CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

elennka
31. bře 2011

@cuddle můžu taky do diskuze? Jinak já mám PCO, a docela jsem si toho prošla, mám to na profilu.. teď jsem až překvapivě zareagovala na vetší dávku clostilu ( jsem taky prostorově výraznější)... sliznici teď doženu utrošem.. Jinak měla jsem extra dlouhé cykly, ale docela se to spravilo.. na 35-4O dní..
Jinak jsem i na FB, kdyby někdo chtěl nick 🙂

cuddle
31. bře 2011

@elennka
jasne my bereme vsechny, jen to chceme mit zavrene, pac se bavime i dost osobne a nektere holky maji z drivejska spatne zkusenosti, cmuchaly kolegyne pak probiraly osobni veci a tak ruzne
napisu at ti to povoli, jen dneska tam ta holcina jeste nebyla, ale urco to zkus nebo dej zadost , viz ten link predtim

cuddle
31. bře 2011

@elennka teda to je zajimave, no ja mam ted asi 52 DC - a ms sama zatim nikde, ted na to nespecham, kvuli manzove dovolene poslednich 14dnu v dubnu to musim naplanovat tak, aby pripadne iui vyslo az na zacatek kvetna....takze ted to nehrotim a kolem 14teho zacnu brat norethisteron na 10 dnu a pak ms, a zajdu do CAR pro injekce a nez skoncim jejich aplikaci mel by tu byt manza zpet pripraven na nejaky vykon 😀 😀 😀 pokud bude teda nejaky folik narostlej

cuddle
31. bře 2011

@elennka jsi pridana, muzes k nam 🙂

cuddle
31. bře 2011

@janulka2310 jsi pridana muzes k nam 🙂

vika29
4. dub 2011

@kobla ahoj, tak jak se cítíš ? všechno dobry....kdy jdeš na krev?...držím moc palečky 😉
Holky, ještě jsem se vás chtěla zeptat, jestli některá máte udělané genetické vyšetření, co to obnáší a jestli se to platí. dík za odpověď

klara.k
4. dub 2011

@vika29 ahoj, genetiku nám dělali a nic jsme neplatili, teda jen regulační poplatek. Dělali nám je nejdřív před otěhotněním a pak nám dělali další když nám miminko umřelo (chlapeček se udusil na pupeční šňůře) .Tto už dělali jen pro jistotu aby se nic nezanedbalo, jen na výsledky čekáš dlouho 2-3 měsíce.

mirenkam
4. dub 2011

@vika29 ahoj, nám také dělali genetiku - nic se za to neplatí, nic závažného nám nezjistili....

layde
4. dub 2011

ahojky všem,mam dotaz nám se 3 IVF nepovedlo 2 týdenní těhu a chtěla bych KET máme 2 zamraženy embryjka a chtěla jsem se zeptat jestli tu někdo z vás toto podstoupil a jaké se po případně k tomu dávají léky (jako u IVF fostimon,prednison a nebo jen utrogestan ,agolutin atd.jiné) děkuji moc všem za odpovědi.

layde
4. dub 2011

Jinak také chodím na obi

mirenkam
4. dub 2011

@layde já jsem měla Estrofem tbl. a před transferem 1x Agolutin a pak utrogestan až do testu...

layde
4. dub 2011

@mirenkam a doplácí se za něco?já jen abych věděla kolik bych si měla na miminko ještě oddělat penízků

mirenkam
4. dub 2011

@layde ten estrafem něco stál,ale už si to nepamatuji a pak na KEtu - rozmražení embryí a transf. souprava, ale už to není tak moc,jak ivf..

layde
4. dub 2011

@mirenkam to rozmražení a ta souprava to děla 5100,- ale mi navíc musíme dát i AH takže další 3500,- a minlí měsíc jsme tam nechali skoro 20000,- i s léky, tak právě se ptám ☹ je to spousta peněz ale miminko chceme moc, a ráda bych i věděla co mě čeká.Je ten průběh jiný než u IVF?

vika29
4. dub 2011

@klara.k děkuju za info...to s miminkem je mi teda moc líto ☹ musíš být moc statečná, určitě se brzo zadaří 🙂
@mirenkam ahoj, tak jo jdu do toho, jen doufám, že se nedovím nic špatného 😒 ,ale určitě každé vyšetření navíc je dobré. Jinak dr. Sochorová mi říkala, že 2 IVF můžeme zkusit ještě před výsledkama z genetiky....

vika29
4. dub 2011

@layde ahoj, můžu se zeptat čím jsi stimulovala na IVF...řeším jestli mám raději jít do gonalu f, nebo menopur...tak se tady všech ptám 😵 díky

layde
4. dub 2011

@vika29 já měla kratky protokol a stimulovala jsem fostimonem

cincolina
4. dub 2011

ahoj, já jako starý účastník diskuze nakukuju a brzo budem chtít taky na KET, tak sleduju co se na OBI děje 🙂
@vika29 já jsem měla gonal a zadařilo se nám s ním první IVF, teda ale měla jsem "jenom" 6 vajíček a 4 to dotáhly na morulky, dvě mi zavedli a jedno se chytlo, dvě máme v mražáku

vika29
5. dub 2011

@cincolina no já jsem měla taky "jenom" 6 vajíček a byly z toho jen dvě moruly...a na chvilku se asi jedna chytla, ale nevydržela. Právě na jiných diskuzích čtu, jak mají holky třeba okolo 16 vajíček, tak sonduju čím kdo stimuluje 🙂

kobla
5. dub 2011

ahoj holky,ve čtvrtek si ráno dělám testík a pak hned na krev. Jsem nervozní,spíš se cítím jako před mrchou.Bolí mně záda,lehce,jen lehce občas zašpiním,střídají se teplo a zima. Moc tomu 6 a 8 buněčnému embryu nedávám šanci,ale pořád věřím. I
naše první dítě-chlapeček-vznikl z takhle malých embroušku. I my máme za sebou genetiku-bezplatně,ale dlouhá ček doba na výsledky a ty vysly spatně pro manžela,pouze 1proc zdr spermií. A VIKA 29,díky za podporu a co jsi teda vyzkoumala? Cím tedy holky s těma 16 vajíčkama stimulují? Mé známé odebrali 40,ale bylo to někde v jižních Cechách - zahraniční firma. Prý jiná technika odběku vajíček. Ale jaká ???

faflina
5. dub 2011

Holky z Brna, prosím o pomoc, hledám kamarádku, krerá v roce 2007 v květnu s námi ležela v dětské nemocnici v brně na černém poli, Ona se jmenuje Martina nebo Petra už nevím a dcerku má Romanku narozenou v květnu 2007, má i syna (staršího), Ona je vdaná, je malé postavy kolem 150cm a štíhlá. její dcera prodělala po porodu operaci dělohy a je bez vaječníku. Prosím kdo by ste ji mohl znát dejte vědět, ztratila jsem na ní telefon. Děkuji!!!!!

janulka2310
5. dub 2011

@cuddle Tak jdu právě z Obi, příští týden valim na ultrazvuk, stimulka zatím nebude, zjistí se jaký vaječník ovuluje a podle toho buď IUI a podpořit pěknýma večerama, jak Mudr, doslova řekla a nebo nastimulovat oba 🙂.

cuddle
5. dub 2011

@janulka2310 supr, tak uvidíš co zjisti pak na ultrazvuku, treba bube pekny folik a zkusite doma zasnazit nebo rovnou IUI...

janulka2310
5. dub 2011

@cuddle JO, uvidíme, ty jsi přímo z Brna, nebo jeho okolí?

cuddle
5. dub 2011

@janulka2310 z Modric

janulka2310
5. dub 2011

Jo, jo, blizoučké okolí 🙂.

cuddle
5. dub 2011

@janulka2310 jak rikam ja, cedule Brno konci a Modrice zacinaji....jsou od sebe tak max. 20m... 😉

kobla
6. dub 2011

ahoj holky,tak jsem ráno nevydržela a testla jsem, no a úplné bílo,nic. A špiním o trochu víc. Prostě vše jak před mrchou. Už proběhly i slzičky. Kéž by to zítra nabralo jiný směr.

klara.k
6. dub 2011

@kobla a kolikáty jsi den? Držím palce a přeju úspěch. Víš sama, že špinění nemusí nic znamenat a čárka se může ještě ukázat, ještě věř ...

kobla
6. dub 2011

@klara.k jsem 11den po transferu