CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

cincolina
3. zář 2009

Já jsem tam na to vysvětlování měla parádní sestru - asi tu stejnou co ty Chrobi, protože právě říkala, že se to nevyleží, že vypadnout nemůžou a u toho ETu pořád halekala na embrya "ať už si nahodí ty batůžky a nachystají se na cestu" a tak 😀

cincolina
3. zář 2009

A zítra už je můj 10 den po ET, takže ráno testuju... bojím se dvou čárek i jedné 😎

chrobacek
3. zář 2009

cin jo tak to byla ta stejná 🙂)) a ještě zakazovala testovat 🙂))) jééé zítraááááá supr moc na tebe budu myslet budou tam budou já tomu věřím 🙂))))

chrobacek
3. zář 2009

já se bojím je / na dvě čekám už 14 měsíců 🙂))

chrobacek
3. zář 2009

já budu testovat 9den po ET 😉

lucka.adis
3. zář 2009

Chrobi, uvidíš, že tam ty // budou 😵

Jinak já dostala odkaz na nějakou stránku od nějaké holčiny, tak jsem n ani ze zvědavosti mrkla a brečím jako želva.. je tam tolik miminek-dětí, které už nespatří sluníčko. Jsem vůl, že jsem tak koukla, ale nevěděla jsem, že to tam bude 😔 😔

chrobacek
3. zář 2009

ježiš těhule nekoukejte se na takové věci !!!!

lucka.adis
3. zář 2009

docela mě to položilo, když to tam tak člověk četl... jsem fakt vůl a jestli vám někdo pošle odkaz na nějaký " anjeliky " tak tam ani nechoďte 😔

chrobacek
3. zář 2009

lucko tak mi to ted došlo do IP taky ten odkaz

irminka
3. zář 2009

tak to ani nečti...ale vím, že zvědavost je silnější.... 😉

miradka
3. zář 2009

Chrobi, pamätám sa na to, ale ja som necítila že by niečo vytieklo, ale dostala som kŕč do brucha, presne v strede ako je deloha. Petro som bola na betón presvedčená, že to nemožu byť dvojičky. Bol to omyl, človek sa fakt nemože riadiť tým čo cíti, je to zrádne....
Luci, jejda, na také veci sa nedívaj, miminko cíti aj tvoj žiaľ...

miradka
3. zář 2009

Irmi, presne. Zvedavosť je hrozná vlastnosť, ťažko sa s ňou bojuje 😅

chrobacek
3. zář 2009

irmi nečtu .... mám svejch nervů dost....

mir ajo ....

miradka
3. zář 2009

Holky, nemáte v zálohe nejaký cvik na chrbát? Šialene ma bolí, už neviem ako si mám sadnúť ☹

sajmona
3. zář 2009

myslíte asi tu malou Milenku,já to taky četla,je to strašně smutný.život je někdy staršně krutej,já sama zažila taky něco strašnýho s mou dcerou,ale naštěstí to nedopadlo takhle ....pak se začne člověk i modlit i když to nikdy přetím nedělal....
Ale vy holky myslete na samý krásný věci🙂...honem honem ůsměv do toho🙂

lucka.adis
3. zář 2009

Holky, musel mě utišt i manžel... fakt mě to dostalo a už na to rozhodně koukat nebudu. Ani jsem nevěděla o co jde, když mi do IP napsala: podpoř nás 😖
Ale je teda fakt, že těhulku to rozhodí ani chuděra neví jak... natož nějakou mamču.

Za chvilku jdu pro Áďu, tak doufám, že přijdu na jiné myšlenky.. pořád se mi chce bulet 😅

chrobacek
3. zář 2009

lucko tak ji to napiš zpět at si uvědomí, že ne každý to chce vidět

lucka.adis
3. zář 2009

Miradko, já bych ti hrozně ráda pomohla, ale zatím se zádama problém nemám.. tak snad ti poradí některá jiná, co s tím má nějaké ty zkušenosti 😉

lucka.adis
3. zář 2009

chrobi, já na ni z vysoka ... (víš co) nechci, aby mě potom otravovala. Fakt o to nestojím.

chrobacek
3. zář 2009

ok

sajmona
3. zář 2009

holky já už se nemůžu dočkat zítřka až budu volat na tu embriologii...zároven se strašně bojim... 😕

chrobacek
3. zář 2009

saj neboj určitě budou obě OK a budou mít 4 bunky 🙂)

lucka.adis
3. zář 2009

Saj, uvidíš, že to bude všechno v naprostém pořádku. Miminka se ti už určitě krásně dělí na móóóóc buňek a za pár dní půjdou k tobě do bříška 😉

sajmona
3. zář 2009

počkej kolik by měli mít aby to vypadalo dobře 4????Zkuusím najít ten odkaz jak jsi posílala minule.Ten den opu se myslím nepočítá že,??

chrobacek
3. zář 2009

sajmon... 2-4b .... další den 6-8... další den morule 🙂)

sajmona
3. zář 2009

takže et v neděli🙂 🙂

ywushka
3. zář 2009

ahojky holky,jsem uplne vyzdimana! my jsme teprve ted prijeli z Brna prosli jsme vsechno od sconta,kiki,aska,olympie (mimochodem v HMku maji krasne rifle tehu za 1200Kc-teda stoji 1450Kc,ale maji ted nejakou akci slevy 250Kc na rifle). 3x po sobe jsme byli vlezeni v Kike a tam jsme nakonec i koupili svetlo do kuchyne a 2 do koupelen🙂,Teovi jsem koupila v Pompu puncosky,ponozky a cepku-maji tam krasne oblecky,u mc donalda jsme obedvali. Jejda je me fakt hrozne,jdu se na chvili vyvalit do postele nebo asi pojdu

lucka.adis
3. zář 2009

Saj, to si piš, že ET bude v Neděli 😉 😉

chrobacek
3. zář 2009

😉 jo

ywush... dobrej tip na rifle ale já to budu vědět až příští týden jestli je budu potřebovat 🙂) do kdy je akce ??? 😀 😀

sajmona
3. zář 2009

ale bojim...přece jen 2 vaj nejsou třeba 5 a není z čeho vybírat ☹