CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
9. zář 2009

ty jo koukám, že jste byli v Jemenu supr 🙂

cincolina
9. zář 2009

Mně se s tou citlivostí 10 ukázala čárka míň výrazná než na mama... ale to taky může být výjimka 😎

cincolina
9. zář 2009

Jó, Jemen, to byla paráda. Teda hlavně ostrov Sokotra, co k němu patří, fakt ráj na zemi 🙂

chrobacek
9. zář 2009

cin no možný to je proč by ne ... takže ten co vybledl by ten středeční ? .... nebo jsi testovala oběma? já zítra možná testnu oběma když už tak už 🙂)) ale mama test je už nachystanej 🙂)) protože jsem si říkala, že ty dvě se na něm musí ukázat Irminka mi to slíbila 🙂)

a byli jste tam sami na vlastní pěst? my o tom uvazovali nakonec nám nevyšla žádná exotická dovča... tak chceme přiští rok .. v tom březnu ...

cincolina
9. zář 2009

Byli jsme tam s kamarádama, na vlastní pěst, s kolama. Ale kvůli bezpečnostní situaci je lepší některý věci absolvovat s místníma "cestovkama", na Sokotře je klidno, ale tam to zase bez auta nejde, tj. taky je nutná místní cestovka.
Příští rok v březnu nebudeš moct lítat 😉 , to budem spolu chodit na zdravotní procházky po Lužánkách 😎

chrobacek
9. zář 2009

cin a proč jsi mě nevzala sebou??? no holka nevím nevím.... zítřejší mamatest rozhodne jestli s tebou budu chodit do lužánek 🙂) hele kde bydlíš? já u lužánek 🙂))

cincolina
9. zář 2009

Jestli bude příští rok expedice, tak tě berem 🙂.
Bydlím u Mendláku, u řeky, v Lužánkách jsem nebyla snad 100 let, tak už se na to těším. Aspoň se tam s tebou neztratím 🙂

chrobacek
9. zář 2009

povalíš s dvojčatama??? 😀 😀 jo tak to máme od sebe kousek dál, ale to neva ...

snahapada
9. zář 2009

chrobi ja bydlela na hrncirske u a ty na ktere ulici znam to tam jak stary boty

chrobacek
9. zář 2009

já jsem to myslela jako obecně u lužánek čili sebehnu z kopce a jsem u lužánek resp. z práce přes ně chodim domu protože jdu do černých poli na začátek u lužánek 🙂) tak jsem to vysvětlila 🙂))

ywushka
9. zář 2009

snaha: jo pohlavi uz slo videt krasne,jinak kontroluji vsechno mozne-lubku,mozek,organy,srdicko atd...!!! Je to moc pekne tento UZV,my jsme z toho teda byli nadseni🙂

Ja jsem ted dokoncila obe dve nove ozdubky,mezi tim jsem uvarila a ted cekam na manzela,rikal ze by chtel jet za segrou do senice,jeste ze uz jsem nachystana abych mohla odjet🙂

chrobacek
9. zář 2009

ukaž rychle 🙂

ywushka
9. zář 2009

Chro: je to tam,honem nez mi to zase smaznou!! dala jsem tam i ten venecek co bude drzet tu girlandu

miradka
9. zář 2009

Ywush, si šikulka. 😉
Tá pani z aukra sa mi ešte neozvala ☹

ywushka
9. zář 2009

miradka: jeee dekuju🙂

ywushka
9. zář 2009

miradka: neboooj ona se ozve!!! To je normalni ze se ozve trebas az vecer nebo spis v noci,nekteri prodejci to tak delaji

miradka
9. zář 2009

Snáď sa ozve, predvčerom sme si písali cez deň...preto sa čudujem, že ešte neodpísala, ale asi nie je doma.. 😕

simulin
9. zář 2009

Tak hlásím příjezd domů, jdu se vybalit a naházet věci do pračky a uklízet. 😒
A kdepak máme chanelku po Etíku s mimískama..? 😵

miradka
9. zář 2009

Sim, vitaj doma 😀 Už som sa ťa raz pýtala, ale buď som prehliadla odpoveď alebo ty otázku 😀 Chcela som sa opýtať, či už cítiš pohyby miminiek. Ja si občas myslím že hej, aj moj mužík a potom zase nič necítim, alebo sú to len pohyby čriev..neviem...

ywushka
9. zář 2009

miradka: miminko(a) se ti nebudou hybat porad,nejlip je budes cirtit k veceru v naprostem klidu,kdyz jsem zacala mit tyto prvni pohyby tak jsem na ne musela vylozene cekavt s natazenyma nohama v posteli a naproste tichosti,ted uz se to mrvi vselijak se mu zachce,ale je pravda,ze nejcasteji je o k veceru a vecer

miradka
9. zář 2009

Ywush, tiež tak každý večer čakáme, hlavne moj chlap predvčerom. Mal veľkú trpezlivosť, ale včera to už radšej moc neskúšal. Tak mu napíšem čo si mi napísala, aspoň ho v tej práci trochu poteším 🙂

simulin
9. zář 2009

Mir, doslova pohyby asi necítím, ale jak řílká Ywushka, vždycky večer když si lehnu a jsem v naprostém klidu, tak v bříšku cítím takové vlnění, jako by mi tam jezdil had 😀 😅 Ale jeslti je to ono, tak to fak nevím. 😝

simulin
9. zář 2009

No už jsem dětičky neviděla snad měsíc, je to hrozné to čekání na další utz-no už aby bylo pondělí. Sand je uvidím. Nejlepší by bylo, kdyby už člověk opravdu ty pohyby cítil, protože tak by aspon věděl, že se mimísci mají k světu. Tak snad ještě dva týdny a dočkáme se Mir. 😉

chanel
9. zář 2009

Holky, tak je mám v bříšku, jedna morulka a jedno deseti buněčné, to je určitě kluk, je pomalej. Irmi: s dětičkama je to od určitého věku kříž 😠 , to se poddá! Chrobi: ptala jsem se jak dlouho jsou určitě morulky naživu a sestřička říkala, že 100% tři dny.....takže v té době je to bud a nebo! Moc Ti držím pěsti,aby krev byla pozitivní! Cin: co ty? Jak vypadá hcg? Věřím, že rychle roste!!!!!!!!!!!!!! ostatní všechny zdravím!!!!

ywushka
9. zář 2009

chanel: parada morulka je super, a ten desetibunecny chlapecek to taky urcite dozene🙂!!! Drzime palecky!!

My uz vyrazime do senice,tak pa pak se tu ukazu

cincolina
9. zář 2009

Chanelko, to jsou dobré zprávy, no a ten kluk 😉 ten určitě sestřičku rychle dožene.
hCG dnes 440, předpisově to roste, ale moruše tedy zůstala jenom jedna, zato určo šikovná 🙂 . Na další krev jdu v pondělí.

miradka
9. zář 2009

Chanel, to je super, hlavne aby aspoň jedno mimčo bolo...s tými dvoma je to vždy dosť rizikové...
Cin, hcg krásne rastie, gratulujem 😉

miradka
9. zář 2009

Chanel, aj tebe samozrejme gratulujem k úspešnému ET 😉

chanel
9. zář 2009

děkuji holky, já myslím, že kdyby se zadařilo, tak by stejně bylo jen jedno 😀 ,já na něho čekám a těším se!

chrobacek
9. zář 2009

yw krásáááá jsi šikovná 🙂))
chanelkó supr budu držet palce na ty // 😉.......... jj jasně bud se zavrtaj nebo ne ....
cin tak to je supr mimi se snaží 🙂))