CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
13. říj 2009

Ahojky,

venku svítí krásně sluníčko, ale ty čtyři stupně nejdou přehlédnout 😝 ... koukám, že na horách je už napadnutý sníh a pořád tam poletuje. Na Pradědu je -5 stupňů a sněhu jako kráva.
Fuj, je mi z toho fakt zima.

Mir, jak je u vás...ještě žádný sněžení?

ywushka
13. říj 2009

miradka: dneska jsem se vzbudila v sedm rano,ale to kvuli tomu,aby me hodil tatka obednacky na obedy do jedne firmy,si pres tyden vozim obedy. Pak jsme kecali s mamkou dole🙂

irm: neee jeste nebydlime,dokoncujeme tam posledni upravy!!! Jeste nemame porad zapojeny termostat na kotel-pan elektrikar si s tim nevi totiz rady!!🙂

jinak vam preju krasny den

miradka
13. říj 2009

Luci, u nás je od ráno zatiahnuté ale neprší. Sneh tu ešte nie je, ale je možné, že v Beskydoch už bude.

Ywush, to máš dobre vyriešené s obedmi, keby som bývala bližšie k našej škole, tak si tiež chodím pre obedy. Aspoň by som mala pestré zdravé jedlo...teda snažíme sa o to aj doma 😀

lucka.adis
13. říj 2009

Mir, v Beskydech je poprašek sněhu... tak potom musíš hlásit, jak u vás bude 😉 budeš naže žabka-rosnička 😀

Ywush, tak to je super, že to máš tak vyřešené.. to musí být fajn.

Já se teď chystám dělat Honzovi buchty a nechce se mi, protože jsem večer zase nemola spát, malá měla svou hodinu a potom se už nezastavila, takže jsem čumákovala v posteli do 4hodin a potom jsem na chvilku usnula, ale nic moc 😝

sajmona
13. říj 2009

Ahoj holky,hlasim v Janskych laz snih pada,Cerna hora a snezka uplne zasnezena. Ale je tu zima jak v Rusku. Pekny den preju🙂

cincolina
13. říj 2009

Ahoj holky,
zdravím po ránu 🙂 .
Petuli, jak jsi na tom? Co ultrazvuk? Byla jsi dnes nebo včera?

miradka
13. říj 2009

Ok Luci 😀 To je fakt, že u nás býva asi skor sneh než v okolí Brna. No dúfam, že tak skoro nenapadne...ešte neviem či sa vlezem do zimnej bundy 😅

lucka.adis
13. říj 2009

Mir, no já se do ní nevlezu... už jsem si ji zkoušela 😀 😀 takže nevím, co budu nosit-novou si kupovat určitě nebudu, protože bych to potom nemohla nosit, když to bude jak na slona. Chtěla jsem to vyřešit nějakým teplejším pončem a nemůžu nic najít 😠 takže snad u nás ten sníh nebude dřív jak v Prosinci.

miradka
13. říj 2009

Luci, ja mám to pončo, ale nie je to úplne ono na zimu, bola som v ňom vonku asi pred týždňom alebo dvomi už neviem a mala som pod ním tričko s dlhým rukávom...bola mi zima na ruky. Takže sa musím pod neho poriadne navliecť, aspoň 2 vrstvy, ale až bude 5 stupňov, tak to nebude stačiť...ale zase nebudem moc chodiť po vonku...akurát na nákup, k doktorovi a tak..
Musím si dávať bacha, lebo už zase ma bolí v krku. To už je po tretie čo sa mi to vrátilo, snáď to odíde tak ako to prišlo 😖

lucka.adis
13. říj 2009

Mir, já jsem to právě myslela tak, že aspoň když pojedu k doktorovi a nebo půjdu pro synátora do školky, tak si budu muset něco vzít na sebe, takže jsem to chtěla vymyslet tím pončem, ale jak říkám, nemůžu ho nikde sehnat 😠 takže si koupím nějaké pěkné svetry a budu nosit zimní vestu, kterou samozřejmě už teď nezapnu.
Prostě budu chodit z rozepnutou vestou a budu se muset víc navléct, aby mi nebyla zima-hlavně na bříško, ale to vyřeším dlouhou šálou, kterou ovážu krk a to ostatní mi bude to bříško zakrývat, když to bude spuštěné 😉

.... je to blbé období, ale budeme to muset nějak zvládnout, no ne 🙂

lucka.adis
13. říj 2009

Mir, tady můžeš kouknout na aktuální zprávy počasí
http://www.novinky.cz/domaci/181416-ceske-hory-...

ywushka
13. říj 2009

lucka: rada!🙂 teple a krasne ponca maji v brne v new yourkeru (nebo jak se to pise) videla jsem je v olympii!!!Ja mam teda zimni kabat (neni uplne nejteplejsi,ale na ted uplne idelani a je pekny,ale ten mi koupila maminy jakoze k narozeninam a kupovala me ho segra v anglii,tam to tehu obleceni vyjde celkove na min nez tady!!!

irminka
13. říj 2009

ahojky, já jsem si pončo kupovala minulý týden v Tescu a je výborné, stálo 570,- kč, pod to svetr a super

ywushka
13. říj 2009

Jo jsem vam zapomela rict,ze jsem vyhrala🙂,jsem takova souteziva,posilam docela pravidelne ruzne souteze-jsem vyhrala detske samolepky takove ty na zed 3 rchy (kremirek a vochomurka, rakosnicek, ferda mravenec🙂)

miradka
13. říj 2009

Luci, tak to je mazec, pekne tam nasnežilo, ešteže máme prezuté auto...asi aj ja to budem riešiť pončom...kabát nechcem kupovať, ale určite zajdem mrknúť ešte do polského sekáča, včera sme to už nestihli. Inak práve sa u nás ukázalo slniečko 😵 Hneď je lepšia nálada...
Idem odfotiť nejaké vecičky čo už máme nakúpené. V Polsku predávajú body za 90 Kč, neviem či je to moc, ale na našej strane majú bodyčka za 130 Kč.

miradka
13. říj 2009

Ywush, ty máš ale šťastie 😉

Irmi, ukážeš nám to pončo? 🙂

lucka.adis
13. říj 2009

Holky, já tam budu teda muset co nejdřív mrknout..abych měla co na sebe. Díky za info 😉

Ywush, super..máš štěstíčko a nálepky se ti budou vždycky hodit 🙂

Mir, my ještě přezuté pneumatiky nemáme..manža pořád vyčkává.

Kočky, co ten sraz, uděláme ho než napadne fůůůru sněhu? Dala bych nějaké termíny na Listopad, co vy na to?
Bude se vám to před Vánocama hodit?

ywushka
13. říj 2009

mir: nevim jestli je dobre vyhravat v soutezich,ale radost to udela🙂,mam stesti vzdycky ale na takove malickosti🙂,jen na plese se mi parkrat podarilo vyhrat neco vetsiho,ale stejne to nikdy nebylo uplne to nejvetsi!!!

miradka
13. říj 2009

Hodila som nejaké fotečky výbavičky do albumu, tie farby nie sú úplne také...na fotke vypadajú ako vyblednuté, ale to je tým svetlom, resp. tmou čo je vonku. 🙂

ywushka
13. říj 2009

miradka: jsou kraaaasne!!🙂 Ja jsem si ted na mimibazaru objednala jeste bavlnene plenecky barevne,puvodne jsem si rikala,ze nam budou stacit bile,ale k pani dr. a na navstevy urcite na utirani a tak i pekne barevne!🙂

ywushka
13. říj 2009

miradka: kukni na veci teto pani!!! Jsou to cele sady a straaaasne se mi to libi http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=358377

ywushka
13. říj 2009

tyyyy jo venku zacala prset/snezit nebo co toje.....

irminka
13. říj 2009

hoky, pončo vyfotím až bude synáček nebo manža doma,aby mně vyfotili v celé kráse 😉

Před chvílí mně volali z prodejny, že už tammají kočárek...já tedy čumím, že tak brzy, mělo to trvat nejméně 5 týdnů a je to 14 dnů, co jsme to bjednávali...ještě mám teda strach , jak bude kočik vypadat, d oufám, že v té hnědé to nebude hnusné 😠 . Pojedu si pro něho ve čtvrtek, zvládnu to i sprací, vše při jednom 😉

Luci: ten srazík je dobrý nápad, vzala bych to i s nákupem vánoč. dárků 🙂

miradka
13. říj 2009

Ywush, to sú moc krásne vecičky, práve som sa chcela mrknúť na aukro na nejaké sady. Teraz už mám trochu prehľad, tak budem chytrejšia a možno čosi objednám 🙂 Ale ružové ee... 🙂

Irmi, tak som zvedavá na teba s pončom 🙂

ywushka
13. říj 2009

miradka: ja zrovna taky kukam na mimibazaru na nejake bodynka a jeste by jsme potrebovali nejake mikinky

miradka
13. říj 2009

Ja som chcela aj nejakú sadu, čo vezmem do porodnice, nemusím to byť nič vyčančané, aj tak z toho rýchlo vyrastú...

gabina79
13. říj 2009

Ahojte holky 🙂
Tak dens jsem se pro změnu nevyspala já...před čtvrtou jsem šla na wc a pak jsem se jen převalovala, dokud manžovi nezazvonil budík a usla jsem až odešel (po šesté)..jenže jsem zase musela vstávat, protože jsem šla k obvoďačce....chtěla jsem konečně změnit ty vycházky a dopadla jsem na h..., protože obvoďačka mi je změnit nechce, že si mám kdyžtak říct gyndaři...tak uvidím, jak pochodím v pátek 😒
Irmi, tak jsem dokonce našla ten DorJan ve dvou prodejnách tady v Kyjově 😀 ...a musím říct, že mě zklamal...holka, neříkala si, že si vysoká? Ten kočárek je hrozně nízký....a to já nejsem žádný obr, ale mně by to vadilo....ten Camarelo Q12 (stejný výrobce) jsem tady taky dokonce našla, je lepší než DorJan (větší, vyšší), ale má takovou chatrnou moc otevřenou sportovní sedačku, takže taky nic.
Lidi, já se zblázním, než vybereme kočár....už mi manža řekl, že budemem prcoška jenom nosit 😀

hanulamarkova
autor
13. říj 2009

Ahoj holky, téda koukám na tt a jak vám to nádherně roste moooc vám to přeji 😀 Všechny jste snad ok jen jsem si všimla snahy - ta holka to teda opravdu nemá jednoduché...
se mnou je to jak na klouzačce právě že se nic neděje...menzes se mi zpozdil o 1 a půl měsíce a tak jsme se s manžou rozhodli, že necháme rozmražení mimin až na nový rok...tak jsem sem moc nechodila jen občas
co chrobáček? a gabi taky vše ok?

miradka
13. říj 2009

Gabi, už neviem či som sa pýtala...kedy ideš na veľký utz? A čo ten nový dr, si spokojná? 🙂
Ja už nebudem vymýšľať, vezmeme ten kočár DorJan. Pre dvojčátka to je asi najlepšie riešenie...dúfam 😅