CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

cincolina
5. říj 2009

Mir, všechny moje kamarádky teď používají ty plenky co o nich píše Irminka, je to skoro jako ty jednorázovky, máš vnější kalhotky a vevnitř něco jako látkovou vložku. Dělají se z bambusu, z bavlny, z vlny... Údajně jsou pro mimčo příjemnější než ty jednorázovky, ale to asi záleží na každém mimču.
Ty moje kamarádky to používají z důvodů "ekologie", ale to je taky samozřejmě na úvahu. Jednorázovku vyhodíš a pokud jde na skládku, tak trvá roky než se rozloží. Na tyhle látkovky ale zase spotřebováváš vodu na praní... To je asi o názoru.
Kéž bych taky měla tyhle starosti 🙂.
Zjišťuju, že doma ty dny utíkají hrozně rychle, musím tu aspoň trochu poklidit než přijde muž z práce. Pěkné odpoledne holky.

simulin
5. říj 2009

Ahojky kočenky, 😉
po dlouhé době jsem zase mezi vama, od prodlouženého víkendu vás nějak nestíhám, byli jsme na návštěvě ve Frýdku u babičky a taťky a od té doby jsem tu nebyla, tak že ani nevím co nového, jeslti je tu nějaká nová těhulka 🙂 a tak....Jinak doufám, že jste všechny v pořádku. Já se budu snažit vás co nejdřív dočíst a opět se zapojit do debatky. 😝

miradka
5. říj 2009

Simulin, ani neuveríš, ale fakt som na teba skoro každý deň myslela a aj dnes a hovorila som si, či sa nestalo niečo katastrofálneho. Som moc rada, že si sa ozvala a že si, ste v poriadku 😉 😉

miradka
5. říj 2009

Irmi, práve sa dívam na tú stránku o plenkách, začína sa mi to celkom páčiť, ale ešte som si to poriadne neprešla. Ani neviem koľko stoja a tak...zajtra sa tomu budem venovať, bo mužík už dorazil z práce a bude chcieť noťas...

ywushka
5. říj 2009

ja jsem taaaak vytocena!!! Ten pan elektrikar co nam dokoncuje ty svetla dneska tak spechal,ze mu to jedno co pripevnoval do koupelny (stropnice za 1000kc) tak mu vypadlo to sklo....hmmm parada ted se citim jak debil,ze to po nem budu chtit uhradit,ale prece to nebudu platit zase ze sveho,ze??!!

irminka
5. říj 2009

to by měl teda zaplatit 😠

ywushka
5. říj 2009

no to si taky rikam,ze by to mel zaplatit,ale je me ho celkem lito,ale zase na druhou stranu me ho lito byt nemusi,protoze slibil ze prijde v sobotu,neprisel,pak ze dneska dopoledne,z dopoledne byl podvecer a pak tak spechal na fotbal,ze se proste stalo neco takoveho!!!

Ja vam uz popreju hezky vecer,ja se jdu vyvalit do postele,dneska jsem mela takovy nejaky divny cely den,tak se mejte hezky a dobrou noc vsem

ywushka
6. říj 2009

Huraaaaa a jupiiii uz frci konik🙂 To je radosti!!🙂

ywushka
6. říj 2009

Uplne me to stvalo,ze jsem se sem cely den nemohla dostat!! Asi delali nejake "opravy"
Me dneska dorazili maliri,podlahari,elektrikar (ten to dokonci az tak pristi tyden) a i obkladac (ten jeste ted sparuje).

cincolina
6. říj 2009

Ahoj Ywushko, taky jsem rada, ze uz to konecne jede 🙂

cincolina
6. říj 2009

Ja hlasim, ze krvaceni uplne ustalo (tuk, tuk) a plnou silou mne zasahly nevolnosti (teda nezvracim, ale kdyz nejim, tak je mi zle), tak doufam, ze to je znameni, ze je vsechno s mimcem vporadku.

ywushka
6. říj 2009

cin: tak jak jsou nevolnosti,tak je to dobre!!!! Ja jsem s nima trpela az do 15tt a opravdu nebylo co zavidet!!! Ja jsem zase nemohla nic snist, za to ted si to vynahrazuju!!😀

cincolina
6. říj 2009

Petuli, jake je dnes hCG?

petula82
6. říj 2009

Cin ahoj,dnes jsem měla něco málo přes2700.Další kontrolu mám v úterý.To je dobře,že už nekrvácíš

cincolina
6. říj 2009

Parada! Takze uz bude i ultrazvuk urcite, ze jo?. Moc gratuluju a drzim pesti.

cincolina
6. říj 2009

A jeste neco odemne a pak uz se odmlcim 😀
Znate stranky www.fler.cz? Je to internetovy obchod, kde ruzni prodejci prodavaji svoje rukodelne vyrobky - od profesionalnich vytvarniku po maminky na MD, ktere tvori pro radost. Koupila bych tam spoustu veci 😉
No a dnes jsem tam objevila neco pro maminy, resp. pro mimca http://www.fler.cz/zbozi?ucat=11714

petula82
6. říj 2009

jj.bude i ultrazvuk.Už začínám být zvědavá.Jen se chci zeptak,jestli by tam se mnou mohl i manžel.Pouští tam chlapi.Manžel se chce zkusit uvolnit z práce,že je zvedavej

cincolina
6. říj 2009

Ha, tak to nevim, zatim jsem nevidela zadnyho chlapa dovnitr jit, ale predpokladam, ze by to nemel byt problem...

petula82
6. říj 2009

děkuju.cin.tak jdi odpočívat.Já půjdu asi taky.Pěknej večer

miradka
6. říj 2009

Ahoj holky, nemám moc času, ten blbý koň nešiel celý deň a spustí sa až mám chlapíka doma 😠 no nič...
Cin, teším sa s tebou, super!!! 😵
Inak som hodila do albumu moje benžo, tak sa možete mrknúť 😅

lucka.adis
6. říj 2009

Ahoj kočeny,

tak koukám, že už koňas jede... to je super. Člověk se sem nemohl celej den dostat 😠 asi nějaký výpadek bo co.

Cin, super..ale i tak pořád pěkně odpočívej a né že budeš jezdit na kole 🙂

Peťulo, můj manža tam byl poprvé semnou na tom UTZ, dělala mi ho Čadová a já se hned zeptala sestřičky jak vylezla, když jsem ji odevzdávala kartu...takže si myslím, že tam tvůj chlap určo může. No přece mu to nezakáží, záleží na tom jak bude snášet ten vaginální UTZ. Můj byl trochu paf s toho, že je to tak velké 😀 😀 (myslím tu ultrazvukovou sondu).

Mir, pěkné bříško 😵 😵

ywushka
6. říj 2009

cin: to jsem opravdu neznala tyto stranky!! Super!!!

cincolina
6. říj 2009

Luci, neboj, už jsem pokorná 😉
Mir, nádherné bříško...
Ywush, jojo, jsou parádní, já jsem si tam už koupila několikatery náušnice a perfektní kabelku... teďka se rozhlížím po dárcích k vánocům

irminka
6. říj 2009

ahojte,
jsem si dnes myslela, že mně trefí šlak, když nešel koníček....co námmto dělají?

Miradko: teda, to je ale bříško, super paráááda........snad se půjdu vyfotiti také 😉

Ywus: tak hezky hlídej řemeslníky at ti nic nepokazí .... 😠

Cin: fakt moc hezké stránky, už jsem se tam i přihlásila a také mám v plánu si koupit nějaké naušničky 🙂

irminka
6. říj 2009

tak jsem tam hodila to své večerní břucho a furt na to čumám, že je to špatná kvalita, ale zjistla jsem, že jsem dnes utírala zrcadlo a teda po tom blesku z fotáku jde vidět, že asi dost blbě 😠

zabicka007
6. říj 2009

Čau kočky, tak už nám konečně zprovoznili drbárnu, tak sláva 😀
Předně gratuluju peťuli ke krásnému hcq, chlap s tebou klidně může, já už tam viděla min. 2x pár, že šli oba dovnitř
Ywuš, to světlo si rozhodně nech zaplatit, je to prokazatelně jeho chyba takže líto ti ho být nemusí...to on spěchal na fotbal
Cin, bezva že už nekrvácíš, aspoň budeš v klídečku, teď si užívej nevolnosti 😝 😅
Já jsem na tom pořád stejně, ale je to furt tmavá krev tak snad v poho
Gábi, být tebou tebou tak gynekologovi zavolám a řeknu mu na rovinu, že měníš doktora, protože seš přesvědčená, že u toho nového dostaneš lepší péči než u něj...poděkovala bych za dosavadní jeho péči a s tím bych se rozloučila. Na kvalitní ošetření máš plné právo takže není důvod mít strach oznámit něco takovýho doktorovi. Škoda, že tam nemůžu zavolat za tebe, mě tyhle situace vůbec nevadí, spíš naopak ,zvlášť když vím, žej sem v právu (což ty rozhodně seš soudě dle toho, cos tady o něm psala...)
Sim, konečně jsi se ozvala, už jsem měla strach, co se děje... 😉

miradka
6. říj 2009

Díky holky, Irmi zdá sa mi, že o moje bendžo je väčšie než tvoje 😀 Asi to je tým, že si malinko širšia do strán, ale mne asi viac vyčuhuje. A holčička má hlavičku polženú tak, že ľavú stranu brucha mám nakrivo, vypadá to srandovne 😀 Inak včera a dnes večer sa dobre bavíme poklepávaním a fakt sa strafujú do tých miest, chytré detičky 😵 😵
Žabi, čoskoro to špinenie prejde, zvyčajne tomu tak je začiatkom 5.mesiaca 😉

ywushka
6. říj 2009

Miradka: brisko maaaas uzaaaasne!!🙂

Ja uz se musim odkulat do postele!!! Manzel jeste presuje hrozny,no jo takove akce jsou na dlouho tak jdu usinat sama!! Pa

ywushka
7. říj 2009

Krasne dobre ranko,ja uz jsem vyspinkana,kazdy den me budi v tuto dobu curadni a pak uz nikdy nezaspim☹!! Maly tam sebou dneska rano pekne sil,takze dalsi duvod k tomu uz nespat!!!

Preju krasny den

elennka
7. říj 2009

dobré ránko holčiny 🙂))