CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

zabicka007
12. říj 2009

Ahoj Mir, mamka byla tento víkend v Polsku a moc si to chválila, že je tam fakt výběr a že si mám nakoupit co nejvíc věcí tam včetně kočárku. Oblečení se už prý moc nevyplatí, ale pro mimčo podložky atd. prej jo. Co myslíš ty?

miradka
12. říj 2009

Cin, ako dlho si bola doma? Ja som si tiež rýchlo zvykla a asi hlavne preto, že som si vymyslela plno úloh a nevedela som čo skor 🙂

miradka
12. říj 2009

Zabi, poliaci sú fiškusy a hlavne tí na trhu. Vobec nezohľadňujú lepší kurz. Cenu ti povedia rovno v českých korunách a na to, aké tam majú niekedy handry sa to neoplatí. To sa skor vyplatí ísť do kamenného obchodu a platiť v zlotych. Tie detské vecičky sú aj tak dosť drahé, zatiaľ som sa dívala len v jednom obchode, ale dnes sa mrkneme do druhého, ten je vraj aj väčší a majú lepší výber. Dám ti potom vedieť čo som zistila. Ale je fakt, že sa dá lacno nakúpiť. Napríklad taká madrac do postielky, tá najlepšia čo som videla stála 500 Kč. Za takú cenu som v Ikei nenašla madrac - polokokos. Alebo postielky od 800 Kč - tá je síce z borovice, má prirodzenú farbu a je hranatá, bez nejakých obliniek, ale tú istú kúpiš inde určite drahšie...takže vcelku keď niekto chce hodne šetriť, tak ušetrí...
Ja som teda zvedavá na tie koberce. Zatiaľ som sa dívala aké ceny majú v styltexe a počítam teda, že sú kvalitné. Mne sa páči tento zo styltexu http://www.styltex.cz/?article=55827 akurát by to chcelo ešte nejaký detský koberec kde by sa hrali. Skúšam si zariadiť pokojík tak ako ho majú na tom obrázku...uvidíme ako dopadneme. 🙂

cincolina
12. říj 2009

Mir, jenom 14 dní, ale i tak mi to připadá jakože už jsem tu nebyla hrozně dlouho...

lucka.adis
12. říj 2009

Ahoj těhulky a budoucí těhulky,

venku je teda hnusně 😝 😝 fakt na to počasí nemám slov 😝
Vezla jsem ráno synátora do školky a potom rychle do obchodu a jsem fakt ráda, že máme auto, protože si to s taškama a deštníkem neumím v tomhle počasí představit.
A to má začít " prý " od Středy sněžit.

Dneska mi došel balíček s kombinézou do autosedačky značky Emitex, normálně bych za ni zaplatila něco kolem 1000,-kč , ale z koníkovského bazárku ji mám za 450,-kč 😵 když na ni tak koukám, tak to mimčo se v ní úplně stratí 😀 😀

Cin, tak co těhulko... všechno v pořádku, žádné krvácení?

Žabi a co ty?

irminka
12. říj 2009

dobré dopoledne děvčátka,
tak já jsem právě dovalila z nemocnice z kontroly cukrovky, byla jsem tam na 7:00 až do 10:00, hladná jak pes a sladká voda se mně vracela pořád zpět.... 😝 ble,ble, ale není to tak zas hrozné, hlavně, že mám cukr na jedničku...o další starost méně 😉

U nás je t 😉 aké uplakáno, prší a prší.....ted jsem snědla 3 rohlíky s máslem, čajík, zatopila v krbu a budu poléhavat u TV, jsem sama doma, manža má službu a synátor přijede až odpoledne 🙂

ywushka
12. říj 2009

Ahojky,tak my jsme dneska uz rano byli v DM drogerii,mamina me porad plasi s predcasnym porodem,tak jsem si musela jet nakoupit nejake veci do porodnice,nakoupila jsem drogerku domu (jako veci do mycky,jar a podo.,pro maleho prasek na prani-no proste utracenych 3000Kc) a vlastne ani nevim za co!!! V Hodonine je takova levna drogerka,tak cast jsem si nakoupila v dmku,ale pak jsme presli do te druhe a tam jsem nakoupila zbytek! Meli tam i plenky pampersky tu jednickovou velikost 2-5kg,tak jsem je koupila ze do porodnice!!! Kosmetiku jsem nakonec nakoupila od Niveii pro maleho,tak nevim jestli jsem udelala dobre,ale zkousela jsem na sobe vzorek a bylo mi to prijemne,tak jsem mu koupila tu

miradka
12. říj 2009

Ywush, tak to si pekne vycálovala, hlavne že už máš všetko čo potrebuješ do porodnice.

Irmi, to už v 25tt sa chodí na cukor? 😕 Toho sa dosť desím, milujem totiž sladkosti a teraz mám výčitky, lebo som si kúpila také cukríky dropsy a furt ich zobem.

Inak som čítala (týždeň po týždni tehu) že v 23tt sa ešte rýchlejšie vyvíja mozog a mala by som 2x týždenne morské ryby a aj orechy a dyňové semienka. Takže budem musieť vylepšiť jídelníček. 🙂

irminka
12. říj 2009

miradko: měla by jsi dostat od svého gyn. žádanku na ten cukr a objenat se...teda, já jsem to tak udělala

Nebo je také možné, že všechny ženské nechodí, třeba jsem přestárlá matka a proto mě tam dr. poslal 😉

No, s těma rybama mně anic nic neříkej...já je nejím ted vůbec, nemám na ně ani pomyšlení.....

Ywus: dobrá útrata, se to nezdá, ale koupíš to, potom zase ono, půl košíku a peněz jak želez 🙂

miradka
12. říj 2009

Irmi, určite to nie je vekom, viem že na cukor sa chodí, ale myslela som že až tak v 30tt 😉

Oni tam písali, že obsahujú nenasýtené mastné kyseliny a tie nie sú inak dostupné pre organizmus a sú nutné na vývoj mozgu, deti lepšie vidia a majú vyššie IQ. http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=64

miradka
12. říj 2009

Vlastne ešte je možné dostať ich do seba cez tabletky.. 🙂

elennka
12. říj 2009

ahojda holky, venku je teda hnus hnusný ☹.. v práci mě to dneska utíkalo, tak to šlo..

lucka.adis
12. říj 2009

Mir, tak to jsem teda zvědavá co budu jíst já, protože z ryb ty nenasýcené kyseliny obsahuje nejvíc losos a toho já teď nemůžu 😔 ale stejně se na to pozeptám příští týden u dr.na gynekologii, aby mi řekla co a jak. Jinak mám ryby moc ráda!!!!!!!!!!!!

(ohledně mé diety je to už v pohodě, jím všechno, akorát si dávám bacha...)

Ywushko, ty máš ale nakupovací mánii...fakt se to nezdá, ale ty peníze šííleně letí 😀

ywushka
12. říj 2009

No to jo to se nezda,ale to je telovych mlecek,plenecek,myxelek,samponku a vseho mozneho!!! Ted cely komplet do porodnice a ted drogerku nejakou domu hlavne cistici prostredky a to jsem kupovala vsechno levne a v akci!!! Vcera v te ikei to same,vsechno jsem pokoupila to levne a akcini a stejne jsem tam nechala sileny balik penez!!! Ted jdu za manzelem na barak,jdu rozdelit do teoskove komody kosicky na drogerku,plenecky a tak!! A zitra asi zacnu pomalu neco prat,abych toho nemela moc,protoze me jeste ceka dalsich tisic veci

miradka
12. říj 2009

Luci, to si sa asi špatne dívala, najviac ho obsahuje tuniak až 5999 mg na 100g. Prečo zrovna lososa nemožeš? 😨

lucka.adis
12. říj 2009

ywushko, není na to praní moc brzo 😕

Mir, protože je v něm větší množství tuku a to já teď moc nemůžu 😒 tuňáka baštím normálně 🙂

Holky, mě se tak nechce nic dělat 😝

irminka
12. říj 2009

já nic nedělám----válím se u krbu a žmoulám bonpari s vit. C 😉

miradka
12. říj 2009

Jaké ryby obsahují nejvíce omega-3 nenasycených mastných kyselin
Mezi tučné ryby s vysokým obsahem omega-3 nenasycených mastných kyselin patří tuňák s obsahem 5 999 mg omega-3 v jedné 100gramové porci, dále makrela (2 777 mg), sleď (2 541 mg), čerstvé sardinky (1 579 mg), losos (309 mg) a platýs (482 mg). Ze sladkovodních pak úhoř (1 035 mg), sumec (877 mg) či pstruh (717 mg).

http://www.novinky.cz/zena/zdravi/112372-zazrac...

Ale je fakt, že na inej stránke som videla tabuľku a tam bol na 1. mieste herink a potom losos
http://zivotni-energie.cz/ryby-a-nenasycene-mas...

miradka
12. říj 2009

Luci, tak na toho lososa sa fakt opýtaj, pretože ten rybí tuk má iné vlastnosti ako normálny. To by ma fakt zaujímalo čo ti na to povie dr. Ja by som povedala, že práve rybí tuk je možno jesť aj pri diéte, ale nie som dr, tak sa ho opýtaj až tam pojdeš. 🙂

ywushka
12. říj 2009

lucka: to moje mamina me porad honi s tim ze neco nemam....!!! Takze uz se bojim mit i neoprane obleceni! Me rekla,ze ji to delala jeji tchyne,kdyz nas cekala,tak musela mit v sedmem mesici vsechno pripravene,tak to pry musim mit i ja!!!

zabicka007
12. říj 2009

Ywuš, já bych řekla, že maminka má pravdu, já jsem takhle mluvila s min. 4 holkama, co je odvezli do nemocnice, to je hned, a řekli, že už do konce porodu tam budou muset zůstat, takže holky bědovaly, že nemaj nic nakoupenýho, jenže to už je pozdě...takže pěkně poslouchej maminku, nechci samozřejmě malovat čerta na zeď, ale stát se může ćokoliv 😉
Elenko ahoj, jak je? A co jsi zjistila v pojišťovně?
Luci, mě je fajn, tmavá krev sice pořád odchází, ale včera a dnes to bylo trochu slabší, tak snad je vše o.k. Ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak už se nemůžu dočkat, ať vím, že je vše v pořádku
Irmi, tu pohodu ti závidím, já ještě dodělávám projekty do práce, tento týden budu muset opět navštívit Hradec Králové a Olomouc, ach jo. Do toho mi ještě začala škola, no děs 😠

irminka
12. říj 2009

zabicko: a proč se tak přepínáš? Stojí ti to za to? Sice já nejsem žádná klidaska, ale po týdnu lítání a shánění pořád něčeho jsem si řekla, že si chvilku lehnu k telce....no a co se stalo? 3x volal synátor, 2x manža a i šéf cosi po mě chtěl., takže ze spánku bylo kulové 😠 Ted jsem uklidila špajzku, povysávala a povytírala, takže že bych si opět lehla? No nevím...... 😉

ywushka
12. říj 2009

ja hlasim na dome zabehlou mycku na nadobi😀 konecne jsme ji rozjeli po takove dlouhe dobe co tam chudinka tak stala a cekala!!!

cincolina
12. říj 2009

Zabi, a jakou skolu delas?
Ja nastesti uz vubec nespinim, i kdyz pokazde na zachode mam obavy...
Irmi, jak jsem si precetla o tom, jak lezis u krbu, tak jsem fakt zavidela, my meli v praci celkem kosu. Ale nastesti odpoledne uz zacali topit...
Uz aby byla streda vecer a ja po kontrole u dr. Chodim na diskuzi Maj 2010 a minimalne jednou za tyden tam nektera z holek "odpadne" protoze mimcovi prestalo bit srdicko. Bojim bojim ☹ . Teda ze to budou takovy nervy, to jsem si nepredstavovala.
Preju pekny vecer, ja se dneska zkusim podivat na Vecer na tema... co davali vcera na dvojce, bylo to o mem zamestnavateli 😉

elennka
12. říj 2009

žabi, ceník se jí moc nelíbil.... ještě probere další ceníky z jiných caru.. Jinak jsem na tom stále stejně.. Chytám jen těhu bacily, mám teď dvě kamarádky čerstvě těhu...
V pátek jsem byla fotit, pokud by byl zájem se podívat na fotky, pošlu do IP.
Jdu žehlit 😎

cincolina
12. říj 2009

El, pošli, pošli 🙂

irminka
12. říj 2009

já chci také foto 😉

Cin: ale já jsem si stejně moc nepoležela a krb stále plápolá, takže pololežím i ted u TV a PC

Přeji všem dobrou noc, hlavně klidnýa ničím nerušený spánek.....

Ywus: tak to už jste v plné parádě, jen se nastěhovat...nebo už jste?

elennka
12. říj 2009

Irmi a cin máte to v IP...

elennka
13. říj 2009

Dobré raníčko 🙂 🙂

miradka
13. říj 2009

Dobré ránko, kde asi máme našu Ywushku? Že by si konečne pospala? 😀