CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

prdecek
3. led 2011

ahojky holky,

chci se zeptat kde bych našla nějáký aktualizovaný ceník na IVF. Nebo nemůže mi některá říct kolik by to asi stálo?
Potřebujeme pouze prodlouženou kultivaci a ty léky. Co se vše tedy hradí? Vloni mi řekl Dr., že s prodlouženou kultivací a lékama v obyč. jehlách bysme platili 4300,-- není to málo? díky za odpověď

monulkab
3. led 2011

@emers jé emers, vy už máte malýho prďolku doma! toto letí!

antoa
3. led 2011

@prdecek Ahojky, ceník ani nehledej, nikde ho nemají uveřejněný. Já měla Menopu(střední cenová skupina) na ten se doplácí 2100,- Fostimon vychází cca o 1000 levněji. PK stojí myslím 3500,-nebo 4500,- ted přesně nevím, nevýhodou je, že ceník dostaneš ten první den, podepíšeš ho, jako s čím souhlasíš a pak ceník už neuvidíš 😉 tak držím pěsti

prdecek
3. led 2011

@antoa takže hned první den budu vědět kolik to celkem bude stát? To by bylo fajn.
Ještě se chci zeptat, naposledy jsem tam byla cca před rokem a doktorka Čadová mi řekla až na to bude chtít jít tak se mám objednat do 20DC, ale teď nevím, zda nebudou chtít znova nějáké krevní testy či tak, když je to skoro rok.
Na kolik Tě tedy to celé IVF vyšlo? a kolikrát tam musí jet partner? Stačí jen jednou na odběr spermatu?

rioko
3. led 2011

já jsem teda ceník dostala domů nejdřív a až jsem šla podruhé tak jsme to podepsala co budeme chtít...
snad budu moct zkusti v lednu aspoň IUI v prosinci mi to vycházelo na 24.12 tak jsem to nechala být tak uvidíme
Vojta si zlomil před týdnem klícní kost, tak je to teď trochu náročnější, ale ráda bych bojovala dál

antoa
3. led 2011

Ano partner stačí jen na sperma, nebo ho můžeš přivést ve spec. nádobce, myslím do hodiny od odběru. Já podstoupila celkem 3Ivf a všechny na OBI, měli jsme ICSI, PK, AH, vyzkoušeli jsme léky v peru i ty nejlevnější. Každý pokus cca +- 20 000,- záleží na počtu odebraných vajíček a na tom, co Ti je a co chceš.
max. 20DC se jen domluvíte na protokolu a vyfasuješ např. Synarel kapky, které stříkáš 2x denně do nosu od 21DC nebo je to i v injekcích. No a 1DC zavoláš a 2DC na 8.00 přijdeš na uzv a odběry a odpoledne ve 13 si jdeš pro výsledky a vyfasuješ ty injekce + víš cenu, mají ceník s výkony, který podepisuješ u jednotlivých výkonů, takže si to můžeš lehce spočítat, jen když máš ICSI či PCISI tak cenu nevíš jelikož nevíš kolik Ti odeberou vajec..... 😉

antoa
3. led 2011

@rioko kolem těch Vánoc tam skoro nikdo nechodil, ale car jel naplno, neměli žádná Vánoční omezení, al echápu, že na Vánoce se člověku nechce řešit takovéto citlivé věci 😉 držím pěsti, ať můžeš jít co nejdříve!!!

rioko
3. led 2011

@antoa já jsem hlavně chtěla být s Vojtíškem obzvlášť na Štědrý den, ale snad to půjde teď, i když mám strach abych dostala bez vyvolávačky MS nějak mi to teď blbne asi je to tím PCO

emers
3. led 2011

@monulkab ahójky 🙂 dlouho jsme se "neviděly", símtě naše prďola už má půl roku pryč 🤐 a 8 kilo... už není ani mimino skoro 😀 Ať se ti daří v novém roce!!! 😉

majka43
3. led 2011

@mirenkam Ahoj, tak jak jsi dopadla?

monulkab
4. led 2011

@emers já už se v tom vůbec neorientuju!!!!! všichni kolem mě rodí nebo čekají už druhý dítě, takže jsem absolutně mimo 🙂 ať se vám taky daří!!!

kobla
4. led 2011

Ahoj holky. Dlouho jsem se neozvala, není u mně totiž nic nového. Jím poctivě Letrox na štítnou žlázu a Prednison,kvuli špatné imunologii a ted dva dny nejsem vůbec v pohodě a svádím to na ten prednison. Ten spray-synarel měl na nějakou dobu pozastavenou výrobu,říkala mi to před měsícem dr Cadova. Tak snad už je zase v oběhu. Mně vychází stimulka asi na pulku března. To je šílená doba.
Taky všem přeji do dalšího roku hodně štěstí a zdraví a at se to tu hemží dvěma čárkama a rostoucíma bříškama

antoa
4. led 2011

@kobla budu Ti držet pěsti a uvidíš uteče to jako voda!!! 🙂

mirenkam
4. led 2011

@majka43 ahoj 🙂 jj v pohodě, dostala jsem rozpis léků a už užívám, příští středu jdu na kontrolní ultrazvuk 😵

flimsina
10. led 2011

ahoj holky, kamarádka prodává 2 krabičky cetrotide 0,25mg nové se zárukou co jí zbyly. Tak pokud některá budete mít zájem dejte vědět 🙂

majka43
10. led 2011

@mirenkam Taky jdu ve středu na ultrazvuk před MS a jak to dostanu, tak začínám stimulku taky.

mirenkam
10. led 2011

@majka43 tak se třeba uvidíme ... i když nepoznáme 😅 Snad bude tento rok úspěšný 😵

majka43
10. led 2011

@mirenkam Já teď chodím do Sanusu Jihlava.

mirenkam
10. led 2011

@majka43 aha 😀 tak to se neuvidíme...
😅

cincolina
13. led 2011

Ahoj holky, asi se mezi Vás zanedlouho zase přidám, máme na OBI ještě 3 mražáčky. Chtěla jsem se zeptat, jak je to s KETem? Dělá se před ním zase hormonální profil? Nebo dostanu jenom něco na růst sliznice? Zatím jsem od porodu MS nedostala a vzhledem k tomu, jak to bylo před ním to ani nevidím, že by přišla sama 😝 . Děkuju a moc zdravím všechny snažící se a držím palce. My měli štěstí na první pokus...

sajmona
14. led 2011

@cincolina ahojky, 😉 tak teda jdeš do dalšího snaženíčka??? 😉 no myslím že by jsi měla nejdřív řešit tu ms,protože KET se zahajuje do 5 dc,vezmou krev,udělají utz a dostaneš pravděpodobně estrofem a pak utroš.Tak by jsi měla asi na obi zavolat a domluvit se.

antoa
14. led 2011

@sajmona ahoj Simi, jak je? Kdy se chystáš do další akce? Myslím na tebe...neozveš se 😉

cincolina
14. led 2011

@sajmona Ahoj Saj, hmhm, tak to budu muset teda poresit... trochu jeste kojim (nejak se nam to uplne nevyvedlo s tim kojenim), tak nevim jestli to je tim, nebo ne 😠 . Kazdpadne dik za info... a pridavame se taky s dotazem, kdy jdes do dalsiho pokusu? Sledovala jsem Vas tu, tak vim, ze to zas nevyslo...

sajmona
17. led 2011

@antoa ahojky;) jo já jsem potvůrka,trošku jsem se přes to všechno přenesla a nemyslela na miminkování a ted jsme ten leden odpískali kvůli penízkům,a přece jen posl 2 mražáčky....no ale tak asi další cyklus jdu na to
a co ty jak se vede a co těhu nevolnosti;)))
@cincolina jojo nevyšlo to no ☹ já držím pěsti at jde vše jak má a dej vědět 😉

antoa
17. led 2011

@sajmona budu držet pěsti!!! Já jsem už 12tt, letí to, nevolnosti neznám, vůbec nic mě není, váha pořád stejná 😀 , ale už jdu do pohodlnech těhu kalhot, tvar postavy trochu změněn 😀 😀 😀 . Bolí prsa, ale dnes mám poslední Utroš tak snad to trochu poleví (i ta ospalost), ale jinak jsem ´tuk, ´tuk fakt v pohodě až jsem sama překvapená.
občas napiš, ve více lidech se to lépe táhne...

prdecek
18. led 2011

Holky díky za odpovědi 🙂

monulkab
19. led 2011

sajmona ty si půjdeš pro mrazáčky a já začnu se stimulkou...ale budu mít dlouhej protokol, takže to bude zase na dlouhý lokte...

cuddle
19. led 2011

ahoj všem
v říjnu2010 odeslana do CAR - uvazovala jsem nejdriv o Repromede, slyšela jsem dobre reference, i kdyz 2 zname zase preforovaly Helios , říkam no zkusím to státní zařízení nejdříve a uvidíme.
Začalo se samo mým vyšetřením , které utvdrilo v tom, že ty hormony si delaji trochu co chteji, zadna ovulace, MS opravdu velmi nepravidelne, vetsinou vyvolane, ale zase male folikly tam jsou, tak se bude stimulovat, aby ty vajecniky zacaly neco delat. manza vzorny spermio, dostal pochvalu ( ale bal se 🙂 )
no takze mame za sebou dalsi zkousku clostíku, bez úspechu, ted budu mit vetsi davku a kdyz to neklapne tak neco silnejsiho a chteji zacit IUI, tak uvidíme, třeba se prvního pokusu do léta dočkáme .....
pořad mam ale smíšené pocity, jedou je navsteva uplne v poradku, dalsi cekam i hodinu po objednane dobe a celkove mi ty cekaci doby pripadaji trochu hodne dlouhe, jake mate zkusenosti? kdyz pocitam s hodinou domluvenou a pak tam musim dalsi cekat je to neprijemne i kvuli praci kdyz si domluvim volno .....

sajmona
19. led 2011

@monulkab jdeš do toho monul??🙂 tak já si asi počkám až půjdeš na ET a půjdu s tebou aspon zhruba zároven,at si můžem fandit navzájem🙂 mě se ti nějak do toho nechce:((((((

sajmona
19. led 2011

@cuddle no jo no,s tím čekáním to tam tak občas je,ale teda já osobně jsem si už zvykla a myslím,že s tím čekáním u všech dr je to podobný,všude plný čekárny lidí,teda aspon já to tak znám,takže tohle třeba nijak neřeším.Jinak držím palečky 😉