CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
11. zář 2009

ale já to fakt poznám na tu mrchu,je to stejný jak každý měsíc zhruba týden před mrchou:( a ty moje nálady.... já už jsem včera aji umývala podlahy a uklízela,měla jsem z toho depku tak jsem to musela nějak rozehnat:( ani jsem to nikomu neřekla aby mě doma nenadávali...ale byla jsem opatná

simulin
11. zář 2009

Dobré ránko, 😉
tak co nového? Chrobi, dneska neproběhl test, ale sex..., no máš recht, když už nic, tak si to aspoň člověk zpříjemní. 😉 Ale já bych ještě flintu do žita neházela, aspoň těch 5% 😉

Saj, to ještě nemůže být mrcha a spousta holek, má stejné příznaky na těhu a na ms, tak se tím neznepokojuj a buď v klídečku.

Mir, asi se taky teď s doktůrkem domluvím, jeslti by mi něco nenapsal na to trnutí. Vypozorovala jsem, že jak si lehnu, tak mě to sem tam uplně ztvrdne, tak radši pro jistotu, nebo se ho aspoň zeptám, jeslti je to normální. Nerada bych něco zanedbala.

simulin
11. zář 2009

Ahoj Žabi ahoj Hanul, vy na nás v poslední době nějak zapomínáte, neeee v poho, jak se jinak máte kočky?
Jsem zvědavá, co dneska Lucka, snad budou na ni milejší a hlavně sdílnější.

hanulamarkova
autor
11. zář 2009

já opravdu moooc nerada, ale toho času moc není práce nad hlavu a ani doma není kdy na vás kounout...děláme domácí úkoly s malou no a večer jsem vyfluslá...ale polepším se 😀 určitě jo
🙂 😉

monulkab
11. zář 2009

chrobi, á já se tak těšila na to co napíšeš ohledně testování.... 😉

miradka
11. zář 2009

Tak už som sa vrátila od doktora, ešte šťastie že som nešla včera do karvinej, cítila by som sa ako totálny idiot. Takže všetko je ok, čípek je tvrdý tak ako má byť a tie pocity na tvrdnutie budem cítiť trochu intenzívnejšie, lebo som moc hubená. Aj tak som vyfasovala magnosolv a je fakt na predpis. Neplatila som nič, len 30 Kč za recept. Mám ho brať 2x denne - ráno a večer a keby som mala průjem, tak len raz za deň. Tak som si povedala, že už nebudem vyšilovať a najbližšie budem volať alebo chodiť mimo objednania len keď budem mať bolesti alebo krvácanie.
Sim, kedy máš ísť na kontrolu? Keď tak si tam najprv zavolaj a uvidíš čo ti povie sestra, ale asi ťa zavolá na kontrolu. Doležitý je ten čípek, aby bol tvrdý... 😉

simulin
11. zář 2009

Mir, právě že jdu na kontrolu v pondělí a to asi po měsíci, už se nemůžu dočkat, snad bude vše v pořádku, hlavně ten čípek. Jak už jsem psala, vždycky mě zatím doktor kontroloval vaginálním utz, tak že ani nevím, jeslti má utz přes bříško. ☹ Ráda bych viděla svoje bobíky,....no uvidíme. 😕

chrobacek
11. zář 2009

mon no negatesty už jsou trapný 🙂))

miradka
11. zář 2009

Sim, aj ja som myslela, že nemá normálny, ale je to súčasťou toho monštra čo má vedľa kresla. Len vymení držadlo alebo ako sa tomu hovorí...Mňa vyšetril minule aj vag. aj na brušku a dnes to isté. Určite ich uvidíš a aj fotečku ti urobí 🙂 Vydrž do pondelka, určite budeš aj ty v poriadku 😉
Chrobi, je mi ľúto že sú furt negatívne, chjo to je na pytel...ale aspoň že ste si užili ráno 🙂 Ja som mojmu povedala, že si asi užijeme až keď sa deti narodia a budem fit. Vobec na to nemám náladu a nie je mi to ani príjemné. Určite sa prekonám pár krát, ale asi tak raz za 2 týždne a neskor ani to... 😖

cincolina
11. zář 2009

Chrobi, ach jo. Ale v pondělí to teprv bude najistotu.
Hanuli: jdu v pondělí na krev a asi podle toho se teprve bude domlouvat UTZ. Jsem jenom trochu nervní z toho, že nemám žádné příznaky, kamarádka je teďka podle UTZ v pátém týdnu a už 14 dní je blbě.

chrobacek
11. zář 2009

cin někdo nemá těhu příznaky nikdy tím se neřiď a nebo jsi odolnější 🙂)) žádná třasořinka tak je ti OK 🙂

chrobacek
11. zář 2009

já myslela, že už v po tě vezmou na UTZ 😒

cincolina
11. zář 2009

zatím krev, Čadová říkala, že až budou hodnoty přes 2000 tak to teprve má cenu. nevíte jakým tempem to hCG roste?

chrobacek
11. zář 2009

ahá tak takhle to je.....no co 48h se to zdvojnásobuje, ale jestli to potom rostě nějak jinak to nevím a v pondělí si myslím, že 2000 už mít budeš dnes jsi teda nebyla?

cincolina
11. zář 2009

Nene, chtěli mně až v pondělí.

chrobacek
11. zář 2009

st 440 pá 880 ne 1760 .... no v pondělí to teda asi na utz nebude....

cincolina
11. zář 2009

no jo, asi ne, tak asi ten další pátek nebo pondělí, to by teoreticky už mohlo být i srdíčko.

lucka.adis
11. zář 2009

Ahoj holky 😔

takže v Pondělí v 8:30hod.jdu na odběr plodové vody do Bohunic..po dlouhé debatě s moc příjemnou paní doktorkou, jsem se s manželem pro to rozhodla. Ve výsledkách mi vyšla hodnota hcg o 2x větší než by měla být a jestli bude mimčo v pořádku nebo ne se zjistí opravdu jenom tím odebráním té plodovky. Zatím nám podle výsledků v uvozovkách hrozí ten Downův syndrom a ještě něco, takže budu doufat, že to výsledky všechno vyvrátí a mimi bude zdravé.
Kompletní výsledky se dozvíme až za 15dní, ale manža zaplatil nehoráznou sumu za to, aby jsme to jakoby nejdůležitější věděli už buď hned v Úterý a nebo ve Středu..aby jsme věděli na čem jsme a já nebyla ještě víc ve stresu. Asi 4x za tu dobu jsem se tam rozbulela jako malá holka a potom i nacestě domů v autě.. je to šílený, když nevíte na čem jste a máte o to malé strach 😔

Jediné za čím si stojím a budu stát je to, že bych to nedala pryč, i kdyby to bylo opravdu postižené. Na to totiž nemám. 😔 Tak aspoň víte jak jsem (jsme) dneska pořídili.

Lucka

cincolina
11. zář 2009

Luci, snad to bude dobré. Hlavně budeš mít jistotu na čem jste. Už jsem četla o moc případech, kdy odběr plodovky podezření vyvrátil. A někdy dokonce i když z plodovky třeba downův syndrom potvrdí, tak pak se mimčo narodí úplně zdravé...

miradka
11. zář 2009

Luci, to ma hrozne moc mrzí, úple s tebou súcitím a hľadám kapesník 😢 Ako fajn, že ste narazili na dobrú doktorku a máš skvelého muža. Tých 15 dní je fakt hrozná doba... ☹ Ale, ja si fakt myslím, že to bude planý poplach. Moc na teba myslím...

sajmona
11. zář 2009

Lucinko,držím pěstičky at vše dobře dopadne,uvidíš,že to byl jen planý poplach,je dobře že jsi se v to po rozhodla,alespon budeš mít jistotu.Drž se kočeno

chrobacek
11. zář 2009

Lucko toto je přesně to co jsem ti říkala máš nervy dáte za to 4 litry nebo kolik se tam platí za to že to víte hned a vyjde to v pořádku .... moje 2 kamošky to měly stejně u druhého ditěte !!!!!! takže nebreč !!!

miradka
11. zář 2009

Luci, ani ja by som si nenechala vziať mimčo, aj keby bolo postihnuté milovala by som ho rovnako ako zdravé

sajmona
11. zář 2009

Cin na těhu příznaky je brzo to až tak min od toho 5 týdne.a jak jinak se cítíš??

cincolina
11. zář 2009

Saj, no právě, že nic... je mi úplně dobře, tak se vždycky jenom na záchodě děsím, aby tam nebyla krev..
Co ty? Co bříško, lepší?

sajmona
11. zář 2009

no bolí jak na mrchu...co ti mám vykládat a do toho už mě bolí v kříži...:((((((

sajmona
11. zář 2009

ale OHSS to není na 100% kéž by byl byla by naděje

cincolina
11. zář 2009

naděje je, koukni na mně ;)

sajmona
11. zář 2009

no jo ale ty jsi neměla příznaky na mrchu....ale pravda každý to může mít jinak ale už začínámmít splíny přesně jak před mrchou podrážděná nálada,depka,všechno mě rozbrečí,já jsem včera brečela ajio u toho seriálu Ulice🙂

chrobacek
11. zář 2009

saj mě taky bolí záda..... a taky furt bulím.... neboj se ...