CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

irminka
27. črc 2009

jak si mně na notebooku blbne písmeno t, omlouvám se , když sem tam chybí 😠

muschka
27. črc 2009

Ahojky Holky, jak se máte? Já si vás teprve dočítám, ale sama nemám nějak o čem psát. Připadá mi to vše proti vám nezajímavý. U mě se zatím nic neděje, tak sleduju Žabičku, jak stoupá hcg a simulin jak jí vyjde ET 🙂 . A samozřejmě vás všechny těhulky, máte už vyšší starosti, jste o level výš 😀 .

Já jdu jen v sobotu na UTZ na OBI, aby mi řekli, zda je děloha připravená na KET příští čtvrtek. A po sobotní UTZ hurá na chatu 🙂 . Tím teď žiju 😉 . papa, m

miradka
27. črc 2009

Muschka, myslela si asi Hanku? Simulin je v 12tt 😉
Tak si uži chatu 🙂

zabicka007
27. črc 2009

Chrobi se tady taky neukázala a ta se taky chystá na stimulku Muschko, takže žádný stres, uteče to, uvidíš že jo a pak se budeš radovat i ty! 🙂
Ohledně toho srazu, Rioko, rozhodně taky nechci jít do zakouřené hospody, když tak jen sednout na zahrádku, to by šlo ne? Ještě než nahodíme nějaký ten termín, já bych zkusila nejdřív vymyslet kde - jako ,,styčný bod,, se mi jeví Vaňkovka, je to k ní kousek z vlakového i autobusového nádraží, akorát nevím, kolik holek by jelo autem a zda by tím pádem byl problém k ní dojet - přece jenom je to v centru a kdo není zvyklý jezdit po Brně autem tak by to mohl být problém...tak dejte vědět kočky jak se Vám to jeví

muschka
27. črc 2009

Je Miradko, ano ano myslela jsem Hanku 😉

monterka
27. črc 2009

Žabko,o těch negativech kávy vím. Sama jak sem otěhotněla tak sem se na to ptala Čadové a řekla mi,že pokud nebudu pít 6šálků denně a smrťáka tak to nevadí! Kávu piju ale s mírou,páč si život bez kávy nedovedu představit 🙂

zabicka007
27. črc 2009

Monterko, asi to tak bude, taky si myslím, že káva jako taková v množství jednoho dvou šálků denně nemůže ublížit, na druhou stranu taková celulitida vzniká mimo jiné i z pití kávy, tak jsem si řekla, že to zkusím maximálně omezit, ale to víš, že když půjdu na návštěvu nebo tak tak asi neodolám... 😉

elennka
27. črc 2009

ahojda, určitě bych ráda nějaký srazík 🙂 teda pokud budu moci přijít 😵 😵 😵
S termínem je mě to vcelku jedno, jen spíše mohu odpoledne. Ta Vaňkovka není špatný nápad, ale skoro všude se tam v restauracích kouří 😢
Zatím ěpkný večer 😉

rioko
27. črc 2009

já jsem taky pila kávu tak jednu denně a nemyslím že by to vadilo občas

ywushka
27. črc 2009

zabi: jinak ta vankovka je super napad🙂 tam prijedu autem uplne bez problemu🙂
hezky vecer a dobrou nocku

rioko
27. črc 2009

na boku Vaňkovky je nekuřácká kavárna, pracují tam i postižení a je to tam hezké a dá se tam dobře s kočárkem 🙂

sajmona
27. črc 2009

Ahoj holciny🙂 s tim spazem je to super napad,ale prosim prosim jedem jeste pred stimulkou na dovcu a strasne rada vas poznam,tak snad vymyslime termin co bude vyhovovat vsem🙂 ja prijedu kamkoliv. Hani tak gratuluju k miminkam,moc stesticka preji🙂 zabi tedaaa to jekrasne vyroke hcg,supeer! Dobrou holky,zitra jedu s holkou a jeji kamoskou do zoo do Jihlavy,uz se tesim jak budu bloudit.

ywushka
28. črc 2009

Dobre ranko vsem! Uz jsem zase vyspana,ale to bude z toho,ze mi vcera vecer volal pan truhlar co nam tu byl vymerit nejaky nabytek do domu a volal mi catsku na jakou to nacenil 😀 ha ha ha 😀 tak to mu nedam ani kdyby me rosil na kolenach 😀 se asi uplne zblaznil 😀 .Musim dneska obvolat tady i jine truhlare aby mi to prisli oni nacenit nebo toto byla fakticky hruuuuza!!! A to jsem si tam nevymyslela nic spesl!! Nechapu!!
Manzel mi odfrcel do jobu a me nechal zase samou samotinkou doma🙂,musim se jit konecne umyt a upravit vlasky,abych mohla mezi lidi🙂

rio: me je to celkem jedno,hlavne kdyz nam sedne vsem datum,ale taky radeji nekurackou!!!

KRASNY SLUNICKOVY DEN VSEM

chrobacek
28. črc 2009

dobré ráno, my už na dovči byli takže srázek je jedno kdy 🙂

holky už mám v sobě dvě tablety HA 😉

Hani supr máš dvě morulky budu na tebe moc myslet 🙂 máš krásné datum na kontrolu to musí vyjít

chrobacek
28. črc 2009

Mush jak to že se nic neděje?? vždyt půjdeš na KET to je supr bude brzo těhule 🙂

hanulamarkova
autor
28. črc 2009

ahoj holky, odběhla jsem k vám z postele, včera mě byli trošku rozmazlit rodiče tak jsem si to moc užívala 🙂 jinak jsem doma sama jen s našima pejskama...tak odpočívám a spím a odpočívám a spím. A hlavně přemlouvám mrňouse aby se chytli a nepustili. Ten srazík je supr nápad já mám vycházky od 2-6 hod. odpoledne tak někdy v tomto rozmezí by mi to vyhovovalo 😉 tak se domluvte nebo něco navrhněte. Zatím juchám spátky do postýlky 😀

hanulamarkova
autor
28. črc 2009

a mooooc děkuji za podporu a že na mě myslíte 🙂

zabicka007
28. črc 2009

Já bych tu Vaňkovku navrhovala jako ,,styčný bod,, klidně se můžeme potom všechny přemístit jinam když se nám tam nebude líbit, to už se můžeme domluvit...Rioko psala, že ne dřív než 10.8., ještě se chci zeptat, jestli si myslíte, že bude lepší víkend nebo v týdnu se sejít
Hanuli pěkně odpočívej a spi, tak je to v pořádku, tak to má být 😀
Ywuš dobře děláš, konkurence je veliká takže nemá smysl někoho přeplácet když existují další, kteří ti to udělají stejně kvalitně a levněji. Ale jsi šikovná, že dokážeš takhle všechno zařídit, to musí být manža moc rád viď že má doma takovou schopnou manželku 🙂

simulin
28. črc 2009

Dobré ránko holky,
tak vy už plánujete ten srazík, no už se moc těším. 😉 Je mi to taky vcelku jedno kde, přikláním se samozřejmě k nekuřácké rest., sraz na Vaňkovce no super-tam trefím 😀 😝 a pak si se mnou dělejte co chcete. 😉 Jinak nemůžu poslední týden v srpnu, jsme na dovolené. ☹ Tak že určitě souhlasím s návrhem více termínů. 😉

lucka.adis
28. črc 2009

Dobré ráno, kočky..

ywushka
28. črc 2009

lucka: dobre rano 😀

Ja jsem byla nakoupit,byla jsem v lekarne a pak jeste u toho jednoho stolare,ale ten to muze prijit zamerit nejdriv priti tyden a pak vyrabet po druhe polovine zari....UFFF no snad ten co to prijde zamerovat dneska si vymysli nejakou rozumejsi castku a nebudu muset cekat taaaaak dlouho!!!

zabicka: takove veci u nas vetsinou delam ja,protoze manzel se sem dostehoval ze slovenska a vlastne tady nevi kam za kym a kde koho najde....Takze to delam ja a hlavne ja mam takovou "hubu ukecanou" ze ja domluvim vsechno raz dva 😀

Sla jsem tady do jednoho centra kde delaji vsechno mozne pres masaze pedikury a podobne a chtela jsem jit na pedikuru-minule me vzala hned a ted me objednavala na cas-bleeee to musim zase pockat🙂 mam nejradeji vsechno a hned🙂

pilotkaanetka
28. črc 2009

jé hoplky sraz taky bych šla ale asi bych už tam porodila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 celo noc mě bolelo břicho teda i ted tak to třeba už bude

ywushka
28. črc 2009

pilotka: jeeeee to je suuuper!!! DRZIME PALECKY a myslime na tebe!!!!

pilotkaanetka
28. črc 2009

ywushka uvidíme jestli to jsou jen poslíčci nebo to už začalo 😀

ywushka
28. črc 2009

pilotka: ale parada🙂

zabicka007
28. črc 2009

Pilot tak že by už??? No já věřím, že to nebude poslední sraz, takže se můžeme pak sejít znovu abys nám tu princezničku mohla už potom ukázat ne? 🙂

gabina79
28. črc 2009

dobré ránko 🙂
co to slyším o srazu??? to by bylo supr, akorát nevím, jestli bych se tam dostala...každopádně min do půli srpna, možná ještě trochu dýl u mě žádné cestováí nepřichází v úvahu...to budu furt čučet doma v posteli 😝 ..tak uvidím, na jaké termínu se domluvíte..a vaňkovka je ok, tam trefí každý 😉
žabi, gratuluji h rostoucímu hcg...ale já nemyslím, že to jsou dva prcci, vždyť si začínala na normální hodnotě..no, ale třeba 😉 🙂 ..každopádně, ať to jde i dál tak pěkně
hani, supeeeer, dvě jedničkové morulky, to je krásné...z toho budou určo miminka 😉 ..tak teď odpočívej, ať se vklidu zavrtají...držím pěsti 🙂
anet, bylo by supr, kdybys nemusela na vyvolávání, tak držím pěsti, ať se to rozjede a všechno je v pohodě 🙂

pilotkaanetka
28. črc 2009

jééé vás tady pak bude co budete rodit 🙂

elennka
28. črc 2009

mě by se srazík hodil 10.8.-12.8., mám dovču.. ale jinak se přizpůsobím...

simulin
28. črc 2009

anet, tak kdyby to přišlo, tak hodně štěstíčka už se těším až malinkou uvidím. 😉
Luci, jak jsi vlastně včera dopadla na kontrole, nějak mi to ušlo... 😕