chrobacek je z ktere casti brna ja jsem z medlanek

sune
17. čer 2009

Snaho, já bydlím v Brně. I když pocházím z Čech. Jsem ta naplavenina, či jak se nám tu říká...

simulin
17. čer 2009

jj Snaha má pravdu, sypaná je lepčí 😉 taky ji máme na zahrádce a ještě mátu a meduňku, ale tu používáme spíš do mojita (nebo michita) 😀 No prostě babky bylinkářky hadra. 😀

snahapada
17. čer 2009

sim ja nemam problemy se strevama to ma asi sun

chrobacek
17. čer 2009

sim Crha hodnej 🙂))

sune ... manžel píchal vůbec jsem mu nedala na výběr 🙂))))

snaha já jsem z Kr.Pole původně ale ted bydlíme v Černých Polích

simulin
17. čer 2009

jejda 😀 snaho promiň, už se mi to plete, jste obě na s.

gabina79
17. čer 2009

Chrobáček myslím bydlí nedaleko Obi..nebo tam má jen práci 😕 teď nevím
Sune, mně je jasné, že sypaný je lepší, jenže to bys neměla mít ani kovový cezánek...a mně se s tím pak nechce dělat 😒 ..takhle je to pohodlnější...a navíc do města z práce nepůjdu, protože povalím hned domů do postýlky....

chrobacek
17. čer 2009

Holky vím, že mě ted nadáte, ale prolezla jsem téma obilnák starší příspěvky a nikomu kdo neměl morule to nevyšlo 😠 😠 😠 😠 😔 😔 😔 😔 tak já asi budu muset koníka odstavit a nečučet .....

snahapada
17. čer 2009

no ja taky byla puvodne z kr. pole a SUN ty jsi z ktere casti brna

simulin
17. čer 2009

sakra zase jsem udělala chybu, mělo tam byt mochita, no ale vy jste to určitě pochopily
chrobi tak to je fajn, že manža pichal, hlavně aby mu to vydrželo. 😉

chrobacek
17. čer 2009

gabi jo práci mám kousíček a bydlíme taky kousek 🙂))