CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

hanulamarkova
autor
20. črc 2009

mayllou já jsem asi moc nepřibrala, ono je to taky hnedka na začátku jen vidím, že se mi zvětšil a jako kdyby naplnil podbříšek...to jak se to tam zvětšuje ale jinak v pohodě...jen jsem unavená hnedka.

ywushka
20. črc 2009

snaha: ja bych se nenechala vyhodit,ja bych vyhodila jeho! ja bych to nevydrzela vedle takoveho chlapa to musi byt s prominutim poradnys vul! Ale nezapomen,ze mas rodinu a ta te v tom nenecha samotnou!!! I s vdojcatkama si poradis sama toho se neboj a nejaky chlap se urcite najde!!!

my jsme zase jezdili po vsech moznych elektrech a porovnavali jsme ceny plazmovek a prace! Tak plazmovku mame vybranou,ale zase dve najednou a ted babo rad kterou si z toho mame koupit! Pracku jsme si koupili! meli jsme zalusk na whirpoolku v akci,ale byla nam vymluvena a doporucena fagorka,tak jsem si ji privezla domu🙂!!

Jinak vitam nove prichozi a neboj se IVFka ja ho mam 3x za sebou a ziju🙂

pilotko: jaj mala se pekne drzi🙂,tak at to jeste chvilicku zvladne!🙂 Uz se tesim na prvni fotecky az si ji vyfotis!!!

chrobacek
20. črc 2009

jsem pěkně naplaná na výsledky holek !!!

irminka
20. črc 2009

holky nemám slov na toho slavného přítele od snahy..... do držky by měl dostat, zmetek jeden.. co by za to druzí dali.....V krizové situaci poznáš přítele......To je hnus..

lucka.adis
20. črc 2009

Ahoj kočky, pěkný den a holkám držím palečky na pozitivní výsledky 😵 😵

mayllou
20. črc 2009

hanuli....a ty jsi na začátku se stimulací??? dívala jsem se do tvého alba, to si toho tolik pícháš??? boooože můůůůj, to budu fakt moje smrt , já jsem takovej brouk stašpytlík ☹ ale je to asi o zvyku, že??? po jedné injekci si člověk zvykne a pak už to asi jde jak po másle

ywushka....děkuji za přívátání a klaním se před statečností....musí to být dost velkej nápor na psychiku člověka...ale ještě,že existuje tato báječná diskuze, kde se člověk aspon na chvíli může vyzpovídat a nabrat nové síly a zkušenosti od ostatních.....nějak jsem zde nepostřehla, jestli ti to vyšlo po tom třetím IVf nebo stále čekáš než se zadaří ???? Stejně vás tady opravdu všechny moc obdivuju a věřím tomu,že jednoho krásného dne nám to všem vyjde 😉

a kdo vůbec založit tuto diskuzi?????? a jak na to je???? dopadlo to všechno pro tu dotyčnou s úspěchnem ???

rioko
20. črc 2009

diskuzi jsem založila já a jak to dopadlo - koukni do mého alba 😵
přidala jsem nové fotky holky

chrobacek
20. črc 2009

mayllou neboj úspěchů je tu dost 🙂 každá holka má své přezdívky vidět jestli je těhule atd.... mrkni na to je tu těhulí hodně 🙂

mayllou
20. črc 2009

ywushka..................joooooooooooo pardoooooon, už to vidím 😀 16 tt ...tak mooc gratuluji, taky po 3IVF už sis to sakra taky zasloužila, no nééé 😀

mayllou
20. črc 2009

rioko......tak ten je opravdu kouzelenej, jak se krásně směje...tak dodatečně mooc gratuluju, chce se mě plakat dojetím, když vidím, že to dobře nakonec dopadne, po těch všech útrapách...a můžu se zeptat, tobě to vyšlo hned na poprvé???

rioko
20. črc 2009

mayllou tohle je pokračování diskuze, založená byla už víc jak před rokem, tehdy jsem zkoušela inseminace a taky jsem byla smutná, že to nevychází. Nakonec mi vyšlo první IVF a z něho se narodil Vojtíšek 😵
a děkuji za pochvalu. Já věřím, že se dočkají všechny tady, i Ty 😉

lucka.adis
20. črc 2009

mayllou, taky tě tu vítám 😉

hanulamarkova
autor
20. črc 2009

ano rioko je jedna z těch kterým se to povedlo u 1IVF ale ani my ostatní neustále věříme a doufáme...jo letos má OBI celkem dobré výsledky 😀 ywuška, snaha, miradka, irminka, lucka - i když ona je na dlouhé povídání a ještě někdo? 🙂 no přece my hanula, chrobi, mayllou, atd 😀

lucka.adis
20. črc 2009

Hani, tak já jsem na dlouhé povídání, jo 😀 😀 😀

hanulamarkova
autor
20. črc 2009

jasné 😀 jsi výnimka, na kterou se chodí dívat celý OBI 😀

lucka.adis
20. črc 2009

to bývalo, když jsem tam ležela... hihi, teď už ne e 😀 😀 jinak pěkná zásoba na IVF 😉 držím palečky, aby ti to vyšlo.

Samozřejmě i ostatním!!!!!

hanulamarkova
autor
20. črc 2009

lucka totiž otěhotněla v rámci stimulky a mimi přežilo odběr vajíček a i 2x hyperstimulák no tak není to zázrak? 🙂 😀 😀 😀

lucka.adis
20. črc 2009

Hani, se tady budu červenat... 😀 😀 😀 😀 třeba se to některé z vás taky tak povede..

hanulamarkova
autor
20. črc 2009

děkuji snad se dolíhnou vajucha moje 😀 no uvidím co mi řeknou zítra na UTZ. Základ je celkem kvalitní, jen aby byli pořád a vylíhli se morulky nebo blasty 🙂

lucka.adis
20. črc 2009

uvidíš, že budete mít krásné vajíčka a potom i morulky 😉

mayllou
20. črc 2009

lucka.adis ....děkuji za přívítanou, budete mě zde mít pečenou vařenou 😀

mayllou
20. črc 2009

lucka.adis ..vidím, že tobě se to teda pěkně vyvedlo 😀 ...taktéž mooc gratuluji !!!!!!!!!!

mayllou
20. črc 2009

se nestačím dívat, kolik vás tady teda fakt je a doooooost už jich je těhotných...no není to nádhera

chrobacek
20. črc 2009

mayllou jojo s námi na to nebudeš sama 🙂))))

mayllou
20. črc 2009

chrobacek...no v to doufám a běda jestli mě v tom někdy necháte samotnou 😀 😀

chrobacek
20. črc 2009

nenecháme neboj 🙂 holky tady pro mě byly spása při prvním ivf 🙂 protože jsem se všeho bála, ale ve finále je to pohoda když víš co tě čeká

hanulamarkova
autor
20. črc 2009

my sme tu skoro taky pořád ono je super se podělit s někým, kdo je o krok vepředu co tě čeká a tak a když to nevyjde tak tu brečíme všechny 😉

hanulamarkova
autor
20. črc 2009

je jsem zvědavá co Gabka jak to s ní vypadá dlouho se neukázala

mayllou
20. črc 2009

s dovolením jsem se dívala na fotky lucka.adis ....holky to je opravdu tak velké břicho při stimulací hormonama 😕 😕 😕 😕 tomu se mě nechce věřit a už se ted toho bojím......uááááááááááá pomooooct, to má opravdu fakt takto každá????????????????? Já se z toho fakt picnu, tak už jsem se skoro přestála bát a ted už v tom zase lítám .....prosím řekněte mě, že to tak není 🙂

chrobacek
20. črc 2009

mayllou ale já jsem při stimulaci neměla nic ! takže Lucka je spíš vyjímka neboj není to pravidlo ....